Opinie o Hendrickson Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hendrickson Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hendrickson Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hendrickson Poland Sp. z o.o. w Toruń

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Frauenthal Automotive Toruń Sp. z o.o.?

Motyl

Czy mógłbyś doprecyzować o jakich pracowników pytasz? Zapewne o produkcyjnych ale chciałbym się upewnić. Jest kilka działów w firmie.

Stary

Witam słyszałem że w tej firmie mają wielką chęć zrobić z ludzi niewolnikow , toaleta na czas śniadanie z zegarkiem w ręku a nie daj Boże przekroczyć czas na palenie . Czy to jest normalne ? Chciałbym widzieć jak strefa biurowa się do tego stosuje a nie jak zwykle na produkcji z człowieka robić czarnucha . A potem zdziwienie że żaden szanujący się pracownik nie ma chęci tam pracować . No ale na jak nie ma czym się błysnąć to trzeba ludzi zgnoic i pokazywać szefowi o to moja zasługa JESTEM WIELKI

pracownik produkcji

Mistrz malarni (usunięte przez administratora)odnosi się do pracowników wulgarnie i bez szacunku. To jest niedozwolone na takim stanowisku. Gdy jest proszony o pomoc odmawia tłumacząc się brakiem pracowników. Odzywki są karygodne, a także gwizdanie na ludzi, odzywanie się do nich "eeee ty!" brak słów że taki człowiek jeszcze ma pod sobą ludzi i nie zostały wyciągnięte żadne wnioski

Renata
@pracownik produkcji

Używanie danych personalnych na forum GoWork.pl jest raczej niewskazane. Proszę Cię, żebyś starał się zatem tego nie robić. Jeśli rzeczywiście Mistrz malarni odnosi się do pracowników, to należałoby jak najszybciej zrobić coś z tym faktem - takie zachowanie jest bowiem niedozwolone. Zgaszałeś to może bezpośrednio Dyrektorowi Frauenthal Automotive Toruń?

Pfff
@pracownik produkcji

Zawsze można go oskarzyc o (usunięte przez administratora) w pracy....

Pfff
@pracownik produkcji

To zgłoście to jako (usunięte przez administratora) w pracy...

Pffff
@Pfff

Dlaczego usuneliscie słowo (usunięte przez administratora)

Zmienię nazwę firmy. To już nie jest Frauenthal tylko Hendrickson Poland.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Hendrickson Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Jarek

Mistrz malarni gwiżdże na pracowników, traktuje ich jak.. Odzywki takie ze szkoda gadać i nawet przytłoczyć regulamin serwisu nie pozwala stąd ogromna rotacja Ale jak widać "gorze" to odpowiada. Można się poczuć jak przy budowaniu piramid Polecam

katarina
@Jarek

Mistrz malarni to wizytówka tej firmy. CHłop poniża pracowników jego słownictwo jest poniżej krytyki. W normalnej firmie natychmiast dostałby nagane lub zdjęli by go ze stanowiska brygadzisty. Przecież on kieruje grupą ludzi i pozwala mu się na takie słownictwo!!!!! Tak samo zwraca się do kobiet w kontroli Co za polityka jest bezczelny, nawet nie ma żadnej wiedzy, przez niego sporo ludzi zrezygnowało z pracy na malarni... DLa mnie szok

Super

Oj ile rzeczy tam pracownicy wynoszą do domu.... Przyrządy pomiarowe, rękawice, narzędzia, deski.... I to wszystko rowerem jest wywozone :-) Pod tym względem to dobra firma bo można się dorobić na lewo

picasso

Ta firma to jedna wielka porażka brak fachowej wiedzy i praktyki; sprzęt stary lub naitanszy Zarobki to 2300 brutto na innych działach 3000 brutto premia raz jest raz jest obxienta praca na produkcji lub malarni jest mega szkodliwa . nie polecam

Piksi
@picasso

Szkodliwa nie jest wcale, to bzdura. Szkodliwe jednak płacić powinni za kontakt z mistrzuniem malarni.

Pirat

To nie jest dobra firma...

Marynarz

Kontrola jakości to jakaś kpina, pomiary mikrometrem problem, porozmawiać o jednostkach typu bar, N, MPa to nie z nimi..... Co to jest co a co to cpk też nie.... Przykre skoro wymagają tego od innych pracowników a sami tego nie znaja

michoł :)

Witam , Ile mozna zarobić w tej firmie jako Spawacz/ Ślusarza w jakich granicach?

Miki

Kolejne osoby w laboratorium, może czas usunąć stare które były i są nadal nie kompetentne? Możecie ich przenieść na inne stanowisko taka praktyka nie jest zła ale czemu tolerujecie jego bardzo słabą jakość pracy....

