Opinie o Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) w Poznań

Jedyne czego mnie nauczyła ta praca to czytanie opinii o przyszłych potencjalnych pracodawcach - o ile jest podana nazwa firmy bądź można to samemu rozstrzygnąć. ;) I jedyne co stąd wyniosłam to kluczyk od szafki, stany depresyjne i zapalenie pęcherza - tego ostatniego nie polecam nikomu, serio.

K.

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Wszystkie negatywne opinie to prawda. Niektorzy tutaj pisza, ze towarzystwo mieli spoko - ja nawet z tym nie moge sie zgodzic. Tak toksycznej atmosfery w ktorej kazdy sie za przeproszeniem p0dpi3rdala nawzajem o jakies blahostki, nie wiadomo po co to dawno nie widzialem. Unikajcie tego miejsca bez pozdrowien oby sie wam ten fawor zawalil xd

Hans Klops
@K.

Towarzystwo było nawet spoko, ale to parę lat wstecz, za starej ekipy w czasach pracy w WSK. Większość tych fajnych ludzi dawno poodchodziło.

kox

Update odnośnie wojny ze skręcaniem grzejnika w damskiej toalecie. Jako iż zestreczowanie i otaśmowanie nic nie dało to w końcu ktoś wziął i ściągnął pokrętło. XD Wszystko spoko ale czy to tydzień dobroci dla zwierząt czy kierownictwo wie, że odkąd pokrętła nie ma to cały grzejnik jest odpalony na maksa. XDDD No cóż, chociaż tam jest trochę ciepło. Chociaż jak ktoś ma posiedzenie o 5 minut za długo to wychodząc na halę można szoku termicznego dostać, sprytnie i nie polecam mieć innych potrzeb fizjologicznych niż siku. XD No tak, zapomniałam, że k*biety nie srają. Pozdrawiam

Fernado Alonso

Wszystkie negatywne opinie to kłamstwo. Pracuje tu od lat i jest fantastycznie. Brygadziści cudowni. Wuja świetnie motywuje do pracy. Można dużo zarobić dzięki pracy w soboty. Sama praca nie jest ciężka. Zbierasz albo kompletujesz książki, ktróe nie są ciężkie. Współpracownicy też bardzo mili i pomocni. Można z nimi od czasu do czasu pozwolić sobie na psoty i swawole. Raz tylko dostałem upomnienie za chodzenie zbyt głośne podśpewywanie sobie pod nosem

Hahahaha
@Fernado Alonso

Z sarkazmem jeszcze może w to uwierzą

Fernado Alonso
@Hahahaha

To nie sarkazm tylko prawdziwe moje zdanie. Pozdrawiam wszystkich kolegów z Czytam.

Oki
@Fernado Alonso

Prawda, świetny prank, a zdecydowanie najlepsze jest że "Wuja świetnie motywuje do pracy". Ju mejd maj dej :D

Ok

Śmiało

@Fernado Alonso

Chyba żart,pracowałam tam prawie 2 lata i odradzam każdemu wszystkie negatywne opinie są w 100% prawdą:)

Łukasz
@były pracownik

To jaki był konkretnie powód Twojej rezygnacji? Co przeważyło?

Pies
@Łukasz

Najprawdopodobniej dyskryminacja że względu na płeć,praca po 10 godzin 7 dni w tygodniu i brak stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Laura
@Hahahaha

Ta... można dużo zarobić poświęcając swój wolny czas, idealne dla osób które nie mają życia prywatnego

Joanna
@Laura

Znaczy ile godzin jest do wypracowania tygodniowo? Czy tam w miesiącu, jak wolisz, chciałabym tylko się dowiedzieć, o co dokładnie chodzi. A jeśli są nadgodziny, to ile i jak często.

Laura
@Joanna

W tygodniu po 10, a w weekendy po 8/10 i teraz przed świętami to co tydzień

Brałeś udział w rekrutacji do Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Wi3lk1s1ur

Ja tam nie wiem co inni mają do Dominika. Według mnie to najlepszy kierownik pod słońcem (a słońce trochę duże jest). Nic tylko podarować buziaczka w czółko, w tą wspaniałą i kochaną główkę. Czasami, jak się uśmiechnie, to aż cieplutko mi się robi w serduszku - chociaż czasem też tak gorąco i odczuwam coś na wzór niepokoju, ale co tam... Kocham te pracę i Dominika.

