Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Paula

Warunki mieszkaniowe fatalne. Ludzie mieszkający w niektórych domkach mają Tylko łóżko, mieszkający w hotelach nie mają palnika gazowego, nie 2spominajac już o takich lukuusach jak lodówka - za to mają czajnik elektryczny. Praca - rzucają po firmach, dzień tu-dzień tam. Bus 4:30, czekasz godzinę a transportu nadal nie ma. Spowrotem czekanie na PŁATNY transport z firmy na kwaterę waha się w okolicach 2-5 godzin. Ludzie dla tej agencji traktowani są jako "sztuka" - nie jako człowiek. Kontakt z agencją tylko mailem na które oczywiście zero zwrotnej reakcji. Jedyny kontakt to SMS po godzinie 20 "jutro (nazwa firmy) z kierowcą (nazwa firmy)".

@Paula

Dziękujemy za komentarz. W pokojach hotelowych nie ma kuchenek gazowych, są za to elektryczne, lodówki również są na miejscu. Prosimy o podanie lokacji gdzie trafiła Pani u nas na takie warunki? Pracując w okresie Świąt i Nowego Roku praca jest na różnych zakładach nie ma stałej listy. Osoby tak jak podejrzewam i Pani (komentarz dodany 27 grudnia) pracują u nas w tym okresie czasowo na 4 tygodnie. Kontakt z agencją nie jest utrudniony - pracujemy od 4.30 do 20.00 i koordynator jest dostępny telefonicznie bądź mailowo przez cały ten czas. dodatkowo można w razie problemu dzwonić również do biur w Polsce (w godzinach9-18). Wieczorny sms jest tylko potwierdzeniem planowania do pracy i wysyłany jest systemowo do każdego pracownika z aktualnym numerem telefonu znajdującym się w naszej bazie. Pozdrawiamy

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Czy zostanie zwrócony po ofercie świątecznej czynsz za mieszkanie?

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Stek bzdur . Panie w biurze odłaczaja sie w trakcie rozmowy i.nie chcą pomóc Na emaile nie odpowiadaja na transport z pracy czeka się na dworze 1.5 godziny i dłużej pracy brakuje zdarza sie że sie na rezerwie 2-4 dni .

@były pracownik

Prosimy o kontakt z nami celem wyjaśnienia spraw transportu i pracy - wyjaśnimy. Telefony i maile odbieramyna bieżąco :).

romus
@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

axidus jaki jest czas oczekiwania na email z odpowiedzia od was? napisalem 4 emaile minął tydzień i cisza. l

Karola
@romus

Tydzień? Na moje do tej pory nie odpowiedzieli, a pisałam je w sierpniu. Ja dzwoniłam to kazali wysłać maila, jak mówiłam,że wyslałam to prosili o kolejnego. Tym sposobem wysłalam ich 8,prawie od pół roku nie mam odpowiedzi :)

@Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Miała być praca w święta i nowy rok a były wolne i jeszcze nie płacone. Nie polecam tej agencji tygodniowo po 100 euro na przeżycie nic nie zarobicie. Obiecali zarobki od 300-500 euro tygodniowo na ofercie świątecznej a wyszło ze tyle zarobicie za 4 tygodnie pracy.

phobos143

Witam może ktoś napisać jak teraz wygląda zakwaterowanie chodzi o warunki i jak z godzinami pracy. Polecacie jechać ?

xx
@phobos143

jak kto trafii wszystko zależy od szczęścia

Nadzwyczajny
@phobos143

Jeśli chcesz pracować,chodzisz do pracy,nie chorujesz jest ok,najlepiej porozmawiać z biurem aby dali cię do stałej z godzinami pracy i jeśli ci zależy to zarobisz .więc jest pół na pół.ci którzy chcą zarobią.mieszkanie ok bylebyś mieszkał z nermalnymi dbającymi o czystość

Kwiatuszek

Witam Jedzie ktoś 28.01

Pati
@Kwiatuszek

Hey ja mam propozycję pracy na ten dzień byłby wyjazd mój adres email ipatrycja96@o2.pl

Przemek

Wyjeżdża ktoś 21 stycznia?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Patka

WITAM. Czy ktoś wyjeżdża 15 stycznia? :)

Sebastian20
@Patka

Ja 21 jade

@Sebastian20

kaj jedziesz ? też jade , ich transportem ?

Beti
@Adam

Czy ktoś jedzie 30.01?

Mariush
@Beti

Cześć mógłbyś mi podać swój email lub kontakt jakiś chciałbym wyjechać z kimś kto jest tam ogarnięty a sam nigdy nigdzie nie wyjechałem a mam parę pytań z góry dziękuje za odzew.

Mariusz
@Patka

@Portos Mógłbyś mi podać swój email lub kontakt jakiś chciałbym wyjechać z kimś kto jest tam ogarnięty a sam nigdy nigdzie nie wyjechałem a mam parę pytań z góry dziękuje za odzew.

