Opinie o Bfa Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bfa Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bfa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bfa Sp. z o.o. w Opole

Fixelus

Witam. Pracowałem przez firme HPD w My Toys pierwsza wyplata to 280euro. Zjechalem pod koniec listopada od razu. Oszusci nawet za przepracowane dni w listopadzie nie wyplacili pieniedzy na konto. Nie polecam.

Newworkflower Nowy wpis
@Fixelus

Niestety to prawda z tymi godzinami (usunięte przez administratora)

Newworkflower Nowy wpis

Przelew doszedł tydzień później ,a cała wypłata po 3 tyg pracy 10 godzin to 400 euro , spore zdzierstwo :/

hmm? Nowy wpis

@BBC ale w jakim kontekście to piszesz? Jako pracownik/kandydat czy kto ?

BBC Nowy wpis

0 kontaktu nie polecam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bfa Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Witam, czy może ktoś posiada jakieś info na temat HPD Group?

Luka

Mam wrażenie, że takie wpisy są inspirowane przez kogoś może przez konkurencyjną firmę?

Gal

@Honorata Proszę zauważyć, że mój komentarz nie jest jedynym negatywnym. Wiele użytkowników miało podobne sytuacje, a co do firmy Bfa, to adres owej firmy zgadza się idealnie z firma Progress, więc jednak mój komentarz jest we właściwym miejscu. Proszę przeczytać poniższe komentarze i wtedy wypowiadać się na temat

Gal

@Honorata Z tego co mi wiadomo Firma Bfa zmieniła nazwę na Progress i współpracuje z niemieckim pośrednikiem HDP GmbH. Próbowaliśmy kontaktować się z nimi odnośnie naszych uwag do wypłat, jednak ani pośrednik ani firma w której pracowaliśmy nie przejeła się nami. Tak - mamy na to dowody. Dodam jeszcze, że przysługiwała nam podwyżka za ponowne przyjechanie do tej samej pracy. Jednak pośrednik HPD próbował to ukryć przed nami, aby za godzinę naszej pracy pobierać 1 euro więcej, ponieważ tyle mieliśmy dostać podwyżki.

Honorata

@Gal, czy na pewno Twoja opinia dotyczy firmy Bfa? W jaki sposób firmy HDP oraz Progress są związane z tą firmą? Może firma Bfa zmieniła swoją nazwę? Czy to miałeś na myśli? Zarzut oszukiwania jest poważnym zarzutem i należy mieć na to odpowiednie dowody. Czy próbowałeś rozmawiać na temat rozliczania nadgodzin ze swoim przełożonym?

Gal

Firma hdp i progress z opola to firmy które nie powinny istnieć. Oszukują ludzi na godzinach, nie pomagają jednym słowem nie warto. Ktoś kto się zastanawia nad tą firmą niech dla własnego dobra odrazu zrezygnuje.

lodoweczka

Witam, w te wakacje udaliśmy się za pośrednictwem PROGRESS do pracy w Niemczech do HPD. Niestety, nie dotarliśmy nawet do pracy i mieszkania o którym była mowa w Polsce. Przerzucano nas średnio co 2 tyg na inne mieszkanie, ponieważ HPD nie przedłużało umowy z właścicielem. Oczywiście mówili, że o niczym nie wiedzą. Do biura jeździliśmy bardzo często upominając się o wszystko, czy to o nr ubezpieczenia czy zwrotu za paliwo, które otrzymaliśmy dopiero po 3 miesiącach! Z każdą wypłatą się coś nie zgadzało, średnio odejmowali nam po 30h. Na ich nieszczęście wzięliśmy z firmy godziny przeprowadzone, więc nie mogą się wymigać. Trafili na ludzi, którzy nie odpuszczają i będą walczyć do końca o sprawiedliwe wypłacenie należnych pieniędzy.. Nie polecam!

Ofetern

Po pretensjonalnym mailu od tej firmy, fakcie szukania wykonania zleceń na portalach typu freelanceria - mogę stwierdzić wprost - firma krzak. Ani dzień dobry, ani do widzenia i pretensjonalny ton z oskarżeniami o możliwą nierzetelność mimo braku wcześniejszego kontaktu i całkowitej nieznajomości. Bo mail kończył się na wp.pl.

Wrc

Mam takie pytanie ggg. Pracowałeś w hamburgu na altenwerder czy w innym mieście. Jeśli w hh ro mógłbyś mi napisać coś więcej o pracy bo poszukują ludzi jako komisjoner a ja mieszkam niedaleko altenwerder. Co się robi w tej pracy i jaka jest stawka godzinowe bo komisioner może wykonywać różne rzeczy. Z góry dzięki za odp

ggg

Nie wchodzcie w kontrakt HPD, zjechałam do Polski, za ich zgodą , umawialismy sie , ze pieniadze za przepracowane dni beda przelane tego dnia jak sie umawialismy.. i ta miła NIEMKA z WORMS z biura okazala sie dobra szmata.. nie mam pieniedzy, przychodza tylko listy, jakies ostrzezenia na polski adres , ze nie ma mnie w pracy i z racji tego nie wypłacą mi pieniedzy, a dobrze wiedzą, że już od dawna nie pracuję!!! oszusci !! Taka sytuacje mialy tez 2 inne osoby! Nie pakujcie się w gówno i nie dajcie zaślepić oczu miłym Paniom z firmy...

