RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Aktualność
Dzisiaj chwalimy się sukcesami !!!
Portal Onet.pl stworzył ranking "TOP 5 najlepszych agencji pośrednictwa pracy w Holandii" i mamy zaszczyt znaleźć się na jego podium .
Od lat staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i być dla Was najlepszym partnerem do współpracy.
Dziękujemy, że jesteście z nami !!!

@mistrz

niestety nie mieliśmy pojęcia o tym rankingu :( dowiedzieliśmy się o nim przypadkiem poprzez przesłanie nam linki przez jednego z naszego pracowników. Dlatego podwójnie cieszy nas fakt, że na odbywającym się po za nami rankingiem jesteśmy na aż 3 miejscu.

Nie polecam. Sami piszą sobie opinie. Na śmierdzących hotelach z robalami, sami alkoholicy i ćpuny a w pracy dostaniesz (usunięte przez administratora) jeśli nie biegasz. Miejsce dla ludzi bez godności

Bart Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Dodam, że interesuje mnie praca, nie zabawa. Jezeli wyjechał bym sam, jest szansa na pokój dwuosobowy, ogólnie jak wyglądają warunki mieszkaniowe?

Bart Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Dzień dobry. Czy ktoś może mi jasno napisać jak wygląda praca na order picking, np w chłodni. Jakie są realne zarobki tygodniowe, czy jest to w ogóle opłacalne jak w PL zarabiam aktualnie 4 tys netto?

lukas

pracuje na order picker. polecam! dużo godzin, dobre tygodniówki,. na hotelu mieszkam w pokoju z kolegami z którymi przyjechałem wiec tez jets ok.

Agnieszka
@lukas

Jakie są godziny pracy ja mam wyjechać 13 stycznia a firma ma nie za dobrą opinię stalking itp 15 godzin pracy to nie zgodnie z ustawą

jestem
@Agnieszka

Jak chcesz zarobić to z godzin trzeba się tylko cieszyć. A na podstawie opini z tej strony nie ma co się sugerować. Zazwyczaj piszą je osoby które się nie nadawały do pracy a myślały że są super. Przyjedź zobacz i sama ocenisz. Napewno krzywda Ci się nie stanie.

UI
@lukas

Ile godzin w miesiącu Ci wychodzi? Kasę wypłacają Wam pod koniec tygodnia czy jak jesteście ugadani? A jak warunki mieszkaniowe? Łazienkę macie swoją w pokoju?

patison
@jestem

no jest sie z czego cieszyc ponizej 30 h a ok od 2024 13.27 a agencja dostaje 30 euro za 1 h mojej pracy masakra tyle co mnie zawiezie i przywiezie chore

Nie ważne
@Agnieszka

Nie polecam tej agencji pracowałam u nich tragedia nie potrafili ogarnąć pełnych godzin pracy

SI
@lukas

Powiedz które stanowisko tak polecasz bo też bym chciał spróbować zagranicznych zarobków :) I jak polecasz to jaka kasa, za ile h?

Mieczysław Nowy wpis
@lukas

Jakie tygodniówki na order Picker?

SS

Na stronie pojawiła się nowa oferta na etat składania wózków kwiatowych, ktoś już próbował aplikować? Chciałbym podjąć tą pracę i piszą, że to praca od zaraz, więc na kiedy mógłbym się nastawić na wyjazd? Na tym stanowisku jest wymagana sprawność fizyczna, ale przeciętny człowiek da radę czy to na prawdę ciężka praca fizyczna? Boję się, ale zarazem chcę podjąć wyzwanie.

Bartek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam może ktoś polecić tą agencję powiedzeć jak z wypłatą i noclegiem jest ??

Suzi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Witam będę wyjeżdżać do pracy pod koniec kwietnia wlasnie przez tą agencje czy są jakieś kary jeśli zobowiąże się być tam to min .8 tygodni tak jak oni mowia ze to min. a np chciałabym zjechać szybciej ?

koko123

Witam. Czy wyjezdza ktos z tej firmy w najblizsza sobote tj 2 grudnia do pracy?

@Buszkens
@koko123

Ja z narzeczoną

Magda
@koko123

Jadę z koleżanką 2 grudnia

koko123
@Magda

ooo to odezwijcie sie priv na fb wiktoria chmielowiec bedzie razniej :)

MD

I co, wyjechaliście już? Mamy koniec roku, interesują mnie warunki w pracy. Jak oceniacie kontakt z koordynatorami, atmosferę na miejscu i warunki mieszkaniowe? Zdarza się, że godzin jest mniej niż miało być?

AP

Wyjaśnisz, czemu przenieśli do innej firmy i czy często zmienia się firmę, w której przychodzi robić? Zależałoby mi na pracy w tym samym miejscu i to raczej przez dłuższy czas.

