Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Klaudia

Pracuje przy odzieży już trzeci miesiąc, praca bardzo fajna, polecam ! :) Jeśli chodzi o Axidusa to wypłaty zawsze ok, nigdy nie miałam problemów, zawsze są na czas. Mieszkania również ok, pokoje może nie są największe ale jest schludnie i czysto. Jeśli chodzi o agencję ja jak najbardziej polecam !

Zuzka94

Tydzień temu wróciłam z Holandii, wyjezdzalam za pośrednictwem Axidusa, pracowałam na szklarni. Muszę przyznać, że pracy miałam sporo, co akurat jest ogromnym plusem, po tym czego się nasluchalam i naczytałam przed wyjazdem. Zarobkowo muszę skromnie przyznać, nie narzekam. Z zakwaterowania jestem zadowolona, mieszkałam z 2 innymi dziewczynami, z którymi od początku świetnie się zgrałysmy, warunki mieszkaniowe ok, skromnie, ale czysto i przytulnie. Z powodów rodzinnych musiałam zjechać do Polski, ale za miesiąc chce wrócić, zresztą zarówno ja jak i firma jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Abel93

Ja pracuję od początku roku na produkcji, nic skomplikowanego, głównie pakowanie. Zarobki jak za taką pracę nieporównywalnie wyższe niż w Polsce, więc nie ma co narzekać. Mieszkam w samym Rotterdamie, więc lokalizacja też niczego sobie. Może nie mam dużych wymagań, ale ogólnie jest naprawdę spoko.

Patrykkk

Praca spoko przy taśmie nic skomplikowanego, sporo godzin, dla mnie warunki w pełni pasowały. Praca sezonowa to super opcja dorabiam sobie co jakiś czas i napewno skorzystam jeszcze z ich oferty.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Abdon

Ja pracowałem w tamtym roku na wakacje przez 3 miesiące na szklarni. Praca jak to w szklarni, gorąco i duszno, ale godzin było dużo i na zarobki naprawdę nie mogę narzekać. Mieszkałem w Schiedam, było OK. Jak w domu. Polecam wszystkim zmotywowanym do pracy studentom i nie tylko. Może spotkamy się tam w tym roku :-)

Kacper 11

Wyjechałem z Axidusem 2 miesiące temu i jestem bardzo zadowolony. Mam dużo godzin pracy, wypłaty zawsze na czas. Dla mnie firma na plus, trzeba tylko chcieć pracować, a nie myśleć o imprezie

Wyjechałem z Axidusem w lutym, miałem obawy bo opinie były różne, ale zaryzykowałem. Prace zacząłem już następnego dnia od przyjazdu, były to różne zakłady i różne zmiany ale cały czas byłem planowany. Obecnie mam już stała firmę i jestem bardzo zadowolony. Zakwaterowanie mam z bardzo fajnymi młodymi ludźmi. Nie zgadzam się z tymi opiniami jak ktoś chce pracować to prace zawsze będzie miał, dużo jest takich osób które nie szanują pracy, a potem narzekają.

PĘPEK

Jestem od kilkunastu dni jest na prawdę W porządku. Jak zauważyłem na miejscu negatywne komentarze krążą o każdej agencji na każdy możliwy temat głównie od ludzi którzy nawet tu nie pracuja???? Ja trafiłem na hotel w fajnej miejscowości aarnhem. A pracuje na budowie wózków kwiatowych. Już na wakacje przyjeżdża do mnie dziewczyna będziemy mieli własny pokój i na ten moment jestem pozytywnie nastawiony. Duży plus to wypłaty co piątek przed weekendem. Na razie nie mam zastrzezen

Kamila

Bardzo dziwią mnie negatywne opinie na temat Axidusa. Dwa razy wyjeżdżałam z koleżankami do do pracy przy owocach w tym roku jadę po raz trzeci. Z pracy i zarobków jestem bardzo zadowolona. Oczywiście pracować trzeba, ale to jest chyba wiadome, bo za darmo nikt nikomu nic nie daje. Ważne jest żeby wiedzieć po co się jedzie do Holandii. Trafiłyśmy na bardzo fajną lokalizację i normalnych ludzi. Zresztą w razie problemów można się zawsze skontaktować z biurem i wszystko załatwić, wystarczą chęci. Z mojego doświadczenie agencja jest jak najbardziej w porządku i polecam wyjazdy z Axidusem !

