time2work sp. z o.o.

Opole

Opinie o time2work sp. z o.o.

Mikołaj 2016-06-21 08:53
Ostatnio korzystałam z usług firmy time2work. Powiem że nawet zaskoczyło mnie jak sprawnie wszystko powiodło się. Teraz pracuję w zawodzie w którym chciałem, za przyzwoitą opłatę. Jeśli ktoś szuka pracy polecam.
iw 2016-08-05 22:33
ja szukam, jest rekrutacja i wysyłam do was paoiery na copywritera
Tomasz 2017-01-04 14:53
Ja mam rozmowę rekrutacyjną umówioną na 14 stycznia pracy jako spawacz i już raz znalazłem z time2work pracę więc mogę polecić to biuro
Andrzej 2017-02-09 11:15
Fajna firma, pracowałem w Niemczech za pośrednictwem tej agencji. Wszystko było zorganizowane na bardzo dobrym poziomie. Zaimponowało to że mają dobre podejście do ludzi i troszczą się do końca. Polecam!
anna 2017-02-21 14:36
Super agencja! To co było uzgodnione to firma się z tego wywiązała, polecam
Adam 2017-03-28 13:42
Agencja godna polecenia, rzetelne pośrednictwo. Potwierdzam, że warunki pracy i wysokość wynagrodzenia są zgodne z ofertą, naprawdę polecam
YM 2017-05-09 15:48
Fajne warunki pracy zaproponowała ta agencja pracy. I właśnie u nich można znaleźć wiele ciekawych ofert pracy.
Rocky 2017-05-18 17:10
Siemka, dziwne, że jeszcze nikt nie dodal komentarza. Ja robie przez nich w Waalwijk - to co uslyszalem w biurze zgadza się. Wszystko ok, jestem zadowolony, pozdro!
Maja 2017-05-24 10:11
@Rocky chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej współpracy z time2work. W jaki sposób agencja ułatwiła Ci podjęcie pracy za granicą? Jak długo minęło od czasu przesłania CV do momentu rozpoczęcia pracy? Jak teraz wygląda komunikacja z firmą? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne do osób, które zastanawiają się nad wyborem agencji pracy.
Rocky 2017-06-22 14:24
O tym czasie to ci nie powiem bo nie pamiętam, było na pewno szybciej niz u innych. Ja wciaz pracuję przez nich i gdy mam potrzebę to dzwonię i załatwiam co trzeba. Póki co nadal sobie chwalę.
Zostaw swoją opinię o time2work sp. z o.o. - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie time2work sp. z o.o.