Opinie o MCKEEN-BEEF w Lisków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MCKEEN-BEEF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MCKEEN-BEEF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCKEEN-BEEF w Lisków

Pracownicy

Tak, jest prowadzona rekrutacja na produkcje.

Jig

200 godzin miesięcznie i 2500 tys jak ci pasuje taka robota to spoko ????

Irena

Czy ktoś ostatnio aplikował do firmy? Możecie podzielić się z nami informacjami na temat przebiegu procesu rekrutacji w tym miejscu? @Jo, czy możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Co dokładnie chciałeś nam przekazać za jej pośrednictwem? Czy jesteś obecnie pracownikiem firmy?

Jo

Jak żyje uszaty? Ilona tej firmy ????

Irena

@odpowiedz dla administratora, rozumiem poczucie zrezygnowania ale myślę, że jednak warto wyrazić swoją opinię. Użytkownicy szukający opinii o pracy w tej firmie będą wdzięczni za odpowiedź. Być może przyczyni się ona do ich decyzji dotyczącej podjęcia bądź nie podjęcia współpracy z MCKEEN-BEEF. Czy podzielisz się z nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MCKEEN-BEEF? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Od ostatniej opinii związanej z MCKEEN-BEEF minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

odpowiedz dla administratora

szkoda gadać.

Adolf

Zajefajna praca wyczerpal juz zasoby Polaków zasoby Ukraińców i Moldawiancow od teraz jedzie na Gruzinach haha to co ten niby pracodawca odwala to nawet nie śmieszne to smutne ze pomimo przebitki w euro wciąż jedzie okradajac własnych pracowników a zeby uzyskac uznanie wielmoznego Helmuta trzeba odnosić ... biedny on majac tak.nie ciekawie życie

Ko
@Adolf

No to czekamy teraz na Bangladesz to jest dopiero siła robocza

Jo

Zmieniło się teraz nawet idąc do toalety odbijasz się kartą ???? hahaha

Kkkkk
@Jo

Tak Cie to bulwersuje a czy zastanowiles sie ze takie rozwiazania wprowadzane sa z mysla o bezpieczenstwie pracownikow, np w razie pozaru ??? Tak zeby latwo mozna bylo ustalic w ktorym miejscu przebywaja dane osoby i sprawnie je ewakuowac... Jakos nie widze w tym niczego strasznego...

xxx

Straszna firma ( mam na myśli Ubojnie- Lisków) zatrudniaja, a potem zwalniają bez powodu, dziewczyny w biurze w Linne nie są chętne do pomocy, niby muszą cie przeszkolić, ale robią to z wielkim fochem, az strach je się o coś spytać, szczeglonie jedna pani, ktora chodzi do szefowej, przesiaduje pól dnia i kabluje na wszystkich...

Penelopa
@xxx

Ubojnia jest na Linne a nie w Liskowie... Tam jest trochę inny świat. W Liskowie atmosfera w biurze jest dobra chociaż pracy jest sporo i wymaga ona odporności na stres oraz sumienności w wykonywaniu zadań. Jeśli pracujesz dobrze to nie musisz się bać.

@Penelopa

Pracowałam bardzo dobrze i mnie zwolnili.

Zeus
@Penelopa

Sama nie wierzysz w to co piszesz tyle powiem kobieto nie jestes na hali tam gdzie traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) !!!

Dysponujecie jakimiś informacjami z życia firmy? Podzielcie się swoją opinią związaną z wynagrodzeniem w MCKEEN-BEEF. To coś, co może okazać się bardzo ważne dla innych użytkowników.

Zeus

Zarobki???? Hahahaha to jakiś żart !!!!! Jedna wielka kpina... z tego co wiem od osób które tam pracują to maja 2 umowy umowa o prace z najniższa krajowa i umowa zlecenie czyli umowa akordowa która wyglada tak ze nikt nie wiem ile ma płacone od tony!!!!!!!! ponoc jest jakaś tablica do której są dopisani ludzie stojący przy taśmie, a nawet ludzie którzy nie stoją przy tasmie i Ci z taśmy musza robic na nich przez co maja mniejsze zarobki.. Ludzie zastanówcie się zanim tam pójdziecie pracować bo wyzysk jest z kosmosu wręcz!!!! Wiem to od osób które tam nadal pracują, a pracuja dlatego ze nie maja innego wyjścia a właściciel doi ich z kasy i czuje się bezkarny, a na koniec powiem wam ,,wypier...aj”

BYŁY PRACOWNIK

UBOJNIA bo o niej będę się teraz wypowiadał. Współczuję każdej jednej osobie, która musi znosić humoru szefowej. Generalnie jak jesteś na piedestale i z jakiegoś powodu spodobales się pracodawcy to masz super, gdy chcą Cie zwolnić najpierw prowadzą gierkę pod tytułem: Patrzymy Ci na ręce i na czymś w końcu złapiemy a jak nie złapiemy to i tak wlepimy WYPOWIEDZENIE. Rotacja w biurze z jaką jeszcze nigdy się nie spotkałem w innej firmie, średnio w ciągu miesiąca jedna osoba albo jest zwalniania albo sama idzie gdzieś gdzie są godne warunki. GDZIEŚ GDZIE PRACOWNIK STANOWI JAKĄŚ WARTOŚĆ. Wynagrodzenie mizerne...

