Flexcraft Polska Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o.

Artur

Właśnie wróciłem z pracy w Holandii zorganizowanej przez biuro Axidus w ramach bonusowej oferty Swiateczno Noworocznej 2018. To już druga z rzędu moja oferta swiateczna z Axidusem(pierwsza w 2017 r) Jestem po raz kolejny bardzo zadowolony ze współpracy z biurem. Miałem stała pracę w jednym zakładzie Tunderij Vers w Briele, przez okres 4 tygodni. Pracowałem na nocnej zmianie, więc stawki były odpowiednio wyższe (125%,140% za nocne godziny. Stabilne cotygodniowe godziny pozwoliły mi uzyskać zadowalający zarobek. Wypłaty co tydzień dawały dodatkową satysfakcję z pracy i z osiaganego dochodu. Ponadto otrzymałem paczkę świąteczną od Axidusa i od firmy Tunderij Vers. Dodatkowo po wypełnieniu warunków oferty i 100% frekwencji otrzymam bonus - zwrot za czynsz mieszkaniowy za 4 tygodnie(do 380 euro). Wszystko to sprawia, że doskonale oceniam firmę Axidus , do której z satysfakcją wracam w ramach różnych ofert. W ubiegłym roku 2018 byłem też zatrudniony przy eventach muzycznych i też bardzo wysoko ocenilem Axidus. Zaznaczam, że zawsze bardzo sumiennie wypełnialem wszystkie moje umowy z każdą firmą w której pracowałem. Axidus potrafi docenić tych sumiennych i obowiązkowych pracowników na których można zawsze liczyć. Wtedy można otrzymać też kolejny bonus w postaci gratisowego przejazdu po zakończonej ofercie. Zawsze daje z siebie w pracy 100% zaangażowania i z przyjemnością stwierdzam, że firma Axidus potrafi to dostrzec i odpowiednio wynagrodzić. Przede wszystkim zawsze starajcie się dać z siebie wszystko w pracy, by mogli Was dobrze ocenić pracodawcy w różnych firmach, a wtedy z satysfakcją stwierdzicie, że zostaliscie docenieni jako bardzo dobrzy pracownicy o których firma dba i chce współpracować. Polecam Axidus Artur

Artur
@Artur

Polecam

Portos

Witam wszystkich chciałem się podzielić opinią na temat mojego pobytu. Na samym początku po wybraniu i zapisaniu się w biurze w Polsce swoją drogą wszystko przebiegło bardzo sprawnie podjeżdża po ciebie przewoźnik i jedziesz na adres biura w Holandii. Tam w sumie dokładnie się dowiaduję co za firma będzie Ci przydzielony. Ja wyjechałem sam i trafiłem na pokój dwuosobowy oddalony od Rotterdam o jakieś 5 km domek fajny jeśli chodzi o pracę to trzeba uważać szczególnie na początku żeby nie zaniedbań pracy i po prostu do niej chodzić. Transport do pracy zapewnia firma nie działa on super ale działa. Ja ze swoją stawka 10.08e na godzinę miałem ok 430e tygodniowo ale odjąć czynsz itp zostawać mi ok 290 na nadgodziny w niedzielę się nie zapisywane bo zwiedzaniem Rotterdam w wolnym czasie. Praca trafiła mi się na pakowanie sprzętu elektronicznego. Ogólnie źle nie było i dobrze wspominam pobyt. To jedna z większych agencji przez jaka pracowałem maja swoje minusy ale w głównej mierze sami są sobie winni pracownicy sygnał na domku spóźnienia do pracy czy wręcz nie chodzenie do pracy jakieś samowoli ucieczki. W tym roku znowu będę próbował jechać sam w okolicach marca. Jeśli jest ktoś chętny żeby się zabrać we dwójkę to zapraszam

ABT
@Mateusz

To pracownik biura i Ci nie odpisze.

