Opinie o SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k. w Szczecin

Natalia

Również NIE POLECAM! Towar w miarę ok, wytrzymał prawie rok, niestety po dwumiesięcznych próbach kontaktu z tą pseudo-firmą hulajnoge naprawilismy na własny koszt, bo nie po to dzieciak sobie kupuje, żeby leżało w kącie. Radzę szerokim łukiem omijać produkty tej firmy.

barrrtekus

Witam, Tragiczny poziom obsługi. Hulajnoga ze złamany błotnikiem (który służył do przenoszenia zgodnie z instrukcją) czeka na naprawę już 5 miesiąc. Zupełny brak kontaktu. W systemie zaakceptowałem zgodę na naprawę płatną bo innej możliwości system nie zostawia. Czekam bezskutecznie. Jestem gotów uczestniczyć w pozwie zbiorowym. bukowieckib@gmail.com

Mario
@barrrtekus

Mam taka sama sytuacje - taka sama historia

@barrrtekus

Zalecam zgłosić na policję kradzież. Nikt nie ma prawa przetrzymywać cudzego towaru a odpowiedź na reklamację dawno się przedawniła.

@barrrtekus

Miałam podobną sytuyację z serwisem tej firmy. Zgłosiłam sprawę na policję. Minęły 2 tygodnie i hulajnoga naprawiona wróciła do nas.

Edik

Dzień dobry. 08 czerwca 2020 zgłosiłam do reklamacji zepsutą deskorolkę syna. Po deskorolkę przyjechał kurier, na pasku postępu reklamacji widnieje informacja, że sprzęt jest w naprawie gwarancyjnej. To już prawie dwa miesiące. Nie mam żadnej odpowiedzi co dalej ze sprzętem. Na maile nikt nie odpisuje, telefonicznie nie udało mi się z serwisem skontaktować (od środy próbuję). Czy ktoś będzie składał pozew zbiorowy? Lub ma pomysł jak inaczej poradzić sobie z tymi oszustami? Proszę o kontakt ssp.edyta@poczta.fm

Ola
@Edik

Ja od mają czekam taka sama mam sytuację też deskorolka . Co za firma żeby nie odpowiadali na wiadomość i telefonów nie odbierają masakra.

@Edik

rafal

Czy ma ktoś jakaś wiedze merytoryczną jak zabrać do pozwu zbiorowego ? bo wnioskując z opinii chętnych jest sporo. Rafał

@rafal

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń w firmie SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Wioleta

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem i krótkim czasem rozpatrzenia reklamacji. Czytając opinie niezadowolonych klientów, byłam pełna obaw, gdy reklamowałam deskorolkę elektryczną. Okazało się jednak, że zupełnie bez potrzeby. 11.01.2021 r. zgłosiłam reklamację. Następnego dnia przyjechał kurier i odebrał uszkodzony sprzęt. Informacje o statusie paczki pojawiały się w systemie, choć nawet o nie nie prosiłam. 27.01.2020 r. kurier przywiózł naprawioną deskorolkę. Mam nadzieję, że posłuży ona jeszcze przez dłuższy czas. Jestem zadowolona z usług tej firmy.

Małgorzata
@Wioleta

To się Pani udało bo ja walczę z nimi od września odebrali polecony i nawet Dziady nie odpisali . Jeden na milion chyba jest zadowolony klient. ????????????

@Małgorzata

oczywiście pod warunkiem, że to rzeczywiście klient a nie pracownik danej firmy...

Serwisant
@Wioleta

Aleksander, przecież wiadomo, że to ty napisałeś ????

Aga
@Małgorzata

Ja mam ten sam problem walczę od conajmniej 6 miesięcy z hulajnoga która była trzy razy w serwisie i nic z tego nie wynika rzecznik niewiele pomaga ale mam nadzieję że prasa się firma zajmie. Postaram się bardzo oczernić tą nieprofesjonalna firmę. Tak się ludzi nie traktuje! Jak nie pomoże prasa to nagłośnie w telewizji i, wszelakich dostępnyvh mediach

Mam tez problem z tym serwisem ,telewizor do naprawy kurier zabral i od 6 marca cisza , brak informacji a naprawa miala sie skonczyc 10 kwietnia , wspanialy serwis macie w MEDIAMARKT. Co tu dodac jeszcze , BANDA I tyle

Sylwia

Przestrzegam wszystkich przed ta firma kupiłam dziecku deskorolke elektryczną po miesiącu jeżdżenia pękła w pół bateria miała trzymać do 20 km pożal się Boże bo przy 8 km padała zglosilam reklamację przyjechał kurier wziął ale po 3 tyg oczekiwania wróciła zero odzewu od tej firmy dlaczego nie uznali reklamacji na desce jeździło 8 letnie dziecko napewno tak tego nie zostawię!!!

Krzysztof Kołuda

Brak mi słów tragedia, trzykrotna naprawa gwarancyjna i nadal nie działa, a serwis twierdzi że to nie wina telewizora tylko aplikacji Netflix której nie można w żaden sposób uruchomić . Po trzeciej naprawie po wyjęciu z opakowania uszkodzona obudowa i chcesz zgłosić ale nikt nie odbiera, ilmei nie przyjmują. Tragedia nigdy więcej żadnego produktu tej firmy

Co to za dziadowska firma bez telefonu!!!!!!!!