ja wybieram sie z chlopakiem w piatek do pracy w warms do pakowania podzespolow bosha napisz mi cos wiecej o tym jak tam jest. to moj mail moniawawa2@wp.pl

Kwiecien2016

Odradzam firme HPD dostalam 300 euro kary za to, że się zwolniłam z dnia na dzień, a przepracowalam tylko 2 tyg.

oszukani-jest nas więcej :-(((

c.d. Serdecznie, NIE POLECAMY współpracy z HPD!!!!!! Jest to po prostu lawina nieszczęść, której początkiem jest rozmowa kwalifikacyjna w PROGRESS w Opolu(dawniej BFA). Finałem naszego błędu, tzn.decyzja o pracy w HPD to: stargane nerwy, brak kasy,a nawet brak "Abrechnungów"(jako odpowiedzi dlaczego HPD zostawiło nas bez wypłaty?). Ostatnio,udalo nam się dotrzeć do innej grupy osób również oszukanych przez HPD, którzy doradzili nam, aby skierować sprawę do sądu, bo to jedyna szansa na odzyskanie naszej kasy. Serdecznie ODRADZAMY Wszystkim współpracy z tymi firmami (PROGRESS z Opola i HPD)!!!!!!

oszukani-jest nas więcej :-(((

Witamy wszystkich już Oszukanych (i przyszłych Ryzykantów)! Niestety jedynie możemy potwierdzić ten koszmar opisywany już na tym forum.Widać, że pomimo upływu kolejnych lat ta cała zgraja oszustów (tzn.PROGRESS z Opola-dawniej znany jako BFA w połączeniu z cwaniaczkami z HPD) nadal działa:-(((( My straciliśmy kupę nerwów,własnych pieniędzy, zdrowia. Praktycznie każdego dnia były jakieś problemy (dotyczące spraw takich jak: fatalne warunki mieszkaniowe,kosmiczne opłaty dosłownie za 'wszystko' pojawiąjące się znikąd, upokarzające traktowanie na każym kroku w biurze HPD w Schifferstadt, niedotrzymywanie podstawowych warunków umowy, krętactwo), ale w naszym wypadku przede wszystkim czasami nawet całkowity brak wyplat bez ich uzasadniania, a innym razem jedynie symboliczne "wyplaty wynagrodzenia" za cały miesiąc pracy (w wysokości około 150 Euro). Wszelkie nasze prośby o uzasadnienie naszej- w tym wypadku niewolniczej pracy- powodowały niewyobrażalne spięcia pomiędzy nami i buraczanym zarządem HPD.W sensie doslownym żadnej sprawy nie dalo się załatwić w normalny ludzki i cywilizowany sposób,obecne były ciągle dziwaczne sceny w biurze HPD, gdzie grożono nam nawet nasłaniem na nas Policji za rzekomą napaść na biuro HPD (naszą umówioną wsześniej z Pseudoprezesem HPD wizytę w biurze HPD w Schifferstadt określono właśnie jako napaść, gdyż nie chcieliśmy się dawać już więcej oszukiwać). Ostatecznie wrociliśmy bez wypłat do kraju (dotyczy to całej naszej grupy), na nasze telefony rzucają słuchawką, chowają głowę w piasek, gdyż boją się nawet spotkać żeby wszelkie niejasności załatwić jako firma profesjonalna i konkretna. Niestety, ta mafia (PROGRESS-dawniej BFA z Opola i HPD) to po prostu banda półgłówków,oszustów, buraków działających chaotycznie, pomimo, że na samym początku coś trochę udają i pozorują, że są konkretni, ale szybko ich buractwo wychodzi na wierzch.NIESTETY!!!Doświadczyliśmy tego całego zła na sobie i dlatego serdecznie NIE POLECAMY współpracy z H

zastanawiający się

Cześć ! W jakiej miejscowości jest zaklad w którym się pracuje? Nie chodzi mi o siedzibę HPD czy miejsca zamieszkania, tylko konkretnie o tą miejscowość gdzie się dojeżdża do pracy :) Pozdrawiam !

Przemo.

Firma BFA to dno...HPD to samo...Za mieszkanie biora 260euro przy zarobkach w granicach tysiaca euro.Zyc tez za cos trzeba kolejne 200 euro i kolo 500 zostaje to cala nasza miesieczna wyplata.Na mieszkaniach burdy patologia i syf.Pozdrawiam mieszkajacych w Ludwigshafen(bez pradu).To na tyle odradzam szkoda nerwow pieniedzy zdrowia i czasu.JEST DUZO INNYCH LEPSZYCH FIRM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bfa Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Bfa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bfa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bfa Sp. z o.o.?

Bfa Sp. z o.o.
  • Koraszewskiego 7-9