Bogna

MCKEEN-BEEF ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Jestem zaskoczona niektórymi wpisami.

Borg
@Bogna

No bo wiesz, póki pracujesz to jest fajnie i jakoś jedziesz dalej, ale jak cię zwalniają to w wyniku stresu pourazowego ludzie piszą nieprzyjemne rzeczy o pracodawcy. Pewnie zadowolenie z pracy zależy też od działu w którym się pracuje bo każdy dział ma inne obowiązki i problemy.

kobieta-pracująca

Dziwią mnie powyższe opinie, uważam ze są trochę krzywdzące i nie zawierają całej prawdy na temat pracy w McKeen-Beef . Ja pracuje tam już kilka lat i nie narzekam. Nikt nigdy nie miał do mnie pretensji ani o L4 ani o prośbę o urlop. Prawdą jest ze trzeba się cały czas starać i wypełniać swoje obowiązki jak najlepiej ale czy jest w tym coś dziwnego ??? Wydaje mi się ze właśnie na tym polega praca zawodowa i ze dorośli ludzie powinni się z tym liczyć...

zawiedzina
@kobieta-pracująca

Każdy sie stara w pracy, to co piszesz to nic nadzwyczajnego...Ale skoro jest tylko złych opini o mckeen to coś w tym musi być, nie piszą to ludzie przypadkowi tylko tam pracujący. Będąc u lekarza po badania do pracy, sam powiedział, że nie za bardzo jest w tej firmie, więć skąds sie to bierze. Ja tam pracowałam i wypowiadam sie sczerze , że atmosfera w tej firmie jest tragiczna, nie wiem czy pracujsz w Liskowie czy w Linne, ja mogę się tylko wypowiedzieć o Linne, poza tym pracuje tam jedna Pani, która chodzi ciągle do szefowej wiadomo w jakim celu....wszyscy się jej podlizxują jakby była tam Bogiem..

@kobieta-pracująca

Kobieto- pracująca co ty bredzisz? L4 tam dostarczyć to od razu wylatujesz.Tam ludzi mają za idiotów przy podpisaniu listy płac podkładają do podpisu druk ,,wypowiedzenia umowy" na prośbę pracownika bez daty.Pracowałem tam ponad 3 lata -mobbing,okradanie z tonażu i z godzin to u nich standard.Tam pracownik ma tylko prawo pracować a najlepiej za dwóch.

niedoszły niewolnik

Starałem się o pracę w tym zakładzie ,podczas rozmowy z kenem w mojej obecności wyrzucił na zbity pysk dwie osoby uzasadniając "bo oni mi nie podobają " .Jakieś grosze mi zaproponował i dzięki bogu tam nie pracuję

Whipped Peter
@niedoszły niewolnik

Typowy brak zrozumienia dla humoru obcokrajowców. Szef nigdy nie musi tłumaczyć osobom postronnym jakie były powody zwolnienia pracowników. Postaw sobie pytanie: Czy gdyby pierwszy cesarz Chin Qin Shi Huang był pobłażliwy to czy zdołał by zakończyć okres walczących królestw i zjednoczyć Chiny?

niedoszły pracownik
@niedoszły niewolnik

Gdzie widzisz w tym humor ? Zwolnił kolesi bo mu się nie podobali , rzeczywiście w (usunięte przez administratora) smieszne . I skąd porównanie do niemieckiego cwaniaka di cesarza?

3 forma prawdy
@niedoszły pracownik

Nie znasz Kena ani firmy i opowiadasz glupoty. Nie zwalnia sie dobrych pracownikow bo sie nie podobaja. Jak bys popracowal u nas to bys zrozumial. To ze tak powiedzial nie oznacza ze to bylo powodem. Jak dluzszy czas nie spelniali zasad i sie obijali to ich zwolnil. No ale niedoszlemu Whipped Peterowi sie tego nie wyjasni.

Niedoszły GORDON
@3 forma prawdy

Pomimo że bronisz tego zakładu , dam se looz z dalszą dyskusja może rzeczywiście mało wiem o samej instytucji ale znam parę osób tam pracujących i nie są one tą pracą zachwycone.

