Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Tomasz 31

Witam.Czy jedzie ktoś 19.03.2019. Z Olsztyna i czy sytuacja z warunkami mieszkalnymi sie zmieniła jak również z godzinami pracy z góry dziękuję za opinie.

Tomasz 31

Witam.Czy jedzie ktoś 19.03.2019. Z Olsztyna i czy sytuacja z warunkami mieszkalnymi sie poprawily jak i z liczbą godzin z góry dziękuję za opinie.

Wiki

Hey czy ktoś jedzie 20 go do axidusa z okolic Wrocławia

Justyna

Witamy, wyjeżdża ktoś 18.02.2019r.?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
Justyna

Witam, jedzie ktoś może 18.02.2019r.?

Ola

Czy komuś z Was udało się dostać na sprzątanie na Tomorrowland? Interesuje mnie czy ciężko się dostać i jak ogolnie wygląda cala praca.:)

Wędrowiec

Miałem mieć 13 lutego wyjazd,wszystko było natak,czekałem dwa tygodnie,a teraz okazuje się ,że nic niewiedzą w biurze... Pięknie zmarnowałem przez 2 tygodnie czekania i dzwonienia oraz ogłoszenie z WorkForce ,które przynajmniej w porównaniu do Was ,realizuje aplikacje należycie !

Kamil

Witam,czy ktoś w najbliższym czasie jedzie do pracy? Jestem ciekawy jak to teraz wygląda?Bo opinie a szczególnie zakwaterowanie mnie przeraża.

Adrian

Niby 13 lutego mam wyjazd. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Komentarze są w większości negatywne. Ci którzy wystawiali ostatnie komentarze przed wyjazdem póki co nie wypowiadają się już w temacie, więc może jest ok. Jeśli pojadę to napewno wypowiem się co do pracy,mieszkania i ilości godzin. Ogólnie rzecz ujmując odniosę się do warunków i wszystko opiszę :) Mam też inną ofertę pracy, dlatego jeszcze nie wiem, czy zdecyduję się na axidusa.

Natka

Witam, wyjezdza ktos moze 21.01?

Weronika

ja wyjezdzam z koleżanką

Asia

tak, ja jadę

PP

Tak,ja :)

tosiewie
@Natka

Dziewczyny , możecie coś powiedzieć na temat warunków i pracy w Holandii ? Macie już jakąś opinie ? jesteście jeszcze tam czy już w Polsce ?

Arbuzik012

Firma AXIDUS to jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) przyjeżdżasz zajechany po podróży siedzisz w biurze podpisujesz z nimi umowę nie po polsku to jest raz jak pytasz o co chodzi co jest napisane mowia ci to nie wazne to nie istotne podpisuj nie ma czasu , przyjechaliśmy o 6 rano a miejsce zakwaterowania dostaliśmy o godzinie 14!! Mieszkanie ? Hahaha jeden wielki (usunięte przez administratora) smród (materace od moczu , szafki rozwalone mieszkania nie spełniają jakich kolwiek warunków zeby mieszkać ) aa i przyjeżdżasz niby praca od zaraz a jednak siedzisz na rezerwie i zarabiasz tylko na mieszkanie i u bezpieczenie zero pieniędzy dla ciebie (aktualnie 200 osób na rezerwie ) ODRADZAM !!! Moje sugestie dla AXIDUS: Zamknijcie to(usunięte przez administratora)

Xxx

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda transport oraz mieszkanie w tej agencji. I jaka tygodniowka mnie więcej wychodzi. Czy ktoś z was pracował przy sortowaniu listów

Joaaaaa

Zaproponowano mi dojazd do pracy za 5.50e dziennie! Odradzam w innych biurach dostajemy transport za darmo

Pracowalam już przez kilka agencji i w axidusie nie mam się do czego przyczepić. Może po prostu dobrze trafiłam. Wyjeżdzałam z koleżanka, pokój miałyśmy razem. Domek był wyposażony, na współlokatorow też nie mogę narzekać. Jesli chodzi o pracę to trafiłam na produkcje do pakowania owoców. Jak jesteś dobrym i sumiennym pracownikiem i chcesz coś załatwić to też nie ma problemu, ze wszystkim można się dogadać. Wróciłam z Holandii zadowolona i z mojej strony moge polecić agencje.

Dawid

Masakra nie polecam nikomu Moje sugestie dla AXIDUS: Nie polecam nikomu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko do poprawy, wywalić całe biuro

190 euro za 40 godzin pracy przecież to śmieszne w innych agencjach za tyle godzin miałem od 250-300 bez soboty oczywiście szczerze nie polecam do tego rezerwy jak Cie zwolnia z firmy. Przezucaja cię z firmy na firmę i dają do najgorszej pracy. Za święta i soboty nie płacą tak jak się należy za transport 5.50euro. Axidus kpiny sobie robi z pracowników. Nie jedzie tam bo zarobicie co najwyżej na jedzenie i bilet powrotny

