Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Dokrepna

Hej Wam Wszystkim Informacja dla kazdego kto przeczyta NA PRAWDE FAJNA AGENCJA, WYPLACALNA Agencja axidus znajduje sie najwyzej w moim rankungu. Dlaczego? Juz pisze sam sie przekonalem, pracowalem przez axidus na firmie z owocami, jenda z lepszych firm na jaka moglem chyba trafic. Praca nie byla ciezka dla kobiet raczej tuutaj jedyne czego wymagaja to sprawnosci. poniewaz praca przy linii. Firma na prawde nie jest zla. Ogromny plus jesli chodzi o warunki mieszkalne co w Holandii nie jest standardem. Kuchnia i pokoje dosyc duze. Mieszkalismy 6,5 km od miejsca pracy, oczywiscie nie placilismy za dojazdy. Dobry kontakt na miejscu z osobami latwo sie dgoadac. Polecam,

Mika
@Dokrepna

Chyba pisane przez Axidus. Na transport z miejsca pracy czekasz najmniej 4h

Marlena

Miał ktoś sytuacje, że na wysłany formularz nie dostał w ogóle odpowiedzi (albo odmowną)? Czy przyjmują wszystkich chętnych i składających odpowiednio papiery? Odesłałam im ich formularz z oświadczeniem mija 5 dzień i cisza a deklarowałam wyjazd za 3 tygodnie już..

Evelyn
@Marlena

Cześć ja wysłałam formularz po 13 a po 15 dzwonili z biura z ofertą wyjazdu juz w poniedziałek. Pozdrawiam

Kriss
@Marlena

Ja nie miałem żadnego problemu z papierami na drugi dzień od wysyłki otrzymałem już telefon. Wyjeżdżam już w przyszły wtorek czyli tydzień po złożeniu deklaracji

@Marlena

Do mnie dzwonili na drugi dzień, dali ofertę wyjazdu. Z tym że ja dopiero 17 lub 24 września jadę. Ktoś się wybiera w tym terminie?

@Kaśka

Hej ja właśnie wraz z koleżanką się wybieram teraz we wrześniu

Oko

Czy istnieje możliwość wyjazdu na krótszy okres (np. 6-8tyg) i jakie są tego ewentualne konsekwencje?

Iwona

Witam czy ktoś wybiera się 11.09 z Łodzi lub okolic do Holandi na produkcje kapsułek, warzyw itd ?? Wybieram się sama i chętnie nawiąże jakiś kontakt . iwcia9666@gmail.com

Julian
@Iwona

Ja jade 2 he. Chętnie bym sie zabrał ale jedziesz później ????

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iza

Ja wraz z chlopakiem jedziemy 12 czerwca z Gdańska , bus ma po nas przyjechać , czy ktoś również w tym terminie się wybiera? Pozdrawiam

Jareq
@Iza

Hej Iza czytam opinie możesz mi powiedzieć czy wyjechaliscie z tą firmą i jak jest na miejscu z pracą kasa i mieszkaniem za odpowiedź dziękuję

Adrian

Witam byl ktos z Suwalk i znow sie wybiera jak wrazenia ? Ile miesiecznie zostaje na czysto

iwona

Witam czy jedzie z was ktoś 11.09 z okolic Łodzi do Holandii na produkcje kapsułek warzyw itd ?? Również jest taka szansa, że będę jechała z Kielc jadę sama wiec z chęcią nawiąże jakiś kontakt zawsze będzie raźniej. Może są tutaj również osoby które pracowały już przez tą agencje i mogłyby się wypowiedzieć na ich temat ?? iwcia9666@gmail.com

Witam jedzie ktoś 11.09 do Holandii z województwa kuj pom lub okolic ? Jadę sam miło by było kogoś poznać mój numer 784662597 lub emiel marcin17021992@interia.pl pozdrawiam

Hej jedzie ktoś teraz 11.09 do pracy z kuj pom jadę sam a fajnie by było kogoś poznać mój numer 784662597

ankaa4444

Witam. Czy ktos z okolic Kielc może się wybiera?? Bo ja mam plan się wybrać ale sama i szukam jeszcze kogos . Zawsze raźniej by bylo jechac w kilka osób.

