Opinie o Hendrickson Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hendrickson Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hendrickson Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hendrickson Poland Sp. z o.o. w Toruń

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Hendrickson Poland Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Kierownik, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 12 kwietnia.

Marlena

W ofercie dla pracowników Hendrickson Poland jest wachlarz możliwości, jeśli chodzi o wykorzystanie benefitow pozaplacowych. Od karty Multisport, karnetów na wydarzenia kulturalne, aż po takie podstawy jak prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenia na życia dla siebie i bliskich. Kwota jaką dysponują pracownicy w skali miesiąca to około 170 zł.

Waldek

Już po kilku miesiącach dostałem. Ale musiałem ogarnąć się na maszynie - jest tabelka która mówi ile gdzie zarobisz. Nauczysz się i mistrz z kierownikiem dają kilka stów więcej. W sumie to jest ok, ale musisz sam chcieć

Beata
@Waldek

A ciężko jest to ogarnąć, te maszyny? Kurcze, kilka stowek robi fajną róznice w wynagrodzeniu...

@Beata

To zależy jaka maszyna. Z tych co ja ogarniam to nie jest duża sprawa. Nie wiem jak jest na malarni. Ale ja ogarnąłem na spokojnie. I niektórzy koledzy pomagają.

Maja
@Waldek

Przytaczasz tę malarnię, bo tylko tam kobiety mogą być?

Marlena

Nie ma ustalonych ram czasowych. Najczęściej dochodzi do zmian w wynagrodzeniu,które idą razem ze wzrostem kompetencji. Musi upłynąć trochę czasu, żeby potwierdzić, że wzrost jest trwały i przynosi korzyści dla firmy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Hendrickson Poland Sp. z o.o. na stanowisko brak?

Marlena

W procesach rekrutacyjnych zawsze zapraszamy do siedziby firmy. Na stanowisko Operator Maszyn Produkcyjnych pytania są o tym co robiłeś/robiłaś wcześniej. Zawsze jest możliwość wejścia na halę produkcyjną i obserwacja proponowanego stanowiska pracy oraz rozmowa z bezpośrednim przełożonym. Całe spotkanie trwa między 30 a 45 minut.

Firma Hendrickson Poland Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Operator Maszyn. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 3800 PLN.

Johny

Wciąż rekrutują i wciąż oferują 3800 zł.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Hendrickson Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno

Jedyną słuszną decyzją jaką można podjąć to zwolnienie się z tej firmy , mistrz Paweł przy najlepszych wynikach na moim stanowisku zabierał premie , kiedy zrobiliśmy normę która była bardzo wysoka kierownik powiedział że według niego da się więcej i on jest zdania że codziennie można się poprawić , mechanicy którzy z łaską przychodzą naprawić 50 letnią maszynę mają pretensje że to operator zepsuł a najlepsze jest to że my zapieralamy 8 godzin a oni sobie siedzą w pomieszczeniu i z wielką łaską pracują za większe pieniądze XD Kierownik to moim zdaniem powinien zostać zwolniony razem z bratem prezesa

WACEK

Ogólnie panuje marazm i nastroje są negatywne. Pracownicy przestali się starać bo przekonali się, że nie ważne jak bardzo się wysilisz i tak zarobisz MNIEJ! A to wszystko za sprawą nowego regulaminu płac. Prezes nie szanuje ludzi i myśli, że jesteśmy po to aby wycisnąć z nas jak najwięcej a zapłacić jak namniej. To co było kiedyś i to co mówiło się o zarobkach i warunkach pracy w to już przeszłość. Obecnie robi się typowy (usunięte przez administratora) Hałas, zapylenie, ciężka fizyczna praca za,z miesiąca na miesiąc,coraz mniejsze zarobki. O to co czeka tych, którzy planują prace w tej firmie. A gwarantuje, że ofert pracy będzie coraz więcej bo doświadczeni pracownicy odchodzą, a ci którzy nadal tam pracuja to tylko dlatego, że jeszcze nie znlaeźli czegoś lepszego. kiedy w końcu ktoś "z góry" zrozumie, że wyniki robią ludzie zmotywowani i odpowiedznio wynagradzani a nie zastraszeni i zniechęceni! WYŚMIEWANI

Anonim.

Czy można zmienić nazwę firmy na Hendrickson Poland Sp. z o.o.? Aktualna nazwa jest nie aktualna. Jeśli chodzi o prace w tej firmie malarnia to jest męka, temp 45 stopni, płaca 2300 brutto, nie polecam nikomu. Mistrz obszaru nie szanuje ludzi. Pozostałe obszary z płacą jak pracuje tam ktoś pół życia (około 15 lat ) ma powiedzmy 3300. Jeśli chodzi o charakter pracy latem upał, śrut, pył. Zimą śrut, pył i temperatura pokojowa na hali. Malarnia temp, zapach farby. Jeśli ktoś szuka pracy na produkcji niech szuka gdzie indziej, chyba że nie ma wyjścia bo tutaj już zatrudniają osoby które chcą przyjść a nie osoby które coś potrafią, dotyczy to wielu stanowisk. Niestety z oferowanymi stawkami na start lepszych ludzi nie dostaną. Atmosfera z roku na rok jest coraz gorsza, charakter pracy coraz gorszy, współpraca z ludźmi i działami co raz gorsza, osoby które coś potrafią i mają ambicje zmieniają firmę, premie są raz, a raz ich nie ma lub są wysokości 2-5%. Pozdrawiam.