PajpmasterOne

Chciałem się podzielić z Wami opinią na temat firmy Axidus. Jetem tutaj od maja bieżącego roku. Na początku od razu poszedłem do pracy na następny dzien - pakowanie sałatek, praca w sumie lekka i blisko mieszkania które zostało mi przydzielone. Mieszkałem swoją drogą już w 2 miejscach. Za pierwszym razem w miejscowości Vlaardingen - taki duży wieżowiec, częśc pokoi wyremontowanych jako nowe część nei remontowanych ale nie rażących swoim standardem. Póżniej zostałem przekwaterowany bo dołączył do mnie znajomy i tu nie było miejsca. Trafiłem na Alpenanderijn. Baardzo fajna miejscówka - chyba nowa w tej firmie bo wraz ze mną przeprwadzało się jakieś 40 osób z różnych miejsc. Jeśli chodzi o zakwaterowanie (którego najbardziej się obawiałem) to muszę przyznać że jestem miło zaskoczony. Obie lokacje nie były złe, jednak porównując standardy może być albo biednie albo na wypasie tak jak mam teraz. Wracając jednak do pracy w mierwszych w sumie 2 tugodniach pracowałem w różnych firmach aż do momentu gdzie zauważyli że znam angielski na tyle dobrze że zaczeli mnei planować na jedną firmę (obecnie zbieranie zamówień z takiej karteczki) fajna pracka bez zastrzeżeń oprócz tego że nie można pracować w tej firmie na weekendy bo mają zamknięte. Tym się troche załamałem bo wiadomo przyjechałem żeby zarobić jak najwięcej (pierwsza umowa jest na 3 miechy) a potem zobaczymy. Jednak odważyłem się zadzwonić do biura w tej sprawie i już w tym smamym tygodniu pracowałem na weekend co prawda przy ogólnei zbieraniu śmieci i sprzątaniu na takim evencie muzycznym w Holandii Dawpop czy jakoś tak. Praca no inna niż produkcja ale fajna odskocznia. Teraz przejdźmy do zarobków: na start miałem 9,86 plus nadgodziny które były na początku, potem nie było ale poszedłem na te eventy i tam miałem w sumei 10,50. Średnio zależy ile się pracuje ale ja zarabiam około 450 - 470 euro brutto tygodniowo od tego trzeba odjąć za mieszkanie i ubezpieczenie to zostaje jakies 350-370e tygodniowo dla siebie. Z tego wiadomo trzeba sobie kupić jedzenie i t p ale to akurat dużo nie wychodzi a szczegołnie jak teraz jestem ze znajomym. Teraz na koneic przechodząc do minusów - długo się czeka na transport tak do pól godziny po pracy czasami ale reguły nie ma i cięzko się dododzwonić do biura w Holandii - tu trzeba pisac w kazdej sprawie maila. Juz szybciej zalatwie cos przez biuro w polsce niż tu no ale idzie sie do tego przyzwyczaic. Wyplata co piatek to duzy plus i w sumie zawsze jak do tej pory mi sie zgadzalo wszystko. Wiem ze wszystko zalezy jak trafisz itp ale osobiscie uwazam ze w kazdej sytuacji tu dalbym rade sobie poradzic na tachwile nie zmieniam agencji i bede caly kontrakt. Mam nadzieje ze ktos wogole to przeczytal do konca i w jakis sposob ta opinia mu pomogla jesli stara sie o prace w tej firmie. Dodam ze z tego co zauwazylem jest sporo pracy przygotowanej na wakacje dla osob co nie moha parcowac normalnie jak ja. Oczywiscie decyzja nalezy do was ja sam mialem obawy jak jechalem ale chyba przez to ze tak sie strachalem jestem pozytywnie zaskoczony jak to mowia. pozdrawiam z tego na prawde pieknego kraju ktory mam zamiar zwiedzic jak juz odloze troche kasy

Janek
@PajpmasterOne

Pewnie na Zeemanie pracujesz w kółku na wstecznym haha ???? Nie zapomni tylko zupy zeemanowskiej zjeść na pauzie, ???? PRACUJ W AXIDUSIE WYJDZIESZ NA MINUSIE ????????

Zadowolony

Pracuje w tej firmie juz rok i osobiscie nie moge na nic narzekac.Mam swoj staly zaklad pracy,a nawet stale stanowisko na ktorym pracuje i w rezultacie nie jestem wysylany do innych zakladow pracy.Zarobki jak dla mnie super-zaznaczam,ze nie mieszkam na firmowym mieszkaniu,tylko wynajmuje sobie prywatne mieszkanie i na wszystko mnie stac.Tak,ze polecam ta firme bez wzgledu na zle opinie o niej.Kto chce pracowac to zarobi,a kto przyjezdza tutaj na wakacje albo zeby sie naćpać-to nie ten adres.Pozdrawiam przyszlych pracownikow Axidusa. Moje sugestie dla AXIDUS: Usprawnijcie transport-to jest chyba najwazniejsza sugestia.

