Opinie o ThoRo Sales-Solutions w Rostock

Firma ThoRo Sales-Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje pracowników do pracy w Niemczech.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ThoRo Sales-Solutions w Rostock

Czy firma nadal istnieje? Z poniższych informacji wynika ze nie, ktoś ma informacje ?

Jacek Nowy wpis
@Paweł

W 2016 firma zbankrutowała. Odzyskałem część pieniędzy.

Steven Nowy wpis

Tak bywa, ze nie uda się utrzymać oby tylko pracownicy byli rozliczeni.

Czy pracodawca ThoRo Sales-Solutions motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jack Nowy wpis

Przecież w 2016 firma zbankrutowała . Jakieś pieniądze odzyskałem ale nie wszystko.

Firma ta jest słupem Jedziesz pracujesz i zarabiasz A z tego co wiem firma juz nie istnieje

@Piotr

Znaczy NIE ZARABIASZ I NIE MASZ NICZEGO tylko długi za wydany wyjazd

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ThoRo Sales-Solutions, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Mechatronik
Rostock
GoodJob Marcin Pawlikowski
logo firmy Lakiernik
Rostock
Balticpersonal GmbH
Piotr Szykuła

Witam wszystkich. Dzięki pomocy pani Idy Mikołajczyk która zajęła sie nasza sprawa od samego początku pilotowała pisała pisma dzwoniła i była ogromnie zaangażowana w pozytywne załatwienie naszego problemu .Udało się doprowadziliśmy do upadłości firmy Thoro z urzędu.Mam oficjalne pisamo z Agentur fur arbeit Tak wiec osoby które przesłały prawidłowo wypełniony Insolvenzgeld . wraz z potrzebnymi dokumentami do urzędu dostana pieniądze. Jeżeli ktoś nie wypełnił wniosku ciągle służę pomocą,prosze o info Pozdrawiam Piotr Szykuła

Robert
@Piotr Szykuła

Witam. Chciałem podziękować Panu (usunięte przez administratora)za pomoc którą od niego uzyskałem oraz za czas który mi poświęcił całkowicie za darmo.

Oszukany przez Expert Jobs
@Piotr Szykuła

Panie Piotrze Odwalił Pan kawał roboty!!! Mam pytanie czy orientuje się Pan czy firma Expert Jobs też oglosiła upadłość?

Piotr Sz.
@Oszukany przez Expert Jobs

Witam. Firma Expert Jobs została wzięta pod szczegółowa kontrole i można spodziewać sie szybkiej upadłości.,taka informacje przekazała mi dzisiaj p.Ida. Za zgoda i przyzwoleniem p.Idy podaje do niej nr tel.4943151951667 proszę osoby z Exsper o kontaktowanie sie bezpośrednio z nią i powołanie sie na mnie. Ona teraz was będzie pilotować.Pozdrawiam

@Piotr Szykuła

Witam Panie Piotrze-jestem też oszukany przez Thoro-proszę o namiar na Pana na maila-mirode@wp.pl-pozdrawiam Mirosław Derda

oszukany przez Expert Jobs
@Piotr Sz.

Dzięki!!!

Paweł B. elektryk
@Piotr Szykuła

A, gdzie można znależć tą informację o ogłszeniu upadłosci?. Może ktoś zna stronę / link, aby to było czarno na białym.

Piotr 76
@Piotr Sz.

Dzien dobry też potrzebowal bym pomocy czy Pani Ida rozmawia polsku

Piotr 76
@Piotr Szykuła

Proszę o podanie e-maila Panie Piotrze Oraz nr telefonu Na adres gor.pio.1976@wp.pl

@Piotr Szykuła

Witam. Odzyskałem 80 % należnych pieniędzy.Dobre i to.Dziękuję Panie Piotrze za okazaną pomoc i wytrwałość. Pozdrawiam

@Piotr Szykuła

proszę o kontakt do kogo się zwrócić o pomoc Tadeusz t.j.dolski @ gmal.com tel. 607 682 712

@Piotr 76

Panie Piotrze proszę o pomoc w odzyskaniu pieniędzy do kogo się zwrócić mój adres t.j.dolski@gmail.com tel. 60768272 podrawiam

@Piotr Szykuła

Proszę o pomoc w napisaniu Insolvenzgeld . Frau Klaffke niestety już nie może pomóc w sprawie Abrechnung lub Lohnsteuerbescheinigung za 2017 i 2018 rok z firmy Thoro . Czy mógł bym prosić o ksero dokumentu o upadłości firmy Thoro. Mój adres email to jb684@wp.pl nr tel.664574988

@Piotr Szykuła

Witam. Takze jestem poszkodowany przez firme thoro. Czy jest panu znany numer akt rozprawy w sadzie upadlosciowym? Potrzebuje go poniewaz chce pojsc do agencji pracy i odzyskac pieniadze. Moj mail: daimon_1987@tlen.pl Dziekuje Bardzo i Pozdrawiam :-)

Artur

Proszę o kontakt panie Piotrze. Mój adres orlos3@wp.pl

szaman1972
@Piotr Szykuła

Witam pilnie potrzebuje kontaktu z Panem Piotrem email lub telefon.

