Opinie o ThoRo Sales-Solutions w Rostock

Firma ThoRo Sales-Solutions UG z siedzibą w Rostocku poszukuje pracowników do pracy w Niemczech.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ThoRo Sales-Solutions w Rostock

Reske Personalservice GmbH

Witam Państwa serdecznie, piszę w imieniu firmy Reske Personalservice GmbH. Jesteśmy niemiecką firmą zatrudniającą pracowników na terenie całych Niemiec na różnych stanowiskach: elektryk, monter instalacji sanitarnych, malarz, monter elewacji, spawacz, monter podłóg i inne. Wiemy, że firma ThoRo Sales-Solutions ogłosiła upadłość. W związku z tym, jeżeli poszukują Państwo pracy i byliby zainteresowani podjęciem ewentualnej współpracy z nami, podaję adres e-meil, na który można przesyłać swoje CV. Pozdrawiam, Reske Personalservice GmbH

Reske Personalservice GmbH

Witam Państwa serdecznie, piszę w imieniu firmy Reske Personalservice GmbH z siedzibą w Rostocku. Jesteśmy niemiecką agencją pracy. Zatrudniamy pracowników na terenie całych Niemiec na różnych stanowiskach: elektrycy, monterzy instalacji sanitarnych i grzewczych, malarze, dociepleniowcy, spawacze, monterzy podłóg i inni. Wiemy, że firma ThoRo Sales-Solutions ogłosiła upadłość. Jeżeli ktoś z Państwa poszukuje pracy i chciałby się zapoznać z naszą ofertą podaje adres e-mailowy, na który mogą Państwo wysyłać swoje CV: praca@reske-personalservice.de Pozdrawiam, Reske Personalservice GmbH

RFN
@Reske Personalservice GmbH

Juz jedna nas zrobiła z Rostocka.... dziękuję bardzo za DDR tak proszę przekazać szefowi.

Hubert

Firmy już nie ma kolego. Pisz do Piotra, im nas więcej tym lepiej. piotr.szykula@gmail.com

Poszkodowany równiez

Wszyscy mogą odzyskać pieniądze bez względu na to czy Thoro istnieje czy nie !!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ThoRo Sales-Solutions, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kucharz a la carte
GoodJob Marcin Pawlikowski
logo firmy Lakiernik
Balticpersonal GmbH
logo firmy Spawacz MAG TIG
Spidersys Sp z o.o. Poland
Brak kasy

Witam Można sprawdzić gdzieś w internecie czy firma na 100% ogłosiła upadłość? Dziękuje za info

Piotr Szykula

Witam wszystkich. Jak wszyscy dokładnie wiemy firmy thoro juz nie ma ,oficjalnie ogłosi bankructwo na koniec miesiąca,wiem to na 100%(złożenie wniosku upadłościowego do sadu itp to chwile potrwa,takie przepisy). Każdy z nas zapewne nie raz zastanawiał sie co dalej będzie z naszymi pieniędzmi? Czy odzyska a jak to co ma robić gdzie iść gdzie dzwonić kogo pytać,milion myśli. Byli zapewnię tacy co juz skreślili te pieniądze ,LECZ JA DO NICH NIE NALEZĘ .Pracowaliśmy na te wypłaty,nikt za darmo nam ich nie dal.Ile wyrzeczeń to tylko sami wiemy co nas kosztowało.Ale do sedna. To moj pierwszy post. Kiedy firma funkconowala można było złożyć pozew do sadu ,moim zdaniem i tak by to nie przeszło a dlatego ze firma juz od poczatku roku miala problemy finansowe.Zero majątku własnego kapital 1000euro byl podany na stronie firmy oraz pare samochodów .Reasumując musiałbyś złożyć wniosek do sadu na piśmie oraz dobrze wytłumaczyć sprawę itp. Ja osobiście jestem mówiący lecz słownictwo sadowe juz mnie przerasta,a o napisaniu pozwu nie wspomnę.Koszt jednego pisma u adwokata wynosi w granicach 150 euro oraz musiał bys sie stawić na sprawę osobiście oraz pokrycie pewnych kosztów sadowych. Ale. Firmy defakto juz nie ma i co dalej. Pamiętajmy pieniądze nie przepadły tutaj w De sa inne rygorystyczne przepisy odszkodowawcze. 1.Możesz sam to ogarnąć,jeżeli masz duzo czsu znasz sie na prawie mowisz czytasz i piszesz w stopniu biegłym po niemiecku to ok. 2.Albo wspolny adwokat ktory to wszysto pokieruje w naszy imieniu do syndyka masy upadlosciowej oraz Finanzamt ktory bedzie naszym platnikiem. http://punkt.media/pl/poradniki/niemcy/poradnik-dla-pracujacego-d/416-insolvenzgeld Ja osbiscie jestem za punktem drugim;wiec czym wiecej nas tym lepiej. Juz rozmawiałem z adwokatem w tej sprawie. Dodam ze pracuje w Niemczech tylko juz na direct i tej sprawy nie popuszczę. Jezeli byl by ktos zainteresowany w grupowym adwokacie podaje moj oficjalny mail piotr.szykula@gmail.com Wysyłając do maila proszę używać oficjalnych maili,tylko takie przyjmuje. Wiejec szczegółów na maila. P.s Jak znacie ludzi również poszkodowanych proszę ich poinformować o sytuacji. W ilości siła. Czekam na kontakt .Czas ucieka. Pozdrawiam Piotr Szykula.

