Opinie o Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) w Wrocław

Dominika

Chciałabym spróbować sił jako specjalistka ds. windykacji. Nie wymagają doświadczenia, podkreślam. Pytanie, jaka jest podstawa zarobków i jakie premie za skuteczność? Ktoś z firmy nakreśli mi, jak finansowo to wygląda?

@Anna

No mi by lokalizacja pasowała np. Nie ma w czym przebierać w okolicy. A w tych działach, co zostali pracownicy, zatrudniają jeszcze? Jeśli jest oferta pracy to z dużym doświadczeniem? Będę wdzięczna za info.

Dominika

@Dominika

W tej firmie już nie ma takich stanowisk. Specjaliści ds windykacji z tej firmy są w Alektum.

Marzena

Czemu Ci pracownicy są w Alektum? Co takiego się stało, że przeszli właśnie tam?

Asia
@Marzena

Zostali zwolnieni i przeniesieni do Alektum za dobrze wykonywaną pracę.

Honorata
@Asia

za dobrze wykonaną pracę? myślałam, że premie się otrzymuje czy coś w takich sytuacjach. a inne stanowiska? jak są wynagradzane alternatywnie?

Barbara
@Honorata

Tak, za dobrze wykonywaną pracę bo firma się powoli zwija. Została tam prawie sama rodzina i nie wiem jak z wynagrodzeniami. Co masz na myśli pisząc czy coś za dobrze wykonywaną pracę? Co jeszcze można dostać?

Grażyna
@Barbara

To ciekawe bo mają na stronie kilka ogłoszeń i sama zastanawiałam się nad wysłaniem CV. Ale przyznam, że poczułam się zaniepokojona tym co napisałaś :/ Skąd masz te informacje, że firma się zamyka? To potwierdzone info? Dziwne jakby szukali pracowników w takiej sytuacji.

@Grażyna

Na stronie mają stare oferty, wiszą już kilka lat. Powinni coś z tym zrobić.

Mieczysław
@Anonim

A, czyli to wszytko nieaktualne i nie ma po co wysyłać CV? :/ Dziwne że tego nie usunęli bo wprowadzają kandydatów w błąd. A co do zwolnień to ile jeszcze osób zostało? Jak myślisz? Długo jeszcze będą funkcjonować? Może coś się poprawi?

Odpowiedź
@Mieczysław

Dobre pytania bo nic nie wiem. Na pewno nie ma po co wysyłać CV.

Dorota
@Odpowiedź

Hmm nie mogę nic znaleźć o tym, że firma zamyka swoją działalność, a wysłanie cv kusi. Powiedz mi, czy to faktycznie potwierdzona informacja?

Nick Nowy wpis
@Dorota

Nie rozumiem czemu kusi wysłanie CV do firmy która przestaje istnieć?

Joanna Nowy wpis

Jest różnica w przestaje istnieć, a przestała istnieć...na jakiej podstawie uważasz, że zaraz przestanie istnieć, masz jakieś informacje u głównego źródła, czyli u właścicieli firmy, czy opierasz swoją opinie na pogłoskach pracowników?

Anna Nowy wpis
@Joanna

Zlikwidowali cały dział sądowy, cały egzekucyjny i cały dział CC. Zostały 3 osoby z działu wierzytelności trudnych do pozakańczania spraw i dziewczyna z korespondencji. Czemu ta firma kusi?

@Anna

ALA

Dzwoni do mnie jakaś kobieta i straszy że nie odebrałam przesyłki i wróciła do właściciela, w związku z czym wystawi nakaz zapłaty! Grubymi nićmi szyte bo wiem co zamawiam i to odbieram. Bardzo niemiła , roszczeniowa i bezczelna, ja zgłaszam sprawę o nękanie ale uważajcie na ten numer 799350532

Wanda

Przejrzałam komentarze, które napisali pracownicy, i powtarza się ostatnio ten wątek braku inwestycji w pracowników. To jak tam jest z wynagrodzeniem, bo mimo wszystko ani jednej konkretnej informacji o tym nie widzę tutaj, ile płacą?

