Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

wkurzona

gdzie można zgłosić skargę na kierowcę? ale tak żeby nie było to zignorowane?

Graźka
@wkurzona

Jeśli chodzi o P.Ci.. to się dołączam do pytania...

Danka
@wkurzona

Ja dzwoniłam do biura + rozmawiałam z innymi kierowcami. Wszyscy są na tego człowieka cięci i tylko czekają na więcej potkniec więc dzwoncie i zglaszajcie na biezaco. Ja pracuje na rovegu wiec duzo mialam do powiedzenia o tym jak jego dziewczyna twierdzi,ze ona rezerwy nie dostanie, ona ma specjalne chody i szybki transport od razu do domu i jak głupio sie smieje,ze nikt jej nic nie zrobi bo sie spotyka z kierowca. Tak nie moze byc,ze jak stoimy w grupie to on sobie wybiera kogo zawiezie. Dzwonie po transport i jak przyjezdza to mnie nie zabiera bo przede wszystkim laduje do auta swoja dziewczyne a ja czekam kolejna godzinę. Oprocz tego ktos kto zasypia podczas jazdy, albo pisze sobie na messengerze wiadomosci jadac autostrada nie powinien byc kierowca. Nie po to płacę 5,5e dziennie zeby tylko sie modlic zeby akurat dzisiaj nie on przyjechał. Wiec kazdego zachecam do telefonow i pisania maili,moze jak biuro zobaczy jaka jest skala problemu to coś z nim zrobi. Mowa oczywiscie o P.C.

Paula
@Danka

Kto to jest P.C?

Pracaa

Hejj, jedzie ktos 7.11.2018 przez ta firme do pracy ?

HEJ JEDZIE KTOS MOŻE 31.10 (JUTRO) Z TEGO BIURA DO PRACY W HOLANDII ??

@pracownik

Witam właśnie czekamy na telefon z biora może pojedziemy

Alex

Byliśmy cała paczka w pracy na święta 2017 roku. Mimo tych negatywnych wpisów, jesteśmy bardzo zadowoleni. Wypłata na czas(mimo ze czasem trzeba się upomnieć) warunki mieszkaniowe okay a no i wynagrodzenie bardzo dobre w porównaniu do innych agencji. Fakt czasem mało godzin ale wolne każdemu się przydaje aby się zregenerować. W tym roku na święta również wyjeżdżamy. Polecam Moje sugestie dla AXIDUS: Minusem jest to ze płaci się za transport do pracy.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

Kamila

witam wszystkich! Planuję jechać do pracy przez biuro AXIDUS i bardzo proszę o pomoc więc pytam co myślicie o tej agencji i czy warto jechać/

Karola
@Kamila

Kamila poczytaj opinie! Na fejsie jest grupa Axidus cała prawda o. -tam możesz porozmawiać z osobami, które były w Holandii zatrudnione przez biuro. Ja z mojej strony szczerze odradzam!!!

Paulina

Cześć wszystkim, jedzie ktoś może 23.10.2018r. na dzień szkoleniowy z Rotterdamu?

Bialy

Witam. Czy posiada ktos numer koordynatora w Stellendam ? Pilne ! Prosze o pomoc !moj email: bialy0404@op.pl

@Bialy

Pani Paulina to jedyna osoba z którą można coś załatwić numer wysłałem emailem

może mogę w czymś pomóc

Karla

Cześć, czy jesteś nadal w Stellendam? Proszę o kontakt

skorpion

To prawda sam to przeżyłem na własnej skórze, ludzie są pozostawieni sami sobie, biura nic nie obchodzi to że nie ma pracy i ludzie siedzą tydzień na domku, koordynatorzy nie pokazują sie wcale i nie odbieraja telefonów, najgorsze jest to ze ludzie wyjezdzaja do Holandii żeby zarobic na rodziny często zostawiają dzieci w Polsce , przyjeżdzają a tu pracy nie ma .Axidus to najgorsze biuro wiem co pisze bo wyjeżdzałem przez rózne biura do Holandii (usunięte przez administratora)

Kama

Hej jestem tu i nie radzę. Nie ma pracy ciagle wolne .Nie zarabiasz to tracisz .Ja po tyg.zaluje ze tu jestem.ciagle zmiana miejsca pracy. A jak pójdziesz do pracy 2 dni w tyg.to Ci zabiorą za chate ubezpieczenie i jestes na zero .aha jeszcze za dojazd.

