Opinie o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gala Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gala Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gala Poland Sp. z o.o. w Wieluń

ogier89

żywy79 A ja jednej wsadziłem język do ci*ki a palec do du*y. Albo odwrotnie... Chyba odwrotnie, bo palec miałem mokry a język brązowy... :(

Wacus
@ogier89

To poszedles fajne sa mezatki dawaja na zyczenie dup...y patrza tylko byc dobrze zaspokojone przez mlodsze pokolenie oj juz paremamusiek w Koeronie zaliczylem

Lody
@Wacus

Ja dupcze studentkę za podwozke po 2 zm robi mi loda w samochodzie ma. duze cyce i. Ciasna cip..nie

Ho ho

Gdzie ona robi ta ruda może wiem która

@Ho ho

Jak gdzie w Koronie jak dach rudy to pienica mokra

@Jebus

Moj kaliber ja dojdzie

FX-one

Ja to mam ubaw z mojego operatora. Co 30 min słyszę jak liderka drze się wołając go po imieniu. Nazwę go Męczennikiem. Bo tak jego praca jak i wszystkich operatorów tu wygląda. Sami muszą się doliczać wszystkiego. Wypraska, szkło, pigmenty, parafiny itp. Gdyby nie operatorzy to już by dawno wszyscy polecieli. Męczennik czasem mi opowiada jak to jest. Osobiście jak bym nie mogła tak pracować. Stres, nacisk, nacisk, i jeszcze raz nacisk z góry. Zarząd się zmienił. Nowi dyrektorzy i nowe zasady. Nie spełniasz ich zabrana jest premia lub drą się i maja pretensję wszyscy. Moim zdaniem nowy dyrektor powinien dostać szczotkę i sprzątać tam gdzie jest kurz. Żeby wiedział jak to jest zanim dosięgło się stanowiska nad stanowiskami. I tak z zwykłego pracownika na operatora potem na lidera dalej na kierownika aż trochę liznąć technologi i do celu. Niech popracuje po dwa miechy na każdym stanowisku. Męczennik mówił że gdyby dali czas i odpowiednio organizowali wszystko z zleceniami to nie było by problemów a tak to Męczennik codziennie wychodzi z pracy idzie wypić dwie sety i wraca do domu. Praca jest stresująca i daleko od norm psychologicznych. Mówię mu żeby odszedł z pracy ale ma rodzinę. Zarabia 2500 zł. i cała wypłata idzie na rachunki i kredyt. Jego żona ma 1800 zł. Dwójka dzieci i ciągną ledwo. Jest mi przykro jak patrze na niego. Ta praca nie jest tego warta. Tacy ludzie powinni mieć o wiele więcej płacone. Życzę mu by znalazł inna robotę.

Jaaa
@FX-one

Bzdury gadasz! Gdyby nie liderzy to ten twój męczennik siedziałby ciagle w kiblu na fajce. Jak tak dba o rodzine to niech nie pije za kioskiem tylko zapiernicza do domu do żony i dzieci. A jeżeli nie potrafi policzyć czy mu starczy wypraski czy mieszakni albo barwnika to zwykła ciapa a nie operator. Zlecenia zależa od kliejentów. to ich wymagania masz spełniać i za to bierzesz pieniądze. dziwisz się że ktoś ci premie zabierze za niedopełnienie twoich zadań? Tak jest w każdym zakładzie. W Wieluniu są zakłady gdzie o wypłacie 2500 na rękę (bo o takiej tu mówimy czyli prawie 4000brutto) można pomarzyć. Na koniec ten kwiatek "Tacy ludzie powinni mieć o wiele więcej płacone" KAŻDY w tym kraju powinien mieć o wiele więcej płacone ale za dobrą robotę.