aaa

czekałem aż wyleje się dziecko z kąpielą i się doczekałem. potwierdzam opinie poprzedników. Brak szkoleń i inwestycji w pracownika. Firma ma potencjał ale nie potrafi go wykorzystać. Parking - dokładnie jak ktoś wcześniej napisał był ale dla wybranych, szkolenia są ale dla wybranych, zatrudniają mało kompetentnych ludzi czytaj radca prawny.. kto tam pracował wie o kim mowa. Multisport jest ale bez szaleństw tylko wersja podstawowa jeśli chcesz coś lepszego musisz dopłacić. Owoce - bywają. Myślę sobie, że firma, która chce się rozwijać i tworzyć markę musi inwestować w pracowników. Oni tego nie robią chyba ze sami w siebie czytaj zona prezesa uczy sie angielskiego w godzinach pracy...szkoda ze nie zapropouja tego innym pracownikom... juz pomijam dyrektorow i kierownikow, bo oni tez wymagaja szkolen!! czesto nie wiedza albo nie potrafią udzielić informacji .. nie mają pojęcia o byciu kierownikiem/dyrektorem. Cos na kształt małej rodzinnej firemki, która sie rozrosła zatrudnili kilka madrych osob od ktorych pobrali wiedze a ktorzy zwiali gdzie pieprz rośnie a pozostali teraz obejmują stanowiska ...zenujące ;(

korek
@aaa

zgadzam się w pełni z tym co piszesz. Myślę też że gdybyś znał historię kierowników to byś wiedział dlaczego siedzą na stołkach. Nie za wiedzę i umiejętności - ale tylko dlatego że pracują od zarania firmy. Bardzo profesjonalny sposób dobierania kadry zarządzającej. - pewnie są tanimi pracownikami ale z szumnym stanowiskiem więc po co płacic za fachowców jak woły wyrobią, byle jak bo byle jak, ale wyrobią co trzeba. A nóż się kiedyś nauczą...

bruum
@korek

Zgadam się całkowicie. Kadra zarządzająca nie ma kompetencji do kierowania ludźmi. Albo mają stanowisko, bo długo tam pracują, albo znają się prywatnie z prezesem. Co do samych pracowników, to wydają się ok, ale zdarzają się tacy, którzy lubią plotkować, donosić itd tylko po to żeby się dowartościować. Dział sądowy to jest totalna porażka i chaos. Kierownik nie panuje nad niczym. Kierownik polubowny to wredne babsko z odpustowym gustem. Idealnie nadaje się do jakiegoś urzędu. Jestem wielką damą i ja tu rządzę. Kierownik pocztowy to żart. Niemiła baba z wiecznym grymasem na twarzy. Szwęda się cały dzień po firmie, pali fajki i obgaduje kogo tylko się da. Do prezesa biega jak kot z pęcherzem. Kierownik egzekucji jest całkowicie oderwany od rzeczywistości. Jeśli ktoś chce się rozwijać, to niech poszuka innego miejsca. Bo w Fortunato nic dobrego nikogo nie czeka. Wynagrodzenie jest śmiesznie niskie, jak na Wrocław.

Ciekawski
@aaa

Jak to ? To w tej firmie pracuje żona prezesa? Prezes zatrudnił sobie tam żonę czy jak???

bolo
@Ciekawski

Tak, prezes zatrudnił swoją żonę. Ona zajmuje się zamawianiem art. biurowych. Ma chyba niecały etat, bo często jej nie ma. Ma służbowe auto którym nie potrafi manewrować i własne miejsce do parkowania :) ta firma to jeden wielki żart. Kierownicy i dyrektorzy w czasie "pracy" robią zakupy online, przeglądają katalogi z kosmetykami itd a reszta ma (usunięte przez administratora) i się nie odzywac. Nie mają szacunku do swoich pracowników i traktują ich jak roboli.

Nina
@bruum

Zgadzam się całkowicie z opinia. Kierownik pocztowego której imię zaczyna się na Nat..... to żart co chwile brała l4 w pracy bywała rzadko, ale jak była to wiecznie obrażona. Strach było powiedzieć swoje zdanie bo od razu brała cię na rozmowę dyscyplinująca. Gdy złożyłam wypowiedzenie to dopiero się zaczęło. Fochy i pokazywanie kim ona to nie jest Zwalniała dziewczyny z dnia na dzień bo np. zwróciły jej uwagę lub miały odmienne zdanie . Uciekajcie

@Nina

Haha to nie jest Nat... Gdybym nie znała to może uwierzyłabym.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Radca Prawny / Aplikant?