Dominika
@Wi3lk1s1ur

No to super, że ty uważasz, że ten kierownik jest w porządku. To ważne aby tobie się podobała praca. Czemu odczuwasz niepokój? Rozwiniesz?

W13lk1s1ur
@Dominika

Tak po prostu. :)

@W13lk1s1ur

A ja nie jestem teraz pewna... to był ironia czy to poprzednicy przesadzali z opiniami? kierownictwo tutaj jest od lat bez zmian?

Klakier
@Wanda

To ja Ci odpowiem. Żarty żartami, ale miejsce nie jest warte Twojego czasu, ani czasu kogokolwiek. Jeśli nie jesteś w krytycznej sytuacji gdzie nie masz za co jeść, to poświęć więcej czasu na szukanie lepszej pracy, gdzie będzie chociaż nikła szansa, że ktoś doceni Twoją pracę, albo przynajmniej nie będzie starał się Ciebie całkowicie pozbawić motywacji i przy okazji nie złapiesz zapalenia płuc. Życzę powodzenia!

Natasza

Minusy tej pracy -niska pensja (za godzinę 19,70 brutto - żadnych benefit (no chyba że ktoś popracuje 3 miesiące to ma zniżkę na produkty 10%) - nie ma dofinansowanie do posiłków - sam załatwiasz ubrania robocze - na hali jest zimno, nie ma ogrzewania - krzywo patrzysz jak 3 minuty wcześniej szykujesz rzeczy które powinni być wliczone w czas pracy - jak pytają się czy chcesz pracować na pełen etat to oznacza że będziesz pracować 58 godzin -Jak masz 10 godzin pracy to nadal masz tylko 20 minut przerwy Jeden plus to Jeśli chcesz dorobić sobie w niektóre dni to nie robią problemów, jednak uważam że nie warto w tej firmie pracować

Jacol

Wystawiają ogłoszenie na OLX jako firma Depologistyka sp. z.o.o - nie dajcie się nadziać.

kox

Tajemnicze duchy co w damskim kiblu (nie wiem jak w męskim) skręcały non stop kaloryfery na 2 lub 1... Owa walka została ''przerwana'' gdyż ktoś wpadł na wspaniałomyślny pomysł zaklejenia korbki grzejnika na taśmę i strecz. XDDDD Dzięki, posrałam się ze śmiechu na sam widok. :) https://imgur.com/CQx25Ff

Koxmen
@kox

Męski kibel odpowiada: u nas nie ma żadnego grzejnika, także powyższy problem nie występuje. Pozdrawiam ;)

