Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Qarchh

Witam. Chciałbym zapytać osoby które realnie pracowały w axidusie na sprzątaniu po eventach. Jak atmosfera i praca ?? Jakie są średnie zarobki ? Czy pracodawca wywiązuje się ze wszystkiego tj transport mieszkanie, dodatek wakacyjny itp. ??

Od jakiegoś czasu pracuję w Axidusie na szklarni. Praca fizyczna więc na początku nie było łatwo, ale po wdrożeniu jest całkiem OK. Bawią mnie opinie osób które mimo, że wiedzą co to za praca po przyjeździe narzekają na temperaturę czy wilgotność powietrza a potem piszą tutaj opinie. Co do samej firmy jest kilka rzeczy do poprawy (m.in komunikacja z biurem), ale ze względu na wypłaty zawsze na czas ja jestem zadowolona.

Zadowolony

Pracuje w tej firmie juz rok i osobiscie nie moge na nic narzekac.Mam swoj staly zaklad pracy,a nawet stale stanowisko na ktorym pracuje i w rezultacie nie jestem wysylany do innych zakladow pracy.Zarobki jak dla mnie super-zaznaczam,ze nie mieszkam na firmowym mieszkaniu,tylko wynajmuje sobie prywatne mieszkanie i na wszystko mnie stac.Tak,ze polecam ta firme bez wzgledu na zle opinie o niej.Kto chce pracowac to zarobi,a kto przyjezdza tutaj na wakacje albo zeby sie naćpać-to nie ten adres.Pozdrawiam przyszlych pracownikow Axidusa. Moje sugestie dla AXIDUS: Usprawnijcie transport-to jest chyba najwazniejsza sugestia.

@Zadowolony

opinia bardzo pomocna dzięki

Teka
@Zadowolony

Czego to sami pracodawcy nie wymysla

Grześ

Pracuje tam już 2 miesiące, początki bywały trudne zanim nie pokazałem, że jestem dobrym pracownikiem. Teraz mam stałą firmę i ciągle jestem planowany . Warunki mieszkaniowe na początku mojej drogi w Axidusie były dobre ale miałem bardzo uciążliwych mieszkanców wiec poprosiłem o przeniesienie- udało się. Obecnie mam fajnych współlokatorów, którzy tak jak ja dbają o ład i porządek. Co do minusów kontakt z biurem na miejscu jest utrudniony - cieżko się dodzwonić, ale w razie problemów pomaga biuro w Polsce.

kol

(usunięte przez administratora) was na kase a wy sie dajecie

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bolo

Czy Axidus maja swoje busy i ile za nie trzeba zaplacic

Justynkaa27

Pracowałam 2 lata i mam bardzo miłe wspomnienia. Miałam wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane, zero konfliktów, zawsze pomocni. Ci co pracują nie mają problemów i zawsze są planowani do pracy. Jeśli chce się pracować to można na prawdę dobrze zarobić. Obecnie jestem w Polsce ale planuje znowu wrócić do Holandii w wakacje. Polecam wyjazdy z Axidusem !

Hania

Pracowałam w 4 agencjach i na axidusa nie mogę narzekać. Mieszkałam w pokoju z koleżanką z którą wyjechałam, udało się nam też pracować w tej samej firmie, co nie zawsze się udaje więc byłam bardzo zadowolona. Zakwaterowanie ok, warunki uważam były bardzo dobre, ale dużo zależy od osób z którymi się mieszka, bo jak ktoś nie sprząta to robi się problem. Nam się trafili fajni współlokatorzy. Dodatkowo dostałam samochód służbowy (jak ktoś ma prawo jazdy to jest taka opcja) i dojazdy do pracy miałam za darmo. Dla mnie agencja na plus, jeśli kiedyś będę jeszcze wyjeżdżać to na pewno przez axidusa.

Sandra

Pracowałam w Axidusie i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć. Wypłata zawsze była na czas, a warunki zakwaterowania miałam super (pokój dwuosobowy z przemiłą współlokatorką). Dodatkowo poznałam ekstra ludzi i jeżeli będę jeszcze kiedyś wyjeżdżać to tylko poprzez tę agencję. Moja ocena to 5+ jeżeli nie boisz się pracy i chcesz pracować.

Sabinkaaa21

Hej! Ja już od trzech tygodni pracuje w Axidus, póki co jest na prawdę dobrze. Warunki zakwaterowania na bardzo dobrym poziomie, mieszkania bardzo zadbane i czyste ale myślę że to też w dużej mierze zależy od osób które tam mieszkają i co najważniejsze dla mnie duża ilość godzin, wypłata zawsze na czas.

