Opinie o Hendrickson Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hendrickson Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hendrickson Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hendrickson Poland Sp. z o.o. w Toruń

Bartek

Ktoś z góry powinien zwrócić uwagę na premie, dlaczego są tak znaczące różnice między zmianami. Jeden majster daje jakby z własnej kieszeni a kolejny tak jak powinien do tego mniej sie czepia pracowników... Wyglada na to, że doceniane jest to negatywne nastawienie do pracownikow, mniejsze premie a nawet takie chamskie zachowanie jak to były mistrz malarni sławny zresztą tutaj... tak wulgarne odzywki, wyzwiska a tylko pochwały i awanse dla niego bo przecież dla firmy robi dobrze, mniejsze wydatki na wypłaty chociażby a pracownicy w strachu bez głosu. Produkcja to gorsi ludzie.. nawet papier toaletowy mają u siebie w tych nigdy nie remontowanych toaletach taki ze nawet jak się go zlozy 4 razy i smarknie to wszystko pójdzie w rękę a w biurach już normalny, nawet pachnący, jakby nos w (usunięte przez administratora) mieli

Po minionym roku to cokolwiek na tej produkcji mogło się w zasadzie zmienić? Jakie maja teraz tam na niej warunki pracy? od dwóch miesięcy chyba na nią nie szukają jak na razie? przynajmniej mam taka dawniejsza ofertę właśnie sprzed takiego okresu czasu

Antoni

Powiem krótko kierownik produkcji powinien pójść na kurs zarządzania zasobami ludzkimi, z ukierunkowaniem na motywacje pracowników. Do metod zarządzania personelem rodem z PRLu, dzieleniu pracowników na lepszych i gorszych nie patrząc na wyniki i zaangażowanie tylko na „ swoje niepodważalne decyzje” doprowadzi że w zakładzie nie zostanie nikt z wartościowych pracowników. W dobie kryzysu na rynku pracownika- gdzie nie ma wyboru- można liczyć na byle jakość, nie mówiąc juz o wydajności i jakości pracy. No chyba że firmę stać na „ bylejakość” oraz utratę opinii jakościowej u odbiorców. I oczywiście na rynku pracy. W Toruniu jest on mały i juz krążą opinie o że to nie pracodawca na dłużej, można zdobyć odpowiednie uprawnienia i odejść.

Czy rotacja pracowników w Hendrickson Poland Sp. z o.o. na Technik utrzymania ruchu jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 1 sierpnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Jaca

Idzie się umyć aczkolwiek zejść z maszyny musisz równo z dzwonkiem inaczej po premii więc do czasu pracy musisz doliczyć 30minut na umycie się od pyłów, smarów. Na śniadanie dają też 15 minut gdzie dojście i domycie rąk większość tego czasu pochłania, ogólnie nie polecam, hałas, zapylenie a zarobki nie rekompensują tych szkodliwych warunków, tem często około 40 stopni a jakąś dodatkowa przerwa z tej okazji nie przysługuje

AW

Pozytywna atmosfera, zarobki, bez nagonki, pale sobie kiedy chce, jest w porządku

Trybek

Panie prezesie prosimy o utworzenie skrzynki mailowej do Pana! Aby pracownicy mogli bezpośrednio na Pana adres mailowy pisać, bez cenzury. Niestety ale kontrola skrzynki wiszące zniechęca do komunikacji z Panem. A problemów na produkcji jest wiele a cenzura ma się dobrze.

GK
@Trybek

Szanowny Panie forma listowna jest praktykowana w HPL od dłuższego czasu i cieszy się niemałym powodzeniem. Otrzymuję całkiem sporo wiadomości pisemnych, które dają mi pogląd na wiele spraw. Zapewniam, że dostęp do niej posiadam wyłącznie ja. Z wyrazami szacunku, GK

też tu pracuję Nowy wpis
@GK

skrzynka wisi można korzystać

Danka Nowy wpis

Cześć widzę, że poszukują specjalisty ds. jakości w laboratorium. Mam już doświadczenie a w ofercie wskazują na premie wynikowe, czy możecie je omówić w przypadku tego stanowiska? wcześniejsze wpisy dotyczyły chyba samej produkcji

