Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Jolka

Byłam w Holandii przez to biuro kilka miesięcy. Zanim wyjechalam czytałam komentarze ale uznałam, że zaryzykuję. Jak dla mnie agencja wywiązywała się z obowiązków. Pieniądze zawsze na czas, wypłata się zgadzała, warunki mieszkaniowe dobre. Co do pracy to jak się chce pracować to praca jest, trzeba mieć tylko świadomośc, że jedzie się tam żeby zarobić a nie na wakacje. Ja nigdy nie miałam problemu z mała liczbą godzin.

Ona

Jedzie ktoś z Was 7.03.19?

Czarny

Pracuje z Axidusem 2 miesiące ogólnie nie można narzekać czasami są problemy w kontakcie z biurem raz miałem tylko przypadek ze 4 dni na rezerwie byłem od jakich 3 tyg. Pracuje w jednej firmie . Pieniadze są zawsze na czas wypłacane . Jako nowy pracownik dużo zeczy nie rozumiałem ale z regóły było mi to tłumaczone. Zakwaterowanie No cóż nie tego się spodziewałem Ter Aar cemping osobiście uważam za porażkę . No ale jak wszędzie są plusy i minusy. Ogólnie polecam firmę

Ciekawa

ile miałeś godz w styczniu i lutym?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Karolak

Witam jedzie ktoś 04.03.2019? Z Kostomłotow?

szymon1993

Jest tutaj ktoś kto był na Tommorowland 2018? Chciałbym w 2019 tam pojechać oraz poznać trochę więcej informacji od strony pracownika. Dzięki z góry

Pinia26
@szymon1993

760 euro na rękę miesięcznie ?? Minus wyżywienie ... MAŁO!! 8.5 za 40 h ... O Matko ????

Tomasz 31

Witam.Czy jedzie ktoś 19.03.2019. Z Olsztyna i czy sytuacja z warunkami mieszkalnymi sie zmieniła jak również z godzinami pracy jest lepiej z góry dziękuję.

pati321
@Tomasz 31

Ja chce jechać po 20 marca. Ktoś wie coś o warunkach mieszkaniowych?

Bercik
@Tomasz 31

Siemaneczko mam pytanie zarejestrowałem się na stronie axidus i nikt do mnie nie dzwoni, tylko formularz mi przysłali aby im wypełnić i odesłać. Skąd już znasz swój termin wyjazdu.

Tomasz31
@Bercik

Siemanko.Ja wyslalem formularz w polowie lutego,pozniej kilka telefonow do pani z agencji axidus i tyle wyjazdy z olsztyna sa co wtorek z tego co wiem i poprostu mam tydzien przed jeszcze zadzwonic i potwierdzic tyle a ty kiedy chcesz jechac

Danianols
@Tomasz31

Czy transport z Polski do Holandii jest płatny? Czy koszt jest po stronie agencji?

Tomasz 31
@Danianols

Transport jest płatny 350 złoty od osoby

Darek72
@Tomasz 31

Witam. Tomasz31 - jestem z Lubawy. To miasto między Iławą a Ostródą. Z tą firmą na jaką pracę jedziesz. Napisz mój e-mail: dismer1708@wp.pl

Madaj

Witam powiem wam tyle bylem w Axidus przez 1 rok i 7 miesiecy i mieszkałem w Schiedam i byly tez ciezkie chwile ale ogolnie caly pobyt wspominam (usunięte przez administratora) prawie caly czas praca w tej samej firmie. Firma jak ktos chce zarobic to zarobi i na przyjemnosci starczy wiec spoko pozdro nie jest zle

Natalia_91

Co do samej agencji bardzo dobrze wspominam współpracę z Axidus. Wypłacalni, z kontaktem też nie było nigdy problemów. Nigdzie nie jest idealnie, ale tu nie miałam zastrzeżeń. Co do godzin pracuje się 5/6 dni w tygodniu, wiadomo weekendy extra płatne. Zakwaterowanie w okolicach Rotterdamu, domki 6 osobowe, czyste i bardzo zadbane. Polecam pracę w Axidus i w tym roku też na pewno będę chciała wyjechać z nimi raz jeszcze.

Magda

Dziwią mnie negatywne opinie na temat tej agencji. 2 razy wyjezdzałam z koleżanką do szklarni i w tym roku jadę po raz 3. Z pracy jestem zadowolona i z zarobków również. Oczywiście pracowac trzeba, ale to chyba oczywiste, bo za darmo nikt nam nic nie da. Ważne żeby wiedzieć po co się jedzie. Zakwaterowania są rozne, my trafilysmy na fajną lokalizajcję i normalnych ludzi. Zresztą w razie jakichś problemów można się skontaktować z biurem i wszystko można załatwić, wystarczą chęci. Z mojego doświadczenie agencja jest jak najbardziej w porządku.

