Opinie o Projekt Dd-S Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Kraków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Projekt Dd-S Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Projekt Dd-S Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Projekt Dd-S Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Kraków

Jacek B Nowy wpis

On kiedyś miał firmę Projekt DD S a teraz nazywa sie Dom Styl

Natalia Byk Nowy wpis

Firma DD S Projekt - dom-styl.l lub vul. Wysłouchów 30A m.42, 30-611 Kraków. Właścieciel Pan Jasińśki nadal wykonuje usługi w Krakowie?

Jacek B Nowy wpis
@Natalia Byk

Tak to Pan Jasiński

Adam L.

Polecam pracę w tej firmie. Nie spotkałem się wcześniej z tak wyrozumiałym podejściem do pracownika. Atmosfera w pracy fantastyczna, zarobki bardzo dobre. Generalnie jestem pozytywnie zaskoczony i mam nadzieję, że moja kariera rozwinie się w tej firmie bo można się tutaj naprawdę wiele nauczyć i są warunki do rozwoju.

Halina Nowy wpis
@Adam L.

Czy w Projekt Dd-S pracuje się w weekendy? Widzę, że znasz firmę od środka, więc liczę na to, że się wypowiesz w tym zakresie. Co w przypadku, gdy kandydat ubiegający się o pracę w firmie, nie jest w stanie dać żadnej dostępności weekendowej?

Robert

Pracowałem tu bardzo długo. Firma bardzo profesjonalna, realizowaliśmy bardzo ciekawe projekty co pozwalało mi się rozwijać. Firma również ciągle się rozwija, co jest dla mnie istotne bo praca nie była monotonna. Wynagrodzenie bardzo dobre, atmosfera w pracy super, generalnie szefostwo ma bardzo ludzkie podejście do pracowników. Wspaniale wspominam pracę tutaj.

@Robert

Cześć Robert, napisałeś, że pracowałeś w Projekt Ds-S "bardzo długo"/ Czy przez ten czas udało Ci się dostać podwyżkę, bądź awans? Jeżeli tak, to na jakie stanowisko? Zdradź więcej szczegółów.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Projekt Dd-S Sp. z o.o. (Firma zamknięta), to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Robert

Pracuje tu od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Bardzo fajna atmosfera w firmie, szefostwo dobrze traktuje pracowników.

@Robert

Hej, a zdradzisz jakie oczekiwania względem doświadczenia zawodowego kandydatów mają rekruterzy w Projekt Dd-S? Czy osoba świeżo po studiach ma szansę na zatrudnienie? Znasz takie przypadki?

Artur

Praca w tej firmie naprawdę rozwija, wcześniej pracowałem w firmie o podobnym profilu i nie było tam takich możliwości rozwoju jak tutaj. Atmosfera jest bardzo przyjemna, nie ma niepotrzebnej presji, warunki bardzo dobre.

@Artur

Hej Artur, bardzo fajnie, że zdecydowałeś się zamieścić komentarz o pracy w Projekt Dd-S, nie podałeś jednak szczegółów. Firma zapewnia możliwości rozwoju- napisz proszę jakie. Wspominasz o dobrych warunkach, co przez to rozumiesz?

Halina

Pytanie do pracowników Projekt Dd-S: czy firma oferuje jakiś system premiowy? Jeżeli tak, to na jakich stanowiskach i w jaki sposób jest on regulowany? To forum to najlepsze miejsce do podzielenia się informacjami na ten temat- pomożecie wielu osobom w wyrobieniu sobie opinii na temat tego pracodawcy.

Michalina

Czyli zamiast dać umowę o prace to zwodzą tak?

A jak ze studentami? Chętnie zatrudniają ?

Krzysiek

(usunięte przez administratora) Pracowałem tam kiedyś;(usunięte przez administratora)Obiecują umowe o prace a następnie zwodzą kilka miesięcy. Mnie, jako jednego z wielu, (usunięte przez administratora) regularnie z wynagrodzenia, a kiedy chciałem się zwolnić, bo miałem tego dość, (usunięte przez administratora)powiedział że nie dostane pieniędzy które zarobiłem

Krzysiek
@Krzysiek

I oby wasi klienci wreszcie zorientowali się jacy to jesteście dobrzy..KRĘTACZE

Liwon

Firma bardzo solidna, która stara się przede wszystkim wpasować w oczekiwania klienta. Wg mnie to podstawa w biznesie i za to duży szacunek dla pracowników.

Sam dla nich pracowałem i wiem, że zatrudniają naprawdę dobrych speców od remontów, nie mówię nawet o sobie, gdzie sam uważam się za niezłego w fachu, ale koledzy naprawdę dawali z siebie wszystko.

Ademek

Solidna firma. Pracowałem tam jakiś czas i mogę powiedzieć jedno: naprawdę z kolegami robiliśmy 100% tego co powinniśmy, czasami 110. Fachowcy byli wtedy świetni i mam nadzieje, ze trzymają poziom, bo (usunięte przez administratora) to naprawdę renoma.

Dagmara

Nie szukają może fachowców do firmy ?

Max

Jak najbardziej daję rekomendację - fantastyczna grupa fachowców, której żaden remont nie jest straszny :) Wszystko idzie z nimi uzgodnić, MEGA PROFESJONALIZM :)

Monika Wójtowicz

Firma bezbłędna, zorientowana na klienta i profesjonalna. Nic dodać i nic ująć.

Lelika

Ja polecam (usunięte przez administratora)- świetna firma, która robi fantastyczne aranżacje wnętrz. Polecam :)

Czarek

@magda Czy możesz dodać informacje o atmosferze w pracy i czy firma rekrutuje aktualnie?

magda

polecam

Łukasz

Pozytywna firma

• Jak się pracuje w Projekt Dd-S Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Projekt Dd-S Sp. z o.o. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Projekt Dd-S Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Projekt Dd-S Sp. z o.o. (Firma zamknięta)

Projekt Dd-S Sp. z o.o. (Firma zamknięta)