Bakłażan
@Jaaa

Praca jak praca. Są wzloty i upadki. Jak nie pasuje to można się zwolnić. Nikt na siłę nie trzyma. Jak ma się problem to się zgłasza liderowi lub kierownikowi. Zawsze można napisać podanie o zmianę lub przeniesienie na inne stanowisko. Pracę można znaleźć wszędzie. Zależy od nas jak to będzie. Czy damy radę czy też nie.

koroniarz
@Jaaa

Gdyby nie liderzy to ten zakład byłby całkiem spoko. I na pewno nikt by się po kiblach nie chował. A 2500 na rękę nie daje brutto nawet 3500 a co dopiero 4000. Z powrotem do szkoły na matematykę.

koroniarz
@Bakłażan

Nikt na siłę nie trzyma ? No ciekawe. Zwolnić za porozumieniem stron się nie da. Na siłę trzeba robić na wypowiedzeniu. Jak się ma problem to lepiej zachować go dla siebie bo lider ani kierownik Ci nie pomoże a cały zakład za pół dnia będzie wszystko wiedział. Podanie o zmianę stanowiska albo przeniesienie to sobie możesz napisać ale nikt Cie nigdzie nie przeniesie.Prędzej zwolni. A pracę faktycznie można znaleźć wszędzie.

@koroniarz

Zależy od lidera i jakie ma podejście. Ale większość się czepia. Są krzyki i kłótnie. Nie raz można usłyszeć jak jakiś operator z starszym stażem o coś się kłóci. Młodzi i nowi nie wiedzą jeszcze ile mogą. Niech odejdzie z 4 operatorów lub kilku pracowników którzy robią trochę więcej niż inni. Już są problemy. Niedługo będą patrzeć czy linie wg ruszyły. A co do wypłaty. Zabierają takie 19%. Więc 2500 plus 19% to takie 2975 zl. A jeśli chodzi o problemy to lepiej w pracy nikomu nic nie mówić. Błędy pracy ukryć i jak najszybciej naprawić. Niech tylko coś wyjdzie. Człowiek psychicznie nie wytrzymuje bo tylko krzykiem się załatwia sprawy. A pracownicy i tak wiecej robią niż powinni na niektórych stanowiskach. Wystarczy zapytać kogoś jakie ma obowiązki na umowie a jakie faktycznie robi rzeczy.

xxx
@koroniarz

cała prawda

Zryte berety na h1
@FX-one

Szalejcie tak dalej z tymi wpisami to za szklanej kurtyny zombi dwie się wynurzą i wywiad środowiskowy będą robić na hali jak w sprawie naszych co przez hale produkcyjną musieli przejść z wypowiedzeniami za wielkie starania w obliczu domagania się podwyżek. Ale co tam przeszli się to przeszli, podwyżki musieli dać , ale jeszcze jaką prawdę udowodnili , to już pracodawca nie głosi tak jak na szkoleniu bhp.

zwykła szara mysza
@FX-one

A gdzie w Wieluniu na miejscu(!) znalazłby robotę za 3000+? Nie oszukujmy się... A mobbing, wrzeszczenie na podwładnych, jest wpisane w bycie liderem. Wszędzie. Jak maja oboje z żoną robotę, i pięćset plus czy jakieś dodatki, to żyją lepiej niż wielu bez układów, z dorywczych prac.

@Zryte berety na h1

Nie rozumiem za bardzo twojej wypowiedzi. A wypowiadanie anonimowe jest bezpieczne i nie trzeba się bać. Tylko tak można wypowiedzieć prawdę. A co do pracy. Wysyłają na wolne bo czegoś nie ma a potem ściągaj bo nagle coś się zmieniło. Tak samo jest z braniem wolnego. Normalnie nie weźmiesz sobie urlopu. Tylko na żądanie bo lider inaczej ci odrzuci. A jest dwóch liderów którzy zawsze wiedzą od ciebie lepiej. W czoraj słyszałem jak nie jednego oparta wkurzala i jej zawsze na wieszku musi być. Jeśli odejdzie operator linia nie ruszy. Nie mam w ten sposób pracy na lini. Kierownik jak i lider mają problem. Linia nie ruszy nie ma zarobku. A nowo zatrudnieni ludzie na stanowisku odchodzą po miesiącu. Bo albo lider się wydziera albo zawsze stawia na swoim i wciska ci że to Ty błąd popełnilas... Trochę więcej szacunku do ludzi.