Teresa

3 rok z rzędu wyjechałam razem z mężem do pracy przez axidusa. Pracujemy na szklarni z pomidorami , praca jest trochę cięższa niż na produkcji i temperatura jest wysoka, ale to kwestia przyzwyczajenia. Na małą ilość godzin nie możemy narzekać, zresztą gdyby tak było nie przyjeżdżalibyśmy tutaj kolejny raz. Powiem tak: najwięcej zastrzeżeń mają osoby, który przyjechały tutaj w innym celu niż praca zarobkowa... Jeśli przyjeżdżasz z myślą o pracy to pracujesz. Warunki mieszkaniowe mamy bardzo dobre i wspólny pokój dla siebie. Naprawdę firma godna polecenia!

Rommeeeekk

Wyjeżdżam za 2 tygodnie przez tą agencję, pracują tam już moi znajomi. Jakoś byłem sceptycznie nastawiony, żeby z nimi podjąć współpracę, wiadomo opinie czy takie fora mieszają trochę w głowie, a na pewno nie pomagają w podjęciu decyzji. Na szczęście mam znajomych i to z ich opinią się liczę. Pracują w Axidusie już od ponad roku, jeden na DPD, drugi na produkcji przy sałatkach, mieli wcześniej doświadczenie z różnymi agencjami i jak do tej pory najbardziej zadowoleni są z Axidusa. Zarobki ok, godzinowo też spoko, wiadomo zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, tygodnie słabsze godzinowo, ale jak zapewniają to sytuacja przejściowa, jak mówią jeśli jesteś nastawiony na pracę i to, aby zarobić to jak najbardziej można uderzać do Axidusa. No zobaczymy jak będzie, załatwiam sprawy i powoli przygotowuję się do wyjazdu. Jak się wszystko sprawdzi, zamierzam ściągnąć dziewczynę. Ktoś z okolic Sosnowca jedzie w najbliższym czasie?

Aaron4

Też u nich pracowałem i ogólnie było OK. Mieszkania spoko, ekipa fajna, praca też mi odpowiadała. Sporo zarobiłem. Można ich polecać.

Zadowolona

Wyjeżdżam z firma Axidus już 3 raz na wakacje. Każdego roku jestem bardzo zadowolona, w Polsce ciężko znaleźć coś sensownego na tak krótki okres czasu. Pracowałam na wielu firmach, ale podczas mojego pobytu zawsze byłam zaplanowana do pracy i kiedy chciałam mogłam pracować również w weekendy. Co do innych pracowników to często bywała sytuacje, ze ludzie nie chodzili do pracy bo to imprezka, bo się nie chciało, a potem dziwili się, że nie są planowani, kto by chciał takiego pracownika. Wypłaty na czas, posiadam prawo jazdy wiec mogłam być też kierowcą -fajna opcja. W tym roku też jadę 18 czerwca i polecam tą firmę każdemu.

Nikola97

Pracowałam w Axidus w zeszłym roku na ofercie wakacyjnej . Miałam dużo godzin pracy, wypłaty zawsze na czas więc ja mam dobrą opinię o tej firmie i polecam ją każdemu. W tym roku również się wybieram, bo przyda mi się dodatkowy zastrzyk gotówki na studia :).