Ma ktoś działający nr. tel. do serwisu ?????

Karolek

Też dołączam się do pozwu zbiorowego mietekkalinowski54@gmail.com. Nie można tego tak zostawić,

Żenada!:)
@Karolek

Sprzęt wrócił z nienaprawionym napędem dodatkowo z pękniętym ekranikiem. Mimo zakupienia dodatkowego ubezpieczenia wartości połowy hulajnogi ;-) (przed wysłaniem perfidny telefon serwisanta, ze wysyła naprawiony sprzęt i prosi o adres)

Łukasz Walczak

Też dołączę do pozwu john876@wp.pl

@Karolek

Też sie dołączam do pozwu

Agnieszka

Po 9 miesiącach firma odesłała w dalszym ciągu zepsutą hulajnogę bez rączki i baterii. Zażyczyli sobie ok.800 zł za naprawę, nie zgodziliśmy się więc odesłali.Brak słów że takie rzeczy mają miejsce.Brak kontaktu z firmą.Robią co chcą, kiedy i jak chcą. Ostrzegam wszystkich nie kupujcie, nie wysyłajcie do naprawy, bo otrzymacie wybrakowany sprzęt . Największa przykrość i rozczarowanie dla dziecka - nowy sprzęt się zepsuł, oczekiwanie na naprawę, 9 miesięcy oczekiwania na zwrot i rozczarowanie że nie dosyć , że nie naprawiona to jeszcze w całości nie odzyskana.

RAFAŁ
@Agnieszka

Identycznie u mnie - SPRAWA U RZECZNIKA . Ja chętnie tez dołączę do pozwu r

Rolki kupione na prezent świąteczny nie działały.Procedura reklamacyjna złożona prawidłowa, do dziś nie zwrócono towaru, na maile i tel. nikt nie odpowiada. Skończy się sprawa karna bo to ewidentne (usunięte przez administratora)

Bogdan Twardak

Czy może ktoś mi pomóc odzyskać sprzęt z serwisu . w listopadzie oddałem koło (tył z silnikiem) roweru Raptor . (usunięte przez administratora) Czy na litość boską nie ma tam ludzi kturzy by mi pomogli ! Przesyłke odebrał pan.Bosiacki , pruby kontaktu z panią Jarosz ruwniesz nic nie dają . Niewiem gdzie szkać pomocy. Pomuszcie! Jestem emerytem z Śląska tel.605601303

Niewazne
@Bogdan Twardak

Jestem na etapie organizowania zbiorowego procesu przeciwko tej firmie przez wszystkich poszkodowanych. Proszę o odpowiedzi z adresami mailowymi do kontaktu lub numerami telefonów.

@Niewazne

Piotrex44@wp.pl Bardzo proszę o info, chętnie się dołączę. Mam nagrania jak sprzęt po serwisie demoluje mi mieszkanie.

Letoslaw
@Niewazne

leto@vp.pl Tv w reklamacji od miesiąca, 2 tygodnie temu info ze niemożliwa naprawa. Dalej cisza. Zero kontaktu. Nie można sie dodzwonić, na maila nie ma odpowiedzi. Dramat w trzech aktach Kurtyna

Anka
@Niewazne

Witam. My tez mamy problem z ta firma dokladnie z serwisem.

KAtarzyna
@Niewazne

ja tez się chętnie dołącze ze swoja historią. Media Markt sprzedaje propdukty a pozniej umywa rence

@Piotr

Również się dołączam sylvia_82@o2.pl To jakaś kpina jak ta "firma" traktuje klientów !!! Każdego będę przestrzegać, przed jakimkolwiek zakupem u skymaster !!!

@Niewazne

To jakaś kpina jak ta "firma" traktuje klientów !!! Każdego będę przestrzegać, przed jakimkolwiek zakupem u skymaster !!! Również dołączam do pozwu sylvia_82@o2.pl

spokowirus
@Niewazne

(usunięte przez administratora)Kasa wpłacona, deska wysłana - Brak kontaktu z serwisem. spokowirus@gmail.com

Oskar
@Niewazne

oskarwieclaw@gmail.com proszę o kontakt, chętnie dołączę się do pozwu zbiorowego. Oddałem telewizor na naprawę gwarancyjną,po 3 miesiącach brak kontaktu i brak telewizora.

Head
@Oskar

Rowniez sie dolacze do pozwu, oddalem hulajnige na serwis nowa bo nie dzialala. Przyslali ale polamane elementy plastikowe i uszkodzona lampka. Brak jakiegokolwuek kontaktu ...