Ja Nowy wpis
@Danka

Tak takie premie wynikowe że nie jesteś w stanie ich osiągnąć:)

Amelia Nowy wpis

A to mnie akurat zaciekawiło, bo u nas w laboratorium nie było premii wynikowych tylko frekwencyjne po prostu. Na dziale jakości jakie wyniki w zasadzie można wyrobić, że mogą być uznawane za kluczowe? tak jak ktoś zauważył w ogłoszeniu nie precyzują

Czyli można się spodziewać słabej atmosfery?

Tylko gdzie można było usłyszeć takie informacje? na ten dział to i tak nie widzę by teraz kogoś szukano, nie ma rotacji? jedynie na UR mechanik jak i kierownik jest poszukiwany, ciekawe czy ze względu na rozwój?

Kali jesc

Tam nie ma rekrutacji. Szef nie wie czym się zajmują pracownicy w jego dziale... więc kogo ma szukać skoro nie wie czy i kogo mu brakuje. Kierownik to powinien się najpierw sam wdrożyć w zakres i sens badań a potem się zastanowić czy napewno to jest dla niego jasne i oczywiste

Kali pić
@Kali jesc

Jak szef jakości ma brak jakiejkolwiek wiedzy technicznej, jest pośmiewiskiem dla innych kierowników, a tym bardziej pracowników

W kontekście pracy piszecie, że na dziale może być źle? Widzę, że to chyba dotyczy jakości a właśnie na nią chce przyjść. teraz nie wiem jak interpretować to co zostało napisane powyżej. Trzeba mieć spora wiedze techniczna czy jednak nie żeby się dostać?

Bartek

Nicki Cruz
@Bartek

Kolego drogi....Premie są uznaniowe i wynikają z osobistej oceny mistrza w stosunku do każdego pracownika.Nie porównuj zmian i swojej premii do innych pracowników.Patrz raczej na siebie i swoją pracę,to w jaki sposób podchodzisz do obowiazków wynikających z umowy którą podpisałeś świadomie. Każdy z mistrzów ma pewnie inne kryteria według których przydziela premie,do każdego podchodzi indywidualnie i ocenia jego zaangażowanie,frekwencję i to czy pracownik wypracowuje wytyczone cele produkcyjne.Jeśli czujesz sie niedoceniony,zawsze prościej jest podejść i porozmawiać o tym co cię gryzie,zapewniam Cię,że info z pierwszej ręki jest lepsze niż puszczanie takich pytań w internet. Z tego co wiem,"sławny" mistrz z malarni został zwolniony i powodem było jego zachownie,więc jak widzisz firma reaguje w takich przypadkach, jak łamanie podstawowych wartości międzyludzkich. (usunięte przez administratora)

@Nicki Cruz

Niki jak nie wiesz albo słabo wiesz to się nie wypowiadaj... Sławny mistrz malarni jest teraz na magazynie między czasie dostawał propozycje na planiste. Więc nie puszczaj farmazonów w internet jak chcesz być obrońca tego (usunięte przez administratora) to gratuluję ...

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Hendrickson Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. administracyjnych? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
AW

Faktycznie tak jak było wspomniane w jednym z wątków kadra kierownicza tez rotuje? Na oto wskazywałoby to dostępne ogłoszenie na zmianę produkcyjna. Ciekawiło mnie to ile można zarobić na takim stanowisku, ale nie podano tego wprost w opisie. Dlaczego? czy znane są widełki?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Hendrickson Poland Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 22 sierpnia kilka ogłoszeń.

