Opinie o Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) w Poznań

@xxxxq

Niedorzeczne i żenujące że trzeba prosić się o swoją wypłatę jak i o jaką kolwiek odpowiedź. Jedni pracownicy dostają swoje pieniądze 10 inni muszą poczekać aż komuś będzie chciało się przesłać wypłatę reszcie.

Pati

Odnośnie pracy w biurze. W czytam pracowałam dwa lata i będę bardzo dobrze wspominać ten czas. Na co dzień spotkałam się z wieloma zróżnicowanymi zadaniami, dzięki czemu zdobyłam fajne doświadczenie. Najlepsza była super atmosfera w biurze - zespół był bardzo pomocny, więc mogłam się dużo nauczyć i nie bałam się wyzwań! :D

Wypłata
@Pati

Oczywiście każdy robi za najniższą, co więcej wypłaty nigdy nie ma na czas. Jest to bardzo irytujące, ale kierowniczka ma na czas więc ją to nie interesuje :) co to obowiązków to typowa obsługa klienta

Anka

Są postawy co do tego by pytać o to tak bezpośrednio czy firma się zawija? Ktoś jeszcze podkreślił powracająca karmę. Czy ktoś może to wyjaśnić? Czy warto jeszcze tu zaglądać za informacjami odnośnie ofert?

@Johnny silverhand

Na stronie czytam pl w informacjach jest siedziba w Makowie czy innym Ożarowie mazowieckim

Anka

Iza

a na bieżąco z firmą może jesteś? Widocznie ktoś koleżankę w błąd wprowadził ale widnieje tu też taki komentarz o tym, że trzeba się prosić o swoja wypłatę chociażby, to prawda? Z czego to wynika jeśli już?

@Iza

Firma się zwinęła. Zamknęli magazyn w Poznaniu. Stronę sprzedali innej firmie. Wypłaty to zawsze trzeba było się prosić, czasami robili tak że kilka osob dostało 10, pare 11, kolejni 12 itp. Ogólnie nie polecam żadnej współpracy z Panem Wojciechem Sterną i kierownikiem Tomkiem

Johnny silverhand Nowy wpis

Pozwalniali wszystkich, czy robicie pod nowym właścicielem?

Monika Nowy wpis
@Johnny silverhand

Dora Nowy wpis

Kiedyś widziałam, że były dodawane oferty dla specjalistów ds. obsługi klienta. Piszecie jednak, że w firmie jest nowy Właściciel i w sumie nie widziałam już na stronie w sekcji z kariera, żeby były nowe oferty. To teraz gdzie są dodawane jeśli ktoś jest potrzebny?

No to chwila, na 100% ich już nie ma? jeszcze niedawno tak napisano, oraz to, że strona została sprzedana, a potem ktoś się pytał o podstawę wynagrodzenia, po co? A co do tej strony jeszcze, jeśli poszła na sprzedaż to razem z osobami, które ją obsługiwały? Pracownicy mogli przejść gdzieś indziej?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)?

Brałeś udział w rekrutacji do Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista (-tka) ds. części
Pietrzykowice
Volvo Trucks Polska
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
@xxxxq

O przyszłej rekrutacji to nic jeszcze nie wiem, ale jakiś czas temu w googlach miałam taka zajawkę, że ktoś do biura na administrację był potrzebny. Czy to się zgadza? wiecie w ogóle kiedy tamte przyjęcia miały miejsce? Nie mogę wieść w szczegóły a nawet daty nie pokazuje. zastanawiam się tez czy to był rozwój? albo ktoś inny awansował?

Praca

Czy w najbliższym czasie będzie prowadzona rekrutacja?

„nadal”? to jakie macie docelowo temperatury u siebie? Ciekawa tez jestem czy to do biura tez się odnosi czy tylko o magazynie piszesz jeśli już? W ogóle jak macie to wszystko poorganizowane? Czy ludzie z biura tez mają dostęp do magazynu czy nie bardzo? jak z bhp to wygląda?

Janeczko

BHP nigdy nie było i pewnie nie będzie, temperatura poniżej normy dopuszczalnej.

@Janeczko

No i do kogo możecie zgłaszać takie rzeczy? Zastanawia mnie konkret odnośnie tych różnic skoro występują a nikt z nimi niczego nie robi. nie utrudnia to jednak roboty w znaczący sposób? Są tu w ogóle jakieś konkretne normy?