Milena
@Kama

Jesteś tam jeszcze ? Jak tam babka ? :)

Agata
@Kama

Czy pracuje tam pani jeszcze? bo angecja Klaver przekierowała mnie do Axidus i sie zastanawiam czy jechac na stanowisko: pracownik produkcji, czy jest tam w oglóle praca? po tych złych opiniach krązacyh po internecie mam mieszane uczucia.

@Kama

Hmm...ciekawy jestem jak to sie dzieje ze w tygodniu masz tylko 2 dni pracy i przezucaja Cie na inne zaklady???

Evelyn

Cześć jedzie ktoś 3 września teraz w poniedziałek ze Śląska na produkcję, Kapsułki, warzywa itd. Chętnie nawiąże kontakt jadę sama. ewelina_w6@tlen.pl

A z jakiego miasta ?:)

@Evelyn

Z jakiego miasta ?:) My z Katowic :)

jjjjj
@Evelyn

tu niema pracy ludzie uciekajo codzien robisz na inym zakładzie

Evelyn

Gliwice????????????

Mika
@Evelyn

Hej. Ja z chlopakiem wyjezdzamy 4 wrzesnia, ale nie podano nam jeszcze na jaka konkretnie produkcje..

Aga
@Mika

Hej :) ja też jestem zainteresowana ;)

Mika
@Aga

Hej. ???? I co jedzie ktoś z Was jutro?

Ja jadę mój numer telefonu 784662597

Klaudia
@Mika

Nawet jeżeli Ci podadzą to na miejscu się okaże całkiem coś innego

@jjjjj

Najpierw sobie zapracuj na to ,zeby miec swoj stały zakład i stałe miejsce pracy a wypisuj bzdur!!!

@jjjjj

Najpierw sobie zapracuj na to ,zeby miec swoj stały zakład i stałe miejsce pracy a nie wypisuj bzdur!!!

Witam wracam do Polski w przyszłym tygodniu i naprawdę zastanówcie się zanim tu przyjedziecie. Polska to jednak Polska, doceniajcie to co jest wasze. Przyjmują ludzi po czym okazuje się, że nie ma pracy i siedzisz na rezerwie. Co najlepsze gdy jakimś cudem okaże się że idziesz kolejnego dnia do pracy to oczywiście musisz trafić na bucowatego polaczka który pracuję tu dłużej i uważa się za lepszego od Ciebie, pomimo tego że się starasz. Pozdrawiam.

H

Gdzie mozna lepiej zarobic ? Raczej w kazdej agencji jest mniej wiecej ta sama stawka i nikt odrazu ci nie da 60h tygodniowo.. wszystko przychodzi z czasem jak ktoś jest pracowity.

@H

Vankoppen #van eijk To jedyna uczciwa agencja którą polecam. Pracuję w niej już dwa lata i bardzo sobie chwałę, a mam już 50lat Ludzie w biurze są fajni a Dawid który jest koordynatorem wszystko załatwi Jest wspaniałym młodym człowiekiem Polecam i pozdrawiam Jola W

anielka
@anonymous

Jaki koordynator (usunięte przez administratora) o nim nie słyszałam czy to z Zwaagu?

Odradzam pracę przez tę agencję.

