Opinie o ThoRo Sales-Solutions w Rostock

Firma ThoRo Sales-Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje pracowników do pracy w Niemczech.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ThoRo Sales-Solutions w Rostock

robol

Adwokat podpowiada żeby złożyć zawiadomienie o przestępstwie przeciwko Thomasom.Im więcej osób złoży tym większa będzie siła przebicia i można będzie dobrać się do ich majątku

walgor
@robol

tez chętnie dołączę się do zbiorówki. Dajcie znać na maila (wlgor@wp.pl)

chriss301

brak słów niemcy też już oszukują

Piotr Szykula

Proszę o udanie się do Agentur für Arbeit najlepiej osobiście w celu pobrania i wypełnienia wniosku ; Insolvenzgeld . Ze strony internetowej tez można pobrać Bylem osobiście koledzy również nie było problemu. Wiem ze firma nie zbankrutowała ale -; firma jest niewypłacalna co otwiera drogę do świadczenia.

Elek.
@Piotr Szykula

Szef Niemiec wysłał mnie do Arbeitsgericht, zgłosiłem sprawę, teraz czekam :)

Brak kasy

No to mamy podobną sytuację nasz adwokat, powiedział to samo idealnie by było gdyby firma ogłosiła upadłość, niestety jeszcze tydzień temu w Czwartek nigdzie nie było wpisu o upadłości firmy. Zaproponował że w ostateczności, pozew cywilny. Z tego co powiedział jest duże prawdopodobieństwo, że nie odprowadzał całych składek.

@Brak kasy

Ja mam nastepna rozprawe w poniedzialek zobaczymy jak bedzie poszlo pismo do sadu o zmianie wlasciciela i adresu czekamy.

@Sylvia

Jak można wiedzieć jakie są koszty takiej rozprawy ..??

@Elektryk

My oskarzylismy ThoRo o; -brak wyplat -brak swiadectwa pracy -brak dokumentow do zasilku dla bezrobotnych I dlatego adwokat wystapil o przeniesienie kosztow sadowych na ThoRo. Za chwile zlozymy jeszcze wniosek o odszkodowanie za poniesione straty materialne i moralne.

@Sylvia

I jak sprawa?Wyrok zapadł?

@Robol

Tak mam wyrok ThoRo musi nam zaplacic i dodatkowo firma ponosi wszystkie koszty sadowe wlacznie z honorarium mojego adwokata.

@Sylvia

Witam Można się zapytać, które Thoro musi Państwu zapłacić to stare z Rostocku czy nowe z Berlina?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ThoRo Sales-Solutions, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Lakiernik
Balticpersonal GmbH
logo firmy Mechatronik
GoodJob Marcin Pawlikowski
logo firmy Spawacz MAG TIG
Spidersys Sp z o.o. Poland
M.K.

Niestety Panowie myślę, że jedynym sposobem na odzyskanie pieniędzy jest nagłośnienie sprawy w polskich mediach. W końcu mamy w polsce odpowiedni "klimat" i jest nas nie mała ilość. Informacja o tym jak niemiecki pracodawca oszukał polskich pracowników i niemieckie urzędy się tym nie interesują może się z tego zrobić szum, a na tym możemy skorzystać.

Janusz

witam Czy wie ktoś ,gdzie można zdobyć pismo o upadłości firmy ?

Piotr Szykula

https://www.moneyhouse.de/ThoRo-Sales-Solutions-UG-haftungsbeschraenkt-Berlin Zastanawiamy sie z adwokatem i radcami prawnymi jak to najlepiej rozwiązać. Wygraną w sadzie pracy mamy pewna ale co z tego skoro firma jest nie wypłacalna.? Informacje przesłałem zainteresowanym mailem. Pozdrawiam.

@Piotr Szykula

Może trzeba zgłosić na policję oszustwo.

Oburzony

Uwaga. Firma Thoro oficjalnie przeniosla sie teraz do Berlina. prawdopodobnie Alexander Thomas przepisal firme na jakiegos slupa, ktory zgodnie z prawem, bedzie musial przejac wierzytelnosci. A ze ow jegomosc okaze sie bezdomnym spod budki z piwem, to juz inna historia. Oto nowy adres, ktory znalazlem w rejestrze firm: Friedrichstraße 95 10117 Berlin

@Oburzony

I co teraz w takiej sytuacji..??Czyli rozumie ze pieniędzy nie odzyskamy ..??!!

Poszkodowany równiez

Witam, Moim zdaniem jest tak jak pisze Elektryk, firmy dalej działają i właściciele czekają aż wszystko ucichnie i wszyscy albo wrócą do polski albo sobie darują a oni zaczną normalnie funkcjonować. Oni nie muszą być pod adresem Thoro , ale widnieją dalej w rejestrze firm więc odpowiednie instytucje w DE znajdą ich bez problemu. Tylko pod warunkiem ,że zgłosicie sprawę do sądu pracy w Niemczech obojętnie w którym mieście obecnie przebywacie.