@dorisstelman
@Letoslaw

@Niewazne dołączam się również. Przesłałam do serwisu hulajnogę, która zatrzymała się podczas jazdy i dalej nie ruszyła. W odpowiedzi serwisu dostałam informację, że podczas transportu został uszkodzony wyświetlacz i naprawa może został wykonana tylko odpłatnie. Masakra

@Oskar

Zakupiłam hulajnoge tydzień temu i nie idzie jej włączyć nie wiem gdzie szukać pomocy media umywa ręce też jestem chętna do pozwu zbiorowego

Wini
@Karolina

Proponuję w tym przypadku rękojmię niech się MM użera z producentem. Pod żadnym pozorem nie zgłaszać reklamacji w sklepie ani nie wysyłać do serwisu. Ta firma pod względem obsługi gwarancyjnej to porażka. Serwis jest zawalony zepsutym sprzętem, nie mają wystarczającej ilości części zamiennych i ludzi do pracy.

Tomciojg
@Karolina

Ja tez mam problem z ta firmą

Iwo
@Niewazne

witam .w serwisie uszkodzili matryce telewizora. Oczywiśce zwalają to na firmę kurierską która uszkodziła w trakcie transportu i polecają załóżenie sprawy kurierowi. (usunięte przez administratora) Nigdy więcej z nimi do czynienia. I nigdy więcej nic z Media Markt_NIE DLA IDIOTÓW!!!!!!!

zzzz
@Bogdan Twardak

inspekcja handlowa warszawa

Agnieszka
@Iwo

Dokładnie taka sama historia z tym ,że chodzi o hulajnogę. Po 6 miesiącach przysłali rachunek naprawy na sumę 700 zł albo oddadzą do ultilizacji . Brak kontaktu ,na maile dalej nie odpowiadają ,Media Markt GDZIE KUPILIŚMY i reklamowaliśmy hulajnogę umywa ręce ,a to oni dali nam informacje, że mamy sami okonać reklamacji i do SKYMASTER wysłać sprzęt ze względu na pandemie. Zostaliśmy bez hulajnogi ,która trafila do serwisu z powodu braku możliwości naładowania po 2 miesiącach użytkowania .

Kaśka
@Niewazne

Ja też chętnie dołączę do pozwu zbiorowego. kaska.wiecz@wp.pl

Porażka!
@@dorisstelman

U mnie dokładnie to samo. Wysłałam z uszkodzonym napędem hulajnogę( miałam wykupione dodatkowe ubezpieczenie). Teraz widzę ze trzeba naprawić wyświetlacz bo jest rzekomo popękany i kosztuje to 300 zł + 30 zł przesyłka z czego hulajnoga kosztowała 799. Kpina i śmiech;) czy coś na to wymyśliłeś? Mogę prosić o kontakt? Chetnie dołączam do pozwu zbiorowego. angelika.klesinska@interia.pl

Zła
@Niewazne

Proszę o kontakt w sprawie pozwu. Mam hulajnogę Skyme Pro z rozklejonym podestem, reklamacja oczywiście odrzucona. Mopalinska10@gmail.com tel 501233909

Można liczyć u was na dobra stawkę godzinowa ?

Daniel

Skymaster - szczególnie serwis to jest nieporozumienie. Brak profesjonalizmu to zbyt łagodne słowo. Nie polecam tego "czegoś". Nie odpowiadają na maile, nie ma z nimi kontaktu telefonicznego. Zasłużyli na pozew zbiorowy i ja również chętnie będę w nim uczestniczył.

Marcin Stefański

Serwi i firma tragedia. Nie dość, że nie naprawili mi hulajnogi to odesłali zepsutą. Masakra, nie spotkałem się jeszcze z takim podejściem. Zdecydowanie nie polecam.

Alicja
@Marcin Stefański

Mam podobny problem. Na gwarancji tak zrobili ze zepsuli a teraz chca 300xl za ponowna naprawe

Karol
@Marcin Stefański

Mamy identycznie. Dwie chulajnogi z pęknięta rama. W jednej jak odesłaliśmy to jeszcze się jakoś trzymała, ale odesłali już pęknięta

Deskorolka w czerwcu oddana do serwisu po tym jak sama zaczęła jeździć po mieszkaniu dewastując ściany. Stwierdzili ze oddadzą pieniądze do tej pory cisza, także ani sprzętu ani pieniędzy.

@Piotr

Zgłoś przywłaszczenie mienia na policji. Ja tak zrobiłam. Deskę odzyskałam.

Magda

U mnie to samo, przysłali telewizor po naprawie porysowany, zepsuty nadal. Zero odzewu z firmy, na maile nie odpowiadają. Dołączam się do pozwu mpieczarka1@interia.pl

Lukasz

Dołanczam się do pozwu zbiorowego lukaszdobosz123@gmail.com Hulajnoge dałem do gwarancji a oni przesyłają mi koszt naprawy jak się nie godze to odsyłają mi Z powrotem. Co to za serwis nawet nr tel niema

Małgorzata
@Lukasz

Oni tak robią moja wróciła do sklepu nie naprawia bo dziady powiedzieli że trzeba zapłacić, ale połamali blotnik i wygieli tarcze w tylnym kole także sklep dalej odesłał do dziadów zobaczymy co dalej. Masakra

Zostaw merytoryczną opinię o SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k. - Szczecin

• Jak się pracuje w SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k.?

SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k.
1.7/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Gryfińska 42
    70-772 Szczecin

SKYMASTER Sp. z o.o. Sp.k.