Hazardzista Nikson

Jakiś czas temu moja przygoda z tą firmą się skończyła. Na początku, dziękuję wszystkim pracownikom w okresie maj-sierpień i mam nadzieję że jakoś sobie radzicie pod moją nieobecność. Przechodząc do sedna, nowym kandydatom życzę dużo szczęścia aby nie trafili na stanowisko gdzie rolę brygadzisty pełni pan B. z Koszalina albo pani K. Pan B. moim zdaniem nie powinien pracować z ludźmi. Większej za przeproszeniem kurvy i nieludzkiego podejścia nie widziałem. Człowiek ten charakteryzuje się hipokryzją i podpierdzielaniem swoich byłych i obecnych przyjaciół/kolegów/pracownikow. Telefonu to ty nie wyciągaj nawet na sekunde bo zaraz zwróci ci uwagę a następnie zgłosi kierownikowi. (A jezeli go potrzebujesz to lata po magazynie i udaje że coś robi). Mało tego, w pewnym momencie nawet rozmawiać nie można bo rozpraszasz siebie i innych pracowników. Oczywiście wybornym pokazem hipokryzji jest rozmowa ze swoją lubą o rzeczach nawet trochę niezwiązanych z pracą na magazynie. Wychodzenie z przerwy 3/4 minuty po czasie to norma ale jak ty wyjdziesz podgrzać jedzenie 2 minuty przed przerwą to już nasz klaun z Koszalina zaciera rączki. Co do jego pracy, zarzucić można mu typowe opierdzielanie się. Mam tu na myśli jakość i ilość pracy w porównaniu z innym brygadzistami czy nawet samym kierownikiem. Szczytem bezczelności i (usunięte przez administratora) jest podsłuchiwanie rozmów z ukrycia i wypominanie błędów w sposób irracjonalny (przykładowo: pakujesz za mało książek ale musisz za wszystkich układać palety na dwóch stanowiskach). Nie pozdrawiam tej osoby ani służbowo ani prywatnie. Mam nadzieję że jego poduszka będzie zawsze ciepła a kawusia zimna. Co do pani K. zbieranie na collectorze to udręka. Bardziej oschłej i wrednej osoby nie spotkałem dawno (no chyba że w Amazonie). Praca sama w sobie o ile nie trafi się na tych osiłków jest przyjemna ale raczej nie na dłuższą metę. Raczej dla uczniów/studentów czy osób szukających chwilowego dorobku. Do tego kręcenie z umową o pracę i niewygodne rozmowy. Jednak sami pracownicy robią robotę i dbają o atmosferę, nudzić się nie można, a każdy jest nastawiony pozytywnie do nowych ludzi. Pozdrawiam :)

Nawet nie wiesz
@Hazardzista Nikson

Jest adekwatna.

Nivek

Niestałe godziny pracy, zwalnianie z dnia na dzień bez konkretnego powodu, 20 minutowa przerwa przy 10 godzinach ciągłej pracy stojącej a to wszystko za minimalną stawkę krajową, zapomniałem wapomnieć o tym że jest sie zmuszanym do pracy również w weekendy. Zatrudnienie w tej firmie jeat rownoznaczne z pozbyciem sie zycia prywatnego i swoich pasji poniewaz nie ma sie na to czasu. Nie polecam, chyba ze ktos lubi monotinna prace 60h w tyg albo nie ma innego wyboru.

Grażyna
@Nivek

Aż tak źle to wygląda? :( Praca w firmie nie ma żadnych plusów? Rozumiem że te weekendy są płatne po normalnej stawce, nic dodatkowo?

Janusz
@Grażyna

Jest gorzej niż źle. Nadgodziny płatne po normalnej stawce. Aha i szykuj gruby polar, bo firma nie zamierza ogrzewać żadnego pomieszczenia!!!

Zofia
@Janusz

Zimą też czy jednak włączą jakieś ogrzewanie? To ile stopni macie w pomieszczeniach, mieścicie się w ogóle w normach BHP?

Xyz
@Zofia

Zimą na magazynie jest 11 stopni

@Xyz

:( Jeśli tak to idzie współczuć... No i co wszelka reakcja na to niczego nie daje? Bo rozumiem, że raczej zgłaszane to już dawno było?

Elemele

Krystian to bardzo fajny brygadzista i wszystko fajnie robi, czasem nawet nożyk załatwi, coś miłego powie. Krystian to wzorowy brygadzista który nigdy się nie opierdziela i pracuje za 2. Krystian powinien być kierownikiem.

Xyz

Ja odnośnie biura :)) zatrudnili mnie na początku marca na wyższe stanowisko, miałam mieć 3 miesiące na sprawdzenie się, a wypowiedzenie dostałam po 2 tygodniach. Musiałam zapoznać się z nowym systemem, wdrążyć. Dostałam umowę zlecenie i prośba była z ich strony, że w razie jeśli chciałabym się zwolnić to mam mówić wcześniej. Ja dostając wypowiedzenie, usłyszałam, ze w sumie to już mogę iść do domu :) Zostałam zwolniona z dnia na dzień. Współpracownicy rozmawiający za moimi plecami. Pokój bez okien. Powód zwolnienia? „To nie chodzi o Ciebie, inaczej sobie to wyobrażaliśmy” i na moje stanowisko wybrali chłopaka, który pracował tam już długo. Świetnie. Wychodzi na to, ze stwierdzili, ze nie potrzebują kolejnej osoby do pracy i mnie po wyrzucili. Podsumowując, nie polecam. Nigdy nie wiesz co Cię tam spotka, mówią jedno, robią drugie.