Piotr Szykula

Witam wszystkich. Jak wszyscy dokładnie wiemy firmy thoro juz nie ma ,oficjalnie ogłosi bankructwo na koniec miesiąca,wiem to na 100%(złożenie wniosku upadłościowego do sadu itp to chwile potrwa,takie przepisy). Każdy z nas zapewne nie raz zastanawiał sie co dalej będzie z naszymi pieniędzmi? Czy odzyska a jak to co ma robić gdzie iść gdzie dzwonić kogo pytać,milion myśli. Byli zapewnię tacy co juz skreślili te pieniądze ,LECZ JA DO NICH NIE NALEZĘ .Pracowaliśmy na te wypłaty,nikt za darmo nam ich nie dal.Ile wyrzeczeń to tylko sami wiemy co nas kosztowało.Ale do sedna. To moj pierwszy post. Kiedy firma funkconowala można było złożyć pozew do sadu ,moim zdaniem i tak by to nie przeszło a dlatego ze firma juz od poczatku roku miala problemy finansowe.Zero majątku własnego kapital 1000euro byl podany na stronie firmy oraz pare samochodów .Reasumując musiałbyś złożyć wniosek do sadu na piśmie oraz dobrze wytłumaczyć sprawę itp. Ja osobiście jestem mówiący lecz słownictwo sadowe juz mnie przerasta,a o napisaniu pozwu nie wspomnę.Koszt jednego pisma u adwokata wynosi w granicach 150 euro oraz musiał bys sie stawić na sprawę osobiście oraz pokrycie pewnych kosztów sadowych. Ale. Firmy defakto juz nie ma i co dalej. Pamiętajmy pieniądze nie przepadły tutaj w De sa inne rygorystyczne przepisy odszkodowawcze. 1.Możesz sam to ogarnąć,jeżeli masz duzo czsu znasz sie na prawie mowisz czytasz i piszesz w stopniu biegłym po niemiecku to ok. 2.Albo wspolny adwokat ktory to wszysto pokieruje w naszy imieniu do syndyka masy upadlosciowej oraz Finanzamt ktory bedzie naszym platnikiem. http://punkt.media/pl/poradniki/niemcy/poradnik-dla-pracujacego-d/416-insolvenzgeld Ja osbiscie jestem za punktem drugim;wiec czym wiecej nas tym lepiej. Juz rozmawiałem z adwokatem w tej sprawie. Dodam ze pracuje w Niemczech tylko juz na direct i tej sprawy nie popuszczę. Jezeli byl by ktos zainteresowany w grupowym adwokacie podaje moj oficjalny mail piotr.szykula@gmail.com Wysylajac do maila prosze uzywac oficjalnych maili,tylko takie przyjmuje. Wiejec szczegółów na maila. P.s Jak znacie ludzi rowniez poszkodowanych prosze ich poinformować o sytuacji. W ilości siła. Czekam na kontakt .Czas ucieka. Pozdrawiam Piotr Szykula.