Jaka jest kultura pracy w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)? Obowiązuje typowy dress code?

kultura jak w każdej innej organizacji, brak dress code

Czy w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

nie

Takaja

Witam. Odbyłam rozmowę o prace w tej firmie (młodszy specjalista ds postępowania sądowego). Pani przeprowadzająca rozmowę twierdziła, że jeśli wcześniej pracowałam na stanowisku pełniąca obowiązki protokolanta w Sądzie Okręgowym, to znaczy, że byłam pomocnikiem protokolanta, więc np ganiałam za protokolantem i nosiłam teczki z aktami za protokolantem. Widać, że pani przeprowadzająca rozmowę kwalifikacyjną nie wie co to była umowa na zastępstwo za pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności. Poza tym dowiedziałam sie nowości, że człowiek ma 7 dni na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty i ta pani była tego pewna. Szkoda tylko, że w sądach twierdzą, że człowiek ma 14 dni na złożenie sprzeciwu od nakazu zapłaty (co potwierdzają prawnicy). Nawet jak wspomniałam, że w sądach nawet mówią, że człowiek ma 14 dni na złożenie sprzeciwu, to ta pani się z tym nie zgadzała. Dziwne, że pracownicy firmy windykacyjnej i to z działu zajmującego się postępowaniem sądowym nie mają podstawowej wiedzy dotyczącej np sprzeciwu od nakazu zapłaty.

Ela

ewka
@Takaja

Prawo prawem ,sąd sądem a pracownicy fortunato wiedzą najlepiej . Szczególnie wiedzę prawną posiada kadra kierownicza tej przedziwnej firmy :) Zwyczajni dyletanci żyjący z wymuszeń nieistniejących zobowiązań od mniej kumatych którzy dają się zastraszyć .

anty AS
@Takaja

Jak dział prawny ma prawidłowo funkcjonować jak nawet osoba kierując działem nie posiada wykształcenia prawniczego? Dwa lata studiów uzupełniających to trochę za mało aby nazywać siebie prawnikiem, co nie przeszkadza mieć mniemania o sobie na poziomie wysokiej klasy radcy prawnego. W Fortunato pracuje zlepek ludzi, którzy w większości niewiele mają wspólnego z prawem. Możesz być nawet filozofem. Wystarczy, że będziesz się odpowiednio wpasowywać w ichniejsze towarzystwo i krakać tak jak oni. Ci bardziej ambitni dawno już uciekli. Niewygodni, są eliminowani przez szwędających się symulantów. Niewiele jest osób, które pracują tam latami. Ci, co zostają, wegetują tam z własnej wygody bądź desperacji, bo są jedynymi żywicielami rodziny. Kokosów nie ma i nie będzie, niezależnie od tego jakimi obietnicami cię zwerbowano. Praca dobra na start, nic poza tym. Idealna dla ludzi pozbawionych empatii a jeśli ją masz to w Fortunato skutecznie zostanie zgaszona. Osobom, chcącym tam aplikować proponuje prześledzić cały wpis na tym profilu i się 10 razy zastanowić. To tylko kropla w morzu tego na co się piszą. Jeśli bycie dwulicowym ......asem to twój stan umysłu - aplikuj.

@Takaja

Jaki kolor włosów miała ta pani?

Maciek

Duża jest rotacja pracowników ?

Maja
@Maciek

Nie

antynaciągacz

Dostałem job i niezła kaskę bo 1400 brutto ale ......po pierwsze , laski się nie myją a perfumują jakimś badziwiem i wali niemożebnie , po drugie , przyczepił się do mnie wymieniony poniżej rudy michałek i gania za mną do sracza damskiego śpiewając nieprzyzwoite piosenki . Po trzecie , biedacy których chcę naciągnąć i do których dzwonię po kaskę pędzą mnie jak burą sukę nierzadko bardzo brzydko nazywają , po czwarte , wyłączyli ogrzewanie i nie dość że wali jak z murzyńskiej chaty to jeszcze pi...i jak pod Kielcami

@antynaciągacz

Dobre

Wiera
@antynaciągacz

Dobre , Dobre

Czy w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) występują paczki/bony świąteczne?