Teka
@Zadowolony

Czego to sami pracodawcy nie wymysla

YL Nowy wpis

A co się takiego stało? W sumie tutaj czytam i są same zgadywajki, a czy zgodzą się na dziewczynę, a czy w tej samej firmie pracę dostaniemy. I takie same odpowiedzi, a próbuje, a może, a zobaczysz. Ty zdaje się masz konkretne wrażenia, szkoda, że się nie dzielisz nimi.

babadok

czesc zastanawiam sie nad wyjazdem do holandii chcialem zapytac czy ktos wie jaka znajomosc jezyka jest wazna? i czy tych godzin pracy jest duzo? idzie zarobic albo mozna dostac jakies nadgodziny?

babadok
@babadok

i czy jak pojade z kims np z dziewczyna to dostaniemy razem pokoj? da sie to zalatwic?

lukekx
@babadok

polski ci wystarczy do wiekszości prac, ilosć godzin i mozliwośc nadgodzin masz zazwyczaj napisane w ogłoszeniu albo mozesz dopytac przy załatwianiu roboty

lukekx
@babadok

tak, jest to do załatwienia

kliv
@babadok

czyli dziewczyna też znajdzie tu jakąś prace dla siebie?

sztos
@babadok

jak ja kiedyś jechałem z kumplem to zgłosilismy taką prośbę i nas razem zakwaterowali ale jak jest teraz to musiałbyś dopytać pewnie dałoby się załatwić

burek
@kliv

popatrz na ogłoszenia większość nie jest rozdzielona ze względu na płec szczegolnie jak nie pojdziecie gdzies typowo na magazyn to nie ma problemu

burek

daja takie pokoje :)

lowelas

zazdroszcze nie ma jakiejś koleżanki wolnej z którą mogę się przejechać? xd

lowelas
@burek

hehe byle trzeciego do pokoju nie dokoptowali

DK
@burek

Ja się uda dostać na magazyn to prace raczej lekkie typu pakowanie albo układanie towaru czy bardziej trzeba mieć uprawnieni na wózki? Dają transport z zakwaterowania do miejsca pracy? Ty jakie masz doświadczenia?

chichi

właśnie pewnie musielibyście sobie ogarnąć jakieś ogłoszenie na którym nie ma zapotrzebowania konkretnie na facetów, z tego co się orientuję to pojawiają się często takie ogłoszenia

Dobrava
@chichi

a kojarzysz moze na jakiej stronie? typu pracuj pl, czy na ich oficjalnej

TH
@chichi

Chodzi o to żeby pracować parami i kobieta też miała zatrudnienie? Ja chciałem jechać z dziewczyną i zastanawiam się czy uda się tak zrobić żeby być na jednym miejscu pracy. W razie co agencja może podzielić i wysłać każde w inne miejsce pracy i zakwaterowania?

Owidiusz

podbijam pytanie szukałem ale chyba dosyć nieudolnie i nie znalazłem nic wiarygodnego niestety

@burek

Fajna sprawa, że można sobie ogarnąć pokój z kimś z kim się jedzie, raz kolega wyjechał z innej firmy i mówił, że straszny misz masz z tym był także tutaj duży plus za taką opcję

Paweł Nowy wpis
@TH

Zakwaterowanie będziecie mieć wspólne ,ale pracy na jednej firmie nikt wam nie zagwarantuje,ale jest możliwość.

Obban

Są dwa profile firmy?

Mirz
@Obban

kto to wie czy to to samo ale na obu się co do flexcrafta dogadasz

tbd
@Obban

to masz jakieś konkretne pytania skoro już tu trafiłeś czy tak bez celu pytasz?

Irok
@tbd

ja bym chciał wiedzieć bo w sumie jak szukam przez axidusa to żadnych ofert nie ma czyli szukac po prostu przez flexcrafta? bo juz widze że tutaj nazwę profilu chyba też juz zmienili bo kiedyś właśnie też z axidusem była???

Paweł Nowy wpis

Axidus połaczył się z Flexcraftem,dlatego teraz jest wszedzie Flecraft

zoom

jaka tutaj życzliwość wzajemna międzypracownicza XD czyli atmosfera w porządku między ludźmi?

Kukuryku

ja spotkałem w sumie spoko grupę, niektórzy byli osobliwi, ale nikt nie był niemiły i nie było nudno przez to

blacha
@Kukuryku

a jaki jest wiek mniej wiecej pracownikow?

Gooo

Byłeś na takim wyjeździe? powiedziałbyś coś więcej o warunkach?

Mshen

No dobra no to co, wypłaty masz w euro co tydzień, praca jak praca ale nie każda jest lekka uprzedzam. Kasa jest dobra, pracujesz najczęściej na 2 lub 3 zmiany i raczej uop tymczasowa.

Jowisz

Ale o co dokładnie pytasz mówiąc o warunkach?