@Anonim.

Dostaje grubo ponad 3500 zł na rękę po 3 miesiącach pracy. Widać słabo się starasz skoro masz taką marną pensję.

o_O

smiechu warta Twoja wypowiedz 3500 na reke po 3 miesiacach ? buahahahaa

@o_O

A co jest nie tak z wypowiedzią @Pracownik? Nie za bardzo rozumiem dlaczego się śmiejesz z takiej stawki? Wytłumaczysz o co Ci chodzi? Czy jesteś pracownikiem Hendricksonu?

Xyz

No tak jak chodzisz donosidz to może masz taką stawkę :-) pochwal się lepiej ile nadgodzin robisz ?

@o_O

Teraz dostaje ponad 4 tysiące. Ja robię progress a Ty się śmiejesz tylko nie wiem z kogo chyba z siebie.

Sebastian

Czy ta stawka, którą podajesz jest realna i bez nadgodzin, bo chcę wiedzieć ile by mi na początku płacili?

Czy Frauenthal Automotive Toruń Sp. z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

...

W Toruniu, nie istnieje firma Frauenthal Automotive. Od roku firma zwie się Hendrickson Poland.

Jes

Nie, a jeszcze przymusza cię do pracy w soboty i w święta

Batory
@Jes

Niby jak przymuszają? Chodzi Brygadzista i się pyta kto chce przyjść i to wszystko. Jeszcze nikt nigdy nikogo do niczego nie przymuszał. Po co pisać takie dyrdymałki?

Darek

Cieszę się, że miałem okazję pracować w tej firmie... Przełożeni są kulturalni, mili i pozytywnie nastawieni do pracownika na produkcji. A hendrickson powinien wyciągnąć konsekwencje za wypowiadanie bredni, które bezpodstawnie naruszają dobre imię firmy ...

Lala.
@Darek

Chyba firmy pomyliłeś ???? albo pracowałeś w dobrych czasach 10 lat temu. Praca jak (usunięte przez administratora), nadgodziny, święta w pracy. Do tego młodzi dostają kilka złoty mniej od starych pracowników. Na hali temperatura, kurz, pył, dym, hałas, zapach farby. Maszyny zabytek, operatorzy narzekają na nie tzw popelina a elektrycy-mechanicy mają co robić przy nich. A atmosfera z roku na rok gorsza.

Niko
@Lala.

Pracowałem tam 4 lata i to jest prawda jak czytam na komentarze tych ludzi innych to ja nie wiem czy oni w ogl byli w tej firmie zatrudnieni. Latem 40 stopni na hali ( karygodne) w zimę zimno jak chuj porażka, syf w powietrzu. Śmierdzi i straszny hałas oraz śmieszna wypłata, zero premi od mistrzów jedyna od zarządu, ale to słaba jedyne co dobre to ubezpieczenie i cafeteria, ale tego nie można się trzymać no i nie ma możliwości piąć się w górę bo wszyscy idą po znajomości więc jak nie masz znajomości nie masz szans ogl firma na przetrzymanie i nic więcej. Oczywiście jak ktoś nie jest wymagający i lubi wegetację oraz chujowe pieniądze to będzie zadowolony i raka w przyszłości.

Sajonara

Rekrutacja w tej firmie to paranoja. Pytania jak na randce w ciemno. Firma szuka łosi do wykończenia za marną kasę. Wymagania jak dla speca w NASA a robota prostsza od wiązania sznurowadeł.wciskają bajki na rozmowach żenada. Pani operuje zestawami pytań z przesłuchań szpiegów tylko brak wykrywacza kłamstw tylko ten wykrywacz powinna sobie zamontować. Gruszki na wierzbie obiecują albo raczej ulęgałki.

@chciałbymtampracować
@Sajonara

Saronaja, podasz o jakie pytania chodzi? Na co się nastawić? Chciałem się załapać do Hendrickson, ale skoro pytają o wiedze z NASA to słabo może być...

@@chciałbymtampracować

Tragedii nie ma, jak umiesz obsłużyć suwmiarkę albo coś tam zerkniesz na rysunek techniczny to spoko dasz radę. Niby pytają ale i tak przyjmą do pracy. Nie martw się

robert

Praca w hendricksonie jest stabilna, było dużo nadgodzin do lata, ale po mału wraca do normy. W sumie polecam, jak się człowiek wciągnie i nauczy to jest ok.

@robert

Zgadza się, trzeba się wciągnąć i jest git. W sumie fajna atmosfera jest.

John

Firma jak firma. Nigdzie nie jest idealnie ale są fajni ludzie i można się przyzwyczaić. Swoje trzeba wiedzieć ale jak się ogarnie to jest ok. Polecam w sumie.

