Opinie o NatWest Group Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NatWest Group Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NatWest Group Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NatWest Group Polska w Warszawa

rbs

Jeseli chcesz malo zarabiac, sie nie uczyc, doswiadzic mobbing w pracy i spedzic czas z idiotami...to RBS jest firma dla ciebie! Dla pracodawcow: nie ryzykuj; nie wez pod uwage kandidatow ktorzy pracowali >2 lata w RBS.

as

Ja 3 x tam aplikowalem w ciagu 3 lat na stanowisko Security Engineering Specialist . Majac 5 lat ponad doswiadczenia security engineering nawet mnie nie zaprosili na interview. Dziwna firma. Jako ze znalazlem prace juz w innym duzym banku juz nie musze do nich aplikowac. Ocena niedostateczna bo sie nawet nie odzywaja do wartosciowych kandydatow.

@as

Bardzo subiektywna (nic nie warta) ocena swojej osoby. Szkoda czytać takie posty, zwyczajnie się nie nadawałeś i tyle.

Wacek

Uważam że RBS to firma dla osób młodych, na studiach i bez doświadczenia. Praca monotonna zwłaszcza w analizie danych, powtarzalna. Ścieżka rozwoju jest dla osób ambitnych, które potrafią zabłysnąć niekoniecznie wiedzą i osiągnięciami. Potrafią się pokazać managerowi. Trzeba dużo mówić i pokazywać się a nie koniecznie robić. Wynagrodzenie niskie i nawet na przestrzeni kilku lat nie zmienia się wiele. Owszem są benefity ale one nie rekompensują wszystkiego. Kultura pracy na zróżnicowanym poziomie. Pracując przez 3 lata spotkałem się tam z dyskryminacją w jednym z zespołów. Nie polecam tej firmy zdecydowanie!!!!

obecny pracownik

ludzie oczekujący wielkiej kasy, klepania po plecach i cudownych warunków powinni szukać pracy gdzie indziej. pracuje prawie rok w rbs ghe i nie mam podstaw do narzekania. kasa jaką mi zaproponowali na start to 4k brutto (pozycja analityka), na rozmowie 'EoY review' bez nawet poruszania tego tematu dostałem 2 stówy brutto podwyżki. mają wszystkie podstawowe benefity, a jeżeli komuś zależy na podróżach służbowych to spokojnie można się załapać na jakiś Londyn czy Edynburg a czasem nawet coś bardziej egzotycznego. jak wszędzie, żeby zostać docenionym trzeba się wykazać, a jeżeli ktoś ogranicza swoją pracę do 'klepania' to niech nie oczekuje braw. w każdej pracy niezbędna jest pracowitość, kreatywność i pomysłowość, żeby zasłużyć na awans/podwyżkę.

Analityk

Rekrutacja bardzo sprawnie przeprowadzona, po przesłaniu aplikacji przez workdaya do tygodnia miałam telefon, była to krótka max 15 minutowa rozmowa z team liderem zespołu, pierwsze pytanie czy moja aplikacja jest aktualna a dalsza część rozmowy już w języku angielskim, nie trzeba się bać jak nagle rozmówca przejdzie na angielski ponieważ zadaje bardzo proste pytania typu co wiem o firmie, dlaczego aplikuję na to stanowisko i dlaczego chcę zmienić pracę- max dwa zdania na każde pytanie i od razu informacja czy przechodzi się dalej czy nie. Dostałam zaproszenie na godzinną rozmowę z team liderem na zoomie- analiza całego cv, doświadczenia w jeżyku angielskim, również pytanie dlaczego na to stanowisko co o nim wiem itp. Dwa dni później telefon, że rekrutację przeszłam pozytywnie i przedstawienie oferty. Jestem zadowolona z przebiegu rekrutacji, nie była ona trudna, nie padły żadne bezsensowne pytania jak to nie raz bywa, np. co będę robić za 5 lat albo jakie zabytki do obejrzenia polecam w swoim mieście. Sam proces podpisywania umowy również płynny, zrozumiały, wszelkie ustalenia na rozmowie jakie były takie są w treści umowy. Kontakt z HR bezproblemowy, sympatyczne podejście i udzielanie wyczerpujących odpowiedzi w razie jakiś wątpliwości.

