Opinie o Holicon sp. z o.o. w Poznań

www.holicon.pl

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holicon sp. z o.o. w Poznań

dk

login to Twoje dk

jneidbewidbei

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zalogować się do INTRANET'u, co jest loginem?

Niezdecydowana

Ludzie pomóżcie .! W następny czwartek mam rozmowę kwalifikacyjną. Jak ona będzie wyglądała, muszę się ubrać 'total elegant' czy wystarczy strój formalny, lecz swobodny .? Szczerze to po przeczytaniu znacznej części opinii mam mieszane uczucia. Czy oni zatrudniają wszystkich, którzy przychodzą na rozmowę .? Polecacie pracę tam czy nie .?

mike

Kamilu- pojechałeś nieźle... Uśmiałem się przynajmniej przed pracą... Nazwałeś rzeczy po imieniu... Jest to prawda ale dość przerysowana. Stawka to nie (usunięte przez administratora) a (usunięte przez administratora) . Polsatowcy rzeczywiście- ciężko, ale z koordynatorami da się w miarę dobrze żyć (fakt- mają humory, ale można się przyzwyczaić)... Jeśli ktoś ma poważny stosunek do pracy to wytrzyma, ale rzeczywiście nie jest łatwo i jeśli ktoś ma perspektywę lepszej pracy nie warto się męczyć.

Konsultant Telefoniczny

dwukrotnie podchodziłem do pracyw tej firmie. jeden raz w ostrowie, raz w poznaniu, rozmowy były prowadzone przez miłe Panie, otwarte, rozmowne.

zadnych zbednych pytan - zainteresowania, moje ambicje, czy studiuje, kim chce zostac w przyszlosci, a jedno z wazniejszych pytan (wtedy byly infolinie przychodzace) - czy wole infolinie przychodzaca czy wychodzaca

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Magda

Cyfrowy Polsat - zgadza się? proszę o jakieś info nt szkolenia

asia

(usunięte przez administratora)własnie chciałabym być na przychodzącej gdzie nie ma dosprzedaży. można wiedzieć jaki to projekt? bo na pewno nie CP

mike

Praca na CP byłaby znośna gdyby nie te wszystkie testy i telefony z odpytkami i pytania o pierdoły o które żaden kl. nie zapyta. Rozmawiając z kl. mamy dostęp do skryptu, wszelkie informacje można znaleźć. Ale nie... mamy wiedzieć do czego służy przycisk RES na pilocie Sagema (na szkoleniu tego nie było a i widok pilota wczesniej był nieczytelny). Atmofera przez to robi się niefajna i do tego życie w strachu czy będzie audyt powyżej 70% czy może trafią na gorsze rozmowy, trafisz na dywanik a potem Cię zwolnią. I tym sposobem idąc do pracy jestem zestresowany zdam kolejną odpytkę i test, czy nie? Będę mial dobry audyt czy mnie wypierniczą... Zestresowany konsultant, żyjący pod presją to gorszy konsultant...

Maciek, Maćku!

Rozumiem, że w czasie przerwy teraz każą wam pisać pozytywne opinie o tej firmie? Holicon upada i nikt ani nic tego nie zmieni :)

sasha

nie maja limitow wiekowych, u nas pracuje kilka starszych osob na projekcie

konsultantka

Jest 19 a pensję zaksięgowano na moim koncie wczoraj. Rachunek byłam podpisać w piątek po południu, zgodnie z umową na przelew mają 10dni. Może by tak najpierw zebrać rzetelne informacje a potem wypisywać?

Mateusz

Pracowałem w firmie Holicon około 10 miesięcy, dziwię się, tym którzy piszą że to farma albo jakieś takie dziwne rzeczy, chyba naprawdę w niewielu miejscach pracowali. Jeśli chodzi o mnie pracę w Holi wspominam bardzo dobrze, mega atmosfera ludzie itd…natomiast sama praca?- wiadomo szału nie ma, no ale to call center, to chyba logiczne że będzie się dzwonić albo odbierać tel. Pozdrawiam ziomków z Tech.

