Korona

Wieluń

Opinie o Korona

Ejj 2016-09-02 21:59:24
Czemu posty znikają? Co koronie nie podrodze z prawdą ?
Bożena 2016-09-03 16:36:32
Napisałam że w koronie faceci organizują sex spotkania za pośrednictwem radia Zw i posty znikły pytanie czemu bo to prawda
Bożena 2016-09-03 17:01:22
Bo przez takich ludzi moja siostra popełniła samobójstwo i nie podaruje tym ludziom którzy to organizują dotre do wszystkich kobiet które coś więcej. Wiedzą
Aaa 2016-09-06 23:44:07
Chciałabym wiedzieć coś więcej na ten temat. Możesz opisać bardxiej, to może coś się da zrobic. Może ktoś w końcu napisze prawde.
Bożena 2016-09-07 07:50:41
Jest to osoba powiązana z radiem Zw i pracuje w koronie moja koleżanka wie kto to jest nie chce nic mówić moja siostra 3lata temu popełniła samobójstwo przez ti
Bożena 2016-09-07 10:11:51
Spotkałam się z jednym facetem z korony i sypnoł się że wysyłają anonse do radia Zw i wtedy wybierają kobiety która komu się podoba a później opowiadają sobie między sobą i wyśmiewają się , Radio powinno zaostrzyć regulamin podają się za ekipę budowlaną z Osjakowa Moja koleżanka wie kto to jest tylko nie chce mowic
Bożena 2016-09-07 12:36:44
A przeszkadza Ci to ,czy komuś to przeszkadza chyba nie nie wszyscy wiedzą co się wyprawia w koronie,chyba że masz jakiś powód żeby tak pisac
Jola 2016-09-07 18:50:35
Jeżeli był to anons z radia Zw,kazdy bierze odpowiedzialność sam za siebie,Przykro mi z powodu,Twojej siostry,.Naprawdę nie warto się mścić na mężczyznach i zniżać się do ich poziomu,Zycie samo się na nich zemści,wiem co pisze.Powodzenia
Jola 2016-09-07 18:51:42
timer 2016-09-07 23:55:44
Wysyłają anonse do radia a potem wybierają kobiety która się komu podoba. Zastanów się co piszesz. Żeby cokolwiek można było wybierać to na te anonse najpierw musi ktoś odpowiedzieć. Jeśli tak jest że na takie anonse odpowiadają kobiety z korony to do kogo pretensje? Jak można wybrać kogoś kto się podoba przez radio? Ktoś daje anons ktoś odpowiada i tyle. Dopóki się nie spotkają to jedno nie wie jak drugie wygląda kto to jest w ogóle gdzie pracuje ani nic.
Jola 2016-09-08 03:50:59
Ta Bożena ma trochę racji ale nie do końca,ja wiem coś na ten temat,ale nie będę wypowiadała się publicznie,bo to nie o to chodzi,To co robią Ci mężczyzni , jest obrzydliwe,
Jola 2016-09-08 05:16:45
Zgadzam się z Tobą że każdy odpowiada za siebie,ale Ci mężczyzni,obwiniaja właśnie kobiety,o to że niby , mają zrujnować im życie ,niby przepraszają ,ale to samo robią,Z jednym zgadzam się z Bożena radio powinno zaostrzyć regulamin.przyjmowania anonsów
Agnieszka 2016-09-11 19:45:07
Opowiem jak to jest,jeden facet to robi daje ogłoszenia do radia Zw co ciekawe nigdy ten facet nie wysyła fotek swoich ,i umawia wtedy facetów na spotkania tak sprytnie to robi że kobieta która jedzie się spotykać z takim gościem nie wie że spotkała się nie z tym z którym pisała Facet jest bardzo bystry bo próbuje podejść kobiete w bardzo przekonujący sposób,.Wymyśla takie rzeczy,ze kobieta w to wierzy Niektórzy panowie mają żony,dzieci takie rzeczy robią,
Ankh 2016-09-13 15:19:39
I gdzie tu rozum, żeby jeździć nie wiadomo gdzie, do nie wiadomo kogo. W Koronie wiadomo kto żonaty, kto nie, od razu widać jak wygląda, a nie jakieś randki w ciemno z radia. Bezpośrednio szukajcie a nie naokoło. No chyba że nie ma tam już nikogo interesującego.