Jaja

Daruj Pan sobie, ludzie stąd uciekają a nie przychodzą, chyba, że jesteś Pan z Ukrainy, słabo znasz język i że tak powiem nie masz wyjścia

@Jaja

A powód? Stawiasz argument, że ktoś faktycznie ucieka, tylko co jest przyczyną? i także pytanie czy działalność ma znaczenie? Mnie kiedyś oferta od nich dla specjalisty ds. logistyki interesowała, ale wiem już ze i tak jest wygasła. Okres próbny z miesiąc trwa? Już od tego czasu oferty nie ma

Jaja

Warunki, pieniądze, poczytaj komentarze. Niewiele ponad najniższa krajowa, niektórzy nie dostali jeszcze aneksu a mają poniżej 4000 tys. a najniższa wzrosła już do ponad 4200, pracujesz pół roku, masz 3500, że od stycznia 4200 dowiadujesz się z wiadomości, czekasz na aneks.. dlatego ludzie uciekają, te powyżej najniższej mają pracownicy ze stażem 5-10lat + a w internecie ogłoszeń powyżej 5000 tys na start mnóstwo, aż dziwne co niektórych tam jeszcze trzyma. Umowa na miesiąc przez agencje co by było łatwiej Cię wykopać po roku na firme. Nawet pracownicy z kadry kierowniczej, biurowi uciekają. Przydałoby się jak za dawnych czasów zestawienie plac tego zakładu z innymi w regionie. Tu coś stanęło, tam ruszyło ale to już było dawno temu, teraz HPL jest daleko w tyle.

Podzywki

Będą jakieś podwyżki, bo nawet na palerni nic się nie mówi, nie wiem czy mam złożyć już wypowiedzenie czy poczekać, jak narazie po ponad 10 latach pracy mam najnizsza krajowa na to wychodzi. Za pracę w tym.. pyle, hałasie (przekroczone normy), pracy na 3 zmiany. Za 100 więcej wolę iść gdzieś szlaban podnosić na 1 zmianę albo w kiosku fajki sprzedawać

Łowca-talentów
@Podzywki

Zrobisz jak Uważasz- (jeżeli dobrze kumam,że to ty" bracie",z tej mniejszości której-nie trzeba niańczyć i pomagać za bezcen... ...przykro Mi ,to pisać...ale Mam jeszcze gorsze odczucia też ponad dekada i to dobrze w tym...towarzystwie wzajemnej nietolerancji i falszywej troski ...i drogi "towarzyszu niedoli",Mam jeszcze parę stów mniej...(ten sam"(usunięte przez administratora)M.T. ...to sprawił...i sprowokował...a dalej,to już poszło jak po sznurku...pozdro dla szefa wszystkich spraw na produkcji...pana"moja decyzja jest nieodwołalna(niepodważalna) M.W. ,a jednak prezes parę decyzji zmienił(tak prezesie wszędzie Jesteśmy i widzimy,choć Nas wyalienowano ze spotkań ,zebrań i decyzyjności,...a trójka Naszych przedstawicieli pracowników... to "farsa"-śmiech na sali:dziewczyna z biura-nowa,nieznana-zrejterowala w przedbiegach,S.D.i K.D.-obaj pilnujący własnego interesu,nosa i czterech liter oraz nadgodzon i rozsiewania niesprawdzonych plotek,- niestety,a ważne rzeczy przemilczane...Jesteśmy w znacznej mniejszości,co do (usunięte przez administratora)jak piszesz tak otwarcie ,to źle jest...,a upadli...co nie zrejterowalii, nie zostali wyrzuceni znów podnoszą głowy powyżej własnego (usunięte przez administratora). i napuszczają jednych na drugich i to nawet fizycznie preferuje, to bardzo jedna zmiana,a jedyny,podobno pan kieroJ.Z. ...to toleruje,...žle to się moglo skończyć kilkukrotnie ...a nie skończyło się bo kilku z Nas odpuściło", choć niechętnie...I nie gniewajcie się PRACUJĄCY w Hendricksonie na to co na koniec Napiszę,ale to wina ,tylko i wyłącznie ,obecnie przelożonych,funkcyjnych i ich klakierów,ich zaniechania i niedoinformowania prezesa na czas,który rządzi rzeszą 200 osób,tak on ma ostatnie słowo,ale wnioski i propozycje jako pierwszy i ostatni przynosi szanowny, nieomylny pan kierownik -produkcji...i tylko od Nas zależy "Kochani," czy Grzegorz Klecha-prezes Nas Wszystkich...,z drugiej strony dostanie sygnał o nieprawidlowościach ,bolączkach i problemach na produkcji i nie tylko ...to... nie bujcie sie wrzucaf sugesti do skrzyneczki -prezesa,prosio nawet o to na zebraniu z Nami wszystkimi...Niby mamy drogę wolną,Ci starsi stażem i styrani pracownicy,ale czy na pewno prezes i zarząd w 100 procentach ,chciałby,Naszego odejścia... co do jednego,to może od razu,znów nazwę zmienić...Nie wymagamy od prezesa wiele,ale prezes przyjrzy sie rożnicy i zaangażowaniu w pracy,lojalnością a nie łapkami i polubieniami w sieci...dużo Mnie napisanie tegokosztowało,ale tak trzeba,masz swoj rozum prezesie nie daj sie znów na manowce wyprowadzić...bo jak produkcja ruszy na 100%,to zbraknie Nas zmotywowanych" pracusiów"...każdy ,z Nas, to kilku nowych przepłaconych,często na wyrost pracowników ,z ktorych mały procent jest w stanie podooać zadaniu produkcyjnemu na odpowiednim, poziomie...i zacytuję klasyka na koniec..."z Moją Własną"frazą"(dopiskiem)..."Nie ma ludzi niezastąpionych (niby),ale z niektórymi ,bardzo ciężko się pracuje,wrecz się nie da... życzę mipej lektury i owocnych wniosków...i mimo wszystko pozdrawiam załogę...walczmy i rugujmy,tych ,którzy nam szkodzą...to produkcja pieniądz"produkuje,a korzysta,druga połowa zapogi i to w dużo wiekszej formie...szanujcie Nas,jak nie umiecie co niektórzy mieć czacunku do siebie...????

