logo Korona

Korona

Wieluń

Opinie o Korona

Zainteresowany 2016-11-16 10:13
No właśnie jeszcze dzień temu był lin który opisywał w jakim stopniu występuje szkodliwość świec zapachowych i jakie są to zagrożenia dla życia czlowieka, a dziś już go nie ma. Pytam się kto to usuwa? No ciekawe komu to jest nie na rękę .
pracownik 2016-11-17 01:26
Witam. Więc co ja mogę powiedzieć o pracy w Koronie mobbing na dniu codziennym do tego cienkie wypłaty. Lider z owijaczy powinien 100 razy zastanowić się czy przyszedł do pracy czy na siedzenie graniem na telefonie czy patrzenie na komputerze a jak już zacznie coś robić to go rączka boli i inni za niego muszą pracować jak nie to grożenie ze im jakieś debilne punkty zabierze albo pisząc do magazynierów stoi godzinę i pisze kilka zdań i jeszcze z błędami to ma być lider się pytam. JAK CIĘ RĄCZKA BOLI TO NA URLOP IDŹ A NIE INNYM 4 LITERY ZAWRACASZ
lol 2016-11-17 01:28
22 latka na kierownika bez jaj jakie szopki
pracownik 2016-11-17 02:14
Widać że te panie z ciemnego pokoju to tylko herbatka, kawka, Facebook i usuwanie opinii boicie się żeby to nie wyszło po za koronę albo chcecie ukryć prawdę żenada !!!!!
pracownik 2016-11-17 02:23
Nie którzy Liderzy czepiają się o byle co jebie...my za nich jak jakieś robole a tak na prawdę pracujemy na ich wypłaty a oni co komputerek i telefonik a co tam 8 godzin i do domu
Nie pisze o wszystkich znalazło by się może 6 takich liderów gdzie jest na prawdę w porządku ale to tylko garstka
pracownik 2016-11-17 02:30
i robią i pomagają pracownikom
pracownik 2016-11-17 02:34
1 umowa na 3 miesiące a druga czasu żarty czy jak i jak bd 30 listopadzie na 15 dni
Andy 2016-11-17 10:18
Weź Ty się jeden z drugim zastanów co za głupoty wypisujecie. Jakie panie z ciemnego pokoju? Jakie usuwanie komentarzy przez kogokolwiek z Korony? To jest forum serwisu pracy i nikt z żadnej firmy tu opisywanej nie może nic usuwać. Jak założę swoją stronę tego typu i zaczniecie opisywać różne firmy to wjadą mi na chatę panie z ciemnego pokoju zza szklanych drzwi i pousuwają posty? Idiotów nie sieją. Sami się rodzą.
Zainteresowani na zmianie 2016-11-18 01:13
O co chodzi z tym kierowniczkiem 22 lata ?
Do A.... Kogoś tam 2016-11-18 02:34
Ty na A... sam chyba kierujesz do siebie to postum o idiocie ktoś ma rację posty znikają . Był jakiś link do strony i go nie ma więc co ulotnił się sam.
Ktoś 2016-11-20 13:39
No ale akcja była w sadzie. Haha,wiecie co się dowiedziałem że nie Aka miała wypadek tylko beczka
Pracownice 2016-11-25 18:42
No Pawła i Grażyny nie ma to trzeba było sobie znaleźć nową ofiarę do mobbingowania i skutek już jest w postaci odwięzienia pracownicy karetka. Tylko pogratulować mobberom glupoty!!!!
Pan Bog przebacza, ja nigdy!!! 2016-11-25 22:54
czy już ich nie ma???? to się okaże, trudno wyrokować, ale ślad po Nich pozostanie. Trwały ślad, wierzcie mi, że trwały!!! To też dla Waszego dobra!!!
Magazyn 2016-12-04 16:31
Ewka nie wiedziałem że taka bojowa z Ciebie dziewczyna
Magazyn 2016-12-05 08:31
Ewa nigdy nie przebacza głupoty Harrego!!!!
Praca 2016-12-06 18:12
Wreszcie coś się dzieje w tej Koronie szkoda że jeszcze tych romansów nie ukruca
Praca 2 2016-12-07 16:58
Zajmij się robotą
Pracownik produkcji 2016-12-23 16:44
Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się świąt dla wszystkich pracowników naszej firmy i ich rodzin. Zdrowia, szczęścia, spokoju i jak największych premii. :)
nowy 2016-12-30 08:56
A co się dzieje Zamierzałem do Was aplikować
aaaaaa 2017-01-10 11:07
czy był już wyrok w sprawie?