Jowisz

Warunki ogólnie no są w porządku, praca jest czasem wymagająca ale przestrzega się tutaj zasad żeby człowiek miał balans

@blacha

Ludzie w różnym wieku,od 18latkow i,po emerytów .Wszyscy,którzy nie boją sie pracy.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

AZ

Patrzę na operatora maszyn. Ale nie widzę w ofercie informacji o jaka umowę podpisuje się. Zastanawiam się czy odkładana jest składka emerytalna. Ktoś się orientuje w tej kwestii?

Irok
@AZ

no a to wszędzie nie ma umowy o pracę tymczasową? ja myślałem że tak tutaj wszystko zatrudniają...

@AZ

Pracujesz na umowie holenderskiej ,wszystkie składki w tym emerytalna są opłacane na bieżąco.

Ojoji

Polecam tę agencje i napewno jezcze tam wrócę, w pracy trochę mało godzin, całkiem coś innego jak na umowie ale nie jest najgorzej a lokalizacja Vlaardingen jest naprawdę spoko, bardzo fajni ludzie . Polecam

SX
@Ojoji

To ile godzin miesięcznie pracuje się w tej lokalizacji, o której wspomniałeś? I o jakim stanowisku piszesz? Czym w takim razie różni się zapis umowy od tego, co jest w rzeczywistości? Robię rozeznanie rynku...

Ooo
@SX

Nie daj się wrobić we Vlaardingen (usunięte przez administratora) parę lat temu skoczył tam z okna młody chłopak zapytaj ludzi myśmy tam mieszkali parę dni koordynator pod nieobecność (usunięte przez administratora) pokoje,(usunięte przez administratora)itp.i firma także nie lepsza (usunięte przez administratora) i co tu gadać masz wypadek nic ich to nie interesuje nie zapłacą masz iść do pracy,podwójnie pobierają za transport (usunięte przez administratora) na każdym kroku

fistaszek

Zastanawiam się nad podjęciem pracy wraz z moją dziewczyną w Produlab Pharma przez agencje FlexCraft, praca polega na pakowaniu paczek. Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą i mógłby coś na en temat powiedzieć jak warunki itp?

Pela
@fistaszek

Czy ktoś może powiedzieć czy tutaj obowiązuje umowa polska?

Pela
@fistaszek

Jak jest z dogadywaniem się z ludźmi? trzeba znać język czy raczej nie jest to konieczne?

niemy
@Pela

tak serio to po polsku na większości prac spokojnie sie dogadasxz

zur
@Pela

podobno własnie nie trzeba znac jezyka ale i tak mnie to troche stresuje ze ani slowa nie znam

Tartaruga
@zur

jak nie no to poucz się przed żeby znać podstawowe zwroty żeby się nie stresować :p

sobb

niby nie ale to też jest jakaś rada jak się masz stresować niepotrzebnie

PC

A jacyś liderzy czy tam koordynatorzy to w jakim języku mówią? Bo piszecie że większości po polsku się człowiek dogada, ale z nimi też? W ogóle firma daje coś wiecej kasy jak ktoś zna język jednak?

Nikson
@PC

Nie przy zwykłej robocie za języki nie ma dopłaty

bilbo
@PC

Jak jesteś zainteresowany robotą jako koordynator to chyba kogoś obecnie szukają coś na stronie widziałem

bilbo
@fistaszek

Warunki są spoko a przynajmniej były z te dwa lata temu powiedzmy jak tam robiłem, pakowanie paczek jak pakowanie paczek dosyć nudne ale też niezbyt wymagające

GG
@bilbo

Cześć, masz może chwilę podesłać te ofertę? Dzięki za cynk, ale ja już chyba 1- minut szukam oferty jako koordynator i nic nie ma :/ Czy może wiesz, czy jak wyślę aplikację na maila, to ktoś z firmy się ze mną skontaktuje? Za to znalazłem archiwalną ofertę pracy na ich social mediach, tyle że z 2018, to też mi niewiele daje :/ Skoro pracowałeś w firmie, to może wiesz coś więcej o pracy koordynatorów?:) I warunkach? Polecasz się tu przyjąc, tak? Dobrze płacili za twoich czasów pracy w firmie?

Jak wygląda praca w firmie Flexcraft Polska Sp. z o.o.? Czy można liczyć na premię?

byebye

cześć wie ktoś może czy oferty pracy które wiszą w internecie są aktualne? ta data trochę mnie zastanawia czy to tak sobie wisi od jakiegoś czasu czy po prostu cały czas są aktualne te ogłoszenia

byebye
@byebye

mógłby też ktoś dac znać w jakich godzinach sie pracuje na wyjazdach? to zależy od pracy czy firma ma jakieś sztywne ramy godzinowe?

item
@byebye

no a gdzie patrzysz na nie? o których dokładnie mówisz?

irelia

jesli chodzi o prace to raczej jednozmianowa byla od 6 do 14

opus magnum
@irelia

ogólnie to jak wspominasz pracę? poleciłbyś komuś bez jakiegoś większego doświadczenia?