@szaman1972

Proszę napisać w czym mogę pomoc. Pozdrawiam Piotr.

Julia

@szaman1972, chciałabym przypomnieć Tobie o regulaminie forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem, w którym upublicznia się dane osobowe pracowników firm takie jak imiona lub numery telefonów. Czy pracowałeś w firmie ThoRo Sales-Solutions? Firma jest podobno zamknięta, czy możesz to ostatecznie potwierdzić?

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące ThoRo Sales-Solutions? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

M.K.

Thoro już nie istnieje.

Brak Kasy

Witam Jednak udało się odzyskać zaległe pieniądze z Expert Jobs, wszystko dzięki Pani Idze, której chciałbym serdecznie podziękować!!

Bardzo dziękuję pani Idzie panu Piotrowi za udzieloną pomoc w dzyskaniu pensji z expert jobs Serdecznie pozdrawiam

Hubert

Dziś otrzymałem zaległe wypłaty. Dziękuje przede wszystkim P. Piotrowi i P. Idze za pomoc!!! Trzymajcie się!

jb
@Hubert

Dziękuje przede wszystkim P. Piotrowi i P. Idze za pomoc!!!Dziś otrzymałem zaległą wypłate.

Czy faktycznie firma upadła?

@Zainteresowany

Tak. Do pozytywnego rozpatrzenia wniosku nie potrzebujesz tych informacji. wystarczy wysłać wypełniony wniosek i inne dokumenty, o których pisał Piotr Szykuła. Ja złożyłem papiery 8 stycznia , wypłatę otrzymałem już 20 stycznia. Przy okazji pragnę podziękować Panu Piotrowi za pomoc. Pozdrawiam Paweł B. elektryk

Piotr Szykuła

Witam. Dobrych informacji ciąg dalszy::))))) Ja wraz z kilkunastoma kolegami którzy odezwali sie dzisiaj do mnie odzyskaliśmy pieniądze. Proszę pamiętać ze urlop z ustawy nie wlicza sie do roszczenia. Mówiłem wam proszę uzbroić sie w cierpliwość dam rade. Temat uważam za zamknięty. Ja osobiście po nowym roku zakładam Thomasom sprawę cywilna na gruba kasę zadośćuczynienie za wyrządzone krzywdy itp. Trzymajcie sie.Powodzenia i pamiętajcie nigdy nie wolno sie poddawać.{Amen}

Poszkodowany również

Pozdrawiam adwokata który odradzał co poniektórym załatwiania sprawy bo nie ma sensu................ hahahaha

Poszkodowany również

Wygraliśmy!!!!! Zwroty wypłacone!!!!!

P. Szykuła

To miało być :))))) a nie?? Wiec udało sie.Dziekuje wszystkim. Życzę Wesołych Świąt.

P. Szykuła

Witam. Przysylaja juz decyzje z wiliczona kwota z insolvenzgeld.????????

Pani Klaffke ,jak i wszystko co związane z Thoro to wielka ściema.

Pomoc
@:(

Pani Klaffke jest Niemka, wiec rozumie tylko e-maile pisane po niemiecku. Jezeli do tej pory nie odpowiedziala, wowczas prosze takie osoby o przyslanie mi mejla, a ja wysle prosbe o przeslanie dokumentow do Frau Klaffke. Moj E-mail to : gaksch@freenet.de Pozdrawiam serdecznie

Pomoc

Uwaga, osoby, ktore nie dostaly dokumentow z Thoro lub AM lub z Expert Jobs, moga te dokumenty dostac droga mejlowa. Wystarczy wyslac e-mail do pani Klaffke (klaffke@steuerberater-klitzke.de) a ona odesle wszystkie dokumenty. Rozmawialem z nia dzis i wszyscy, ktorzy napisza do niej mejla, otrzymaja od reki brakujace dokumenty (np. Abrechnung lub Lohnsteuerbescheinigung za 2017 i 2018 rok) Pozdrawiam

Elektryk

Mi nie chociaż minęło parę dni

Brak kasy

Witam Nam adwokat powiedział, że to nie ma sensu się bawić w tą sprawę. Tylko narazić się na koszta sprawy. On już niczym nie odpowiada ponieważ firmę sprzedał komuś, komo nie można zlokalizować. Można się bawić w sądy, jedyne co można uzyskać to kartkę na ścianę. Bardziej skuteczną formą byłoby złożenie wizyty Panu Thomasowi, bo państwo niemieckie ma to w du....

@Brak kasy

Z przyjemnością złożył bym takową wizytę!!! Możemy się zmobilizować stawić się liczną grupką i zrobić sobie wycieczkę do Rostocka!! Jak najbardziej za !!!Pozdrawiam

Miro
@Elektryk

Piszę się na to, to kiedy?

Brak kasy
@Brak kasy

To jest nas 4 póki co

Elektryk

Ktoś coś wie nowego? Tyle czasu minęło, dokumentu do urzędu pracy złożone, z tego co wiem przesłane do Rostocku. Rostock prosił o abrachung z ostatnich 3 miesięcy, otrzymał i czisza od tamtej pory.

Zostaw merytoryczną opinię o ThoRo Sales-Solutions - Rostock

ThoRo Sales-Solutions