Whowho

Kto dostał stanowisko?

Łukasz

I serio tak zwalniają z dnia na dzień? Jakie są ich tłumaczenia?

Tylko
@Łukasz

M.in "zła sytuacja ekonomiczna w kraju" ;)

@Tylko

tam,, zła sytuacja ekonomiczna'' jest od zawsze :) to są po prostu idioci.

@były pracownik

Widzę "konstruktywnie". ;p Czyli ładniej ujmując - zwolnienia z powodu nieprzemyślanych decyzji? A dasz znać czemu masz ich właśnie za takich?

Banda
@Wanda

Widać że tam nie pracowałaś zbyt długo lub wcale skoro pytasz czemu ktoś ma ich za idiotów. W każdej chwili miżesz zostać ofiarą ich nieprzemyślanych decyzji i zostać zwolniona z pracy z dnia na dzień beż żadnych sentymentów. Zanim zdążysz opróżnić swoją szafkę,zobaczysz że na Twoim miejscu już jest nowa osoba do pracy.

@Banda

Aha, czyli tak szybko się żegnają? To tutaj w sumie pracownicy dla nich są anonimowi? Kojarzą chociaż dobrze imiona?

Śmiało
@Wanda

Tak, pracownicy są anonimowi. Nie ważne czy pracujesz miesiąc, czy 5 lat - jesteś tak samo źle traktowany. Zastanawiające, czy te umowy zlecenia, które dają do podpisania od dłuższego czas na miesiąc lub 3 są w ogóle legalne?

Agata
@Xyz

A jak ci zapłacili za te 2 tygodnie? Połowe miesięcznej stawki czy jak?

Tk

Czy do tej pory poprawiła się jakość pracy w tej firmie? Chciałabym się też dowiedzieć, gdzie dokładnie znajduje się magazyn, ponieważ nie mogę znaleźć precyzyjnej lokalizacji.

koks
@Tk

Lokalizacja tak jak na stronie internetowej tj. Unii Lubelskiej 1, teren Fawor.

Bicek

Czy pracownikom jest zapewniany dojazd do pracy oraz czy pracownicy dostają kartę multisport? Jakie benefity pozapłacowe są oferowane pracownikom magazynu?

Żarłas
@Bicek

Tutaj prawie wszyscy na śmieciówkach a gdzie dojazd i Multisport ????????????

Bałaałajek
@Bicek

Benefitem masz świąteczne nadgodziny, gdzie musisz pracować dzień dnia po 10h, wtedy może wyrobisz premię :)

@Bałaałajek

Bicek, przecież ty klika lat temu pracowałeś w czytam to co się głupio pytasz :D Żadnych benefitów nie przybyło od twojego odejścia. Tutaj jeżeli coś się zmienia to tylko na gorsze i nie masz po co wracać :D