Zapomnij
@Podzywki

Dostaniesz 50 -100 więcej niż najniższa, nie licz na cuda. Ta stówka to Twoja rekompensata za trudne warunki, hałas, pył itp. Co najwyżej normę Ci podniosą, sam widzisz, że lepiej to już było. Wymagają coraz więcej a płacą coraz mniej, nawet krem zabrali żeby bardziej bolało jak cie będę (usunięte przez administratora)

Od dłuższego czasu już poluje za ogłoszeniem, w końcu zaczęły mi tylko się jakieś stare trafiać, ale zaryzykuje. Trzy mies temu było ogłoszenie na Specjalistka ds. administracyjnych - CZY TO jeszcze jest aktualne? Drodzy, bardzo mi zależy, bo już szukam pracy 3 miesiąc... oby nie wymagali nie wiadomo ile doświadczenia, jak tu jest??

Jedno pytanko w sprawie ogłoszenia na specjalistkę ds. administracyjnych. Chciałam się upewnić o co chodzi z tym angielskim, bo napisali że wymagają znajomości na poziomie B2, a pytanie czy chodzi o to, że trzeba mieć jakiś certyfikat czy po prostu to jakoś sprawdzają tak w rozmowie na żywo? Ciekawe bo papieru nie mam niestety :/

Piece

Do pieca elektrycznego ładowane są zaolejone strzemiona, opary idą na hale aż w oczy szczypie, żeby to jeszcze olej spożywczy był.. mogli by zainwestować w jakiś okap co wyciągnie ten dym ale po co, pracownicy filtrują oddychając

Muminek

No właśnie, w jakim celu jest mleko to jest dziwne. Po prostu dają mleko wszystkim pracownikom chociaż nie muszą. Każdy do domu przynosi 4l mleka. Naleśniki można robić

Jaca

Jakieś 15 lat temu, pracownik pracujący w tym hałasie, pyle itp dostawał prawie x2 najniższą krajową już wtedy można było się zastanowić czy warto, rynek pracy był jaki był. Na chwilę obecną najniższa krajowa przeskoczy stawki sporej ilości pracowników produkcji.. tak, tak. Najniższa krajowa jak już wspomniałem w tym hałasie (...) gdzie nastał rynek pracowników i można przebierać w ofertach. Mam nadzieję, że zarząd wyciągnie wnioski z wywiadu Pani Henryki B.