Brak kasy

Można sprawdzić gdzieś, czy firma Expert Jobs ogłosiła upadłość?

Oszukany
@Brak kasy

www.insolvenzliste.com

Piotr Szykula

Witam wszystkich zainteresowanych. Proszę o pilny kontakt telefoniczny, watsApp ,skype. Z przykrością muszę stwierdzić ze otrzymałem parę mail co do których nie jestem pewnych ich dobrych zamiarów. Podejrzewam ze ktoś chciałby sie dowiedzieć jakie teraz kroki będę wykonywał. Proszę o wyrozumiałość. Sprawa pilna. Pozdrawiam Piotr Szykuła.

Jack

Pod koniec czerwca z mojej firmy do której Thoro mnie wysłało pojechało dwóch ludzi ze związków zawodowych i zobaczyli że firma jest zamknięta i nikt nie urzęduje.

Brak kasy

Mnie interesuje firma Expert Jobs, pracował ktoś może i wie coś więcej?

Kacper

Witam Udało się komuś w niemieckich rejestrach upadłości ustalić czy firma faktycznie ogłosiła upadłość? W moim przypadku nie jest to Thoro, lecz firma należąca do tego samego właściciela AM Personal UG, która również miała zostać zamknięta z powodu upadłości. Pozdrawiam

Kacper

Albert

Firma Reske została założona we wrześniu 2016 roku. Gdziekolwiek się nie poszuka, we wszystkich rejestrach utajnione jest, kto jest właścicielem firmy. Czy tylko mnie wygląda to na kolejną stajnię oszustwa rodziny Thomasów?

robol
@Albert

Raczej są powiązani z Thomasami bo stawki godzinowe i diety są podobne

Brak kasy

Z Rostocku do żadnej firmy... a już na pewno nie z pod adresu Wilhellm Platz 4 czy jak to tam, siedlisko zła...

Sylvia

My mamy rozprawe w sadzie pracy 7.07 w Neuemünster do dzisiaj nie mam pieniedzy od marca.Cwaniaki kombinuja zeby tylko nie wyplacic pieniędzy...koszty adwokata i sadowe przenieśliśmy na firme thoro niech placa...

@Sylvia

Daj znać jak poszło w sądzie

@Robol

Olali nas calkowicie na rozprawe nikt sie nie zglosil...

@Sylvia

I co w takiej sytuacji..??.Macie państwo sprawę wygraną ..??

I co teraz?

@Elektryk

Adwokat twierdzi ze sprawa jest wygrana, sami sobie zaszkodzili. Sa dwa rozwiazania albo znajde gdziekolwiek info ze firma splajtowala wtedy odzyskamy pieniadze z funduszu tzw.Insolvenzgeld albo dostane sadowy nakaz wyplaty ale wtedy moge czekac na kase latami...A co najlepsze sedzia stwierdzil ze nie zgadzaja mu sie abrechnungi za malo wyplacali....Czekam teraz na postanowienie sadu..

Dokładnie tez szukałem info o tej firmie a tu nic. Lepiej nie ryzykować kolejnym oszustwem przez Thomasów i spółkę!

Reske Personalservice GmbH

Witam Państwa serdecznie, piszę w imieniu firmy Reske Personalservice GmbH. Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą pracowników na terenie całych Niemiec na różnych stanowiskach: elektryk, monter instalacji sanitarnych, malarz, spawacz, monter podłóg i inne. Wiemy, że firma ThoRo Sales Solutions ogłosiła upadłość. W związku z tym, jeżeli poszukują Państwo pracy i chcieliby nawiązać ewentualną współpracę z nami, podaję adres e-mail, na który można przesłać swoje CV: praca@reske-personalservice.de Pozdrawiam, Reske Personalservice GmbH

Elk
@Reske Personalservice GmbH

To nie miejsce na takie reklamy, panie Reske. Nie wykorzystuj Pan tego forum dla taniej reklamy, tu ludzie się kontaktują, by połączyć siły w walce o pieniądze

Anatol
@Reske Personalservice GmbH

Uwaga, ta firma to może być jakiś klon powiązany z Thoro i Expert Jobs. W internecie nie ma prawie żadnych informacji o nich. Nie zdziwiłbym się, gdyby to była jakaś kolejna spółka oszustów Thomasów z Thoro, tylko założona na jakiegoś słupa

Pan Thomas
@Reske Personalservice GmbH

Witam Na tym forum nie znajda PANSTWO nikogo do pracy. Wszystkie firmy z Rostoku sa przegranej pozycji. Sory,ale Panstwa firma w zadnym wypadku nie budzi i nie bedzie budzic zaufania

Zostaw merytoryczną opinię o ThoRo Sales-Solutions - Rostock

ThoRo Sales-Solutions