Takowy
@opus magnum

Doświadczenia nie trzeba mieć w ogóle, tylko siłe żeby wstac rano i dotrzeć do pracy. Na pewno na początek dobra opcja szczególnie jak nic lepszego cie u siebie nie trzyma

gall

Ale chyba jakos dajesz rade? Jako pracownik sie oznaczyles wiec cos tam cie jednak motytowac musi.

misjonarz
@opus magnum

poleciłbym sam wyjechałem bo nie miałem na oku nic lepszego i to była jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem

cynamon
@misjonarz

i na ile tak pojechales mniej wiecej, ile juz tak siedzisz?

cynamon

to prace na wszystkie zmiany trafiles?

@irelia

Jak ty pracowałeś to wypłaty były wyplacane w terminie? normalnie przelewem czy jakiś inny system mają?

Patrycja

Walczę z (usunięte przez administratora) już 3 tydzień o pieniądze które miały być wypłacone za chorobę! Wciąż nie uzyskałam żadnych informacji, od 2 tygodni nie mam jedzenia prosząc obcych o pomoc, z nowej pracy, gdy tylko dostanę nowa wypłatę w listopadzie, to pójdę do prawnika, na razie zgłosiłam sprawę do snf, będą sprawdzane warunki mieszkalne u was w lokacji, jestem z nimi w stałym kontakcie. Mimo iż skasowaliście informacje z aplikacji i nie mam już do niej dostępu, posiadam jednak zrzuty ekranów z każdej rozmowy i planingów, także wszystkie dowody mam zebrane w całość. Podsumowując zaistniałą sytuację : Choroba nie wybiera, pracowałam w trudnych zimnych warunkach przy myciu skrzyń i układałam je w deszczu na dworze co chwilę wracając na zimne hale o temperaturze 4 stopni, dostałam angine i gorączkę 38-39 stopni, byłam u waszego lekarza, z waszym kierowca, dostałam antybiotyk, siedziałam na waszej lokacji tak jak zalecił lekarz, raz jeden tylko byłam w aptece bo brakło mi ibuprofenu który również kazano mi brać, poza tym kuchnia była 2 piętra niżej, toalety wraz z kabinami prysznicowymi również, były w kontenerze bez ogrzewania, leciała zimną woda o którą trzeba było się nieraz prosić i były wiecznie otwarte drzwi obok z których zacinał wiatr. Karaluchy na lokacji, posiadam zdjęcia i filmy jak biegały... Takich cyrków w życiu nie widziałam by migać się w tak bezczelny sposób od wypłacenia chorobowego udokumentowanej osobie i aby od 3 tygodni dzwonić, pisać i jedynie dostałam zdawkową i olewającą informacje przez email, telefony też milczą... Wciskacie kit że uciekliśmy z partnerem, nie, my zostaliśmy wyrzuceni ponieważ on stracił pracę i facet od mieszkania kazał nam iść przed budynek na ławkę spać (jest tam taka ławka wygnańców na Rockanje - mam zdjęcia ) jesteście żenujący. Brawo wy. Nie polecam!!!

NY
@Patrycja

Jak na lokacji były takie złe warunki mieszkaniowe to nie dało rady ich zmienić? Miałaś taką umowę że chorobowe płatne się należało? Chyba lekarz wypełnił ci jakieś zaświadczenie potrzebne dla pracodawcy, co? Mimo tego nie zapłacili?

Była pracownica. :)
@Patrycja

Nie wiem, na jakim byłaś zwolnieniu i ile dni on trwał ale ja jestem żywym przykładem na to, że gdy się ma problemy ze zdrowiem, to firma pomaga! Pracując w AXIDUS wylądowałam przez problemy zdrowotne na stole operacyjnym! Od momentu gdy karetka mnie zabrała do szpitala - do momentu ukończenia zwolnienia lekarskiego, które trwało prawie 3 miesiące. Pracownicy z biura pomagali mi bardzo! Od przywiezienia rzeczy do szpitala przez kierowcę, przez kontakt telefoniczny, po powrocie ze szpitala, zawsze miałam kierowcę, który zawoził mnie do lekarza na kontrole. Do tej pory jestem bardzo wdzięczna wszystkim pracownikom z biura oraz kierowcom. W tym trudnym dla mnie czasie zawsze mogłam na nich liczyć! Wynagrodzenie w czasie chorobowego miałam wypłacane według norm Holenderskich, co piątek - przychodziło tak samo jak wypłata. Jeżeli się jest normalnym pracownikiem, który nie stwarza patologicznych problemów, do pracy chodzi, to biuro jest w porządku do ludzi. Jeżeli chodzi o biuro z nimi nigdy problemów nie miałam. I wszystkie osoby, które pracowały w tamtym czasie w biurze oraz Panią Karolinę Karaś serdecznie pozdrawiam! Bardzo przykro mi było, że przez problemy rodzinne w Polsce, które mnie zatrzymały musiałam zrezygnować z pracy! Ale bardzo miło wspominam! Pozdrawiam. :) Była pracownica :)