Pracownik h1 2017-01-13 16:59
No ja pytalam Pawła czy jest już wyrok on odp że jeszcze sprawa się nie zakonczyla. Za bardzo nie chciał mówić o sprawie. Powiedział mi tylko że życie każdego rozliczy za robienie krzywdy innym i że ma nadzieję że udowodni przed sądem jaka jest prawda. Miał żal że Anka nie odważyła się powiedzieć prawdy w sadzie. Więc wychodzi że jest dwulicowa, niby taka kolezanka, a jak ją nastawili, ale to każdy akurat wiedział że wieje jak choragiewka. Rysio też chorągiew. Szczerze trzymam za niego, bo takiego brygadzisty jak on byl to w zakładzie nie bylo, szukać że swieca takiego. Mam nadzieję że za to chamstwo kierownik i te dwie zostaną rozliczeni i żeby też przemaszerowali się przez hale do pokoju w celach rozliczenia.
Aaa 2017-01-28 15:36
Korona ma zawsze problem z wprowadzeniem najniższej krajowej. Słaby zakład... Nie polecam nikomu. Szkoda ze w wln nie ma wiecej miejsc pracy. Brak szacunku dla pracownika i myślą ze ludzie czekają "za bramą". Umowy te co teraz dawają to jakiś żart na dwa tyg. lub na 1 miesiąc. I do widzenia. Odradzam tam pracować. Pozdrawiam
asd\ 2017-01-29 20:47
asd
Pozdrowienia 2017-01-29 21:02
Witam chciała bym opisać Koronę w Wieluniu w której pracowałam w 2016 r. obecnie jak byłam przeżucana na starą chale. Jak tam traktują liderki pracowników krzykiem , stresują ludzi tak jak byłam stresowana przez liderkę Rzucana byłam bo całej Hali co 5 minut . Wolałam się mogła bym dalej pracować ale tam się nie da w spokoju wolałam się zwolnić niż pracować w tym Zakładzie . Byłam w stresie i nie mogłam spokojnie pracować , nie mogłam się nawet do nikogo odezwać bo zawsze wrzeszczała krzyczała liderka, Obojętnie jaka prace wykonywałam. Tak jest w Koronie
Pozdrowienia 2017-01-29 21:04
kit-kat 2017-01-31 14:12
Musiałaś być bardzo dobra w swoich działaniach pracowniczych, jak dostałaś umowę na 2 tygodnie czy na miesiąc, bo wszystkie babki na produkcji dostały na rok. Chyba że nie pracujesz na produkcji, to się nie wypowiadam, bo nie wiem jak jest gdzie indziej.
wierna 2017-02-01 20:19
Ja tez pracuje w koronie ,co do liderów to fakt niektórzy traktują człowieka jak śmiecia.A co do średniej krajowej to śmiech na sali ,część ludzi dostała angaż na 1850 zl reszta to chyba elita mają 2000 zl to nagroda za umiejętności obsługi maszyn .Paranoja tak dzielić ludzi tam każdy musi się znac na obsłudze lepiej czy gorzej.Powinniśmy wszyscy nie przyjść do pracy to może by nauczyli się szacunku do pracownika.p Jabłoński wstyd
Aaa 2017-02-02 13:11
Aktualnie tam pracuje i wiem jak jest. Ja pracuje a nie tak jak niektórzy co chwile na faje i ktoś musi za nich robic... Żenada
Pracownik 2017-02-02 21:28
Pracownik.
Ją dzwonilam dzisiaj do pip bo już mnie szlak trafił. Chodzi o te nierówne wynagrodzenia . Powiedzialam, że niektórzy pracownicy mają 2 tys plus premia a inni 1850 plus premia żeby im wyszło 2 tys brutto. Na maszynie maja po 2 na pakowaczach nie. A kto się nieraz więcej narobi. Młodzi przyjdą i mają 2 tys plus premia a ten co 10 lat pracuje 1850 . Opisal tej babce wszystko o co mi chodzi. Ona powiedziała że to się kwalifikuje pod dyskryminację i mobbing . Pouczyła mnie że mam napisać zawiadomienie do nich i opisać i się podpisac. No i właśnie dlatego piszę jak to się pisze to zawiadomienie ? Wystarczy opisać to co jej powiedziałam czy coś tam więcej . Dziwi mnie że trzeba się podpisać no ale mi powiedziała że nie ujawnia pracodawcy moich danych więc napiszę tylko ktoś może mi poradzić jak to napisać ? Poradzicie to wszyscy skorzystamy . Ktoś takie coś pisał . Jaka to biurokracja przecież dzwonilam to jeszcze na piśmie trzeba im pisać.