Junior

Nie polecam tam pracy nie szanowanie pracownika brak premii oraz podwyżki kierownictwo beż szkoleń i kompetencji

@Junior

Ten brak premii to z czego wynika? Czy w ogóle jest jakaś teoretyczna możliwość otrzymania takiej? Czy od początku zatrudnienia mówili, że jest tylko podstawa pensji?

Jaja

O warunkach pracy było rzeczywiście dużo ale nikt nie wspomniał o temperaturze zimą, latem bywało powyżej 40 stopni a o żadnej zarządzonej dodatkowej przerwy brak, dochodzi zima. Temperatura niewiele wyższa od tej na zewnątrz, poniżej 10 stopni, starzy pracownicy mają na stanie koszule, bluzy, nowi dostają pomarańczowe koszulki i spodnie, prywatnych rzeczy nie chcą brudzić więc marzną, kierownik zmiany zawinięty w szal, nie podejdzie, nie zapyta czy dają radę w tym zimnie, siedzi w biurze, jakiś posiłek regeneracyjny w związku z tym? Przepisy tam działają chyba tylko w jedną stronę. Współczuję operatorowi srutowania prętów gdzie wiatę się otwiera i mu tam wieje.. ciekawe co będzie w poniedziałek rano gdy temperatura spadnie poniżej 0 a piece na weekend będą wyłączone, nowi pracownicy już się "ciesza" i oglądają pogodę

Johny

Jako dwukrotny pracownik tej firmy chciałbym napisać coś dobrego, ale sumienie mi na to nie pozwala. Można by wymieniać wiele negatywów pracy w tej firmie, począwszy od zorganizowania względem zatrudnienia po podejście przełożonych do pracowników . Na stanowiskach kierowniczych pracują osoby, którego bladego pojęcia nie mają o specyfice wykonywanej produkcji, znaczy znają się na tyle co człowiek " złapany na ulicy". Osobiście uważam, że kierownikiem zmiany ma prawo nazywać się tam jedna osoba i wszyscy zapewne wiedzą kto. Takie osoby, są odpowiedzialne za pracę jak i podwyżki pracowników- absurd. Warunki pracy na hali niesprzyjające, pył, hałas zadymienie. Podejście do pracowników zostawia wiele do życzenia, " najlepiej jak potrafisz jak najwięcej , za jak najmniej". Zwalniający się doświadczeni pracownicy , zastępowani nowymi, którzy są pozostawieni sami sobie( wymagania są a wsparcia brak), bo kto ma im doradzić , pomóc wiedzą skoro poziom kierowników zmiany( poza wyjątkiem) szoruje po ziemi. Z czystym sumieniem mogę odradzić chętnym osobą , pracę w tej firmie, chyba,że ktoś lubi być rozstawiany jak dziecko po kątach, bo brygadzista czy kierownik zmiany ma dzisiaj zły humor....

Taak
@Johny

Zarządzanie całkowicie leży, pusty regał, pytasz o urlop a majster ci powie, że nie ma mowy, właśnie tak jak piszesz, po złości czy tam humoru nie ma. Czekasz na bieżąco coś tam dłubiesz, kolega obok z łapami w kielni ale no co.. urlopu nie dało rady, pozniej w styczniu, lutym sraczka bo ktoś ma mnóstwo zaległego