Mirek

Ja dziś dostałem pocztą Abrechnung za MAJ a pieniedzy za kwiecien jeszcze nie dostałem :( trzeba sie wybrac do nich do rostocku

shock

Jak wyżej, firmy już nie ma. Numery wszystkie wyłączone, strona internetowa skasowana. Znikome szanse na odzyskanie kasy jak firma plantuje. Powodzenia

Wku...

Dostał już ktoś wypowiedzenie...??!

Brak kasy

Witam Ktoś wie, czy firma ogłosiła już upadłość? Omijać firmy z pod tego adresu są tam trzy, o których mi wiadomo. Też wam wciskali bajkę że nie popłaciły im inne firmy i sprawy oddali do sądu? Czy tylko nam taki kit wklejają? Pani Moniko, będziemy się z Pani mężem kontaktować tel. bo nas też na kilka tys. wy****

Przecież tej firmy już nie ma i wszyscy dostało wypowoedzenią w tamtym tygodniu

Załamany

Oddał już ktoś sprawę do sądu???Proszę o jakiś kontakt! Z Thoro nie ma już żadnego kontaktu !!!

Potwierdzam wszystko co napisane mój mąż zaczął pracę w Moosburgu w lutym i co miesiąc kłopoty z pieniędzmi za kwiecień wciąż nie ma wypłaty co tydzień kłopot z kwaterami nieraz trzeba z walizkami do pczeracy iść bo firma kwatery nie zapłaciła. Teraz wysłali go na koniec Niemiec na miejscu okazało się że nie ma kwatery i musieli kosztować na dworcu z pakunkami i oczywiście bez grosza a rano do pracy to jest masakra naciągane jakich mało. Dodzwonić się nie da albo dodzwonić się do p.Martyny a ona o Bożym świecie nic nie wie tylko się uśmiecha. Nie ma pieniędzy praca co tydzień gdzieś indziej bez wytłumaczenia i wogole nie liczą się z tym że tam pracują ludzie a nie zwierzęta. Trzeba coś z tym zrobić bo tak nie może być. Nie polecam nikomu tej firmy bo będzie bez pieniędzy i nieraz spał na dworcu.zaganiaja do różnych prac nie związanych z kwalifikacjami z którymi się przyjeżdża czyli np.spawacz sprząta lub wkręcić śrubki dobre co!Pozdrawiam serdecznie i omijanie firmę wielkim łukiem ????????

On

Zgloscie to do sadu pracy w Rostocku

Brak kasy

Ja zgłosiłem sprawę do Generalnego Konsulatu Rzeczpospolitej Polski w Hamburgu i tam pewna Pani nam pomogła napisać wezwanie do zapłaty, w pon znajdzie prawnika polsko języcznego. Zobaczcie w umowie bo tak klauzula jest że po 3 mies. bez pisemnego wezwanie roszczenia do wynagrodzenia przepadają i już nic się nie da zrobić.

Carlos

Sprawę trzeba skierować do Niemieckiego Urzędu skarbowego w Roztocku, najlepiej jak zgłosimy wszyscy razem. Pozdrawiam

@Carlos

Podaj do siebie jakiś kontakt

@Carlos

Jesteśmy w tej samej sytuacji mój mąż jeszcze pracuje ale za friko bez kasy od kwietnia w razie pozwu daje na niego namiary 511994881 .pozdrawiam serdecznie

Oszust

robol

Nie dzwonić na ten nr to jacyś naciągacze z afryki

El

Bezczelni zlodzieje

eli

Od dzis nie ma juz tej firmy

wodnik84
@eli

jak to nie ma ? zamknęli, by otworzyć nowa, czyli zmienić nazwę na inna ?

Zostaw merytoryczną opinię o ThoRo Sales-Solutions - Rostock

ThoRo Sales-Solutions