Gośc 2017-02-03 21:38
To jest prawda,ja miałam wypadek w Koronie i kiedy zgłosiłam do BHP -owca ,to szybko dostałam wypowiedzenie z pracy po przepracowaniu 9 lat.Na samo wspomnienie o Koronie ż........ać mi się chce.
Operator lini W-3 2017-02-07 01:01
Witam. Jeśli chodzi o te wynagrodzenia to prawda,ja pracuję w tym zakładzie jako operator prawie 10lat.
Moje wynagrodzenie zasadnicze to 2000 tys , potrafię poprowadzić produkcję na czterech liniach (nie jednocześnie ,ale w awaryjnych sytuacjach zdarzało się obsługiwać dwie linie na raz przez cztery godziny) , a przyjdzie na operatora nowy pracownik i dostaje 2100 to min, chociaż nic nie umie co najwyżej potrafi obsługiwać linie na której się uczył. W tym zakładzie nie liczy się staż pracy oraz doświadczenie zawodowe ,tylko nowy pracownik .BO NOWY PRACOWNIK JEST LEPSZY ODE MNIE ,PONIEWAŻ JEST MŁODSZY ROCZNIKIEM. Hitem tego roku w Koronie jest podwyżka najniższej krajowej -ŚMIECH NA SALI! Pracownicy produkcji dostali ,bo musieli dostać a operatorzy nie ponieważ zarabiają bez podwyżki i tak za dużo (2000 podstawy , z dodatkami i premią 2350) w moim przypadku.
reunion 2017-02-07 14:01
Teraz wiem gdzie wymyślono kawał : szefie dlaczego nowi robią za więcej kasy niż my? bo za tyle co wy robicie by nie chcieli
Pracownik 3 2017-02-07 14:08
Te podwyżki to dzięki naszym "powodą" dostaliśmy to oni w sądzie powiedzieli jak to się traktuje pracownika. Ponoć opowiedzieli w sądzie jak nas traktował pan kierownik. Wrescie prawda ujrzala światło dzienne . Teraz starego się traktuje jak śmiecia. Młody dobry dopóki się nie będzie upominał o swoje. Może kierownictwo by sobie tak ujelo z tych wypłat po 9 tys . za tzw. nic nie robienie i robienie wrażenia jacy to my świetni. Tak mówią że w tych Stanach taka filię otworzyli i tak tam super i świetnie, to ja się pytam kto to "świetnie" finansuje. Przecież oni tam za najniższą krajową w smrodach nie robia. To co my musimy kapitał wyrobic . Skoro tam tak się dobrze pracuje to czemu u nas nie ma takich świetnych warunków. Rodaków gnoja a dla innych to już pieniądze są na godne wypłaty . Kpina !!!
Pracownik 3 2017-02-07 14:08
Operator lini W-3 2017-02-07 20:43
Przy najbliższej okazji idę do kierownika po podwyżkę, jak pójdę to może dostanę albo i nie, bo jak nie pójdę to nie dostanę na pewno.Po tylu latach pracy z doświadczeniem zawodowym muszę żebrać jak menel o kasę!!!!
Magazyn 2017-02-07 21:48
No idź . Tylko żebyś nie skończył tak jak Paweł. On chodził z Grażyna petycje pisał o podwyżki, że szkodliwe warunki w pracy, to widzisz jak skończył. Żal mi chłopa bo był ok . Żeby dali ludziom godna place to wszyscy byśmy musieli się zebrać i zapukać do drzwi samego prezesa. Albo wziąć urlopy na żądanie całe 4 dni wszyscy, albo jakiś strajk, to by może dali. Oni sobie z ciebie tyle zrobią, że nawet ich nie zaswedzi ...
Operator lini W-2 2017-02-08 08:12
Mimo wszystko pójdę, zagadać zawsze można. A brać co dają też lipa :-)
Operator lini W-2 2017-02-08 08:31
To ja napiszę petycje do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka,a co:-) Najwyżej mnie zwolnią, ale za to jaki sławny w zakładzie będę. Taki cichy i spokojny pracownik , a tu taka akcja:-):-)
Operator lini W-2 2017-02-08 09:19
Oczywiście żartowałem ,lubię moją pracę i zakład. Idealnie nie jest , ale źle też nie. Myślę że wszędzie jest tak samo,to jest Polska. Tu trzeba robić i nie narzekać, dlatego myślę o wyjeździe za granice , tam też trzeba robić ale za jakie pieniądze .....ok spadam , może jeszcze zajrzę na to forum. Pozdrawiam
Ktoś 2017-02-11 00:50
Coś dziwne że za każdym razem post o sex aferze jest kasowany. Chyba ktoś ważny w tym całym procederze był zaangazowany?