Klocek
@AP

Tego nikt nie przewidzi. Pracujesz na jednej firmie 2 lata. Telefon, ze od przyszlego tygodnia idziesz gdzie indziej i muka, a swierzak, ktory dopiero przyszedl na firme zostaje. Z koleji niektorzy na danej firmie pracuja dlugo, po kilka lat. A nieraz jest tak, ze firme zmieniasz co tydzien....

Zosia
@AP

Jeśli ktoś się nie nadaje do pracy w danej firmie to jest przenoszony do innej i nie jest to decyzją agencji.Ruigrok dostaje informacje od firmy,że dany pracownik nie nadaje się do pracy w danej firmie i nie chcą takiego pracownika u siebie,a przyczyny mogą być różne. Konfliktowość, lenistwo,nie wyrabianie norm,powolnosc itd...każdy nowy pracownik jest obserwowany przez kierownictwo firmy i to oni decydują czy chcą zatrzymać tego pracownika czy raczej nie ,jeśli nie chcą to informują Ruigrok że tego pracownika nie chcą i to tyle w temacie.Jestem tu dość długo i czasami się zastanawiam po co niektórzy przyjeżdżają do Nl ,bo napewno nie do pracy

Klocek
@Zosia

HA. I tu sie mylisz. Pracowalem z typami, ktorzy mieli dwie lewe rece, a przenosili starych pracownikow z doswiadczeniem. ( Bo tlumaczyli, ze jakas ekipa potrzebuje kierowcy np. ) A to co piszesz to byc moze na kwiatkach w obozach pracy, gdzie jak sie nie podporzadkujesz, nie bedziesz (usunięte przez administratora) jak 2 roboty , to nara. Tam to juz wogole poszanowania czlowieka nie ma. Problem wyjsc do WC, a co dopiero na przerwie od gwizdka do gwizdka, papierosa calego zdarzyc wypalic.

Zosia
@Klocek

Moje spostrzeżenia napisałam na przykładzie firmy w której pracuje i nie są to kwiaty.Owszem tu gdzie pracuje również tracili pracę ludzie ,którzy pracowali dlugo i były ku temu uzasadnione przyczyny.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Czy pensja w RUIGROK składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Produkcji, ich ogłoszenie jest 22 lutego na GoWork.pl.

Karol0248
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Dostał ktoś z was dodatek do ubezpieczenia (Zorgtoeslag) Który jest wypłacany co 3 miesiące

mm

Hej, czy pracuje ktoś aktualnie przy składaniu wózków kwiatowych ewentualnie inne zajęcie i jest skłonny udzielić mi kilku informacji? Nastawiam się pozytywnie i zamierzam się niedługo wybrać.(usunięte przez administratora)

@mm

Cześć. Ja mam pytanie tez odnośnie pracy na tych wózkach kwiatowych, jak wygląda tu sprawa bhp? Mój tata chce wyjechać, ma uprawnienia, ale czy szkolenie z bhp to jest robione tu w PL? Czy tam na miejscu zgodnie z prawem miejscowym?

Kicukic

Cześć , chciałbym (usunięte przez administratora) do Holkii zastanawiam się nad ruigrogiem chciałbym się dowiedzieć czy można grandować nadgodziny czyli czy można codziennnie (usunięte przez administratora) po 16 godzin lub chociaż te (usunięte przez administratora) 12 czy raczej lipka ja aktualnie w Polsce zarabiam 8’tyś nie da sie więcej zarabiać bez żadnego wyższego wykształcenia legalnie dlatego musze wyjechać do holandi interesują mnie takie oferty w których bede mógł robić po ponad 300 godzin w miesiącu jak ktoś jest mi coś w stanie polecić to był bym wdzięczny . Potrzebuje tylko konkretnej odpowiedzi typu że w ciągu tygodnia bede wyciągał coś około 700/800 euro bo jakieś marne 500 euro mnie nie zadowala wcale bo to samo mam w Polsce heh

M
@Kicukic

Raczej na 99% nie bedziesz w stanie otrzymac tylu godzin wyjezdzajac do pracy przy pomocy polskiej agencji a co dopiero 700-800 euro netto tygodniowo. Niektorzy to sie modla o 500. Tyle ile godzin dostaniesz to juz loteria. Sa tacy co pracuja 36 godzin w ciagu 2 tygodni bo po prostu tyle ich dostaja z racji ze nie ma pracy i mimo ze chca wiecej. Kazdy chce placic jak najmniej bo tak im wygodnie. Jedynie gdzie dostaniesz takie pieniadze i godziny to przy jakiejs stolarce, wykonczeniowce i tego typu pracach gdzie robisz po 10-12h dziennie + obowiazkowo z holenderskiej agencji.

Kamil
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Siema, trzeba wysłać zaświadczenie o niekaralności, czy wypełnia się formularz uprawniający agencję do pobrania takiego zaświadczenia? W jednej agencji wypełniałem taki formularz, a w innej musiałem tylko napisać oświadczenie, że jestem niekarany.