No juz nie moge sluchac tych glupot. Narzekaja najbardziej ci ktorzy nigdy nie byli i ich sprawa nie dotyczy. na eventach zarobilismy po 8/12 tysiecy za dwa tygodbie pracy spalisny w namiocie przy evencie mielismybdarnowe jedzenie 3 razy dziejnie kazdy podchodzil z szacunkiem i bylo fajnie. potem pojechalem na ta sama prace do holandii. spalen na tej hali . obiad nie byl za 2 euro tylko za 6.50e mielismy prace codziennie i zarobilem swoje. warunki znalem wczesniej i dokladnienwiedzialem czego sie spodzieqc. po nas dali tam czasowo kilka osob jak na filmie na co rowniez sie zgodzila tamta ekipa nikt nie robil problemu a tu nagle 2 miesiace po tym fakcie wielki rumor. na codzien kazdy ma mieszkanie z tych co jada do pracy na kilka miesiecy. polecam ta agencje i bede polecal. pozdrawiam

Maja

Dokładnie zero szacunku dla samego siebie...

Rafal

Pracowałem w axidus. (usunięte przez administratora) Odradzam pracę w związku tej agencji

timitomi

Hej, jedzie ktoś we wrześniu na sortowanie owoców Rotterdam? Jak ktoś o tym mysli zapraszam na meil tomash11@o2.pl

Jade z mezem i synem ale my troche wczesniej29.07 na godz 6 rano .Pozdrawiam

Agis

Ja jadę w pniu.aga

@timitomi

Hej.Ktorego września jedziesz do Rotterdamu? Mieszkam tam i pracuję przez Axidusa.Nie narzekam.Moge odpowiedzieć na pytania jeśli jakieś masz ale już na priv.Pozdro.

cześć wyjeżdżam w środę do pracy koło Rotterdamu czy firma jest uczciwa i mieszkania są ok z góry dziekuję za odp. pozdrawiam Kasia

kamka

czy tam nie ma zakwaterowania? dla par normalnych warunków do życia pracy i odpoczynku?

Limka

A czy ja mogę się dowiedzieć od Ciebie jak tam jest? Wysłali mi dokumenty i nie wiem co robić. Jak byś mógł napisać wiolamar@onet.pl. dzięki

Artur

Witajcie kochani ;) zastanawiam się czy nie wyjechać z tej firmy do pracy za granicę. Może ktoś też nad tym myśli? Chętnie pogadam, z woj.śląskiego. Dla chętnych kontakt. Pozdrawiam kochani ;)

Natalia
@Artur

Hej jestem ze śląska i tez zastanawiam się nad wyjazdem z tej firmy

tom
@Natalia

omijaj ta firme szerokim łukiem... jest duzo innych firm .

lidia
@Artur

Omijaj ta firme. Jest duzo lepszych innych firm na terenie Holandii

fati92
@lidia

hej czemu jestes nie xadowolona z uslug tej firmy? Mozesz to jakos uzasadnic?

Jaja

Lepiej nie...

to

nie jechac do tej firmy

Holenderka2015
@fati92

Pracowałam w 2015 przez ok 2 tygodnie może łącznie 7/8 dni pracy, wypłata albo brak odciągnięcie za Pseudomieszkanie, ubezpiecznie, dojazdy do praca (co chwile inny zaklad). Jeszcze odciągnięcie pieniędzy za nie pójście do pracy-odciągnięcie ok dniówki z wypłaty. (Co jest nielegalne!!!) wróciłam do polski nie mogłam znieść syfu który tam panował.

Adam Kowalski

Jeśli chcecie przebywać w środowisku ludzi nadużywających używek,spać na podłodzę a na salarisie zobaczyć kwotę 250 polecam axidus'a

Pp

Poniżej wklejam link do artykułu odnośnie axidusa. To sporo mówi o tej agencji. (usunięte przez administratora)

Ona.

Jedzie ktoś jutro do pracy z axidus ??.. różnych opini się naczytalam .. był ktoś ??..

Qhavsvshaj
@Ona.

Z tego co wiem to sporo osob jedzie :)

Jaaa
@Qhavsvshaj

Też wiem ze sporo osób jedzie. Też jedziesz?... trochę mam cykora tym razem. Koleżanka odradza by tam jechać bo pracowała

Max
@Jaaa

Nie jedz to najgorszy posrednik !

syf

najgorsze biuro w nl

Adrian

Byłem nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.