Paulina

Pracowałam w Holandii w okresie wakacji za pośrednictwem Axidusa już dwa razy przy owocach i raz przy sortowaniu odzieży i mam bardzo pozytywne doświadczenia. Wypłaty są zawsze na czas i odpowiednie co do przepracowanych godzin. Istnieje możliwość też dodatkowych godzin i pracy w weekendy, jest to super jeśli ktoś wyjeżdża na krótszy okres, bo można na prawdę dobrze zarobić w krótkim czasie. Biuro w Polsce zawsze jest bardzo pomocne, rekrutacja przebiega sprawnie a jak dzwoniłam do koordynatorów w Holandii, też zawsze otrzymywałam odpowiedź na każde pytanie. Mieszkania również na duży plus, pokoje nie są największe ale czyste i zadbane, jednak to wiadomo jeśli lokatorzy dbaj i sprzątają po sobie to jest ok. Jak dla mnie jest to bardzo fajna opcja dla studentów na wakacje, ale myślę że też i na dłużej. W tym roku też wyjeżdżam w połowie lipca z trójką znajomych. Polecam Axidusa !

Klara

Pracowalam przez ta agencje i bylo ok. Godzin wyrabialam zazwyczaj ponad 50 tygodniowo. Są dodatki za nadgodziny i weekendy. Praca nie byla ciezka, chociaz wiadomo ze sa stanowiska gdzie pracuje sie ciezej, ale wtedy tez stawka jest wieksza. Jan znasz angielski to tez mozesz wiecej za godzine zarobic. Mieszkalam w hotelu pracowniczym, ale warunki byly przyzwoite. Ja jestem zadowolona.

Kama

Wyjechałam za pośrednictwem tej agencji, firmę polecili mi znajomi więc może dlatego łatwiej mi było podjąć decyzję. Ogólnie problemów nie miałam żadnych, praca nie była ciężka a pieniądze zawsze na czas. Podobało mi się i poznałam nowych ludzi. Sprawdzona agencja więc mogę śmiało polecić

Studentkaadministracji

To moje 3-cie wakacje z Axidusem. Od rozpoczęcia studiów wyjeżdżam co roku aby podreperować studencki budżet. Jestem bardzo zadowolona, zarobki zadowalające wcześniej zostałam poinformowana czego mogę się spodziewać, jakie są stawki, ile można zarobić. Jestem jeszcze na wiekówce, ale proporcjonalnie do niższej stawki, koszty zakwaterowania również dla takich osób są obniżone. Czy wszystko jest takie ok?!Myślę, że jak wszędzie zdarzają się jakieś gorsze, słabsze momenty, ja jednak jestem typem osoby, która wie na co się pisze i co chce osiągnąć, wiec ten krótki wyjazd (8tygodni) chce maksymalnie wykorzystać. W tym roku jadę na początku lipca i zabieram 2 koleżanki. Polecam wyjazd, ja za pierwszym razem bałam się po lekturze różnych opinii, ale szczerze moje zdanie jest takie, żeby samemu spróbować . Znajomi z którymi wcześniej wyjezdzalam podzielają moje zdanie...

Pm1

szczerze najwiecej na temat agencji maja do powiedzenia trolle internetowe i ludzie ktirzy sami przyczynili sie do bycia wyrzuconym z firmy. pracuje tu 4 lata na stabilnej firmie z salatkami. zarabiam po 400e tygodniowo. sciagnalem tu swija dziewczyne i razem mieszkamy na bungalu wspolnie. ona pracuje na sortowaniu owocow. nie raz jak potrzebuje wiecej kasy zglaszam sie na weekend np na eventy sprzatanie i kasa wpada. agencja traktuje cie powaznie jesli nie olewasz pracy. nigfy nie mialem problemu z wyplata i zawsze mialem ja na czas. odwazylem sie napisac bo moze zmofywuje innych obec ych lub bylych pracownikow do dodania wypowiedzi. jak slysze spanie na paletach co zdarzylo sie i agencja na tym fakt poplynela ale kazdy dostal odszkodowania albo jakies inne stare jednorazowe sprawy to uwazam ze jest wiele mega zlych gorzych agencji w holandii. osobiscie zaluje tylko ze nie zrobilem prawa jazdy. sa tu auta do dojazdow dk pracy i jak ma sie prawko daja xi ne do uzytku. zachęcam niezdecydowanych kraj jest piękny i malownjczy a agencja jest godna polecenia

Wojtek

Axidus to (usunięte przez administratora) i zlodzieje (usunięte przez administratora) !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.