Opinie o MCKEEN-BEEF w Lisków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MCKEEN-BEEF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MCKEEN-BEEF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCKEEN-BEEF w Lisków

Dwa lata temu szukano osoby do pracy jako wykrawacz i teraz też jest dostępne to ogłoszenie. Ja byłbym chętny, bo pisaliście, że trzeba mieć sporo siły i nie boję się podjąć tego wyzwania. Czy osoby miejscowe też dostają te dwa posiłki, które zapewnia pracodawca? No i jak można załapać się na trybowanie? Bo ponoć tutaj idzie zarobić nawet do 9k netto.

Zainteresowany Nowy wpis

Czy nadal jest poszukiwany dyrektor d/ s technicznych ?

Wanda

widzialam na ich stronie ogloszenie na ROZBIERACZ-WYKRAWACZ, czy naprawde na tym stanowisku mozna zarobic od 6500 do 7500 netto miesięcznie jak jest w ofercie ? potwierdzi ktos takie informacje?

itakMnieNiktJużNiePamięta:)
@Wanda

Co Ci może powiedzieć były pracownik biurowy... Rozbieracze-Wkrawacze zarabiali chyba najwięcej, ale ta praca wymaga naprawdę niezłej kondycji i sprawnych rąk. Osobiście bym się na to nie pisał, no ale każdy ma co woli. Dla mnie praca wymagająca myślenia jest wartościowa i to miałem w McKeen-Beef. Fajnie było przez te wszystkie lata, tylko na końcu zaczęły się problemy osobiste i nie mogłem wysiedzieć dłużej. Firma jest ciekawa, ale wymagająca. Najlepiej zadzwoń i dopytaj. Rozbieracze-Wykrawacze to były najlepiej zbudowane osoby w firmie (lepiej niż ochrona), więc... czy kobieta mogła by? Zapewne, bo kobiety mogą wszystko, ale...

Renata
@itakMnieNiktJużNiePamięta:)

...ale? Czyli mało kobiet tu ogólnie widać?

@Wanda

Tak da się tyle zarobić Tylko praca jest bardzo wymagająca fizycznie

Łucja Nowy wpis
@.

W jakim sensie? Mam na myśli to, czy bardziej dużo chodzenia, czy dźwigania ciężarów. Na czym polega, powiesz coś więcej?

Halyna Nowy wpis
@Łucja

Jeśli naprawdę interesuje cię praca w takim zakładzie to chyba powinnaś wiedzieć jak wyglada praca na rozbiorze mięsa

Lolek

Witam. Ile tam średnio można zarobić miesięcznie??

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MCKEEN-BEEF? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Darek

Jak praca kierowcy wygląda. Chodzi o podwójną obsadę.

Nito

Witam, czy moze sie ktos wypowiedziec o pracy kierowcy w tej firmie?

Xnxx

Co się dzieje z tym kierownictwem... na kościach pilnują ludzi jak więźniów na spacerniaku dosyc ze wszędzie kamery to chodzą albo stoją za plecami i obserwują... Chore prawie jak zakład zamkniety

Jjj
@Xnxx

Hahaha teraz co za mądry tam rządzi na kościach pijany Roman czy ten co patrzy wszędzie tylko nie na ciebie?????

Adrian777

Witam, przymierzam się do firmy jako pracownik fizyczny ale przypadkowo natknąłem się na filmik dotyczący rzeźni i moje pytanie jest takie czy zmieniła się postawą traktowania zwierząt czy nadal je "pobiewierają" prądem i się znecaja? Jeśli tak to ja podziękuje bo nie mogę patrzeć na takie cierpienie. Pozdrawiam

CzescAdrian
@Adrian777

Nie ten zakład... jak byś się przymierzał to byś wiedział. Czyli kolejna ściema... Ubojnia jest ok. 20km dalej nawet ma swój nieaktualny goworkowy profil. Interesujące było natomiast to, że nawet prasa nie odrobiła pracy domowej i nie zauważyła że piszą nie o tym zakładzie. Dziennikarz śledczy przez "ż" który nie odróżnia zakładów.

