Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Ja jadę :D

Weronika Wiatr

Ja jade z glwic

@Paulina

Witam. Którego wyjeżdżasz Paulinko ?

Finezja

Ja jade dzis :)

Gosia
@Mirek krk

Również jadę 19.12 z Pomorza ktoś jeszcze?

GREGOR
@Paulina

witam mam zaplanowany wyjazd ale nie mam z kim jechac

pioro

jedzie ktos teraz w styczniu ze slaska

@pioro

Ja planuje właśnie jechać

pioro

hej jedzie ktos z tego biura 7 01 2019 z zabrza

MATEUSZ

Witam czy ktoś mógłby przybliżyć mi sytuację jaka teraz tam panuje planuje wyjazd ale Nie jestem pewien czy ktoś może mi pomóc w tym temacie?

Smok wawelski
@MATEUSZ

Praca jest, nieraz ciężka, jak chcesz pracować masz godziny, jak nie to włoczysz się po zakładach i nie masz godzin, skaczesz od firmy do firmy aż wylecisz z kwatery. Cierpliwość to podstawa, często czeka się długo na transport z pracy, to wielki problem tej agencji, plus spore opłaty za transp axi taxi albo axi busa hah. Za tydzień wleci mi jakas kasa za 2 tygodnie pracy, zobaczymy... Na razie nie narzekam, jedynie co mi przeszkadza, to ludzie w mojej kwaterze, strasznie toksyczni i zniewieściali, na kazdym kroku trzeba uważać, ale da się znieść jak masz jaja. Możesz spróbować, sam sie przekonasz.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

Czy ktos moze mi powiedziec jakie warunki mieszkaniowe sa w Axidus ?

Panie Marcinie, dziękujemy zą Pańską opinię. Zapewniam że wyjeżdząją z nami normalni pracownicy, a Pańskie słowa są najmniej krzywdzące. Patologią jest to że w przeciągu paru tygodni pracy u nas dostał Pan od naszych klientów: 1 natychmiastowe wyrzucenie z pracy, oraz 3 czarne listy za niechęć do pracy. Za każdym razem gdy ktoś odmawiał Pana z powodu podejścia do pracy dawaliśmy Panu szansę łącznie 4 razy... Swoją karierę zakończył Pan ucieczką 18 grudnia :) Nam również brak słów. My natomiast pozdrawiamy.

Rozczarowany

Nie polecam tej firmy, bardzo mało godzin pracy nieraz 2 godziny w ciągu dnia lub cały dzień siedzi się w domku który ma grzyba na ścianach i nie przyjemny zapach w środku

Booossi
@Rozczarowany

Witam czy to była świąteczna oferta?

Gosia

Jedzie ktoś z Pomorza 19.12br?

Finezja 23

Hejka wyjeżdżam 19/12 /2018 Do Holandii miejscowości Hagi Wybiera się ktoś moze w to samo miejsce chce kogoś poznać jadę tam pierwszy raz .chcesz się poznać napisz na e-maila Pozdrawiam :)

Paula
@Finezja 23

Hej ja też wyjeżdżam sama 19 i będę tam pierwszy raz ????

czwar3
@Finezja 23

siemka. ja też się wybieram;)

Luckapucka

Czy ktoś wyjeżdża 19.12.2018-19.01.2019? nie chce jechac sama :(

Mario

Ja jadę

Finezja 23
@Luckapucka

Hej ja jadę :) 19stego :) pozdrawiam.

mcfarmer
@Luckapucka

ja jade a wie ktoś jak to jest z pomocą przy wyjeździe??

Zadowolony

Właśnie wróciłem z oferty świątecznej i jestem Bardzo pozytywnie zaskoczony oraz zadowolony :)

Karolcia@

Czy ktis jedzie z wielkopolski 4 grudnia . Ja jade pierwszy raz , a pani w rozmowie tel zapewnia ze bedzie ok. A tu czytam ze nie ma pracy codziennie to troszke mnie martwi ,ale jak ktos byl to moze sie wypowie obiektywie :)

orzeł
@Karolcia@

nie radzę wyjeżdzać przez axidus najgorsza firma w Holandii pracowałem przez różne agencje ale takich cyrkow nie było nigdzie szkoda czasu i nerwów po przyjeździe do Holandii nikt się Tobą nie interesuje i nie ma pracy zarobisz tylko na domek

Cygan
@orzeł

(usunięte przez administratora) jakoś pracuję w axidusie i nie narzekam na brak pracy warunki mieszkaniowe bardzo dobre wypisujecie bzdury bo przyjeżdżacie chlac do Holandi i was wywalaja a później w Polsce mówicie ze agencja do (usunięte przez administratora)

xyz

Witam, wyjeżdża ktoś przez tą firmę na ofertę świąteczną z ok. Częstochowy ?