Kacha

Dużo tu opinii o magazynie, czy na temat biura ktoś się wypowie? Zauważyłam, że jest teraz oferta na obsługę klienta. Widać, że jest to UZ ale z możliwością przejścia na UoP. Po jakim czasie? I czy to będzie na nieokreślony? Ogólnie to jaka ocena z atmosfery i w sumie to z czego wynikają te nabory?

Hugo
@Kacha

Zapomnij o umowie o pracę. Jeśli uda Ci się ją dostać to napewno nie otrzymasz nigdy umowy na czas nieokreślony. Zwolnią Cię i przyjdzie na Twoje miejsce ktoś nowy.

Kornelia
@Hugo

Schemat działania opisujesz, a wyjaśnisz o co z nim w praktyce chodzi? dlaczego ktoś inny ma przyjść jeśli potencjalnie wcześniejsza osoba jakoś normalnie się sprawdza na swoim stanowisku? poza tym tak łatwo znaleźć zastępstwo? Skąd takie zainteresowanie praca skoro tak warunki opisujecie?

Pati

@Pati

Wiem, że to mogą być kwestie indywidualne, że akurat dwa lata, ale tak średnio to po ile czasu ludzie pracują w tym biurze? są osoby które praktycznie zatrudniają się na stale? Napiszesz cos więcej o samym rozwoju?

X
@Pati

Owszem BOK był zawsze faworyzowany przez cudowną, najbardziej fałszywą kierowniczkę msz. Rozwój w czytam? Oczywiście! Pracuj więcej i ciężej a my za to damy ci najniższą krajową i wypowiedzenie. Taka sytuacja niestety miała też miejsce. Na chwilę jest tam ok, ale międzyczasie lepiej szukać czegoś gdzie będą szanować pracownika :)

@X

Ta najniższa krajowa również dotyczy pracy w biurze? Możecie podać jakieś przykładowe obowiązki pracowników biurowych? Bo nie wiem czego się spodziewać po tym zróżnicowanych zadaniach, o których w tamtej opinii wspomniano

Wypłata
@Pati

Czy istnieje możliwość rozwoju w Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)?

Homer

Nie, za to możesz liczyć na kilkudniowe opóźnienia z wypłatą ;)

Szukam pracy

Hej mam pytanie odnośnie wypłaty, czy wpływa ona na czas? Spotkałem sporo firm gdzie z wypłatą potrafili się spóźnić do końca miesiąca co nie jest mi po drodze

@Szukam pracy

Podobno oddają w taśmiarkach i dobrym słowie brygadzistów i łysego.

Najtoksyczniejsze środowisko pracy (stali pracownicy w szczególności) w jakim przyszło mi niegdyś pracować.

Bambus
@123

Teraz jest jeszcze znośnie. Lata do tyłu to był dopiero śmiech na sali. I starzy brygadziści którzy faworyzowali swoich znajomych i nie potrafili odróżnić spraw prywatnych od zawodowych. Ale na szczęście te "układziki" już się skończyły w czytam. Pewne jednostki odeszły siać ferment w innych zakładach.

Dawny i zapomniany pracownik

Byłem niedawno przejazdem na Zegrzu i wspomniałem sobie roczny pobyt tutaj. Poczytałem komentarze i widzę, że nic w ciągu tych 6-7 lat się nie zmieniło. Nawet ludzie Ci sami. Mario jeszcze pracuje? Trzymajcie się tam!

Małgorzata

Piszecie o pracy po 10 godz dziennie, ale niedawno było ogłoszenie o pracy w magazynie na Ratajach, ale tylko na weekendy. Kto mi wytłumaczy, ile godzin i za jaką stawkę pracuje się w weekendy? I czy to tylko przed świętami tak zatrudniają? Ja bym chciała w ciągu roku mieć możliwość dorabiać tutaj.

ktoś
@Małgorzata

To ciężko tutaj będzie. Biorą ludzi przed okresami, gdzie jest dużo pracy, a potem środkowy palec i do widzenia.

@ktoś

i o taką informację nieco trudno? kandydaci mimo wszystko po opiniach wiedzą mniej więcej, że to praca tylko na ewentualny sezon? i jak to jest gdy już próbujesz spytać o takie techniczne szczegóły? co na pewno zostanie powiedziane? o co warto zawsze spytać?