Aligator12345

Witam pracowałem w tej firmie jak i w kilku innych w swojej karierze wiec nie patrzę z jakimś uprzedzeniem. Uważam że przy bardziej ludzkim traktowaniu ludzi przez zarząd byłoby całkiem fajnie gdyby nie uklady podlizywanie się i kablowanie.moim zdaniem niektóre osoby nie powinny zajmować swoich stanowisk a tym bardziej zarządzać ludźmi bo po prostu się do tego nie nadają. Zawsze wychodzę z założenia że do pracy chodzi się z przyjemnością a jeżeli ktoś boi się ze jutro albo jeszcze dziś zostanie zwolniony to coś nie tak. Nie będę używał ostrych słów bo moja kultura na to nie pozwala. Tej kultury na pewno brakuje całemu zarządowi. Ale to ich firma i ich sprawa nic mi do tego. Wiem tylko ze doputy dopuki będą pracować lizusy i donosi ciele to atmosfera się nigdy nie poprawi. Nie polecam pracy w tej firmie dla tylko trochę inteligentnych ludzi. Strata czaś i nerwów. Proszę tylko tych lizusów o nie odnoszenia się do tego wpisu bo mają mało doświadczenia żeby się wypowiadać. Nikogo nie próbuję obrażać. Wszystkie pozytywne opinie to opinie lizusów. Tak naprawdę to zawiodła mnie firma swoim postępowaniem z człowiekiem. Pozdrawiam wszystkich. Ciesze się że już tam nie musze robić. Prywatnie uważam ze bardziej szanują w biedronki czy tesco niż tam.

Borg
@Aligator12345

"Nie polecam pracy w tej firmie dla tylko trochę inteligentnych ludzi." Czyli wg twojej teorii na produkcji pracują niezbyt inteligentne osoby? Na twoim miejscu nie publikował bym swoich danych osobowych bo to mogło by się źle skończyć. (dla ciebie). "We are the Borg. Your biological and technological distinctiveness will be added to our own. Resistance is futile."

Piana

A wiesz co ci połowie przełożony tam; jak ci nie pasuje to się zwolni i taka tan jest gadka

@Piana

Hej (usunięte przez administratora) WIESZ że szczytem chamstwa jest podszywac sie pod kogoś pracuje w tej firmie a Kenn dobrze wie ze mam ksywe piana wiec napisz mi z łaski swojej jak sie nazywasz tak zebym wiedzial komu podziękować za ewentualne wypowiedzenie!!!! Masz (usunięte przez administratora) prawo do swoich opini ale podpisuj sie pod nimi swoją osobą a nie kimś inny (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!

Fortepian Calisia M-165
@Prawdziwy Piana

Ken piszemy przez jedno n szanowny kolego i nie denerwuj się tak bardzo. W internecie każdy może sobie wymyślić nick jaki chce. Takimi wypowiedziami zaniżasz poziom dyskusji (nie to by był jakiś wysoki, jak to na goworku), ale to źle świadczy o inteligencji pracowników firmy.

z

Beznadziejna firma, osoby w biurze są takie sami, kablują jeden na drugiego..

W
@z

Chyba kolega pomylił zakłady... No ale skoro na goworku istnieje McKeen-Beef z siedzibą w Kaliszu i nikomu to nie przeszkadza to pomylenie zakładu z Liskowa z Ubojnią można uznać za drobne niedopatrzenie. Swoją drogą tam też się powoli sytuacja poprawia.

A

Tutaj pracują tylko desperaci

B
@A

Ja się za desperata nie uważam. Pracowałem w wielu firmach w Kaliszu i naprawdę w McKeen-Beef tragedii nie ma. No chyba, że ktoś nie szanuje sprzętu i swojej pracy to wtedy pewnie ma powody do narzekania. Trzeba sumiennie realizować zadania to się nie umrze z głodu.

Jo

Sory rzeczywiście to było głupie tak się podpisując ale rzeczywiście to nie prawdziwy piany. Jesteś w porządku akurat w tej firmie sory

Piana

O tej firmie nikt dobrego słowa nie powie, jeśli przepracuję tam chociaż z miesiąc bo ken was zawsze (usunięte przez administratora) na wypłacie, i jebać trzeba jak murzyn ale kto głupi niech robi????

@Piana

Ciebie wywalili chyba po miesiącu skoro to piszesz szacun dla osob które tam pracują każdego dnia ciezko pracują na swoje pieniadze a ty (usunięte przez administratora) widocznie WIESZ o tej pracy ...Dawaj swoje prawdziwe dane a nie za Mnie się podpisujesz (usunięte przez administratora)

Piana

Tylko w com zarabia się 2500 na 8 godzin a nie na 10 jak w mckenie gdzie żadnej setki nikt ci nie zapłaci a i przy 50 cię oszukają

kobieta pracujaca
@Piana

Hmmm ciekawe jest to co piszesz "PIANA".. Nie pomyslales zeby po prostu podejsc do przelozonego i wyjasnic niezgodnosci w wyplacie ??Jesli chodzi o prace we wspomnianym przez ciebie com40....hmmm....czuje ze dziala tu zasada 'wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma'...

@Piana

Szczyt poprostu jak bardzo chorą na umyśle osobą trzeba być... pracuj sobie w tej firmie (usunięte przez administratora) bo jak sie dowiem kim jesteś weźmiesz L4!!!!!

@Piana

Hej dupku ! Mam nadzieje ze masz jaja a nie kinder niespodziankę moge przeczytać wkrótce kim jesteś !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o MCKEEN-BEEF - Lisków

• Jak się pracuje w MCKEEN-BEEF?

Zobacz opinie na temat firmy MCKEEN-BEEF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCKEEN-BEEF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCKEEN-BEEF