Seba23
@Adam

28.01

Paula

Jedzie ktoś 25-26 stycznia do tej firmy i po raz pierwszy?

Artur

Polecam super ofertę pracy w okresie Swiateczno - Noworocznym. Bonus w postaci zwrotu kosztów za czynsz mieszkaniowy do 380 euro za 4 tygodnie pozwala wraz z zarobkiem doskonale podreperowac swój budżet w krótkim czasie. Skorzystałem z tej oferty już drugi raz z rzędu i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to świetna oferta, choć mam rodzinę i wolałbym czas świat i Nowego Roku spędzać z rodziną ale względy finansowe i atrakcyjna oferta pracy Axidusa powodują, że korzystam z tej oferty. Dodatkowo Axidus zaprasza na kiermasz świąteczny, na którym to można sobie wybrać prezent świąteczny. Ponadto wszystkie należne wypłaty otrzymuje się co tydzień, co daje doskonały komfort i możliwość regulowania swoich zobowiązań na bieżąco. Zdecydowanie rekomenduje biuro pracy Axidus. Artur Busko-Zdroj

Wladca Mordoru

Czesc.Znajomy pracuje w okolicach Rotterdamu na nocne godziny(00-07)w jakims magazynie albo sortowni i chwali sie ze nic nie robi(w to akurat uwierze bo juz kiedys z nim pracowalem) a na reke dostaje 1200.Jakie sa wasze opinie na ten temat?

xzv
@Wladca Mordoru

zeby sie pochwalic to mowi ze nic nie robi-ja sie tylko pytam co to za praca i jak to mozliwe aby nic nie robil a szef zarabia na nim???Jedna wielka sciema ze strony twojego kolegi

slayer

Witam. Czy ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby cos więcej powiedzieć? O kwaterach o pracy o stosunkach pracodawca-pracownik. Chciałbym jechać z żoną i nie wiem czy warto. Opinie czytałem różne więc nie wiem.

anmag

Jestem mile zaskoczona jak żadna przed tem firma otworzyli biuro o 7 w sobotę żeby przyjąć nowych pracowników. Poczestowali świeżym i smacznym śniadaniem. Odbyło się krótkie szkolenie i przydział mieszkań. Trafiłem z mężem super jesteśmy zadowoleni jeżeli praca okaże się ok i będą godz to niczego więcej nie pragnę. Mogę szczerze polecić agencje AXIDUS Moje sugestie dla AXIDUS: Narazie żadnych

Babciagandzia

Witam. Czy ktoś może wyjeżdża 14 stycznia? Czytając opinie na stronie jestem trochę przerażona...

Nowy pracownik
@Babciagandzia

Tak wyjeżdżam 14 stycznia

Babciagandzia
@Babciagandzia

Nowy pracownik skąd jedziesz?

Klaudia

Cześć, planuje ktoś jechać 8 stycznia '19? Zastanawiam się nad wyjazdem i będę wdzięczna jeśli któryś z byłych lub aktualnych pracowników mógłby przybliżyć mi jak to mniej więcej wygląda.

jacek
@Klaudia

nie jedz

Lusi

Jedzie ktoś 19.12-19.01 najlepiej jakaś młoda dziewczyna tak do 30-stki, bardzo chcę pojechać, ale nie sama!

Sara

Ja jadę 4 grudnia sama

Maduśka

Ja tez jade sama 4 grudnia

Marwas

Ja chciałabym się właśnie wybrać jadę pierwszy raz też 19.12-19-01

Mati
@Lusi

Ja planuję wyjazd 19.12- 19.01. Jadę pierwszy raz więc też chętnie pojechałbym z kimś z kim można pogadać. Odezwij się na e-mail:demolowa@wp.pl

Juliaaaa
@Lusi

Witam ja 0lanuje jechac do pracy ale tez nie chce sama :)!

Ghhh
@Maduśka

To jest miejsce na opinie a nie na zwierzenia czy jedzie się samemu czy z wujkiem

Ola

Ja mam zamiar :)

paweł
@Lusi

witaj jak tam praca?polecasz?

Dawid

Witam jedzie ktoś 9 stycznia z Lubelszczyzny?? Albo korzystał z firmy co załatwia busa??

anna

fatalne warunki zal

Baz Baz

Cześć Kinga345 ja jadę 9 stycznia z Małopolski to mogę po ciebie przyjechać tu masz maila bazuka666113@o2.pl odezwij się to się dogadamy pozdrawiam

Kinga345

Jedzie ktoś 9 stycznia z Kielc ?

Gonzalo

Hej zostawcie Facebooka kto leci w styczniu !?;))

sandra

hej, kto jedzie ze Szczecina 8 stycznia?

GREGOR

witam jedzie ktos do pracy przez aksidus jesli tak czekam na opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.