Wiolka

Taaaaak , kijem po plecach aż się zakurzy w (usunięte przez administratora)

* Zasada naczelna – to odbierać listy polecone od sądu, a gdy w tej kopercie jest nakaz zapłaty natychmiast skonsultować z prawnikiem – mamy dwa tygodnie do złożenia sprzeciwu. * Druga zasada – nie podajemy żadnych danych osobowych pracownikom windykacji, my nie wiemy kto do nas dzwoni, tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. * Trzecia zasada – nie podpisujemy żadnych ugód i nie wpłacamy żadnych pieniędzy takim firmom bez rzetelnej konsultacji. Jeżeli zapamiętamy te trzy zasady, całkiem możliwie że uda się wyjść z każdego długu obronną ręką. Pamiętajmy też, że każda bezprawna windykacja powinna zakończyć się zawiadomieniem do prokuratury. Joanna Regent-Cendrowska Radca prawny

Aleksandra
@Tomek

To z pewnością cenne rady, ale to chyba nie jest odpowiednie miejsce na tego typu wpisy. Tu skupiamy się bowiem na dyskusji o aktualnych warunkach pracy, na jakie można liczyć, zatrudniając się w Fortunato. Masz zatem coś do powiedzenia na ten temat czy też niekoniecznie?

Captain
@Tomek

To jest portal na którym pracownicy dzielą się opinią o firmie

Przemysław
@Captain

Masz rację. Informacje o pracodawcy są bardzo istotne, bo pozwalają lepiej poznać funkcjonowanie firmy i podjąć decyzje o aplikowaniu. Czy mógłbyś dodać jaka jest aktualnie atmosfera w firmie i czy relacje miedzy współpracownikami są koleżeńskie i przyjazne?

Wladek
@Captain

To o ,,firmie '' Zorganizowana grupa przestępcza zajmująca się nękaniem telefonicznym osób którym w sposób chamski próbuje się wmawiać rzekome długi . W moim przypadku nękali mnie dwa lata o rzekome 250 zł . Oczywiście długu nie było co potwierdził Sąd Rejonowy w Warszawie . Idą do pracy do Fortunato podejmujesz pracę u(usunięte przez administratora) Narażasz się na odpowiedzialność karną za stalking . Tak więc osobom uczciwym nie polecam pracy w gronie tych (usunięte przez administratora)

Wanda S
@Captain

Próbowałam , dostałam job i niezła kaskę bo 1400 brutto ale ......po pierwsze , laski się nie myją a perfumują jakimś badziwiem i wali niemożebnie , po drugie , przyczepił się do mnie (usunięte przez administratora)i gania za mną do sracza damskiego śpiewając nieprzyzwoite piosenki . Po trzecie , (usunięte przez administratora)do których dzwonię po kaskę pędzą mnie jak (usunięte przez administratora)i nierzadko bardzo brzydko nazywają , po czwarte , wyłączyli ogrzewanie i nie dość że wali jak z murzyńskiej chaty to jeszcze pi...i jak pod Kielcami

Takaja
@Tomek

Jak byłam na rozmowie o pracę u nich, to pani przeprowadzająca rozmowę twierdziła, że jest 7 dni na złożenie sprzeciwu ????

Sebo
@Tomek

A co jeśli chodzi i sprawę sprzed 16 lat ??

@Sebo

Wszystkie sprawy sądowe o rzekomo (usunięte przez administratora)faktury przedawniają się po 3 latach od daty ich wymagalności , czyli daty otrzymania lub wydania prawomocnego wyroku o zapłatę . Oczywiście trzy lata liczy się od końca roku .Taki dług jest traktowany jako nieistniejący i wystarczy powołać się na przedawnienie roszczeń . Takie hieny jak fortunato żyją z Waszej niewiedzy . Namawiają na wpłatę minimalnej kwoty co powoduje przerwanie biegu przedawnienia . Dług staje się wymagalny . Kupują w pakietach takie przedawnione , nieistniejące długi za 1 zł i szukają naiwnych do wydojenia .

