Opinie o Studio System Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Studio System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Studio System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio System Sp. z o.o. w Szczecin

Joanna Nowy wpis

Poniżej przeczytałam wpis, że firma nie zatrudnia nowych pracowników. Czy to prawda i nie ma co liczyć na przyjęcie? Zastanawiam się czy jest w takim razie sens wysyłania CV i coś się na tym polu zmieni. Dajcie proszę znać jak to wygląda.

Pracownik Nowy wpis
@Joanna

Zawsze warto podejść i zapytać :) W Poznaniu kadra jest pełna, ale w Szczecinie zwolniło się jedno miejsce

Helena Nowy wpis

Zastanawiam się, jak Wam się pracuje obecnie w Studio System? Jaka panuje atmosfera między pracownikami? Można liczyć na bezproblemowe dogadanie się z szefostwem i wsparcie?

Pracownik Nowy wpis
@Helena

Najlepszą odpowiedzią jest współpraca od lat wciąż z tymi samymi projektami i pracownikami. Nie ma rotacji pracowników i panuje rodzinna atmosfera.

Nico

Firma Studio System ze Szczecina to synonim zgrozy handlowej: niekompetentni, pokrętni, niesłowni: działają pod parolem: zapłać i nie zawracaj mi głowy, to może kiedyś coś od nas za swoje pieniądze dostaniesz. Aż dziw, że organizacje konsumenckie ( opłacane z pieniędzy podatnika ) nic nie robią z takimi "firmami". Omijać z daleka, ostrzegać innych. Jak widać, konsument w Polsce to wciąż tylko zwierzyna łowna dla (usunięte przez administratora) naciągaczy i krętaczy.

Fredi

Szkoda, że tylko klienci piszą a gdzie są pracownicy?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Studio System Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Biedronka

Jestem zadowolona z obsługi Dobre doradztwo.Dobra jakość mebli.Polecam.

NIna

Co słychać , czy firma dalej funkcjonuje?

erfg

@smaczek moze nie tyle co atmosfera chociaz to w jakims stopniu tez..jednak to kwestia stabilnego zatrudnienia

Do fff

Nie szukana pracownikow bo nie zatrudniaja... Sa to zwykle podwykonawcy, firmy niezalezne, ktore sa przez studio robione w konia (konkretne przypadki) Ogolnie niepowazni ludzie i wciskacze kitu :/ jesli wspolpraca to platnosc przy odbiorze, a nie z gory. Kretacze sa niezli.

Kolejny

Widzę, że opinie się niestety sprawdzają... Firma bardzo nieprofesjonalna - długie czasy oczekiwania i w dodatku przyjechał uszkodzony produkt - oczywiście podobno nie z ich winy. Całość się przedłużyła znowu o miesiąc... Nie polecam

Do Tomek

Tak, ale w przypadku System Studio wszelkie reklamacje trwają wieki. Nie neguje tu niemieckich mebli, ale firmy, która jest jedynie reselerem... a z nimi to naprawdę droga przez męke. Zresztą, uważajcie na właścicielkę... Jak niemieckie meble, to na pewno nie z system studio...

Do Kot

Zgodzę się - najpierw pieniądze, a potem Klienta olewają. Naturalnie, że wyciągają ręce po pieniądze, które im się należą. Jednak sposób w jaki prowadzą interes jest zatrważający. Klient praktycznie zostaje sam. Firma oferuje niemieckie meble, które ściąga od producenta... Sam projekt z nimi to przejście przez mękę, bo niestety potrafią tylko działać w swoim programie... to tak jak w IKEA - tyle, że nie trzeba samemu klikać. Za takie pieniądze można się spodziewać lepszej obsługi. Nie polecam i ostrzegam przed problemami z nimi.

KOLEJNY NABRANY KLIENT

TAK, tak najpierw pieniądze, a potem jak się uda. Szukajcie innej firmy bo ta na uwagę nie zasługuje.

Klient

Zgadzam się z przedmówcą. Ogólnie Klient jest ignorowany, a wyciągane są jedynie ręce po pieniądze. Jest to firma sprzedająca mebelki, nic poza tym. Również nie polecam i ostrzegam, bo można się mocno przejechać.

nick

niech nikt nic tam nie kupuje i nie współpracuje !!! fatalna ignorancja klienta i amatorszczyzna na każdym kroku: NIE POLECAM, N-I-K-O-M-U

Zostaw merytoryczną opinię o Studio System Sp. z o.o. - Szczecin

Studio System Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wojciechowskiego 1A lok. 8
    Szczecin