Praca ogólnie nie jest zła, wszystko zalezy od tego gdzie Cię przydzielą. Są firmy gdzie praca jest cięższa, ale jak ktoś jedzie do pracy fizycznej to ma chyba świadomość, że nie będzie tylko siedział i dostawał za to kase... Pieniądze zawsze na czas, atmosfera w pracy normalna tak jak i na domkach. Pracuje tutaj od kilku miesięcy i jak na razie nie moge narzekać.

Jack 92

Pozytywnie oceniam pod karzdym wzgledem firme Axidus

Skorpion

Axidus to najgorsza firma po przyjeździe do Holandii nikt się nie interesuje ludźmi praca raz jest a często siedzi się na domku po kilka dni szkoda czasu i nerwów koordynatorzy mają to gdzieś i cwaniakuja

Ana

Czy ktoś pracuje przy pakowaniu kawy-Rotterdam ? Interesuje mnie co to za firma i czy warto tam jechać. Jak z godzinami itc

makemecake
@Ana

mało godzin najniższa stawka ze wszystkich firm, nie polecam

Grzegorz

Pracowałem w Axidus dwa miesiące w 2018 r wyjechałem w tym czasie kiedy ludzie spali w magazynie.Mieszkałem w bungalowach warunki naprawdę znośne nikt nie da Ci mieszkać w Mariocie jeśli przyjechałeś zarobić i minimalizować koszty zaoszczędzić.Złe warunki to wymysł( większość) dzieci które przyjechały przeżyć przygodę w Holandii w wakacje.Jeśli przyjechałeś zarobić i nie boisz się pracy to da się wytrzymać.Znam ludzi którzy mieszkają w tych warunkach parę lat i chwalą.Dużo zależy od tego czy jesteś (usunięte przez administratora) czy nie.Jeśli chodzi o zarobki i rozliczenie kasy to narzekają ludzie którzy zerwali umowę przed czasem wtedy w/g umowy sporo tracą.Ja nie narzekam,mogę narzekać na organizację pracy,ale na początku później było ok.Podsumowując cierpliwości początki zawsze są trudne,a ludzie przyjeżdżają różni są chamy i bardzo normalni przy takiej ilości to norma.Firma zarabia na twojej pracy,ale o tym wiemy przed wyjazdem,więc przeczytaj warunki umowy i jeśli się zgadzasz jedź.

Nie polecam . Moje sugestie dla AXIDUS: Poprawić logistykę transport komunikację z biurem i z koordynatorem Stelendam .

Maniek

Odradzam odrazu wyjazdu przez ta Agencje

Paulinaa_95

Miałam przyjemność dwukrotnie pracować w Holandii w okresie wakacji za pośrednictwem Axidus i muszę przyznać że mam bardzo pozytywne doświadczenia. Wypłaty są na czas i odpowiednie do przepracowanych godzin. Biuro w Polsce zawsze bardzo pomocne, rekrutacja przebiega bardzo sprawnie, jak dzwoniłam do koordynatorów w Holandii, też zawsze otrzymywałam odpowiedź i pomoc. Mieszkanie również na duży plus, może pokoje nie są największe ale bardzo zadbane, ale to wiadomo jak lokatorzy dbaj sprzątają po sobie to jest ok.Jak dla mnie jest to fajna opcja dla studentów na wakacje, z jednej strony można zarobić więcej niż w Polsce, no a z drugiej połączyć przyjemne z pożytecznym. W Holandii jest co zobaczyć i w tym roku na pewno też wyjadę z Axidusem.

Pracowbik

Chciałam sprawdzić na własnej skórze opinie o tej firmie (nazwa nawet nie chce mi przejść przez gardło) i żałuję. Firma to tragedia pod każdym względem, lokacje to (usunięte przez administratora) brud, grzyb - warunki nie godne do życia! Mimo kilku zgłoszen firma nic z tym nie robi. Praca inna niż ci obiecują, tu kolejna skarga i obietnice, że zmienia lokacje i prace. I to tylko obietnice =/ zarobki nie godne człowieka. Firma powinna przestać istnieć, (usunięte przez administratora) to jednyne słowo, które do nich pasuje. Moje sugestie dla AXIDUS: Zamknąć firme

Wikuspepe

Cześć jedzie ktoś teraz w marcu na początku ja jadę prawodpodnie 12.03, ktoś coś?

Bercik
@Wikuspepe

Siemaneczko, ja próbuje 9garnac jakiś wyjazd też przez axidus ale cisza, skąd już znasz termin swojego wyjazdu

RADZIA
@Wikuspepe

siemka ja tez jade 12.03

Bartos

Zdecydowałam się na pracę w Axidusie i to była dobra decyzja! Jestem od początku roku, kasa leci, już widzę, że jest dobrze, odkładam sobie, żeby mieć ze spokojem na studia od nowego semestru, teraz mam dziekankę. Taki był mój cel i spokojnie mi się to uda. Wszystko ogarnięte, chodzę do pracy, godziny są, a i warunki mieszkaniowe całkiem spoko.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.