Andzia

Kilka pytań:) 1. Czy to prawda że trzeba wysłać do Ruigrok skan dowodu osobistego? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że dziesiątki tysięcy osób wysyła tak wrażliwe dane osobowe, przecież na sam skan dowodu można bardzo łatwo chwilówkę ogarnąć. 2. Ile miesięcznie można zaoszczędzić na pracy przy kwiatach? Realistyczna jest kwota 5k? Czy to już głodówka? 3. Ile trzeba płacić za hotel? U konkurencji widzę 115 euro, czy tutaj jest podobnie? - na stronie nie ma informacji ile wynoszą opłaty;(

Malyludzik

Dzień dobry, ,,Podstawowa stawka (wiek od 21 lat) to: 14,74€, do której doliczamy: - Dodatek wakacyjny w wysokości 1.36€ (płacone co tydzień); - Godziny urlopowe wypłacane w kwocie 1,28 € (płacone po zjeździe do Polski). -bovenwettelijke dagen 0,32€Stawka godzinowa brutto z wyżej wymienionymi dodatkami wynosi 17,70 €" Moje pytanie brzmi co to jest bovenwettelijke dagen? To jest jakiś dodatek dodawany do każdej godziny?

Alicja

polecam. pracuje tu od 5 miesięcy, wypłaty zawsze mam na czas, organizacja wyjazdu przez biuro rekrutacji bez zarzutów. panie bardzo pomocne, wszystkie informacje jasno przekazywane. jak na razie najlepsza agencja przez jaką udało mi się wyjechać.

RM
@Alicja

To ja też bym chciała wiedzieć, a propos tej roboty z ogłoszenia przy cebulkach kwiatowych w Hillegom, czy ta praca przy taśmie to cały czas na stojąco? W kręgosłupie mnie łupie, zwłaszcza zimą gdy chłody, to się chcę upewnić, czy podołam. Jest tam też na dole stawka z uwzględnieniem dodatków wynosząca 13,59 euro / h. To może Pani, czy ktoś inny wiecie, czy za zakwaterowanie coś się płaci i czy mieszka się w pojedynkę?

Rafał

Płaci się, ja chyba płaciłem około 90 euro rok temu

@RUIGROK
@RM

Odradzam pracy w RUIGROK , pracowałem tam w 2022 roku przy bukietach i składaniu kartonów praca ok ale Agencja dramat , nie reaguje na problemy pracowników stalking ze strony pracowników zatrudnionych przez agencję podczas pracy i wyznaczonym zakwaterowaniu . Ignorują pracowników , gdy coś się działo złego Gerard tzn wyznaczony pracownik od zakwaterowań itp nie odbierał od pracowników telefonów .praca po 15 h i 5 godzin snu . Tak się nie da pracować ! Pracowałem tam tydzień czasu były grupy które nie zapłaciły ani grosza za zakwaterowanie za tydzień pracy ja musiałem zapłacić 115 € ???? Gdzie tu sprawiedliwość! ..Nigdy więcej w RUIGROK

patison
@RM

radził bym nie jechać solarisy tak ok 320 do 450 max jak na holandie masakra jakas czyli ok 1400-1600 euro za miesiąc jak masz farta dojazd nieraz rowerem w zimie (usunięte przez administratora) zimno w lato cały mory po ciezkiej pracy chyba ze ktoś lubi w sniegu (usunięte przez administratora) o 5 rano rowerem do roboty na minus 5 czy -10 bo w holandi wiatry płasko zabawa zaczyna się na 2 zmiane powrót z drugich zmian 23 24 na rower super sprawa juz niemówiąc o 3 zmianach. dojazd może być i autem i na rowerze

Benek

Witam. Jakie macie oferty pracy i czy transport do pracy jest samochodem oraz jak z pokojami wygląda sytuacja

ola
@Benek

transport do pracy do 10 km dostajesz rower,w pokoju mozesz byc i z dwoma osobami jeszcze i nie zawsze te pokoje sa duze nawet na tyle osob ale to zalezy jak trafisz.Dwujki tez oczywiscie sa.były pacownik

Pablo

Witam ja bardzo chciałbym wyjaśnić z tą agencją do pracy do Holandii ale cały czas odsyłają mnie z kwitkiem ponieważ na razie brak ofert

Matt

Hej! Czy ktoś wyjeżdżał do Holandii za pośrednictwem tej właśnie agencji do pracy jako order picker/składanie kwiatów w końcówce 2023? Jako osoba uczciwa nastawiona na prawdziwą pracę chciałbym się dowiedzieć jak to aktualnie wygląda pod względem kwater, dojazdu, samej pracy, wypłat, ogólnego funkcjonowania tam i czy to wszystko jest warte zachodu. To będzie moja pierwsza praca w Holandii. Stare opinie sprzed roku, dwóch lat mnie nie interesują bo mogło się wiele zmienić.

Witam mam zamiar wyjechać do pracy z ruigrok na firmę bloomon co powiecie o tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 356.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 105 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK