Opinie o ThoRo Sales-Solutions w Rostock

Firma ThoRo Sales-Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje pracowników do pracy w Niemczech.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ThoRo Sales-Solutions w Rostock

robol

Może n temat zaistniałej sytuacji wypowiedziałby się przedstawiciel firmy.

T

Dostał ktoś wypłatę?????

Rr

(usunięte przez administratora), radzę trzymać się z dała od tej firmy

Elektryk

Podobno dzisiaj wyszła wypłata ciekawe czy cześć czy calosc

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ThoRo Sales-Solutions, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Mechatronik
Rostock
GoodJob Marcin Pawlikowski
logo firmy Spawacz MAG TIG
Rostock
Spidersys Sp z o.o. Poland
pozew zbiorowy

W sprawie pozwu zbiorowego, ogarniam sytuację w tym temacie, będę Was Panowie na bieżąco powiadamiać. Dodam, że jest to mój trzeci post, który zapewne zostanie skasowany. Ale bez obaw dopniemy swego.

Możesz podać do siebie kontakt email ?

Robol

Ja bym był.Jakiś kontakt do Ciebie?

Vinson

Była może wypłata za kwiecień?

NiedoszłyPracownik

Wszystkim wam dziekuje, własnie dostałem "cudna" ofertę pracy z tej firmy ;) Dzięki wam uniknąłem wtopy i straty czasu i pieniędzy. Dzięki też, za gowork opinie :)

Mysla ze my konie.

Ktos dostał abrechnung za marzec,nie wspominając o wypłacie? Pozdrawiam towarzyszy :)

rr

Nie polecam, przez telefon wszystko ładnie opowiedziane, ściągają ludzi a potem okazuje się ze pracy nie ma tyle ile mówili i każą wracać i jak coś znajdą to się odezwà, nie powazna firma, trudny kontakt, nie odbierają telefonu a jak już odbierają to i tak ciężko coś załatwić..nie polecam

????

O co chodzi z skarbonką godzinową!?Czy jakoś tak..Ktoś wytłumaczy...

elektryk

do Rumcajs coś trzeba z tym zrobić ,tylko do kogo się udać ?

pp

Kasa wpłynęła wczoraj.

elektryk
@pp

No to chyba w firmie są równi i równiejsi. U mnie brak przelewu.

poszkodowany

TRZEBA RAZEM SIE WYBRAC

Brak kasy
@poszkodowany

Z tego co mi wiadomo to teraz firma nazywa się AM Personal omijać z daleka, brak wypłaty od kwietnia. Sprawa skierowana do sądu. Chyba trzeba odwiedzić prezesa...

@Brak kasy

Witam mój mąż pracuje w tej firmie i też niestety nie dostal wypłaty ale tak jest od lutego więc trzeba jakiś stosowny pozew do nich wystosował i zakończyć współpracę to nie firma to szczeniaki które chciały zabawić się w prezesów i kierowników niestety dziadostwo i oszuści. Pozdrawiam

Robol

W Hamburgu są biura co za darmo prowadzą takie sprawy.Koszty pokrywa unia

Zadowolony w H.j

Oczywiście ze w całości !.Bardziej uczciwej i żetelnej firmy nie znam !juz nie wspomnę że za każdym razem odbierają telefon !!!No poprostu firma palce lizać ...Powiem Wam że nawet osobiście się tam pofatyguje by ich uściskać i poznać No i oczywiście podziękować ...!!!

Zadowolony w H.j

ELEKTRYK

WITAM ,CZY KTOŚ OTRZYMAŁ WYNAGRODZENIE ?

shock

Ja dziś dostałem cała wypłatę plus zaległe diety .. ale brakuje jeszcze na oko 200e diet.. przyjdzie abrechnung to dalej trzeba będzie walczyć o swoje.

Oszukany

Macie przelewy ?. W całości ?.

Zostaw merytoryczną opinię o ThoRo Sales-Solutions - Rostock

ThoRo Sales-Solutions