@Przemysław

@Aleksandra

To teraz o pracy w fortunanto. Jeżeli pragniesz częstych wizyt na policji i w prokuraturze przy zarobkach 2000 zł to praca jest dla Ciebie . Przy bardziej natarczywym nagabywaniu rzekomych dłużników dodatkowo wyhaczysz wyrok w zawiasach . Problem pracy polega na tym że nękasz ludzi nie mających zadłużenia i przy użyciu nacisku i nękania zmuszasz ich do tzw. niekorzystnego rozporządzenia .Wybór należy do Ciebie ale to nie Karpicki Kamil odpowiada za stalking a ten który nęka ,

@Aleksandra

Wpis dotyczy właśnie nieuczciwego pracodawcy . Skupuje nieistniejące , czy przedawnione zobowiązania i poprzez działania zatrudnionych pracowników masowo wyłudza nieistniejące długi . Osoby zainteresowane pracą w fortunato u Kamilka Karpickiego powinny mieć świadomość co do uczciwości pracodawcy . Za bezprawne działania ( nękanie i wymuszanie ) odpowiedzialność karna grozi głownie pracownikom którzy wymuszają podawanie danych osobowych wielokrotnie kontaktując się telefonicznie z pokrzywdzonymi .

MARIOLA

Mobbing i łamanie prawa codziennie... niestety bez rozstrzygnięć w miejscowej prokuraturze. Taka tradycja w Wrocławiu niestety

Tola M.
@MARIOLA

To pisz skargi na działanie lokalnej prokuratury do prokuratury krajowej i dla pewności do rzecznika praw obywatelskich

janek z Wrocka

Wszystkie roszczenia o niezapłacone faktur przedawniają się po 3 latach od daty ich wymagalności , czyli daty ich otrzymania lub wydania prawomocnego wyroku o zapłatę . Oczywiście trzy lata liczy się od końca roku .Taki dług jest traktowany jako nieistniejący i wystarczy powołać się na przedawnienie roszczeń . Takie hieny jak fortunato żyją z Waszej niewiedzy . Namawiają na wpłatę minimalnej kwoty co powoduje przerwanie biegu przedawnienia . Dług staje się wymagalny . Kupują w pakietach takie przedawnione , nieistniejące długi za 1 zł i szukają naiwnych do wydojenia .

Apartamenty Lipowa

Fortunato zapłaci cynamonem z gaci , poszukaj normalnej roboty a z krętaczami daj sobie spokój bo trafisz za ich machloje do celi na Kleczkowskiej . Starzy pracownicy siedzą ,,po układzie '' a nowi zasuwają na ich wynagrodzenia .

Szczery zły i brzydki

Drogi zarządzie Fortunato S.A. Wymiana informacji między pracownikami, również tych dotyczących pensji, pozwala na stwierdzenie, czy pracodawca stosuje zasadę równego traktowania pracowników. Jest to mechanizm zapobiegający każdej dyskryminacji, w tym również płacowej. Co więcej, pracodawca nie może zabronić pracownikowi dzielenia się danymi o swoich zarobkach z kolegami z pracy np. poprzez wprowadzenie klauzuli poufności wynagrodzenia. Nie może go również w żaden sposób upomnieć ani ukarać, jeżeli dojdzie do takiej sytuacji. Zgodnie bowiem z k.p. wszystkie postanowienia umów o pracę mniej korzystne niż przepisy kodeksu są nieważne. Przez wzgląd na fakt, iż we wspomnianej ustawie nie znajdziemy zapisu zabraniającego pracownikom ujawniania wysokości swojego wynagrodzenia, a zasada taka ograniczałaby ich w dobrach osobistych, postanowienia umowne ustanawiające tajemnicę wynagrodzenia w stosunku do nich są nieważne.

j.... Fortunato
@Szczery zły i brzydki

Czy ktoś jeszcze ma jakieś złudzenia, że w tej firmie będzie godnie traktowany i zrobi karierę? Oni nie szanują pracowników a tym samym samych siebie. Liczy się tylko własne koryto i stołek, o który trzęsą (usunięte przez administratora) Firma w przeszłości sądziła się ze swoim własnym pracownikiem o wypłatę prowizji na CC. Były dyrektor SS tego pośmiewiska postarał się o korzystne dla pracowników prowizję przy fatalnym portfelu wierzytelości. Kiedy się okazało, że jednak kasa jest ściągalna odmówił wypłaty wysokiej prowizji swojemu pracownikowi i odsunął go od stanowiska. Na szczęście pracownik powalczył o swoje i sąd pracy stanoł po jego stronie. Pracwnicy, byli i obecni, nie bójcie się walczyć o swoje prawa.