Pytania o dotychczasowe doświadczenie, opis obowiązków na każdym stanowisku zawartym w CV, czym zajmuje się firma, czym zajmuje się osoba na stanowisku, na które się aplikuje, pytanie o trudną sytuację w pracy, czy lubi się pracować w grupie czy indywidualnie, powody zmiany pracy.

hasacz

cześć!jaki trzeba mieć poziom angielskiego na stanowisku analityka? (mając już inny dodatkowy język europejski)?

byly2

zgadzam sie z opinia ludzi. wszystko prawda.

były

Potwierdzam opinie, miejsce dobre na przezimowanie, z braku laku, z zerową wiedzą z finansów spokojnie, wszystkiego uczą na starcie i tak klepiesz klepiesz później i może za 4 lata awansują Cie na starszego analityka, a poczekasz jeszcze ze 2 to zostaniesz akredytowanym, dzięki czemu aż 150 zł więcej na koncie. Wyżej awansują tylko ludzie z pewnych kręgów.

etam

W RBS Analityk AML/KYC zarabia jakieś 20% mniej (ok 3200 - 3400 brutto) niż w Citi. Po kilku miesiącach pracy w RBS'ie przechodzą do Citi, bo tam płacą 4k brutto na start. Mam taki pomysł dla osób ustalających płacę w RBSie: dajcie swoim pracownikom podwyżkę do 4k brutto bo inaczej zawsze będziecie szkołą zawodową dla Citi Banku. Chyba, że taki wasz jest cel.

dużo stresu,a wymagania zupełnie nieadekwatne do wynagrodzenia. Nie polecam! przeniesli operacje do Polski żeby mieć tu tanią siłę roboczą i ludzi traktują jak białych murzynów.

Gremlin

Byłem na rozmowie, na początku wydawała się rzeczowa. Ale niestety moje doświadczenie i kompetencje okazały się zbyt duże, u nas takie firmy nie szukają specjalistów, u nas szukają "korpoludków". Tak więc po pomyślnych (całkiem) rozmowach kwalifikacyjnych z udziałem 4 rekruterów dostałem negatywną odpowiedź w stylu "niestety nie odpowiada nam pan na to stanowisko", Oczywiście, bo obserwując rekruterów, to stali tak na oko 10 stopni niżej ode mnie z wiedzą i kompetencjami. Plus to, że siedzieli w korporacji dłużej. Może jakbym powiedział, że chcę zarabiać 5000 brutto to by się zastanawiali. Ale takie zarobki to ja miałem circa 10 lat temu.

PolskiSnowden
@Gremlin

Potwierdzam, ludzi z doświadczeniem tam nie chcą. U mnie podobnie - rozmowa ok, a potem opinia: "raczej nam pan nie odpowiada". Wiadomo... za drogi ;) Rekrutowało 4 gostków - ale wiedza o IT... khm khm.

Robert

zy ktos z Was tam pracuje lub pracowal. To było kiedys abn amro, byłam tam na rozmowie, spotkanie mile i rzeczowe, biuro ładne, ale w sumie to nie jest bank tylko jakies centrum operacji bankowych (chyba jakis backoffice) nie wiem za bardzo co o tym myślec bo w necie zadnych informacji na ten temat, oprocz kilku postow o abn, ale tez zdawkowych. Moze ktos tam pracuje i wie cos wiecej (atmosfera, zarobki itp) będę wdzieczna za jakies info.

Zostaw merytoryczną opinię o NatWest Group Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w NatWest Group Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NatWest Group Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NatWest Group Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NatWest Group Polska?

Kandydaci do pracy w NatWest Group Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NatWest Group Polska
2.4/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Iłżecka 26/Budynek E,
    02-135 Warszawa