Czytamkowo

Praca nie jest skomplikowana ani ciężka lecz warunki pracy bardzo złe. Brak umowy o pracę to największy minus tej firmy. Ludzie pracują na śmieciówkach latami. Na magazynie panuje dyskryminacja kobiet ponieważ to one mają zerowe szanse na otrzymanie umowy o pracę oraz mają mniejszą stawkę godzinową. Przy podpisaniu umowy zlecenia dają Ci jeszcze do podpisania oświadczenie że Twoim celem było zawarcie umowy zlecenie które musisz podpisać(nawet jeśli po dłuższym czasie pracy tam chcesz umowę o pracę). Jest to praca typowo na wakacje albo żeby sobie popracować dorywczo,góra kilka miesięcy i szukać czegoś stabilnego lub jeśli jesteś studentem,inaczej to strata czasu. Jeśli nie masz legitymacji uczniowskiej/studenckiej masz mniejszą stawkę godzinową za tą samą pracę. Tak samo jest z przyznawaniem premi,możesz być w pracy obecny częściej niż osoby które się uczą ale i tak wyjdziesz na tym gorzej finansowo,bo oni nie płacą tam chyba za pracę tylko za obecność w szkole. ;) Przykrym tematem jest też męska załoga czytam. Niektórzy Panowie (zazwyczaj Ci z umowy o pracę, którzy pracowli lub nadal tam pracują latami) potrafią w bardzo nieładny sposób traktować koleżanki.Widać że te normalniejsze dziewczyny raczej z nimi nie trzymają. Panowie bywają leniwi,nie chce im się pakować,potrafią odmówić spakowania zamówienia.(są też w porządku faceci na magazynie ale to mniejszość,pozdrawiam Dawida S i paru innych) Dziewczyny które są bardziej lubiane przez wpływowych kolegów mają lżej,mogą chować się po regałach i nie rozkładać magazynu. Panowie negują dyskryminację kobiet w firmie ponieważ jest im tak wygodniej i na rękę. Ale drogie Panie Wy też nie jesteście bez winy.Dziewczyny w bardzo chamski sposób potrafią skomentować pracę drugiej koleżanki. Niektóre dziewczyny są bardzo niesolidarne względem siebie,piwkować z kolegami mają czas i siłę ale wywalczyć sobie lepsze warunki pracy jakoś się nie chce,lepiej nieustannie płakać w regałach że jest dyskryminacja. Kobiety pracują tam beż żadnych urlopów bo nie oszukujmy się nikt nie jest milionerem zwłaszcza pracując w czytam żeby brać 2 tygodnie ciągiem bezpłatnego urlopu(uroki umowy zlecenie). Ktoś może powiedzieć to zmień pracę,szkoda że życie nie jest takie proste :) Kobiety pracują ciężej żeby utrzymać stanowisko pracy.Atmosfera całkowicie popsuła się kiedy wybrali 3 nowe brygadzistki,które z każdą głupotą lecą do kierownictwa. Jedna z Brygadzistek "przebiera się" za elfy lub chodzi w szlafroku,rozumiem że każdy na magazynie chodzi jak mu wygodnie ale to jest jednak praca i śmiesznie to wygląda zwłaszcza kiedy przychodzą nowe osoby do pracy.Zwraca ciągle uwagę chociaż sama ciągle rozmawia bynajmniej nie o pracy.Bardzo nieprofesjonalne.Druga Pani Brygadzistka może nie wpuścić Cię do szatni bo zostało jeszcze 17 sekund pracy,naprawdę ;) Trzecia Pani Brygadzistka bardzo denerwuje się kiedy będziesz za długo w toalecie.;) Drogie Panie dzięki Wam odechciewa nam się przychodzić już do pracy :) Wchodząc na magazyn nie widuję już twarzy które pracowały z nami od lat ponieważ albo sami ich zwolnili(mimo że dobrze pracowali) lub osoby same odeszły ponieważ nie mogły już tam wytrzymać.Parę razy było słychać jak pracownik z umowy o pracę wywyższał się nad tym ze zlecenia,tylko dlatego że ma inny,gorszy rodzaj umowy.Kierownikowi nie zależy tak naprawdę na żadnym pracowniku,strasznie ciężko się z nim rozmawia.Mam pytanie do obecnych i byłych męskich pracowników tej firmy czy chcielibyście żeby w ten sposób ktos traktował Waszą Matkę/Żonę/Siostrę/Kochankę/Narzeczoną/Dziewczynę/Babcię lub inną bliską Wam kobietę.W tej firmie co chwile zwalniają ludzi żeby za chwilę zatrudnić nowych. Opinie poniżej też mówią same za siebie. Firmę należy omijać szerokim łukiem.

Kicia
@Czytamkowo

Swoją drogą śmieszne że w 21 wieku pracodawca boi się podpisać umowy o pracę z kobietą ponieważ boi się że zajdzie w ciążę.

