Opinie o Cafe Kaktus w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cafe Kaktus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Cafe Kaktus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cafe Kaktus w Warszawa

Marcin J. Nowy wpis

Tragedia to malo powiedziane.Pani Szefowa nie jest kucharzem,jest jedynie barmanka,ale krytykowac innych potrafi jak malo kto.Wedlug niej nikt nie umie nic,a to jak traktuje ludzi to horror.Atmosfera okropna,jedzenie paskudne,smierdzace mieso z przeceny myje i wedlug niej jest ok..Zupy mrozi .potem odgrzewa.Ziemniaki z poprzedniego dnia wrzuca na wrzatek i twierdzi ze swiezo gotowane.Jedzenie nakladane brudnymi rekami .koszmar.Nie polecam.Sanepid powinien doglebnie sprawdzic tam wszystko,szczegolnie lodowki i zamrazarki oraz daty na mrozonych produktach.

Hluxi

Tragedia.Pani szefowa skończyła kursy gotowania u Ramseya,Russo i wszystkich kreatorów smaku którzy mają gwiazdki michelina. Wszystko robi najlepiej a Ty :) i tu się zaczyna. Nie umiesz nic. Zupełnie nawet jak masz staż w wysokości 5-8 lat. Sprzęt do pracy to żenada, wszystko z przed 15 lat. Standardy Pani Szefowej jak i przygotowywanie dań onieśmieli niejednego śmiałka który będzie miał jaja i pójdzie tam do pracy.Stawka proponowana początkowo całkiem spoko.Oczywiście po 2-3 dniowym zgnębieniu psychicznym stawka idzie w dół nawet o 50%! Kasa wypłacana z najwyższym żalem (i łzą w oku) Ludzie traktowani niczym żel betonowy kloc.O jedzeniu można zapomnieć lub jeść jak pies kiedy Guru nie widzi. Proponuje kanapki i termos z herbatą.Atmosfera !!STRASZNA!! Nie polecam nikomu kto racjonalnie myśli i wie na co go stać.Chyba że jesteś człowiekiem stworzonym do pracy pod czyimś butem.!! Z DALEKA OD TEGO MIEJSCA!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cafe Kaktus - Warszawa

Cafe Kaktus