Artur

Wyjezdzam na oferte swiateczna juz 3 raz z rzedu, moim zdaniem to najlepszy czas na prace w Holandii. ja akurat jestem sam i nie obchodza mnei zbytno swieta, wiec dla osob ktore sa w stanie zrezygnowac jest szansa na spory zarobek. w najlepszym tygodniu wycisnalem 550e. nie ponosi sie kosztow mieszkania, jest to dawane jako bonus na koneic, do tego paczki swiateczne od pracodawcow, wspolna ala wikiglia organizowana przez biuro i pelen szacunek do czlowieka. jesli komus zalezy na dobrej wyplacie i podreperowaniu budzetu to polecam, jedyne obostrzenie trzeba chodzic do pracy, jak cos odwalisz to nie dostaniesz tego bonusa. ja osobiscie polecam

Marzena
@Artur

a co do zakwaterowan zapewne tez jak najlepsza opinia ? po tych sytuacjach zwiazanych z ta firma?

Adzia12345
@Artur

Witam a kiedy Pan wyjeżdża pisze że termin wyjazdu na 17 grudnia się zaczyna . Napisałam do nich właśnie chce pojechać z narzeczonym mam nadzieję że sie uda

marta
@Artur

możesz napisać coś więcej na mail martusia_kg@interia.pl

marta
@Artur

możesz więcej napisać na maila martusia_kg@interia.pl

Kris
@Artur

Witam Artur z jakiego województwa podchodzisz ja też właśnie zgłosiłem się na ofertę świąteczno wyjazd 17.12.2018 pochodzę z Podlasia mam 32 lat jestem spokojnym chłopakiem szczerze to jadę pierwszy raz fajnie by było we dwóch zawsze raźniej Pozdrawiam napisz na maila jak możesz enetis14@gmail.com

Fido

Ja wyjechałem na ofertę świąteczną to jakaś porażka niema godzin w tygodniu Max 20h i 100 tygodniówki jestem zszokowany i bardzo wku rwi ony (usunięte przez administratora) Margines nie firma odradzam wszystkim

Weronika Wiatr

Witam. Mam 20 lat, wyjeżdżam 19.12 z Gliwic. Jeżeli jest ktoś tak świeży jak ja. To zapraszam do kontaktu wercia24510@op.pl albo na fb "Weronika Wiatr"

LUSI

DZIEWCZYNY JEŚLI JAKAŚ JEDZIE 19.12-19.01 NAPISZCIE DO MNIE NA FACEBOOKU „ Lusi Gwoźdź” BĘDĘ WDZIĘCZNA, NO NAPRAWDĘ CHCE JECHAĆ A NIE CHCE SAMA DO FACETÓW STRAFIĆ, DZIĘKI (:

Weronika W
@LUSI

Hej. Tez jade 19.12 z Gliwic. Mam 20 lat, więc mam nadzieję ze sie dogadamy.

Ziom

Jadę 11.12.2018 r z Katowic. Zapoznam się z jakimś ziomkiem bez nałogów.

P.

@P.

Ja jadę

@P.

Ja Jadę z Warszawy

Astray
@ja

Witam, czy Axidus zapewnia transport z warszawy do miejsca docelowego w Holandii czy na własną rękę trzeba tam dotrzeć? Prawdopodobnie po 15 grudnia będę mógł pojechać.

@Astray

Witamy, transport z terenu Polski jest zawsze zapewniony. Odbieramy kandydatow spod adresu w Polsce :) Pozdrawiamy!

Lusi

P. 03.12.2018 18:22 Witam czy ktos jedzie na oferte swiateczna teraz w grudniu w wiweku ok. 20 lat lub ktoś z mazowieckiego? JA JADĘ :)

@Lusi

Ja tez jadę 9-10.12

Tomine
@Lusi

Siemanko. Właśnie dzwoniłam do agencji. mam 22 lata 12 grudnia ma byc wyjazd/ Byłam już w Hol. ale nie wiem jakie warunki pracy oferuje ta firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.