Depologista
@Czytamkowo

1. Każdy ma zerowe szanse na otrzymanie umowy o pracę, ostatnie osoby pracujące na UOP są zwalniane pod byle pretekstem. 2. Jeżeli nie wyróżniasz się swoją pracą to dlaczego masz dostać podwyżkę? Chłopacy również pracują na najniższej, chyba że wykazują jakieś zaangażowanie, a potem walczą o tę wyższą stawkę, nikt do nich nie przychodzi z propozycją podwyżki. 3. Zleceniowka tak wygląda, to nie jest wina czytam że uczniowie zawsze finalnie dostają więcej. 4. Jeżeli ktoś odmawia spakowania zamówienia to zgłaszaj to do brygadzisty, a nie opisuj na goworku xD 5. Jak Ci idzie walka o równouprawnienie? Płakanie na goworku nie różni się zasadniczo niczym od płakania między regałami xD 6. Dobrze rozumiem, że w brygadzistkach przeszkadza Ci to, że krytykują za gadanie, schodzenie do szatni 5 minut przed końcem pracy i za siedzenie 15 minut w łazience? To chyba jest Twoja pierwsza praca i nie zdajesz sobie sprawy, że "życie nie jest takie proste" i w większości firm tak to wygląda, a dziewczyny wykonują jedynie swoje obowiązki. Jeżeli chcesz z tym walczyć - zapraszamy do biura Tomasza ;) ale tak tylko przypomnę, że "nie zależy mu tak naprawdę na żadnym pracowniku" ;) PS. Odradzając zatrudnianie się w czytam pamiętaj, że ilość pracowników wpływa na obowiązkowe soboty, ilość godzin dziennie i ogólny zapierdziel ;)

Czytamkowo
@Depologista

Widać że napisał to kolejny samiec alfa czytam jak Wy wszyscy tam .Pozdrawiam

Hero
@Czytamkowo

Albo oburzona "brygadzistka" ????????

Cięcie kartonów
@Depologista

Tutaj nie zależne jest ilu będzie pracowników to i tak będą 10. Leży zarządzanie, nawet jak będzie mniej pracy to trzeba przyjść na 10 godzin ciąć kartony żeby była ta niby oszczędność XD

biuro O masz
@Depologista

Masakra, skoro są zerowe szanse na umowę o pracę??? To idąc do pracy co mogę otrzymać? Umowę zlecenie? Na jak długo mogę otrzymać taką umowę? Jak wygląda w takiej sytuacji grafik pracy? Mam rozpisany harmonogram na miesiąc? Kiedy on może ulec zmianie? Ad. 6 A jak to wygląda w innych firmach? Ile mam czasu na toaletę? 15 minut jednorazowo czy mogę to podzielić jakoś? Nowa osoba na jakie stanowisko może aplikować? Bo z tego co czytam pakowacze mają lepiej, mogą odmówić pakowania. Z góry dziękuję za udzielone informacje.

Bonda
@biuro O masz

Grafik to praca od poniedziałku do soboty 10 godzin. Taka tutaj jest rzeczywistość. Nie ma co liczyć na umowę o pracę. Jeśli jeszcze tutaj nie pracujesz to raczej szukaj innej firmy.

Zofia
@Bonda

Serio? A jak ktoś potrzebuje wolne to jest możliwość zmian w grafiku??

Bonda
@Zofia

Tak ale licz na krzywe spojrzenia i uwagi o tym że masz dużo wolnego :)

Zwolnienia

Na początku marca zaczęto zwalniać dużą ilość ludzi tłumacząc to brakiem pracy dla tylu osób. Zwolnili za dużo osób przez co było za dużo pracy na tak małą ilość osób. Znowu zaczęli zmuszać do 10h pracy. Z końcem marca sporo ludzi nie przedłużyło umowy przez co dziura się powiększyła. Wątpię czy będą ludzie chętni do przychodzenia do takiego burde..... Ludzie są traktowani jak popychadła, nikt z kierownictwa nie potrafi merytorycznie przedstawić sensu ich poleceń. Najlepszym obrazem tej firmy jest to, że pakowaliśmy zlecenia w kawałki kartonów, które sami przygotowywaliśmy. Resztki kartonów nawet były zwożone z obcych mniejszych magazynów. Myślę, że nikt nie przeliczył tego z pożal się boże kierownictwa/ szefostwa, że to się nie opłaca. Dłużej trwa pakowanie, ludziom trzeba płacić więcej bo muszą przychodzić na więcej godzin a ludzie nie byli zadowoleni z tego powodu. Tutaj nikt nie chce pracować po 10 godzin. Ludzie tu nie pracują dla firmy tylko dla samych pieniędzy. I nawet zmiana firmy na Depologistyka nic nie zmieni, nie będą ludzie walić drzwiami i oknami. Nikt tutaj nie ma ochoty pracować.