weteran
@Johny

...na ok.3 tygodnie przed odejściem dwukrotny pracowniku załatwiłeś sobie przeniesienie do Jacka(to zapewne ten właściwy kierownik o ,którym piszesz),bo "robił "na produkcji"(dość dawno)i co z tego,kiedy dwóch innych,to nowi ludzie...też porównanie!? PiętnujeszPiotra,a w szczegolności Bartka,sam wiesz"niewiernyTomaszu "dlaczego...nie pisz więcej,że u Nas w HPL-u-cieżko,My to Wiemy...i Wiemy, że twoje byłe stanowisko"3"(trójka),to często stoi awaryjnie-(taki life),i jeszcze jedno ...Ja mogę wykonywać coś innego,kolega, też może w czasie dłuższego postoju-awarii...a niektórzy,nie mogą...jakoś i kłótnia z brygadzistą,kierownikiem i out...a stawka duźo wyższa z nadania ...przykro, że ...nie pracujac,gorzkie żale,uprawiasz...poza"Maciejem,bo nowego nie liczę,to zawsze mądrale i płaczki przeważnie z zawyżonym ego i stawką tam pracowały i pod reke z Gacusiem byłym-upadłym produkcyjnym kierowniczkiem).Tzw.same majstry:Jacek,Kamil,Głowal itd. itp. skończ i wstydu oszczedź...dużo cieżej tu Mamy i Mieliśmy,lecz pracujemy...

D

Prawda jest taka że pensje stoją w miejscu i jest cisza odnośnie podwyżek ( w styczniu to ustawowo będzie czyli najniższa krajowa ) Jak tak dalej będzie to tylko trunkowi zostaną a reszta pójdzie gdzie indziej. Nawet Ukrainki się cenią i odchodzą.

Kamil
@D

Dokładnie praca na niektórych stanowiskach jest wymagającą do tego dochodzi hałas upał przy piecach że bez wiatraków nie wytrzymasz i taplasz się jeszcze w tych smarach. To co tu kogo będzie trzymać to już lepiej zatrudnić się w Auchanie na rozkładaniu towaru lekka czysta praca bez hałasu i upału a stawka ta sama ????????

Gabriela
@Kamil

jak u was ze szkodliwością warunków sytuacja teraz wygląda? jeszcze jakiś czas temu ktoś wspominał o dodatkowej przerwie, czy została ona wprowadzona? I co z tymi podwyżkami tak w ogóle? Minął miesiąc odkąd ktoś pisał, że cisza jest

Dzień dobry, wiadomo na jaki etat w ogóle planują zatrudnić tego elektryka utrzymania ruchu z ogłoszenia? Nie napisali takich informacji w ogłoszeniu w ogóle, tak samo nic nie ma o umowie. Panowie, był ktoś na rozmowie już i dowidział się czegoś?

Były Pracownik

Patrząc na ogłoszenia innych zakładów i rozmowy z byłymi pracownikami firmy którzy zmienili zakład to stawka w Hendricksonie na stanowisku Operatoratych trudniejszych maszyn gdzie naprawdę trochę czasu trzeba poświęcić żeby nauczyć się ich to jest jakaś zenada a nie stawka za zamiatanie ulic zarabia się więcej no ale obsługi mjoty też może z 3miesiace trzeba się uczyć ????

Były Pracownik
@Były Pracownik

Dobrze obrane w słowa już nie wspominając o pracownikach a raczej o kierownikach zmiany czy brygadzistach którzy traktują ludzi jak kibel Ps. Zapomniałeś/łaś że na maszynach trzeba mieć uprawnienia a do miotły szkolenie pozdrawiam.

W firmie jest wielu długoletnich pracowników, cześć z nich odeszło na emeryturę lub zrobi to za chwilę. W związku z tym pojawiają się wakaty.

Oski

A co z zarobkami, czy warunkami pracy na hali? Przecież ledwie parę dni temu ktoś tu pisał o pyle i brudzie. Możesz też napisać, w jakim stanie utrzymywane są pomieszczenia socjalne, jak prysznice, szatnie, czy stołówka? I ile płacą nowym pracownikom?

@Oski

Niby zrobili remont szatni a wody ciepłej czy mydła aby się umyć brak i nie zanosi się na to aby woda popłynęła szybko

@Jaja

Aha. Czyli unurany mam wracać do domu? A stroje robocze, czy niezbędne do pracy narzędzia zapewniają?

Antoni

Zostaw merytoryczną opinię o Hendrickson Poland Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Hendrickson Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hendrickson Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hendrickson Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hendrickson Poland Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Na Zapleczu 25
    87-100 Toruń

Hendrickson Poland Sp. z o.o.