wiatrak

hej jak wygląda sprawa wyjazdu ze znajomym? jest szansa, że jak poproszę to zostaniemy umieszczeni w tej samej kwaterze?

wiatrak
@wiatrak

i generalnie praca jest ciężka? czy taka dosyć standardowa jeśli chodzi o magazyn?

galileo
@wiatrak

nw jakie doswiadczenie masz ale wg mnie ciezko nie jest, praca jak praca

ekuz

jakie zaopatrzenie na kwaterach? jakieś naczynia itd trzeba brać  ze sobą czy takie pdostawy są zapewnione na miejscu?

tbd
@ekuz

mi się tak trafiło że takie podstawowe rzeczy były, tyle że nie wiem czy to tak wszędzie jest co nie więc lepiej się może zapytaj

bartek

Czy są tutaj zmiany na nocki?

zdarza się

ale raczej bardzo rzadko

@bartek

bo najczesciej są dwie zmiany

zyga
@bartek

no właśnie, ktoś miał tak, że robił na nocki?

dawo
@bartek

a jakie stanowisko dokladnie ma nocki?

Sebastian
@mixer

Jak są nocki to lepiej płatne, czy jak wtedy rozliczane? Ewentualnie, gdybym chciał łapać więcej nocek i więcej kasy zarobić (o ile są lepiej płatne) to jest taka opcja, czy nie bardzo?

sopel
@mixer

a na ile ustala sie grafik z gory

RP
@mixer

no i jeszcze jak rzadko są te nocki? kiedy się zdarzają?

@sopel

wszystko zależy na jaki projekt trafisz, sa takie gdzie już na poczatku wiesz jak bedziesz do końca robił bo np. jedna zmiana jest

axxx

zmiany sie bardzo różnią właśnie od pracy, wiec ciężko coś jednoznacznie określic ale z dośiwadczenia jak wyslesz im zapytanie o dana prace powinni ci cos odpisac

delfin
@axxx

wszystkie projekty sa tak samo platne?

wegielek
@delfin

niektore projekty tez maja jakies dodatki inaczej liczone wiec pensje raczej podobne ale troche sie zawsze roznic moga

Padół
@delfin

a dużo tutaj jest różnych projektów? jak z doświadczeniem?

midle
@wegielek

projekty odgornie sa wybierane?

midle
@axxx

jaka umowe na poczatek sie dostaje, to u kazdego bedzie tak samo?

fizyk

no ja na przykład nigdy nie pracowalem w agencji wiec nie wiem, możesz powiedzieć jak to wygląda?

Jula
@wegielek

Samo ogólne kwestie z tego co czytam. Może powiesz konkretnie jakie projekty mają dodatki i jak jest z tymi nockami. Które stanowiska mają dużo zmian nocnych, da się takie rzeczy przewidzieć?

Lol
@Jula

Może w ofertach jest to rozpisane w jakich godzinach się pracuje?

@Jula

to wszystko zalezy na jaki projekt pojedziesz, gdzie bedziesz robić i co

@Jula

w ogłoszeniach często taki rzeczy sa rozpisane, jeśli nie to komunikacja z biurem jest nienajgorsza, warto zadzwonioć i się dopytać jeśli masz jakieś wątpliwości albo na czymś ci zależy

@Lol

w kratkę, jak pisałem do wątku wyżej w tych sprawach lepiej sie bezpośrednio kontaktować

Bała
@Jula

Myślałaś żeby sprawdzić to samemu w ofercie albo tak jak pisał kolega wyżej skontaktować się z nimi?

bolek
@rts

lepiej kontaktowac sie z biurem w tygodniu czy w weekendy tez odbieraja?

XB
@bolek

A czy rodzaj projektu można samemu sobie wybrać czy raczej oni dopasowują Nas wg kompetencji? Można sobie na początek zastrzec żeby właśnie nie pracować na nocki?

tutem
@XB

oj to bardzo dużo chyba od projektu w tych wypadkach zależy. gdzie chciałbyś jechać?

acky
@wegielek

zdarzaja sie jakies dodatkowe pieniadze za prace w weekendy? chociazby w niedziele?