Kate

Jejka też tam pracowałam, było znośnie, teraz to dopiero mam zapie…rz w innej takiej. Mega spoko, że można sobie było godziny ustawiać, kasa jak na to co trzeba robić to chyba ok, w sumie tyle samo miałam na targach jako hostessa, a tu przynajmniej siedziałam- zgadzam się ludzie najlepsi.

niemłoda

czy osoba po 50tce ma szanse na prace w Holicon?

pikus

Nie zgodzę się z tobą kolego... Przynajmniej jest jedno miejsce w którym pracuje już ponad 1,5 roku i jest to CC PRZYCHODZĄCA.. W której nie masz żadnej do sprzedaży bo to zabronione...Szkolenie jest pełnopłatne i każdy kończy to szkolenie dlaczego ??? Ponieważ jest kładziony nacisk na rozmowę z klientem i naukę w praktyce tzn... Od pierwszego dnia siedzisz przy słuchawkach i odsłuchujesz rozmowy a po pewnym czasie już sam odbierasz tel. (w czasie szkolenia) I część osób z Holiconu w tej firmie pracuje i nie narzekają bo warunki pracy są idealne a kierownik jest NORMALNY

pikus

Nie zgodzę się z tobą kolego... Przynajmniej jest jedno miejsce w którym pracuje już ponad 1,5 roku i jest to CC wychodząca... W której nie masz żadnej do sprzedaży bo to zabronione...Szkolenie jest pełnopłatne i każdy kończy to szkolenie dlaczego ??? Ponieważ jest kładziony nacisk na rozmowę z klientem i naukę w praktyce tzn... Od pierwszego dnia siedzisz przy słuchawkach i odsłuchujesz rozmowy a po pewnym czasie już sam odbierasz tel. (w czasie szkolenia) I część osób z Holiconu w tej firmie pracuje i nie narzekają bo warunki pracy są idealne a kierownik jest NORMALNY

dk14XX

teraz nie masz nigdzie infolinii bez dosprzedazy, wszedzie trzeba dosprzedawac nawet na obsłudze technicznej i awariach, ale na projekcie dla polsatu podobno az tak mocno nie cisna o to...

euklide

Hej! Umówiłam się na jutro na rozmowę w Holiconie, a teraz czytam Wasze opinie i zaczynam wątpić mocno.... Dla mnie ważna rzecz: Czy na wszystkich projektach obowiązuje dosprzedaż? Czy nie ma możliwości obsługiwać infolinii wyłącznie informacyjnej? Wiem, że przez telefon mi tego nie powiedzą, a muszę dojechać parędziesiąt kilometrów...

;]

Firma jak firma, ja tam pracowałem i muszę przyznać że faktycznie że ciśnienie na sprzedaż jest, bo z czego mają być wypłacane pensje ? To że jest obowiązkowa dosprzedaż mówią na szkoleniu, (usunięte prze administratora) cóż można iść do marketu za 5zł. Przerwy ? 50min na zmianę, więc nie wiem kto nie może iść na siku. Oceniać firmy jako takiej nie będę, praca dużo mnie nauczyła , szczególnie jeśli chodzi o obsługę klienta. Tyle..

karola

Pity przesylaja wiec luz.

Pracowałem tam na technicznej, ale zwolniono mnie, nie będę wnikał już za co, ale wg mnie niesłusznie. Cóż, zabrakło mi języka w gębie żeby się wybronić. Info dla "przyszłych pokoleń": pytajcie dokładnie na szkoleniu o zakres obowiązków: co musicie, czego nie, jaki typ klientów/jakie technologie wywalacie od razu dalej. Bo później może Wam brakować argumentów przy ewentualnej obronie. Ale chodzi o coś innego: jak wygląda kwestia PITów w holiconie? Trzeba iść/prześlą?

Zostaw merytoryczną opinię o Holicon sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holicon sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Holicon sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holicon sp. z o.o.