@MARIOLA ale w jaki sposób to łamanie prawa?

siedzkow12

Nie dość, że wydzwaniają i żądają spłaty, to nie zgadzają się na odroczenie rat, a sami dostają pomoc z tarczy w związku z Covidem i to jakie kwoty. Takim to się powodzi, a ty dłużniku płacz i płać. SUDOP UOKIK GOV PL

Tatiana

Moi drodzy . Byłam na rozmowie rekrutacyjnej i zgadzam się z poprzednimi komentarzami na temat fortunato . Rozmawiała ze mną jakaś mało rozgarnięta pani z bardzo przetłuszczonymi włosami i zniszczonymi zaniedbanymi paznokciami .Pachniała potem zmieszanym z jakimiś tanimi perfumami . Merytorycznie nie bardzo miała pojęcie o prawie . Treść jej wypowiedzi sprowadzała się do stwierdzenia że należy wszelkimi sposobami wmawiać klientom zadłużenie i poprzez wzbudzanie w nich poczucia winy i niższości skłaniać do wpłaty drobnych kwot . Bardzo dziękuję za takie zajęcie ale to prosta droga do kryminału . Nie polecam .

Wladek
@Tatiana

Potwierdzam . Miałem podobną rozmowę i szybko zrobiłem zjazd .Jak najdalej trzymać się od takich ludzi .

Marzena Trybała

Do tego ci od ,, pudelka '' nieczęsto dbają o higienę osobistą . Smród jak ktoś niżej napisał straszliwy . Leją na siebie jakieś tanie podróby perfum kupione od ukrów na targu . Łby nie myte tygodniami a paznokcie błyszczą od taniego lakieru . Słownictwo jak z rynsztoka i maniery na podobnym poziomie . Kto pracował w fortunato wie o czym piszę .

mia
@Marzena Trybała

ja pracowałam i nie rozumiem tej opinii i co to ma wspólnego z pracodawcą?

katia
@mia

To jest opinia o klimaciku w fortunato i świadczy o poziomie zatrudnionych pracowników . Warto wiedzieć z kim się będzie pracować . Pośrednio świadczy o pracodawcy który nie mając innych chętnych przymyka oko na standardy w firmie i nie reaguje na słownictwo i wygląd pracowników.

Sosna

Szczerze nie polecam pracy w Fortunato. W ostatnim czasie bardzo źle się dzieje w firmie. Wszyscy starzy pracownicy w ostatnim miesiącu złożyli wypowiedzenie, nowi przychodzą na chwile, a kadra kierownicza wydaje się nie zauważać, że jakikolwiek problem istnieje - co więcej, pogłębia go. Zacznijmy może od żenującej stawki podstawowej - średnio 300 zł brutto więcej niż najniższa krajowa, bez możliwości awansu, który jest tak pozytywnie "reklamowany" na rozmowie kwalifikacyjnej. W rzeczywistości przygotujcie się na bycie zwyczajnym korposzczurkiem, zachęcanym wiecznie perspektywą podwyżki, której nigdy nie zobaczycie. Do podstawy dochodzi oczywiście target, który wynosi 4% od tak odrealnionej, jak na warunki firmy, kwoty, że wyrabia go średnio 1-2 osoby w miesiącu. Druga sprawa - kierownictwo. Niekompetentne, z małą wiedzą, bardzo opryskliwe, wywierające ogromną presję i traktujące swoich pracowników jak zwyczajnych roboli. Czepianie się o wszystko, maile grupowe o najmniejszą głupotę, jak wspomniane niżej mleko do płatków jest tu niemal codziennością. Zebrania wyśmiewające pracę poszczególnych pracowników fundowane są z kolei średnio raz w miesiącu. Mobbing mobbing pogania. Jedyny trener CC został w ostatnim czasie wyrzucony bez powodu z dnia na dzień z pracy, przez co w firmie istnieje problem z brakiem szkoleń i aktualizacją wiedzy w temacie windykacji. W Fortunato dalej obowiązują praktyki łamiące wszelkie regulacje o ochronie danych osobowych. Pakiet socjalny - ubezpieczenie, opieka medyczna, czy MultiSport - tak, jak sobie opłacisz z własnej kieszeni. Jeżeli kandydata interesuje praca polegająca na użeraniu się z dłużnikami (warto dodać, że połowa ma już dawno przedawnione zadłużenia, o czym doskonale wiedzą i nie chcą płacić) i w dodatku z kierownictwem, które ma się za królowe świata, za śmiesznie niską stawkę - śmiało, aplikujcie. Ja już mam to na szczęście za sobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) - Wrocław

• Jak się pracuje w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)?

Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)