Elżbieta
@John

Wszędzie jak się ogarnia to jest ok. Pytanie na ile można to ogarnąć i czy jest to adekwatne do zarobków?

@John

Też tak uważam

KamilZ

Pracowałem w firmie 8 lat i bardzo dobrze wspominam lata kariery zawodowej w Polnecks, potem w FTO a na końcu w Hendrickson (Firma zmieniała nazwy i właścicieli). Jeśli bardzo chcesz, to możesz awansować, rozwijać się a także brać udział w bardzo ciekawych projektach. Firma pomaga i wspiera. PS: Tak się bawi, tak się bawi FTO!

@KamilZ

A jak u Ciebie wyglądała kwestia awansu w Hendricksonie? Jak musiałeś się wykazywać aby taki awans był możliwy? Jakie stanowiska obejmowałeś w firmie? Czy przy wskoczeniu na wyższe stanowisko zmieniają się jakoś bardziej warunki zatrudnienia? Jak?

KamilZ
@Julia

Powiem tak : Najpierw musisz wrzucić do pieca, aby dał Ci ciepło. Nie odwrotnie. Tak samo w życiu- musisz dać coś od siebie (czasami na swój koszt a nie tylko czekać na sponsoring) i ciężko pracować. Później reszta przyjdzie sama. Jak się wykazałem?Z takich co pozostały w mojej pamięci to 5S na magazynie( przecięcie regałów), koncept i projekt st.50, koncept i projekt st.42 itd. Jeśli zmieniasz stanowisko, to wraz z odpowiedzialnością otrzymasz większe zarobki. Powodzenia

Czy Hendrickson Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ona

Tak.

@Ona

O, super w takim razie. Zawsze jest to miła sytuacja gdy pracodawca zapewnia swoim pracownikom jakieś benefity i w ten sposób o nich dba. Czy jeszcze na jakieś inne dodatki można liczyć jak np. prywatna opieka medyczna?

W tym czasie wszystkie siłownię były zamknięte więc po co to pytanie o multispot. Czyżby ktoś z biura robił reklamę firmie? Propaganda?

@Anonim

Pandemia nie będzie trwała wiecznie przecież :) Jak się skończy to warto wiedzieć co firma ma do zaoferowania. A czy Ty pracujesz może w Hendricksonie? Może wypowiesz się na temat warunków zatrudnienia i podzielisz się swoją opinią o pracy tutaj?

Oli

Skoro wedle opini ludzi ktorzy tu pracowali twierdza ze to praca przy srodkach rakotworczych zatem czy z tego tytulu jest dodatek do wyplaty za prace w szkodliwych warunkach?czy obecny pracodawca dba o warunki i bezpieczenstwo pracownikow?pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Adaś

Mistrzuniu malarni coraz to sławniejszy .. celebryta normalnie. Tylko czekać aż rzucą mu propozycję walki w fame mma. Swoją drogą samą prawdę tu piszą.

Miszcz
@Adaś

Mistrz malarni został przeniesiony na magazyn

Nowi pracownicy dostają wyższe stawki od tych którzy już mają spory staż w firmie. Dlaczego? Bo nikt nowy za te pieniądze które pracownicy tam zarabiają nie chce przyjść.

@Adam

Zarobki zależą nie tylko od długości czasu pracy w firmie, ale także od doświadczenia na danym stanowisku, ukończonych kursów itp.

kris
@Adam

Dokładnie tak jest i to nie tylko w waszej firmie, ja pracuję w TZMO, pracownika który pracuje długo się nie szanuje

anon

Witam, jakie stawki na dzień dzisiejszy dla automatyków - elektroników z działu technicznego? Jaka panuje tam atmosfera?

Produkcja

Nie polecam pracować na produkcji w tej firmie, harakter pracy latem upał, śrut, pył, dym, smród chemii z myjek i toksyczne opary wdychane na stanowiskach gdzie się gwintuje żadnych masek a na beczce pisze nie wdychac substancje rakowe mutogenne, na suficie widać tłusty osad spływajacej chemii, zarobi na start 1900zl netto potem po roku można dobić do 2600 zł netto ale to nie na każdym stanowisku, obiecują premie od mistrza i zarządu po 10% a dostaje się max 5,6% i jeszcze mistrz powie 10% to tylko obiecują w biurze jak przyjmują nowego pracownika

@Produkcja

Fakt, na produkcji jest specyficznie, ale to w końcu zakład gdzie się wygina i odkuwa dużo ton stali tygodniowo. Jest hałas i pył ale z roku na rok mniejszy. Taka to robota . Automotive ale nie montaz plastików tylko cięcie i gwintowanie prętów. No ale dają rękawiczki, zatyczki do uszy, wodę - standard jak pewnie wszędzie.

Tomasz

Ważne jest, że firma ma wieloletnie doświadczenie, a sama zmiana nazwy może mieć małe znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hendrickson Poland Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Hendrickson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hendrickson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hendrickson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hendrickson Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Na Zapleczu 25
    87-100 Toruń

Hendrickson Poland Sp. z o.o.