Kolorowy cichociemny

Jest 23.12, a naczelny kierownik i łysy postanowili, że mamy pakować w ścinki. Wszystko po to by przyoszczędzić na standardach (specjalnych opakowaniach do książek) i przetrzymać nas sztucznie do 17:00 (w sumie 10h) w pracy co jest chamskie względem pracowników dzień przed świętami. Jeszcze dodając, że łysy i kiero zostają podobno na 8h tylko. Dobrze, że chociaż ostatnio pozwolono łaskawie podnieść temperaturę w hali z minimalnej 14,0 stopni do aż 16,5. O standardy wróciły przd chwilą. Pozdrowienia z AL czytam.pl.

...
@Kolorowy cichociemny

kłamstwo- tylko biuro pracowało tego dnia do 17:00. Magazyn kończył o 15:00 :))

Nie polecam

Brygadzistka dziewczyn to największa (usunięte przez administratora) tej firmy, nie da się z nią normalnie współpracować, drze się, widzi problemy u innych, a sama jest problemem, terapeuta to najlepsze rozwiązanie.

ex
@Nie polecam

co Ty gadasz, Kinga to dobra mordeczka jak się ma do niej odpowiednią dozę cierpliwości, pod pancerzem wredności jest naprawdę puci puci duszyczką ;) ja tam Skrzacika zawsze lubiłam, uroczo się ją denerwuje :D

Pies
@Nie polecam

Masz rację,okropna osoba,z każdą głupota leci na skargę wyżej ale czytam nigdy nie miało szczęścia do Brygadzistów.

Wigor
@Pies

Nie przesadzajcie. Krystian i Narcin to spoko mordeczki są ;)

ex pracownik
@Nie polecam

Niestety, ale to jest prawda o brygadzistce, nie da się z nią współpracować, często niezrozumiałe reakcje itp. mimo wiedzy odnośnie wykonywanych obowiązków i bycia brygadzistką nie radzi sobie z emocjami i to jest jej największym problemem

Jakie godziny pracy obowiązują w Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)?

Janusz

7-17

Zofia
@Janusz

i zawsze tak pracujecie czy czasem zdarzają się jakieś nadgodziny? jestem ciekawa jak są rozliczane, macie kasę czy wolne?

Bobik
@Zofia

No skoro pracujemy po 10 godzin, to chyba domyślnie są? Nie, nie ma ani kasy ani wolnego, masz tyle robić za jedną stawkę, a jak się nie podoba to nara. Tu obowiązują zasady pracy jak u prywaciarza, a nie w budżetówce czy korporacji.

Jan
@Zofia

Nadgodziny -> powyżej 8h pracy, ale dla nich minimum 10 to standard. Nadgodziny wypłacane po normalnej stawce godzinowej.

@Jan

a na umowie to jak jest to uwzględnione? pisali o problemach z uop, tutaj piszemy o zleceniu w takim razie?

nadgodziny
@Jan

nadgodziny to masz na uop, umowa zlecenie jest umową cywilnoprawną, gdzie nie stosuje się przepisów prawa pracy i nie ma czegoś takiego jak etat, w związku z czym wypłacanie nadgodzin po wyższej stawce byłoby wyłącznie wyrazem miłosierdzia ze strony pracodawcy, a jak powszechnie wiadomo - w czytam miłosierdzia nie uświadczysz ;)

Jan
@nadgodziny

Racja, źle się wyraziłem. Firma choć obiecuje umowę o pracę tak na tym się kończy. NIE MARNUJCIE TAM CZASU!!!!

Janek
@Jan

Dokładnie,obiecanki cacanki a głupiemu radość. Szkoda czasu wystarczyło mi parę miesięcy aby zobaczyć jak traktują tam pracowników.

@Jan

pytanie tylko po jakim ewentualnym czasie można tu na to uop jednak liczyć... raczej są osoby, które na niej siedzą tutaj. ile w sumie teraz tak na oko tutaj pracuje i jaka część na zleceniu by była?

Janeczko
@Wanda

UoP garstka starych ludzi, poza tym wszyscy umowa zlecenie dopóki nie masz dojść i nie odejdziesz. Nie licz na UoP.

Skręcony grzejnik

Komentarze tutaj to największy (być może jedyny xD) pozytyw tej firmy. P.S. Kantują na cenach książek (nawet ze zniżką pracowniczą). Zawsze sprawdzaj, czy gdzieś jest taniej.

Święta

Czy w tym roku były jakieś premie świąteczne? I co było trzeba zrobić by ją uzyskać?

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) - Poznań

• Jak się pracuje w Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 4 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)
2.2/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Piotrowska 12
    61-353 Poznań

Wojciech Sterna Tami Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe (czytam.pl)