@FX-one

To niech się zwolni. Niech podniesie swoje kompetencje i poszuka innej pracy. Wszyscy narzekają w tym kraju i chcą tylko żeby państwo im pomagało. Ludzie po studiach zarabiają 3000 netto we Wrocławiu. Zamiast na picie niech oszczędza na dzieci i żonę i niech się weźnie w garść.

panstwotomy
@Anonim

studia kosztuja kilkadziesiat tys zl i pelno mgrek robi w marketach na kasach, na jedno miejsce do biedronki jest kilkaset podań ludzi po studiach. Wroclaw jest bardzo drogi i zarabianie tam 3 kół to jak zarabianie dwóch w wieluniu. Pisanie tu nie jest anonimowe bo maja nry naszych urzadzen i mogą w kazdej chwili dac te namiary organom scigania. Z jednej strony chcecie by panstwo nam dalo socjal, z drugiej żeby wiecej zarabiac np nie placac tylu podatkow. panstwo to my, pieniadze z naszej prscy. a administracja panstwa zarabia mniej od was (stazystki, sekretarki na najnizszej krajowej cale zycie) i nie robi tylko 8h dziennie a bywa że 12 i żeby jechac na urlop na tydzien to siedzi w pracy przed urlopem od rana do wieczora. za 1500zl netto. Liderka w Koronie zarabia dwa razy tyle. I chyba nie musi byc po studiach, jak urzednik.

Ups
@panstwotomy

Zobacz sobie jak pracuje administracja, kawka herbatka nikt ich nie goni od idiotek broń cię nie nazywa

Ups
@panstwotomy

A ile w koronie zarabia administracja ? Tego to nie napiszecie . Niektóre treści to aż rażą wiadomo, że piszą je te zza szkła !

Bm
@Ups

To trzeba bylo sie uczyc a nie zawodowke tylko konczyc

Bm

I tak macie za duzo płacone za ta scieme to 1700 max

@Bm

z biura monalizy sie odezwaly a wy jakie studia pokończyłyście lizania d..

Hihi

Nie masz szkoly to zapier

indian
@Bm

Twój dyplom nie świadczy o inteligencji. Nie popisałaś się tym wpisem.

Rocco

Wole cos na boku liznac

ogier89

Lody: Do tej studentki to końcówkę numeru mi podaj, bo chyba o tej samej rozmawiamy, bo ostatnio "podobno" transport zmieniła. Ale cała reszta pasuje- gała po królewsku- wiadomo. Kiedyś młodego studenta z konfekcji podwoziłem do korony i taka sama sytuacja... Ale chłopaki to już nie na moje zdrowie... Ci młodsi z liceum to jeszcze-jeszcze ale studenty to już hardkor. Odkurzacz nawet przy nich wsiada...

zaciekawiony

Witam ! Myślę przyjąć się na jakieś stanowisko biurowe, jak tam z pensjami ? Na ilę można liczyć ? Jak atmosfera w pracy ? Ludzie skaczą sobie do gardła czy raczej pracują jak zespół ? Proszę o pomoc w decyzji.

niezaciekawiony
@zaciekawiony

Tak.Jeszcze mało w biurach nierobów.Jeszcze jednego potrzeba.

@niezaciekawiony

No tak.... tylko Ty pracujesz, a jad się z Ciebie leje.....

Obserwator

Kisiel dziolchy mota w majtach az czuc ble

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Gala Poland Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Key Account Manager?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
żywy79

Pracowałem kiedyś w tym zakładzie było super można było popatrzeć na fajne pupy a nawet złapać sobie za pierś.Nadal pracują tam takie fajne panie na owijaniu palet.