Agata
@Zwolnienia

to skoro jest taka luka pracownicza to czemu nie wezmą osób na pól etatu czy na jakąś mniejsza liczbę godzin? przecież to może być jako praca dorywcza, czemu szefostwo nie postawi na takie osoby skoro brakuje ludzi?

Klakier
@Agata

Proste- bo ich nie stać. W tej firmie cierpią na wieczny brak pieniędzy. Niezależnie od obrotów firmy. Opinia o tym jak się z nimi "przyjemnie" współpracuje podejrzewam, że też się niesie i nikt kto nie lubi braku szacunku nie pójdzie tam. Kolejny pracodawca po tej firmie ma przyjemność pracy z ludźmi, którzy nie są wybredni i cieszą się nawet z ciepłej wody w kranie i czystej toalety.

Ok
@Agata

No ale wciąż trzeba zapewnić ciągłość pracy, jeżeli kierownictwo nie wie (bo nie jest w stanie wiedzieć) czy w poniedziałek będzie 1,5k zamówień czy 3k to i tak będzie za mało lub za dużo ludzi, nie napiszą smsa rano: ej nie przychodz, bo nie ma roboty. W ten sposób to już funkcjonują weekendowi

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) odbywa się w siedzibie firmy?

Tylko

Na magazynie, tak

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami poniżej 100% prawdy . Praca po 10h dziennie ( bo przecież każdy tam tak pracuje ). Wystarczy spojrzeć na listę obecności i widać 6-13 itp . Robi się godzina 14-15 na magazynie nagle połowa mniej ludzi …hmm 10h robi każdy ponoć . Chcesz wyjść po 8h? Nie, nie wyjdziesz, bo nie możesz. Masz charować jak (usunięte przez administratora) 10h. Pytasz czy możesz wyjść 15 minut wcześniej? Nie możesz . Spóźnisz się do pracy 5 min powiedzą Tobie ze 30 min . Obserwując prace tam można szybko dojść do wniosku, że „wybrani „ mogą więcej, mogą wyjść wcześniej, mogą sobie stanąć i rozmawiać i nikt im nie zwróci uwagi. Odwrotna sytuacja jest w stosunku do tych „ gorszych „ którzy tylko przystaną tylko na chwilę i zamienia parę zdań ze sobą a już zwracana jest im uwaga dlaczego nie pracują.Na magazynie jest strasznie zimno , najlepiej ubrać kurtkę i czapkę aby nie zmarznąć . Przewija się tam dużo ludzi, którzy po jednym dniu już rezygnują z pracy, ale nic w tym dziwnego. Kto normalny by tam wytrzymał. Kompletny brak szacunku do pracowników, którzy odwalają całą ciężką i fizyczną robotę, podczas gdy brygadziści i reszta stoją sobie przy komputerku sprawdzając statystyki, majac szczelność jeszcze Tobie powiedzieć że NIC nie zrobiłeś przez 10h ( tak zamówienia się same pozbierały ) Chcesz dzień wolny? Spoko,poza krzywym spojrzeniem i późniejszym komentowaniem nic się nie stanie. Najlepiej to opowiedzieć cały życiorys dlaczego musisz mieć wolne ( gorzej niż na spowiedzi u księdza ) Najniższa krajowa … Brak papieru w łazience …