IGA

Witam, jestem byłym pracownikiem AXIDUS i jak tylko mam wolną przestrzeń to wyjeżdżam za ich pośrednictwem do Holandii. Jak do tej pory nigdy się ne zawiodłam. Na każdym etapie umawiania wyjazdu czy już po przyjeździe na miejsce mogę liczyć na wsparcie zarówno osób z biura w Polsce jak i na miejscu w Holandii. Praca zawsze była (przynajmniej w tym czasie kiedy wyjeżdżałam), czasami zdarzały się dni z mniejsza ilością godzin, ale to była zazwyczaj krótkotrwała sytuacja przejściowa. Wypłata na czas . Zakwaterowanie zgodnie z zapewnieniami (mieszkałam w mieszkaniu z 2 innymi kobietami), nie narzekam współlokatorki również dbały o porządek, wiec nasze wspólne mieszkanie było zawsze zadbane. Ogólnie polecam wyjazd z tą agencją, ja namówiłam siostrę i koleżankę planujemy wyjazd w połowie kwietna.

Wojtas

Czytam te opinie i mam tez swoja. Z Axidus spedzilem w Holandii kilka miesiecy, potem wrocilem do Polski i potem znow wrocilem do nich wrocilem. To juz duzo mowi. Nie jest zle. Pieniedze na pewno tak, stawki sa OK. Praca jest, rozne sa miejsca, ja trafilem na sortownie i to mi odpowiadalo. Ludzie wiadomo rozni, ale na ogol spoko. Liczy sie tez nastawienie, jak sie jedzie do pracy, a nie balowac to jest OK. Dla mnie Axidus sie sprawdzil.

herubinek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora) obiecując pracę której nie ma . Dać stawkę minimalną kierowcą dowóz do pracy to też praca i do tego odpowiedzialność za czyjeś życie i zdrowie . Odbierać telefony , odpisywać na emaile , poprawić kordynatora w miejscu zakwaterowania zakwaterowania np: Stelendam, usprawnić logistykę transportu.

Sylwia

Poszukuje ktoś transportu 27.02.2019 roku z lubelskiego?? Jadę samochodem z bratem do Holandi przez Axidus mamy wolne dwa miejsca w samochodzie. (usunięte przez administratora) bądź proszę o esemes na numer (usunięte przez administratora).

Dope
@Sylwia

Witaj Sylwio. Moglabys napisac gdzie jedziesz do pracy i czy bylas juz lub wiesz jak tam jest? :) pozdrawiam

Tygodniówka

Siedzę i sobie liczę tygodniówkę w EURO i wychodzi mi 190E :) Niech mnie ktoś poprawi jak coś źle policzyłem. Załóżmy że stawka 8,5E/h (netto) x 40 godz. tygodniowo = 340E no ok :) Ale od tego 340E - 98E (mieszkanie) - 23,60E (ubezpieczenie) - 28,30E (transport do pracy) = 190,10E 190E x 4,32zł = 821zł Czy to tak ma wyglądać?

kasia20

hej ja byłam w tamtym roku na wakacje i nie narzekam. Agencja jak każda inna dba o pracownika który jest zaangażowany w wykonywanie swojej pracy. Pierwszy tydzień był ciezki bo i godzin nie maiałam dużo ale to kwestia przeczekania i zrozumienia że noweo pracownika trzeba wdrożyć. Nie rozumiem ludzi którzy wylewają jad na agencję bo będąc na miejscu widziałam wiele i większość osób które siedzą na tak zwanej rezerwie są tam na własne życzenie. Ktoś kto imprezuje co weekend i nie wykazuje sie w pracy bo jest "wczorajszy" niech nie liczy na przywileje. Ja moge polecic, nie było lekko ale swoje zarobiłam w tym roku też planuje wyjechać.

Stefa12

Pracuję w firmie co roku w sezonie i nigdy nie narzekałam na brak godzin. Wypłata zawsze była na czas, a jeżeli pojawił się błąd w rozliczeniu to szybko otrzymywałam korektę i zwrot. W tym roku na pewno wyjadę ponownie. Bardzo polecam!

pipi2008

Ja miałam do czynienia z różnymi agencjami w Holandii i akurat do Axidusa nie mam żadnych zastrzeżeń. Wracam tam już 3 sezon. Początki zanim się nie wykazałam były średnie, ale potem kiedy pracodawca wiedział, że niczego nie zawalam i zawsze jestem w pracy miałam super. Pracowałam na sałatkach i ludzi i samą firmę oceniam bardzo dobrze. Byłam też na ofercie świątecznej i warunki promocji były mi znane 100% frekwencja i otrzymam zwrot czynszu mieszkaniowego, dotrzymałam warunków na zwrot czekałam ok. 3 tyg. Co do mieszkań są różne i ludzie na mieszkania również. Niejednokrotnie widziałam jak lokatorzy nie szanują zakwaterowań, potem dziwić się, że wszystko jest poniszczone i dodam, że nie trzeba mieszkać na kwaterze agencyjnej ani korzystać z ich transportu do pracy. Kontakt z biurem może nie jest najłatwiejszy ale zawsze można się zwrócić do biura w Polsce, pomogą.

Natiiii

Jedzie ktoś 1.10.2019r

karcia

hej. ja również pracowałam w Axidusie, jakiś czas temu ale byłam zadowolona, tak jak wyżej pisane, zależy po co się tam jedzie pracować czy szaleć.. zapewne przez ten czas dużo się zmieniło ale gdybym miałam możliwość wróciła bym tam ???? a moje pytanko brzmi czy Axidus powinien wystawić świadectwo pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.