Witamy, dziękujemy za opinię :) Skoro został Pan zwolniony z firmy to widocznie coś było nie tak. Z tygodnia w ktorym pracownik bez wiekowki pracuje 40 godzin (bez nadgodzin) po odtraceniu czynszu mieszkania i ubezpieczenia na czysto zostaje około 350 euro netto. Godziny nadliczbowe są liczone wg. ABU CAO - odsyłam do tego dokumentu. więc jeśli chodzi o płatności jesteśmy pewni że płacimy zgodnie z prawem za nadgodziny :). jesli jednak życzy Pan/Pani sobie wyjaśnienie przebiegu swojej kariery prosimy napisać do nas na adres info@axidus.com. Pozdrawiamy

Dziennikarz
@AXIDUS

Odniescie sie do materialu youtubera , ktory pokazal jakie warunki zapewnia wasza firma. Spanie ludzi na paletach na ogromne hali. Jeszcze nie wydaliscie oswiadczenia? Macie malo czasu, wkrotce sprawa zajmie sie telewizja. To jest poczatek waszego konca.

@AXIDUS

Ciekawe od kiedy za przepracowane 40h wychodzi wam 350 euro netto? Ja przy stawce 10.19€ brutto na takie pieniążki musiałem pracować jakieś 53h (38h po 10.19 i 15h po 10.19 x 135%), a więc 593,56brutto. Po odliczeniach podatku(100€), mieszkania(95€), ubezpieczenia(22.26€) i transportu(33€ (6x5.5€)) a więc netto 343.3€

Klamiecie
@AXIDUS

W takim razie nie wiem jakim cudem za 44h przy darmowym transporcie zarabiałam u Was 270e :) w drugiej firmie za 52h przy wyzszej stawce i rowniez przy darmowym transporcie 320e.

Przygotujcie się

Organizacja leży, w Polsce obiecują wszystko, a może się okazać, że nawet nie ma dla was miejsca do mieszkania (tak było z nami) musieliśmy się dogadać z innymi, żeby zamieszkali we 2 w jednoosobowym, a my w 3 do dwuosobowego. Miejsce zwolniło się po 3 dniach. Na numer SOFI kolega musiał czekać 3 tygodnie, po wielu mailach, telefonac, nawet pracodawca się w jego imieniu upomniał. Praca - sami nie wiedzą gdzie was przydzielą. Każdy kto przyjeżdżał do naszego budynku dostawał wiadomość, że będzie pracował w DPD. Wynik? Jedni na kwiatkach, my na pieczarkach, inni na ziemniakach. Dojazd do pracy >100km to normalka (potrącają dodatkowo 5 euro dziennie za transport). Koszty to średnio: 75 mieszkanie, 35 transport, 25 ubezpieczenie. W wakacje pracy po prostu brakuje, jak popracujesz po 6h dziennie to możesz być zadowolony. Sprawę ratują eventy w weekendy, ok 12h za 9,5 euro, jak nie masz pecha to przez pół dniówki się obijasz i udajesz. Na dokładkę po powrocie do Polski dostaliśmy karę 35 euro za bałagan w mieszkaniu (jak można zostawić bałagan mając w pokoju łóżko i metalową szafkę). Oczywiście nie masz szans tego udowodnić bo jak. (Trzeba było robić zdjęcia przed i po). Ogólnie firma słabiutko, ale słysząc innych o podobnych firmach można powiedzieć, że jedna z wielu. W zasadzie wszystko sprowadza się do szczęścia. Moje sugestie dla AXIDUS: Przestać kłamać w żywe oczy pracownikom. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Polepszyć organizację.

Klaudia
@Przygotujcie się

A jak z pracą obecnie...? Mój chłopak pojechał, sofi na 2 dzień wyrobili, ale jutro mija 3 dzień, gdy siedzi bez pracy....

Km

Witam. Mam do was pytanie a w zasadzie prośbę. Jestem a w zasadzie bylam pracownikiem innej firmy w Holandii (drukarnia)i mam wrażenie ze zostałam oszukana jeśli chodzi o wynagrodzenie. Pracowalam w firmie na "normalnej" unowie i co miesiąc otrzymywalam wynagrodzenie bez problemu. W listopadzie szefostwo oznajmiło ze wypłaty dostaniemy za listopad i grudzien w grudniu. I będzie odciagniey podatek. Dostalam wyplate w grudniu tylko za jeden miesiac a za grudzien nie ma. W styczniu też nie bylo za grudzien do.dnia dzisiejszego. Czyli za 2 miesiące dostalam jedną pensję. Proszę powiedzcie mi czy takie prawo obowiązuje w Holandii czy zostalam oszukana. Równie dobrze mogłam w grudniu nie przychodzic do pracy a przychodziłam. W firmie umowe mialam do świąt. Zrezygnowalam z niej. Moze ktos z biura axidus sie wypowie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Kamil

Witam ,wybiera się ktoś 06.02.2019 do holandii ,dzwoniła do mnie Pani z oferta wyjazdy właśnie w ten dzień (Rzeszów) jc możemy się zgadac mój e-mail kamilek14221@wp.pl

A.
@Kamil

Do jakiego miasta jedziesz i przy czym bedziesz pracować?

Arek

Banda złodziei i oszustów , nie jedzcie tam do pracy, wszystko co obiecują to kłamstwo Moje sugestie dla AXIDUS: Oddajcie mi bonus swiateczny Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć się w więzieniu

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.