@żywy79

Tej żenującej wypowiedzi nie usuniecie? Co ona wnosi do tematu?

hahaha

wnosi tyle ze jak nie mozna ludzi do pracy znalezc za pieniadze to moze sie uda za widoki

Jak się szlachta oburzyła za szklanej kurtyny.........

Wszyscy takie macie parcie na szkło? O niczym innym tu nie piszecie. To się staje nudne.

Młody
@żywy79

Ha nawet mogłeś zamoczyc na paletach

Maczo
@żywy79

Macanie to na pierwszym miejscu cyce (usunięte przez administratora) oj nawet wiecej

@Maczo

Tylko uwozejta bo jednej wjechalem a tu szlam ble do dzis czuje te ryby

@Jebus

Mi jedna ciągła

Ciągutek
@Jebaka

chyba za ucho jak nie chciałeś robić hahaha

Loda mi zrobila za hala

@Jebaka

A maz na innej hali a ona chetna na mojego wacka oj ciagla miodzio

lolla

w Sieci jest fajny filmik o firmie Candellana. zatrudniają tylko 20 osób a 93 procent świeczek exportują, z czego 50% na rynek stanów zjednoczonych, do znanych zespołów i gwiazd estrady. korona to ogromny zakład pracy w porównaniu do tej małej firemki a jednak Candellana się rozrasta w expressowym tempie, ma rynek zbytu i świetnie pomnaża kapitał. Korona jednak nie ma aż takich kontaktów, dojść, monopolu. Chyba ci zza szyby kiepsko w tych biurach pracują, skoro właściciel Candellany sam zajmuje się sprzedażą i świetnie się rozwija. Nie zatrudnia bóg wie jakich projektantów tylko mu drukarka 3D tworzy formy hehhehehe. i robią elementy świeczek RĘCZNIE! w Koronie nie, choć zatrudnia kilkadziesiąt razy więcej ludzi. PS czy da się w Koronie na produkcji zarobić 3 ooo z nadgodzinami i weekendami czy nie? dużo jest możliwości nadgodzin i weekendów czy mało i pensja stała?

Maja

@żywy79, Twoja wypowiedź jest zupełnie nie na miejscu. Komentarze w obraźliwym i wulgarnym tonie nie będą akceptowane na naszym forum. @anonimowy, najlepiej chyba będzie, jak osobiście skontaktujesz się z firmą. Powodzenia! :)

i Jo

Słyszeliście coś o procesie Pawła i Grażyny bo coś cicho się zrobiło na zakładzie?

Coca cola light super life
@i Jo

Grażyny albo Pawła się zapytaj.z biura ci tu nic nie napiszą to jest info tajne i poufne jak skład coca coli ????

anonimowy

mam pytanie czy oferuja prace na wakacje dla maturzystow

@anonimowy

Z tego co wiem to studentów biorą na konfekcje. Iść do kadr i zostawić cv z legitymacją. Każdego biorą bo zwykle na wakacje jest praca.

Znicze podkarpacie

Wlasnie jego pomysly.....niektore bezpojecia...

migota

Witamy, czekamy, na dzień dobry przynieś placek ten co zawsze do kawusi :)

Maja

@Prawda w oczy kole Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

To woła o pomstę do nieba!!
@Maja

Niesamowite!!A usuniecie części wpisu z jego całości,i pozostawienie wygodnej dla siebie treści,co całkowicie zmienia sens pisemnej wypowiedzi,jest w porządku??Mają, ponawiam prośbę poprzednika: spitalaj z tego forum!! Ile ci płacą??

Do maji!
@To woła o pomstę do nieba!!

Maja to pracownik korony!

Maja

@jaaa, odpisuje zgodnie z prawdą i przepraszam za przeoczenia, to chyba nie jest nic złego? @ciekawski, tak jak pisałam pełnię tutaj rolę moderatora i pomagam innym, więc nie widzę tutaj związku. Mogę tylko zapytać, jaki był wynik i czy pracownicy Korony są po wszystkim usatysfakcjonowani?