Nik

Jest możliwość dorobić sobie w weekendy na jaką umowę zlecenie czy coś?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w MCKEEN-BEEF?

Hahaha

Za co ??? ????

Szczery
@Hahaha

Nie, jedynie jak donosisz i (usunięte przez administratora)innych to masz większą możliwość na zostanie majstrem. A później i tak Cię(usunięte przez administratora).

Zeus

Dodatkowe pieniądze hahahaha dobre!!!! Mistrz pytania

Mikołaj
@Zeus

Czyli w MCKEEN-BEEF nie można liczyć na żadne dodatkowe nagrody? A co z premiami świątecznymi i różnymi benefitami pozapłacowymi, jest tu coś takiego?

Posejdon
@Mikołaj

Mysle ze jak tam pójdziesz i będziesz zarabial po 6/7 tys złotych co miesiąc to nawet nie będziesz musiał o tych dodatkach...każdy(usunięte przez administratora)jak to bardzo mu zle itp ale ze kase (usunięte przez administratora) zarabiają nawet w dobie pandemii to juz nikt nie napisze...

$dolar
@Posejdon

No w biurze to tak się nie zarobi. Chyba, że na jakiś stanowiskach wysoko... Biedy nie ma, ale kokosów też. Za to praca 8h i do domu.

Wiecie czy MCKEEN-BEEF udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

pracownik biurowy

Do pracy na produkcji oczywiście nie. W kwestii pracy biurowej to mamy laptopy i telefony, ale nie każdy dział ma do nich prawo. Kupiliśmy nowe laptopy na wypadek pracy zdalnej, ale nie w ilości zapewniającej pracę wszystkim pracownikom. Poza tym aktualny poziom zagrożenia koronawirusowego nie jest na tyle wysoki by się obawiać pracy na miejscu. Telefony posiadają osoby które ich potrzebują. Telefon służbowy oznacza dostępność po pracy. Osobiście nie bardzo mi się podoba taka opcja. Po pracy warto zająć się prywatnym życiem, a nie kontynuować pracę. Jednak w pewnych działach taka sytuacja jest potrzebna i pracujące tam osoby posiadają telefony służbowe. Wszystko logicznie w zakresie potrzeb. Za uszkodzenia przekazanego sprzętu odpowiada pracownik i na to warto zwracać uwagę. Sprzęt jest własnością firmy. /To nie jest oficjalne stanowisko firmy! To jest zdanie pracownika.

Gumiś K.

Dobra robota i płaca na czas a reszta mnie nie interesuje.

Tatuś już Kena ściągnął,to się zdziwił jak zobaczył ile osób nie robi dobrych a teraz jaką maniane robią

Tutaj już nie ma kto robić, nie dawno odeszło 3 dobrych pracowników z koła do konkurencji. I szykują się jeszcze zwolnienia, którzy sami ludzie odejdą do konkurencyjnych zakładów. Zaraz będzie więcej majstrów bez pojęcia zamiast pracowników

Dlaczego nie można zakład zamknąć na czas wyjaśnienia co do Koronawirus (COVID-19) skoro pracownik na produkcji pracował zarażonych i tylko odesłano 3/4osoby do domu na urlop. Przecież ta osoba miała kontakt za równo z innymi osobami na stołówce, szatni czy nawet na parkingu. Czy może ktoś sie wreszcie zainteresować tym zakładem,a nie wszystko pod dywan zamiatac,każdy ma rodzinę do utrzymania i opłaty co miesiąc.

hhh

Przeczytaj jeszcze raz co przed chwilą napisałeś bo sam sobie zaprzeczasz,ciekawe skąd weźmiesz kasę na opłaty i utrzymanie rodziny jak zakład będzie zamkniemy przez miesiąc.

@hhh

Jeżeli czym szybciej wytrzymają produkcję i zrobią co sie należy to chyba lepiej niż czekać do końca jak to się jeszcze bardziej rozprzestrzenia po pracownikach. To jest normalne skoro byla osoba na zakładzie to inni też mogą mieć. A nie wszytsko po cichu żeby nikt nie wiedział a caly zaklad o tym juz rozmawia i cale wioski.