Pracownik 2016-09-13 22:21:29
To wszystko jakies chore
Kaśka 2016-10-03 10:31:23
Hejka, czy to prawda, że w Koronie był Sanepid albo Pip ? Ludzie tak mówią od soboty . Ja byłam w pracy w sobotę na rano i nikt nic u nas na hali nic nie mówił. Wiec skąd takie informacje ???? Może audyt był a oni poprzekręcali .
koroniarz 2016-10-03 18:03:41
Natężenie hałasu mierzyli i zapylenie. Nie tam żaden Sanepid ani nic takiego.
ja 2016-10-03 19:29:07
Koroniarz jak zwykle najbardziej poinformowany, a tak naprawdę g...o wie. Albo specjalnie wprowadza w błąd.
Pracownicy 2016-10-22 12:46:59
Rysiu ale się w sądzie popisales Pawel nam wszystko opowiedzial, udowodniles jakim jesteś człowiekiem. Niedługo to bedziesz im d... Lizać !!!
Były pracownik 2016-10-23 14:24:01
Mniej niż zero!!!
Anka 2016-10-23 18:14:39
Brygadzista M.J nie lepszy też ponoć wierszyk przed Sądem wystukał. Poje..by oby ich to samo spotkalo. A Ankę sumienie nie ruszylo, tyle dla niej zrobił.
Były pracownik 2016-10-23 21:57:21
Prawdziwe oblicze człowieka poznaje się w Stanach zagrożenia,wtedy wychodzi faktycznie,kim jest naprawdę.Dla tych panów,o których piszecie,zezmawamie przed sądem było zagrożeniem,bali się popaść w niełaskę przełożonych,oni przecież zostaną w tym zakładzie,beda nadal pracować,czy będą mieli po takich zeznaniach czyste sumienie,to już inna sprawa,jak spojrzą w oczy tym na niekorzyść których zeznawali ,to też odrębny temat.Ale życie jest na tyle sprawiedliwe,ze to oni będą opuszczać głowy mijając Pawła i Grażynę,udawac,ze ich nie widzą,uciekav wzrokiem,omijac,to ich będzie to sumienie dręczyło,jesli w ogóle je mają,t o im przyjdzie z tym zyc.Wy natomiast dzięki temu wiecie,z kim macie do czynienia,czy takim ludziom można zaufać,czy warto im podać rękę,czy też omijać z daleka,jak już niedługo oni będą omijać Pawła i Grażynę.Zycie wbrew pozorom jest sprawiedliwe a karma zawsze powraca.
Sprawiedliwość 2016-10-23 22:47:50
Przede wszystkim Harego niech sprawiedliwość dosięgnie bo on jest inicjatorem tej szopki.Oby go tak przez hale przeprowadzili jak on ich. Wtedy się rozdziew dozna sprawiedliwości!!!!
Świadek koronny 2016-10-23 23:32:39
No ale nad nim jest dyrektorka z Bożej łaski,ta karierowiczka to dla pracownika nigdy nic dobrego nie zrobiła,tylko cały czas a co by Pań prezes powiedział,to dopiero wynalazek z koła gospodyń wiejskich
przyszły pracownik 2016-10-25 20:02:51
Witam mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku Manager Restauracji . Jaki poziom angielskiego jest wymagany ? W ogłoszeniu nie pisze .
Dariusz 2016-10-25 20:11:26
Jesli to ten poziom to raczej angielski zaawnsowany. Chociaz ważniejsze sa moim zdaniem inne cechy menegera. Masz już wyznaczony termin rozmowy kwalifiakcyjnej?
Pracownik 2016-10-25 20:53:58
Panie z biura korona niech zaprzestana pisać jakiś postów o restauracj. I tak nie zagluszycie tego co się stalo.
Olka 2016-10-25 21:23:33
No właśnie niedługo to nam wprowadza zakaz rozmów na stolowce. I tak wszyscy pracownicy już wiedzą co się stalo. Ciekawe gdzie ta ich inteligencja z mgr poszła w Las . Dyplomy to chyba otrzymali na bazarze.
Zbulwersowany 2016-10-26 04:02:07
Nigdy nie zagłusza,miarka się przebrała,dosyc eksperymentów na pracownikach!!! Ludzką krzywdą Korono pomnażasz kapitał? Wstyd i hańba!!!!!
ciekawski 2016-10-30 02:14:01
Coś cicho się zrobiło w temacie restauracji. Czyżby dwie panie zza szklanej kurtyny forme straciły? :)
Konstruktor 2016-11-09 21:04:52
Na ile może liczyć Projektant-Konstruktor w Koronie?