Makito

Na magazyn tutaj dużo przyjęć widziałem, był ktoś i poleca jakąś konkretną miejscowość?

Makito

Jak wygląda tutaj praca w ogóle?

zeko
@Makito

nie wiem co to za ogólne pytanie ma na celu? xd zależy gdzie pracujesz w jakim miejscu itd.

Izabela

Zapytam tak trochę z innej beczki, przy rekrutacji ktoś z was pracuje? Doświadczenie w branży mam, trochę się już napracowałam w agencjach pracy tymczasowej, języki też znam. Niestety mam nieciekawe doświadczenie jeśli chodzi o pracę i warunki, szukam naprawdę czegoś stabilnego i konkretnego. Ktoś z zespołu mógłby mi napisać, jak tu jest u was? Jak się pracuje, czy są nadgodziny, jaka stawka? Jest jakiś wolny etat w kadrach?

North
@Izabela

Powiedz mi proszę czy widziałaś jakieś ogłoszenia tutaj o pracę? Bo ja nie mogę się dokopać

North
@Izabela

Może ktoś też by mógł podrzucić jakieś info, będę wdzięczna

Spagh
@North

no jak wpiszesz Axidus praca to ci wyskoczy w pierwszym linku

Jarzyna

Chociaż bardziej ważne dla mnie teraz jest to czy jest więcej miejsc do których można jechać? Bo pewnie jedna strona internetowa jest?

Filip filip

Witam mam pytanie.dostalem ofertę na sortowni owoców i warzyw.jakie tam mogą być zarobki bo nie chce jechać za darmo.prosze o komentarz

Werczyn
@Filip filip

teraz widze ze masz wpis już z ponad meisiąca, dasz może info jak tam to wypadło? zorientowałe się juz jak te zarobki i praca bo w sumie czegos nowego szukam a tez gdzies ogloszenie na sortownie widzialem

Retro
@Werczyn

moge ja sie wypowiedziec ze axidus to calkiem spoko firma. zyje juz tak przeszlo 10 lat jezdzac za granice z agencjami i poki co axidus jest w mojej topce spokojnie

Retro

wiesz co no klopoty sie czasem zdarzaja ale nic czego by firma nie rozwiazala wiec koniec koncow zawsze wychodzi na twoje

Marko
@Retro

a ile trwają średnio takie wyjazdy?

Marko
@Retro

mozna jechać jakąś ustaloną grupą i nie rozdzielają?

Adela
@Retro

Czyli szybko reagują na problemy? Jest jakiś opiekun(ze tak to nazwę) do którego można się odezwać? U mnie w innej firmie te kwestie leżały, oficjalnie była osoba przydzielona do kontaktu w razie w, a wychodziło jak wychodziło. Jak stawki teraz w firmie, opłaca się finansowo z nimi wyjechać?

Magi
@Adela

w sensie chodzi ci o jakiegoś koordynatora? właśnie też się zastanawiam czy ktoś pomaga w wyjeździe

mars
@Magi

wiec jak sie boisz o znajomosc jezyka to na lajcie, polski koordynator jest do ogarniania takich spraw

Lonely
@mars

Każdy ma swojego przypisanego czy jak to działa?

Mylek
@Lonely

koordynator jest na jakiś obszar czy wieksze grupy ludzi, masz z nim kontakt itd.

cukier
@Mylek

polecacie jakiś projekt z kompetentnym koordynatorem właśnie?

cukier
@Mylek

na ile macie tu w ogole wyjazdy?

qirick
@cukier

najpredzej sie dogadasz w rekrutacji jak teraz jest i kogo i na jaki okres czasu szukaja

Grim
@qirick

jak sie w takim razie skontaktować z rekrutacją?

Grim
@qirick

maila mają gdzieś podanego może?

frugo

ile odpowiadaja na zgloszenia zazwyczaj?

frugo

to nie mozna do nich napisac na fb. po prostu?

Renia

A zdarza się, że nie dają odpowiedzi wcale, jak ktoś się nie nadaje? Czy raczej zatrudniają każdego kto się zgłosi? Ktoś napisał, że angielski to spoko, bo jest polski koordynator, a czy znajomość języka pomaga jakoś ? Mam na myśli wyższą pensję chociaż.

dex

Jak wygląda zakwaterowanie, co jest na miejscu a co trzeba zabrać?

nowy
@dex

właśnie, z praktyki co wam się przydało, a co nie trzeba brać i niepotrzebnie taszczyć ze sobą? :D

lovely

jest wi fi zapewnione?