Kornel

Bo oni mają gdzieś ludzi. Ważne żeby kasa się zgadzała. Nie interesuje ich że narażają innych ludzi na utratę zdrowia lub życia. Ile by nie mieli to ciągle będzie im mało. Zacny Ronald chodzi po hali czy już się gdzieś schował zeby się przypadkiem niczym nie zaraził?

hhh

W takiej sytuacji to chyba sanepid decyduje, no ale nie wiem, może się myle

@hhh

Geniuszu nie każdy żyje z miesiąca na miesiąc tak jak Ty bo są tam ludzie ktorzy pracują i odkładają pieniądze więc ten jeden miesiąc sobie poradzą

Hdjjdj

Co tam zakład ma jutro pobierane wymazy no covid. W końcu skończy sie ukrywanie i zamiatanie pod dywan. Zamknąć ten zakład i juz

Kaziu
@Hdjjdj

No i ? Jeśli taka jest chęć i wola zarządu ze chce zrobić te testy to myślisz ze maja coś do ukrycia ? Jedno zaprzecza drugiemu

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
@Hdjjdj

Ty należysz do grupy ekoterrorystów którzy nie widzą różnicy między CP a ubojnią SH? Ewentualnie dziennikarzy którzy ubojnię lokalizują w Liskowie co udowadnia brak umiejętności komunikacji z wujkiem google? Testy mają na celu określenie czy zakład jest bezpieczny. Nie wspominam o tym ile taki test kosztuje i to bardzo dobrze świadczy o zarządzie, że jest w stanie wydać tyle pieniędzy by zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość pracy. Teraz po koronazatrzymaniu gospodarczym trzeba nadrabiać i rozruszać gospodarkę, a nie narzekać ciągle... Chcesz coś zamykać to zamknij usta i załóż maskę.

Praco
@Hdjjdj

Super, ze chcą zrobić testy ! Świadczy o tym ze się przejmują jednak ludźmi którzy tam pracuja

Kroma
@Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Jaką różnicę?! Przecież tutaj dokladnie chodzi o zaklad w Liskowie! Chyba ty nie rozróżniasz już w jakim zakładzie pracujesz i o jakim jest mowa... Biedactwo takie pranie mózgu ci zrobili że nie wiesz o czym mowa... Decyzja zarządu zrobili badania?! Ha! Dobre sobie! Gdyby nie interwencja wielu osób do tej pory badań by nie było(napewno nie zarządu)! Ciekawe ile Sz. P. Roni zapłacił firmie badającej żeby testy były negatywne... (usunięte przez administratora)

Ten ktos kto pracował
@Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Ty chyba nie wiesz co piszesz i tak samo chcesz ludzi utwierdzac w tej niewiedzy jaką masz.. mam tam paru znajomych którzy pracują od lat bo sam tam.chwile pracowalem i z tego co wiem to może zakład funduje testy teraz kiedy się pali trzeba studnię kopać.. A sprawa ujrzała światło dzienne w tamtym tygodniu prawda??? Wiem od ludzi którzy tam pracują że jest tam taki jeden mały wyszczekaniec który ponoć też był czy jest zarazony właśnie przez to że wasze szefostwo wszystko zamiast pod dywan...to właśnie dzięki niemu i temu że był dodatni wszyscy mają robione testy...ciekawe tylko ile teraz osób będzie jechało po nim w tej firmie pewnie zniszcza chłopaka tylko dlatego że pad ofiara niedbalstwa szefostwa i świadomego narażenia na utratę zdrowia z resztą nie tylko on to zdrowie(stracil) tylko wszyscy ci którzy mają też wirusa którego złapali na zakładzie bo szefostwo ma ludzi w (usunięte przez administratora) i po wpuszczeniu zarazonego pchali robotę dalej nie patrząc na konsekwencje zamiast wstrzymać robotę i wtedy już badać wszystkich. Dramat!!! Współczuję wam ludzienwszystkim którzy tam pracujecie i nie bójcie się zmienić pracy bo ja stamtąd odszedłem i może zarabiam odrobinę m ie ale mam komfort psychiczny i szacunek pracodawcy czyli to co jest najważniejsze i to jest to czego wy nigdy pracując tam mieć nie będziecie

Byly pracownik
@Praco

oni nie przejmuja sie ludzmi tylko tym ze zaklad stanie i nie bedzie piniazkuw ludzi to oni mieli i maja gleboko...