Taniaksiążka.pl
@…

Wybacz, praca jest jaka jest, wiadomo nieidealna i najlepsza na świecie, ale jeżeli ty nie masz szacunku do pracodawcy to nie licz na szacunek do Ciebie. Narzekasz na 10 h pracy, ale większość przesiedziało się z koleżanką w kibelku (tak, ludzie w przeciewieństwie do Ciebie nie są idiotami i widać jak dwie osoby nagle znikają na ponad 10 min). Nie będę bronić tej pracy, bo ma wiele wad, ale ty oczekiwałaś, że dostaniesz pieniądze za nic nie robienie, sory, ale nawet (usunięte przez administratora)coś robią, żeby zarobić a nie stoją i pachną. Akurat narzekacie na osoby, które nie są decyzyjne i tylko wykonują swoją pracę (w przeciwieństwie do was), a że muszą patrzeć w statystyki i mieć kontakt ze swoim przełożonym to nie ich wina. A i tak dodając, jeśli ktoś przychodzi, żeby udawać pracę i dostać "paczki na święta" to niech nie oczekuje za to podziękowań, bo jak coś to paczek na święta tam nie dają, już premia to problem.

@Taniaksiążka.pl

Radziła bym zapoznać sie z Art. 216 k.k. :) A następnie obrażać kogoś . Czy osoba wyzej obraziła kogoś ? Czy wyraziła swoją opinie ? Kłania się czytanie ze zrozumieniem. I nie reagowanie agresja .

@Taniaksiążka.pl

Pragnę zauważyć ze nic nie jest w internecie anonimowe . Jeżeli jesteś pracownikiem owej firmy to ładnie wyglada jak obrażasz kogoś i porównujesz z prostytutkami . Świadczy teraz to o Tobie i tego jak wychowali Cie rodzice . Przy czym dajesz też zdanie o firmie jacy ludzie tam pracują .

Zadaj pytanie
@…

Skoro Wam wszystkim jest źle w firmie to czemu nikt tego nie zgłosi do odp instytucji? Wasze żale na stronie nie pomogą w poprawie....

Czytam
@:)

Zgadzam się

Destiny
@Zadaj pytanie

Opinie są przydatne, dzięki takim opiniom wiem do której pracy nie przyjść nawet na rozmowę bo nie warto :)

Wert

Myślę że nie muszę się za dużo rozpisywać ponieważ wszystkie opinie mówią za siebie. Pracowałem tam krótki okres, w którym pierwszy raz miałem do czynienia z taką dezorganizacją pracy i polityką. Polityka jest taka jak niemal w reżimie, najlepiej żebyś nic nie mówił i pracował na 200% swoich możliwości to może nie zostaniesz zwolniony :) Nikogo nie obchodzisz, no bo po co poświęcać czas na życie prywatne skoro urodziłeś się po to aby pracować, tak mniej więcej mają z góry chyba wbite do tych ptasich móżdżków (mowa o kierownictwie o ile można tak ich nazwać). Niczym nie różnią się od tych wszystkich Korpo-szczurów dosłownie niczym (był tylko jedyny normalny Dawid ale sam odszedł). Jeśli szanujesz siebie, a myślę że tak, to nawet nie myśl o tej pracy no chyba że chcesz być walony w (usunięte przez administratora) i oczywiście na kasę. Żadnych perspektyw absolutnie żadnych, śmiem twierdzić że za jakiś czas ta firma upadnie po tym co tam się dzieje. Reasumując, zmarnujecie tylko czas i własne nerwy zamiast znaleźć normalną pracę z stabilnym zatrudnieniem, a co najważniejsze z Szacunkiem przełożonych. Na specjalne podziękowania zasłużył pan Prezes zarządu, któremu życzę aby zła karma którą tak się posługuje wróciła z podwójną siłą i nie raz poczuł smak rozczarowania, bólu oraz smutku. Czyli te same uczucia które towarzyszyły osobą które zwolniliście w tak podły sposób.

wwww

Czy ma ktoś namiary na jakieś osoby decyzyjne w tej firmie bądź na samego właściciela? Nie da się przebić do kogoś decyzyjnego przez ich biuro obsługi niestety

Nie wiem czy wiesz, ale nie wolno rozpowszechniać takich informacji. Radzę się zastanowić nad postami.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) - Poznań

• Jak się pracuje w Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)
2.2/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Piotrowska 12
    61-353 Poznań

Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)