@lovely

o właśnie, wiadomo będzie czy jest wifi w konkretnej lokalizacji przed wyjazdem?

monster
@dex

i najczesciej prawie wszystko jest niepotrzebne jak jedziesz do pracy za granice xd u nas sie najczesciej siedzialo na kwaterze, rzadko nawet kiedy wychodziles zeby cos innego porobic jak trafiles na spoko ludzi

cezar
@monster

ale w sensie było tyle pracy czy to bardziej na poziomie - nie mam siłī wychodzić ?

Nadal
@monster

A coś wyjść pozwiedzać jakby ktoś chciał są możliwości, czy siedzenie na kwaterze bo nic innego do roboty nie ma?

bałwan

a polecasz jakąś lokalizacje żeby wyjść i się rozerwać raz na jakiś czas?

Majny
@bałwan

nie wiem jakis atrakcji konkretnie szukasz, my bylismy z kumplami w warmenhuizen i no nie powiedziałbym że było tam dużo rzeczy do rboty, to raczej taka moiejscowosć skromna ale okolice bardzo odprężające i dużo takich terenów zeby posiedziec jakies piwko wypic i się zrelaksować po robocie

Majny
@bałwan

Z drugiej strony tak ci powiem, że zazwyczaj jak juz zaczniesz robic to ci zapal do jakiego objezdzania i zwiedzania przejdzie

Misiek
@Majny

A ile godzin dziennie się robi że aż zapał siada? Dużo wychodzi? W soboty też jest praca? Nie ma przestojów bo jednak zależałoby mi żeby zarobić a nie siedzieć na kwaterze?

rogowaty
@Majny

ja akurat bylam na innej miejscowości ale też mysle, ze raczej wolalem z ziomkami posiedziec gdzies obok niz latac bez sensu po nieznanych terenach, chociaz co kto lubi

czaradek
@Misiek

zalezy gdzie i jaka robota, ja robilem raz po 8 i raz jak byłem to jakoś po 10 jak dobrze pamiętam? no ale to przy zatrudnianiu sie wszystko ci mówią wiec nie zdazy sie ze przyjedziesz i nagle po 16 godzin kaza ci robić xd

@czaradek

ja byłem 3 razy z nimi i za każdym razem robiłem np. po 8 godzin a kumpel na innym robił chyba 12? a może to właśnie 10 było ale więcej niż ja więc wszystko od rodzaju pracy zalezy

marek
@axxx

a nocki sie robi czy tylko dzienne zmiany?

Maria
@axxx

A te 3 razy jak byłeś to na ile miesięcy? Sam rezygnowałeś i wracałeś, czy raczej u nich praca po jakimś czasie się kończy i jest zjazd do Polski? To chyba spoko, że można było więcej godzin pracować, czy raczej to za dużo, bo praca ciężka?

frelka

Witam może ktoś mi powie gdzie można odzyskać Jarograf

@frelka

Witam, proszę napisać do nas na adres support@flexcraft.eu

Do agencji

(usunięte przez administratora) - współpracuje z waszą agencją. Zajmuje się mieszkaniami dla pracowników w Holandii. Kilka miesięcy temu wpłaciłem mu zaliczkę za pokój ( wszystko jest udokumentowane ) po czym z przyczyn osobistych musiałem zrezygnować. Zapewnił mnie, że pieniądze zwróci w ciągu kilku dni. Później mówił, że to wina agencji która wzięła od niego te pieniądze i nie chce(usunięte przez administratora)

Filip Filip

Hmm to szału nie ma.a masz może wiedzę o order picker na jakieś karteczki zbieranie zamówień bo też mi oferowali

Pene

Stanowisko order pickera jest na różnych zakładach (pracach) nie wiem jak napisać żeby było jasne, generalnie możesz być order pickerem na ksiązkąch a możesz być na czymś inny,. Czym to się różni czy któraś jest cięższa albo lżejsza czym to sie różni? Czy to to samo tylko inne kody skanujesz?

Pene
@Pene

Powiedzcie coś o tych książkach bo się zastanawiam

werter
@Pene

czyli czekaj pytasz gdzie być lepiej order pickerem, tak? bo namieszałeś..

nowy
@werter

chyba bardziej chodzi o kategorię produktów, w sensie czy książki czy coś innego?

czarek
@nowy

no a czym się to w zasadzie różni, chodzi mi o samą pracę, wykonywane czynności itp.?

zyga
@czarek

ktoś z doświadczenia poleci konkretną ofertę na to stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 299.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.