Ziobro
@Maja

Czy pracownicy są usatysfakcjonowani po wyroku sądu? I że do takich nie strzelają......

@Ziobro

a do których mają strzelać? i co Majeczka na forum się już nie udziela i nie komentuje tej wypowiedzi przecież ona chyba narusza regulamin ? czy do człowieka można strzelać ?

aaa
@Ziobro

jakie były wyroki? napiszcie coś więcej bo na zakładzie cisza i nik nic nie wie

produkcja

A co to się stało ze kierownik W 1 dostał wypowiedzenie.

aga
@produkcja

nareszcie!!!!

Ciekawski, co to się stało, że już nie gościsz na forum ?

A co mnie obchodzą wyroki bylo minęło życie toczy sie dalej

Maja

Dla jasności, jestem zatrudniona przez serwis gowork i moje stanowisko jest oficjalne. Moim zdaniem jest pomoc osobom, które poszukują pracy, znaleźć rzetelne informacje na tym forum. Oczywiście nie mam możliwości ich sprawdzenia ale jeśli ktoś podaje argumenty i uzasadnienie, to zwyczajnie to widać (np. odnosi się do rodzaju umowy, czasu pracy, socjalu, urlopów, szkoleń, itp.) Co do numeru IP, przepraszam rzeczywiście ze względu na to, że były napisane małe litery, nie zrozumiałam pytania. Oczywiście jest to forum publiczne, więc odpowiedź sama się nasuwa.

@Maja

"Co do numeru IP, przepraszam rzeczywiście ze względu na to, że były napisane małe litery, nie zrozumiałam pytania." Ale strugasz wariata.

Ciekawski
@Maja

Jak tam Mają po sprawach? Dzisiaj zapadły wyroki.Coś cicho na forum....

Ciekawski
@Ciekawski

A jak tam pan prezes? Kolejna sprawa,sprawy przegrane,więc chyba coś jest na rzeczy panie prezesie.Może najwyższą porą przestać udawać cichociemnego I nie mówić,ja nie widziałem,ja ufam ludziom,bo niebiosa już płaczą nad tą niewiedzą i niewidzeniem . Niedługo na stercie parafiny odpadowej / pozastanowej/ wywioza Pana w kierunku Częstochowy,a pan po przebudzedzeniu nadal nie będzie wiedział.Czas kończyć kleić głupa panie prezesie....

Ziomal
@Ciekawski

Ciekawski jak byłeś przy kory_cie to Ci to nie przeszkadzało a jak od kory_ta Cię odsuneli to takie wylewny się zrobiłes?

Maja

@Pracownik, jak pisałam, jestem moderatorem więc nie mam możliwości sprawdzenia na własnej skórze warunków panujących w Korona. Nie mam nic przeciwko negatywnym opiniom - podaj tylko fakty i konkretne przykłady, tak żeby były one wiarygodne. @Ja o jakie numery chodzi?

Zgaśnij korono
@Maja

A jak ty sprawdzisz ich wiarygodność? Jak sprawdzisz te fakty:) Maja, ty nie jesteś moderatorem,ty jesteś ....po prosto maja????????Majka,idziemy na układ:ty przestajesz miacholic na tym forum,a ja ku pamięci,że tu byłaś,zapale świeczkę,wyprodukowana przez twojego sponsora " kor....." za długo nie poświęci.Pasi??

Prl
@Zgaśnij korono

Mają zza szklanej kurtyny!!!!!

@Maja

Moderator i nie wie co to jest numer ip?

A czemu z biura mają takie r-je zgaszone?

jaaa

Maja jaka jest szansa ze jak coś się napisze to pracodawca nie dostanie numeru ip?

Zostaw merytoryczną opinię o Gala Poland Sp. z o.o. - Wieluń

• Jak się pracuje w Gala Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gala Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gala Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gala Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 566 ocen.
  • Fabryczna 10
    98-300 Wieluń