Oooo 2016-11-10 16:12:43
Na najniższa krajowa. Wszyscy wiedzą że w koronie się zarabia najniższa krajowa. Haha
Szukający 2016-11-15 18:34:02
Czemu posty znikają ? Czyżby z zimowego snu obudziły się dwie niedźwiedzice ?
Zainteresowany 2016-11-16 10:13:59
No właśnie jeszcze dzień temu był lin który opisywał w jakim stopniu występuje szkodliwość świec zapachowych i jakie są to zagrożenia dla życia czlowieka, a dziś już go nie ma. Pytam się kto to usuwa? No ciekawe komu to jest nie na rękę .
pracownik 2016-11-17 01:26:02
Witam. Więc co ja mogę powiedzieć o pracy w Koronie mobbing na dniu codziennym do tego cienkie wypłaty. Lider z owijaczy powinien 100 razy zastanowić się czy przyszedł do pracy czy na siedzenie graniem na telefonie czy patrzenie na komputerze a jak już zacznie coś robić to go rączka boli i inni za niego muszą pracować jak nie to grożenie ze im jakieś debilne punkty zabierze albo pisząc do magazynierów stoi godzinę i pisze kilka zdań i jeszcze z błędami to ma być lider się pytam. JAK CIĘ RĄCZKA BOLI TO NA URLOP IDŹ A NIE INNYM 4 LITERY ZAWRACASZ
lol 2016-11-17 01:28:24
22 latka na kierownika bez jaj jakie szopki
pracownik 2016-11-17 02:14:11
Widać że te panie z ciemnego pokoju to tylko herbatka, kawka, Facebook i usuwanie opinii boicie się żeby to nie wyszło po za koronę albo chcecie ukryć prawdę żenada !!!!!
pracownik 2016-11-17 02:23:42
Nie którzy Liderzy czepiają się o byle co jebie...my za nich jak jakieś robole a tak na prawdę pracujemy na ich wypłaty a oni co komputerek i telefonik a co tam 8 godzin i do domu
Nie pisze o wszystkich znalazło by się może 6 takich liderów gdzie jest na prawdę w porządku ale to tylko garstka
pracownik 2016-11-17 02:30:27
i robią i pomagają pracownikom
pracownik 2016-11-17 02:34:54
1 umowa na 3 miesiące a druga czasu żarty czy jak i jak bd 30 listopadzie na 15 dni
Andy 2016-11-17 10:18:14
Weź Ty się jeden z drugim zastanów co za głupoty wypisujecie. Jakie panie z ciemnego pokoju? Jakie usuwanie komentarzy przez kogokolwiek z Korony? To jest forum serwisu pracy i nikt z żadnej firmy tu opisywanej nie może nic usuwać. Jak założę swoją stronę tego typu i zaczniecie opisywać różne firmy to wjadą mi na chatę panie z ciemnego pokoju zza szklanych drzwi i pousuwają posty? Idiotów nie sieją. Sami się rodzą.
Zainteresowani na zmianie 2016-11-18 01:13:38
O co chodzi z tym kierowniczkiem 22 lata ?
Do A.... Kogoś tam 2016-11-18 02:34:22
Ty na A... sam chyba kierujesz do siebie to postum o idiocie ktoś ma rację posty znikają . Był jakiś link do strony i go nie ma więc co ulotnił się sam.
Ktoś 2016-11-20 13:39:53
No ale akcja była w sadzie. Haha,wiecie co się dowiedziałem że nie Aka miała wypadek tylko beczka
Pracownice 2016-11-25 18:42:00
No Pawła i Grażyny nie ma to trzeba było sobie znaleźć nową ofiarę do mobbingowania i skutek już jest w postaci odwięzienia pracownicy karetka. Tylko pogratulować mobberom glupoty!!!!
Pan Bog przebacza, ja nigdy!!! 2016-11-25 22:54:39
czy już ich nie ma???? to się okaże, trudno wyrokować, ale ślad po Nich pozostanie. Trwały ślad, wierzcie mi, że trwały!!! To też dla Waszego dobra!!!
Magazyn 2016-12-04 16:31:00
Ewka nie wiedziałem że taka bojowa z Ciebie dziewczyna
Magazyn 2016-12-05 08:31:36
Ewa nigdy nie przebacza głupoty Harrego!!!!
Praca 2016-12-06 18:12:47
Wreszcie coś się dzieje w tej Koronie szkoda że jeszcze tych romansów nie ukruca
Praca 2 2016-12-07 16:58:36
Zajmij się robotą
Zostaw swoją opinię o Korona - Wieluń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korona