Czy zdarzają się nadgodziny w MCKEEN-BEEF?

Zeus

Nadgodziny są cały czas... masz w umowie 8 godzin dziennie A fizycznie pracujesz 9 godzin dziennie w tym masz 3 przerwy po pół godziny co łącznie daje 10.5 godziny być w pracy

Pracownika

Dokładnie tak jest że zgłasza pewna czarna osoba z prośbą o usunięcie komentarza. Bo bylo napisane z prawdą jak naprawdę jest w zakładzie. I nigdy zarząd nie dal by od siebie kasy na badania,chyba że wywalil kase żeby sfałszować wyniki wcale bym sie nie zdziwił bo są do tego oni zdolni,żeby zakład dalej funkcjonował bo nie mają ludzi i nie będą juz mieć. A kazali żeby nic nie mówić ze maja covid. Brudy z pod dywanu po mału wymiataja

Emilia Kowalska
@Pracownika

Wiesz, ze w tej chwili publicznie kogoś oskarżasz i ze ten portal może ujawnić twoje dane na żądanie odpowiednich organów jesli ktoś będzie bardzo mocno do tego dążył. Masz jakieś dowody na to co mówisz o fałszowaniu wyników ?

Xyz
@Emilia Kowalska

hah... i znowu komentarz zniknął... Czyżby był trafnym spostrzeżeniem?...

Zuza

Przy każdym komentarzu w prawym górnym rogu sa takie 3 kropeczki po wciśnięciu ich widać ktory komentarz jest niewygodny dla tej firmy poniewaz wyświetla się liczba zgłoszeń... I tutaj od razu widać że negatywne wypowiedzi na temat tej firmy są zgłaszane... Ciekawe dlaczego?... I kto to robi?... Pewnie same się zgłaszają... ha ha ha...

I po co te usuwanie komentarzy, pani...myślę ze każdy wie kto za tym stoi ze są usuwane opinię i zgłaszane zeby usunęli. Ale po co pani to robi i tak zwolnią ciebie jak każdego innego co sie starał dla firmy jak naj lepiej, każdy wie jak sie starał dla nich np (usunięte przez administratora)itd. Po czasie mieli ich gdzieś czemu bo chcieli dobrze jak naj lepiej dla firmy a zaklad tak im się odplacil ze ich zwolnili albo sami niektórzy odeszli. A teraz zrobili z id...wielcych kierowników co nie maja o niczym pojęcia dosłownie o niczym. Pan (usunięte przez administratora)był wszędzie i robil dla firmy wszystko siedział cale dnie dla was a wy żeście go tak potraktowali, firma nie ma żadnego szacunku dla ludzi ,ludzi którzy się starali jak naj lepiej. Albo pewną osobę ściągnął szef zeby pracowała bo takiej osobowy potrzeba a nagle nie odpowiada mu godziny pracy. Niech sie szefostwo zdecyduje czego chce

Taki jeden w polarze

Jaka Pani? Nikt komentarzy nie usuwa... Chyba, że były by niezgodne z regulaminem "goworka" wtedy administrator je usunie lub zmoderuje. Jak masz problemy z oddawaniem kału to polecam skontaktować się z lekarzem i zapewne sanepidem. Ta twoja wypowiedź jest trochę nieskładna i właściwie coś piszesz, ale nic z tego nie wynika. Może następnym razem zastanów się co chcesz przekazać.

Zostaw merytoryczną opinię o MCKEEN-BEEF - Lisków

• Jak się pracuje w MCKEEN-BEEF?

Zobacz opinie na temat firmy MCKEEN-BEEF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCKEEN-BEEF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCKEEN-BEEF