Wiksa
@ankaa4444

Hej! Ja byłabym chętna. Napisz do mnie : wiktoria.wojtaszek@gmail.com jestem z okolic Kielc ;)

Klaudia
@ankaa4444

Ja się wybieram. Odpisz czy jesteś zainteresowana dalej

Klaudia
@Wiksa

Ja mam jechać

justynkab35

Mój tel 697326316

Agata
@ankaa4444

Hej ,ja też jestem z okolic Kielc i szukam kogoś kto też chciałby jechać w najbliższym czasie:)

Mateusz2244

Ja z okolic Kielc matseg@op.pl

@ankaa4444

Ja jadę mój numer 784662597 odezwi się..

bartei

wybiera się ktoś 11 września ich busem do Rotterdamu ? 722338080

@bartei

Ja się wybieram mój nr 784662597

Pawel

Witam wybiera sie ktos do pakowania kapsulek/owocow egzotycznych na koniec wrzesnia ? jak tak prosze o kontakt na cluubowy@gmail.com jade sam wiec fajnie byloby nawiazac znajomosc.

Magda

Hej, czy jedzie ktoś do pracy 3 lipca z lubelskiego? (okolice Lublina, Chełma?

@Magda

Pojechałaś? Ja z Lublina i planuje wyjechać we wrześniu

Wybiera się ktoś może w najbliższy poniedziałek 27.08 z lubuskiego na owoce egzotyczne?

Kaśka

Wybiera się ktoś we wrześniu/październiku z okolic Lublina? Jadę sama i fajnie by było już kogoś poznać z okolic :)

Anka96

Na olx mnóstwo ofert ale dodzwonić się graniczy z cudem.

Patino

Witam , wybiera się może ktoś mniej więcej 16 - 17 lipca z Dolnośląskiego ? Jak tak to proszę o kontakt na Facebooku Patryk Szymon Pietras

Angelika
@Patino

Masz jakieś wiarygodne opinie o tej agencji?

Mhm
@Angelika

Jeżeli masz zamiar przyjechać np na pół roku to się opłaca, albo jeżeli posiadasz ważna legitymację to jesteś zwolniony z kosztów podatku. A jeżeli posiadasz legitymację studencką to masz stawkę taka jak jest brutto, i również nie płacisz za podatek. To tak jak najbardziej się opłaca pracować. Aa i z robotą jest tak że możesz być przerzucana co kilka dni.

fafafs
@Patino

jak to jest z tym podatkiem jesli ma sie legitymacje?

Hyhs
@fafafs

Nie płacisz za podatek i stawkę masz netto

aaa
@Hyhs

(usunięte przez administratora) prawda po przekroczeniu 2000 e zarobku podatku zabieraja tyle ze glowa mala. syudent ma mniej niz normlany czlowiek nawet na wiekowce za tyle samo godzin

Człowiek

Pary pracują oddzielnie -tak jest zawsze. NIE ŁUDŹCIE SIĘ.

Kkk
@Człowiek

Ja pracuje z chlopakiem razem na jednej firmie :) I stanowisku rowniez. To zalezy jaka praca.

Niewiem

Witam wybiera się ktoś w sierpniu z Krosna albo Rzeszowa ?

Karol

Jestem z Katowic , przymierzam się do wyjazdu

Darek
@Niewiem

ja chce jechac z Hrubieszowa ale sie wacham po tych opiniach

yolo

z rzeszowa

nowy

Siemaa. pracował ktoś lub pracuje przy kapsułkach do kawy lub owocach egzotycznych mógł by ktoś napisać o tych pracach bo myslimy z dziewczyną wyjechać i nie wiem co może nas tam spotkać. z góry dzięki za odpowiedz. :)

Zosiaa
@nowy

Kapsułki są podobno spoko ,tylko często stoisz i jest bardzo ciepło. A z owocami zależy gdzie trafisz

Jagoda
@nowy

Nie sugeruj się tym do jakiej pracy aplikowałeś. Mogą dać Cię wszędzie i to codziennie gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.