Witam, Widziałem że otworzono rekrutację na stanowisko Kierownika Utrzymania Ruchu i Rozwoju. Czy wiadomo co stało się z poprzednim kierownikiem? Czy może szukają osoby bo poprzednia awansowała w strukturach firmy? Z góry dziękuję za informację

@Zainteresowany

Witam, dziękuję za pytanie - to nowo tworzone stanowisko, nie było więc takiego wcześniej. Potrzeba wynika z nowej struktury organizacyjnej i nowego podziału odpowiedzialności. Ania z HR

@Ania

Dziękuję za informację Pozdrawiam

Bambo

W tej firmie rozpieszcza się pracowników ale nie potrafią karać. Jeżeli ktoś będzie sciemnia w pracy nie zwolnia go tylko będą odrjmowali mu obowiązków lub szukali innych. Są stanowiska obsadzone przez osoby niekompetentne i od lat tego nie zmieniają Chociaż nawet im to nie odpowiada. Najbardziej asertywni są mistrzowie produkcji wyższy zarząd nie potrafi podjąć decyzji o zwolnieniu

MR Q

Firma, która od czasu zatrudnienia Pani od HR straciła szacunek dla pracownika, za ciężką pracę dowartościowali ludzi zabierając im sporą część z wypłaty a premia to należy się pracownikowi jak zrobi więcej niż powinien-cytat Pani d HR której pensja od czasu zatrudnienia wzrosła 4 krotnie a najlepsze jest przyznawanie premii mistrzom za nieprzyznawanie premii pracownikom. Trzeba tam popracować żeby zrozumieć. Alternatywa jak się nie ma gdzie podziać bo wypłaty zawsze na czas ale trzeba się liczyć z brakiem poszanowania dla pracownika. Ci normalni już odeszli do firm, które ich doceniły.

@MR Q

Wypłaty rosną z roku na rok - to jest fakt. Jeśli ma Pan inne dane, proszę podejść do nas do działu albo zgłosić się do rady Pracowniczej - przygotujemy zestawienie. Premia faktycznie jest częścią wynagrodzenia, nagrodą, za coś dodatkowego i zawsze tak było. Nie ma wśród zasad premiowania przełożonych (mistrzów) nagrody za nieprzyznawanie premii pracownikom. I chciałabym, żeby przynajmniej w punkcie wynagrodzenia 4-kronie wyższego dla Pani z HR miał Pan racje - bardzo bym się ucieszyła. Przykro mi słyszeć o braku poszanowania dla kogokolwiek w firmie. Nie jest to zgodne z naszymi wartościami. Jeśli są takie przypadki, proszę zgłosić je np. do Rady Pracowniczej. Ania z HR

@Ania

@MR Q 20.09.2018 21:38 Proszę nie dyskutować z Panią (usunięte przez administratora) z HR Pani (usunięte przez administratora) ma zawsze rację i jest zawsze najlepsza A najlepiej tańczy

John

Jedna z lepszych firm w Toruniu. Pracuje się tam naprawdę dobrze. Jedyna wada to taka że nie potrafią zwolnić nieudolnych pracowników biurowych - tacy się zdarzają wszędzie. Można być słabym, ściemniać w pracy, robić mało a oni i tak Cię będą po ramieniu klepali

@John

Masz racje będą trzymać takiego pracownika póki będzie 'dobry' dla Prezesa lub Pani od HR albo będzie donosił

Gal anonim
@Anonim

Na donoszeniu to tam robi się karierę, niestety przez takich ludzi inni się poddają i odchodzą z pracy.

burek
@John

Jedyna firma która nie zwolni złego pracownika tylko dlatego że jest rudy - są takie dwa przypadki. Rude pały nic nie potrafią a nikt nie chce ich uwalić bo rude podobno przynosi pecha

@John

To prawda - decyzji o zwolnieniu kogokolwiek nie podejmujemy szybko, nad każdym przypadkiem się zastanawiamy, czy dotyczy to pracownika produkcji czy administracji. Próbujemy rozmawiać, doszkolić, zmienić stanowisko a dopiero, jak nie ma szans na poprawę, podejmujemy decyzję o zakończeniu współpracy. Ania

Renata

@MR Q, czy faktycznie firma zaniżyła wysokość wynagrodzenia? Wydaje się to nieprawdopodobne. Wspominasz też o systemie premiowym, czy w umowie jest wyszczególnione, na jakich zasadach można premię otrzymać? Jaka atmosfera panuje wsród pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Hendrickson Poland Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Hendrickson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hendrickson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hendrickson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hendrickson Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Na Zapleczu 25
    87-100 Toruń

Hendrickson Poland Sp. z o.o.