Pracownik 2017-02-24 20:23
Piątek wieczór, wchodzę na stronkę żeby jakieś nowości poczytać, co tam słychać z naszymi podwyżkami , jak sprawa, a tu nic nowego. Jakoś w dniach byla lub na dniach będzie sprawa, a tu nic. Jakieś tabu, na magazynie niczego nie wiedzą konkretnego albo nie chcą powiedzieć, poza tym że mają ubaw z tego co się dzieje, na produkcji tylko tyle że p. kierownik pokaza swój iloraz inteligencji. A ktoś wie coś o konkretach . Ktoś dzwonił do Grażki i Pawła ? Ja jestem ciekawy jak oni im w oczy spojrzą.
były pracownik 2017-02-26 16:19
cała ta firma to wielki kabaret albo kpina... zarobki między kobietami a operatorem to jest przepaść a o magazynie wspominał nie będe bo sama pani dyrektor zarabia w ch.j a pan kierownik jest nie normalny , traktowanie ludzi tak samo jest nie fair czyli co? liderzy produkcji (ale nie wszyscy) wielkie pany, panoszą się jak gnój po polu... tam trzeba rotacji dla liderów i przejścia psychotestów czy nadają się do pracy...
Maja 2017-03-09 15:39
@Pracownik długo już pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat warunków pracy oferowanych przez Korona. Czy pracownicy uzyskują dodatkowe benefity?
cukierek 2017-03-11 21:31
ta firma jest nie normalna na magazynie mają wypłacaną podstawę plus jakaś premia a Kobiety na linii produkcyjnej najniższa krajowa i śmieszna premia a chodząc na piwo słyszałem jak operatorzy mówią tak "jak nie dostanę 2700 to się wk.urwie" i gdzie tu sprawiedliwość?! pan kierownik z wydziału W1 powinien iść do psychiatry albo go od razu zamknąć razem z kierownikiem magazynu na od dziale dla obłąkanych bo co nie którzy chyba są powołani dla KORONY i mało tego takim ludziom powinni pomniki budować na zakładzie i napisać na grobku "ja tu pracowałem i oddałem duszę i ciało dla tej firmy" a jeżeli chodzi o stanowiska dyrektorskie to nie chce mi się pisać bo Ci ludzie też nie są normalni...
Kobiety 2017-03-11 21:56
Kobiet nie mają najniższej krajowej mają 1850 zł plus premia uznaniowa .
Robol H1 2017-03-12 18:27
Benefity ? Koń by się uśmiał
Ojciec Ryszard zb awca korony 2017-03-19 12:22
Ojciec Ryszard ponoć w sądzie powiedział, że nie została zakupiona maszyna do obracania beczek. To ja się pytam co zakład zakupil do obracania beczek , czy ty masz wadę wzroku, zaćmienie umysłu, czy może masz wizje tak jak Harry . Może okulary komuś by się przydały. A kto po to pojechał? Haha .Na twoim miejscu to bym biegusiem do sądu zapitalal i to prostowal bo na to jest paragraf żebyś nie skonczyl tak jak kobitki od naszego sąsiada że później powódkę zonke powoda musiały przeprosić i blagac za to co w sądzie powiedziały. Zreszta przydało by ci się . Nie jesteś niezastąpiony pamiętaj . Jak Cię nie było bo jak to mówiłeś miałeś swój i incydent zdrowotny to nikt za tobą nie płakał . A magazyn świetnie funkcjonowal. Kto dolki kopię to sam w nie wpada. Pamiętaj o tym . Sprzedajesz się za swoją psje ...
Haha magazyn do ojca Ryszarda halo halo 2017-03-19 13:33
A niech w sądzie mówi te głupoty pójdzie siezieć to go nie będzie i spokój będzie nie będzie też miał kto donosić na nas . Kajecika już Rysiunio nie może prowadzić to się teraz w sądzie wykazuje głupotą . Trójka jego dzieci w koronie pracuje to wiadomo czemu takie głupoty pier doli . Może jeszcze niech tego zarozumiałego cwaniakowatego synusia wyśle do sądu. Tylko może by sobie uświadomił że przez to co tam mówi w tym sądzie to szkodzi własnym dzieciom bo my wszyscy pracujemy w tym i wdychamy to ... Idź po rozum .
Ja i Ty to My 2017-04-23 23:44
Cisza.....????
Maja 2017-04-24 12:19
@Kobiety od czego zależy uzyskanie premii uznaniowej? Co więcej możesz powiedzieć o pracy na swoim stanowisku?
Zostaw swoją opinię o Korona - Wieluń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korona