Opinie o Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois w Poznań

Ostatecznie co z tą 4-brygadówką? Jedna Pani pracą w niej się interesowała, nawet CV od niej poszło ale nie widzę kontynuacji wątku. Po jakim czasie mogą dać informację czy za zainteresowani czy nie? Myślę głównie teraz o negatywnym feedbacku, czy zostanie udostępniony?

kalioppe Nowy wpis

hmm przesłałam CV na stanowisko sortowacza pakowacza- 4brygadowy system i zastanawiam się czy warto tam iść.... jakie macie odczucia co do tego pracodawcy????

Paulina Nowy wpis

klienci z hutą mają styczność głównie poprzez parking? pytam, bo w googlach odnoszą się głównie do tematu załadunku. jak aktualnie pracuje się na produkcji? jeszcze w tamtym roku ktoś negatywne odnosił się co do warunków zatrudnienia. czy do dziś procesy są inaczej zorganizowane? jakie zarobki wynikają z zatrudnienia i ile osób pracuje?

Lia Nowy wpis

Czy pracuje w Antoninku jeszcze ten pan specjalista mały , nerwowy , który ubliża ludziom rzuca narzędziami i czym popadnie?? Czy szefostwo nadal widzi potencjał w tym narwanym (usunięte przez administratora) panu A?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Duch Święty

Praca na produkcji to jakiś koszmar. W poprzedniej pracy miałem przekonywać ludzi o piekle po życiu, ale teraz widzę że wcale nie muszę nikomu udowadniać istnienia piekła, ono tam jest, na 10 godzinnej zmianie, przerwy 15 minutowej nawet nie idzie odczuć. Ból z kostek nie zdąży zejść przez co najmniej pół godziny, drugi miesiąc jadę na Ketonalu, więc nawet nie wiem czy mam jeszcze nogi, czy jakieś patyki martwicę. Tak dzień w dzień, noc w noc, żeby zarobić na przeżycie od 10go do 10go. Masakra.

Czy firma przyjmuje obecnie na produkcję?

Barbara
@Marcin

A masz jakieś doświadczenie jako pracownik produkcji?

@Barbara

Tak prawie 20 lat na produkcji.

anon

Motywacja przez (usunięte przez administratora) pretensje za wykonywaną pracę, niewłaściwe planowanie robót za co pretensje są do pracowników, traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) Nikt do końca nie jest świadomy swoich obowiązków i zakresu odpowiedzialności. Szczerze nie polecam tej firmy.

Teresa
@anon

Taka niepewność to nic dobrego, nie dziwię się :( A jakie pieniądze proponują przy takim klimacie?

Zbysiu

"Utrzymanie ruchu" to to nie jest. Uciekaj jak najdalej, za żadne pieniądze nie polecam. Manager tego dzialu niekompetwntny. Kolesiostwo, awanse przez znajomosci. Brak czesci, (usunięte przez administratora) na "warsztacie. Kilka miesiecy tam pracował i żałuję

KONTROLER JAKOŚCI

Witam. Jak wygląda praca w kontroli jakości? Jestem zainteresowana pracą w tej firmie. Mam kilkuletnie doświadczenie.

Edas

Mam pytanko czy przyjmują w hucie do pracy i jakiej umowy i zarobków można się spodziewać na początku.

Maciej

Witam. Proszę o informację czy firma poszukuje osób chętnych do pracy ( posiadam kilkuletnie doświadczenie w formowaniu opakowań szklanych metodą NNPB,PB i BB)

Czy pracownicy Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Rozczarowany

Pytanie sugeruje że zadała je osoba z Huty Szkła współorganizująca spotkania integracyjne - wie że są takowe. O chęciach świadczy ilość osób i atmosfera na takim spotkaniu - nic dodać nic ująć.

Czy Huta prowadzi obecnie rekrutację - specjalista (wytop; formowanie; zarządzanie)

Czy w Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

ona

a ja mam pyt czy firma przyjmuje kobiety do pracy i ewentualnie na jakie stanowiska

Lucas

Szukam operatorow z goracego konca chetnych do pracy w irlandii kupuja bilet 2 tys funtow na zakwaterowanie 38 tys funtow na start 14 dni pracujacych w miesiacu reszta nadgodziny 50 i 100 zalezy jaka zmiana umowa odrazu wyslana do domu przed wylotem zadnych agencji wszystko jasne i zrozumiale jezyk mie wymagany tylko doswiadvzenie chetnych prosze o kontakt lucas87nekla25@interia.pl

Igor Sz.
@Lucas

A wózkowych bądź suwnicowych z Udt i wieloletnim doświadczeniem nie potrzebujesz??

Laki
@Lucas

Wszystko ładnie pięknie i lecz brak odpowiedzi na wysłane CV. Nie polecam

On
@Lucas

Do (usunięte przez administratora) żeby walić w pupę przestań kretynie bajki pisać kto ci da na start 38tys funtów skąd ty się wziąłeś naciagaczu

Bartek

Firma póki co ma dobre opinie niemniej szkoda, że przestaliście zamieszczać tu swoje opinie o pracy, jest jakiś powód?

Max

Wile lat temu pracowałem w tej Hucie na warsztacie. Pamiętam takie czasy, że na stanowisku operatora pracowali ludzie z nakazem pracy, bo brakowało ludzi na to stanowisko. W Urzędzie pracy stał tzw.Łapacz, który przywoził ludzi do Huty. W Hucie pracowało mi się bardzo dobrze- nie narobiłem się a zarobki były dobre. Jednak zmieniłem miejsce zamieszkania a dojazdy nie wchodziły w grę więc zmieniłem też firmę. Bardzo dobrze wspominam Hutę- TO BYŁA NAJLEPSZA FIRMA W KTÓREJ PRACOWAŁEM! Później w miejscu Tarpana otwarli Volkswagena, czyli duża konkurencja ;) Dochodziły mnie głosy, że ludzie przeszli do Volkswagena. Następnie wszedł obcy kapitał... Zastanawiam się jak dziś tam się pracuje???

Raf

Witam. Proszę o informację czy potrzeba pracowników na produkcję ( na automaty)? Na jakie warunki mogę liczyć? Dziękuję

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Wolny
@Igor

tak potrzebuja instalatora, slusarza , na automaty tez .

Czerstwy
@Wolny

Nie polecam na żadne z tych stanowisk. Pracowałem tam dziesìęć lat. Jak chcesz się skończyć psychicznie w tej firmie to jak najbardziej.

Dav
@Czerstwy

Chcę przejść do huty z antoninka z innej huty. Dlaczego można tam się skończyć psychicznie? Odpisz. Pilne!

Dav

Jak obecnie wyglądają zarobki netto na stanowisku operator automatu? I jak wygląda socjal?

Zostaw merytoryczną opinię o Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois - Poznań

• Jak się pracuje w Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois?

Zobacz opinie na temat firmy Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois?

Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois
1.4/5 Na podstawie 19 ocen.

Huta szkła Antoninek. Owens-Ilinois