MCKEEN-BEEF
counter
4 139 220 5 1
Hdjjdj

Co tam zakład ma jutro pobierane wymazy no covid. W końcu skończy sie ukrywanie i zamiatanie pod dywan. Zamknąć ten zakład i juz

Tak7Nie4
Pracownica

Pracuje już dłuższy czas i jestem zadowolona z zarobków, atmosfery w pracy oraz wykonywanych obowiązków.

Tak36Nie10
QQQ

Co mogę powiedzieć, firma jak każda za darmo nikt nie płaci jak wszędzie. Ale jeśli szukacie stabilizacji to źle trafiliscie.Nie znacie dnia i godziny a wszyscy kłamią...Rada język za zębami i nie przestawajcie szukać... Pracy oczywiście ???? powodzenia.

Tak1Nie1
Miro

Witam oj dzieje sie tam ukrainiec na placu zamkniety w osobnym pomieszczeniu z biora boja sie zglosic a szef dumny bo kasa i kasa mniejsze o zdrowie praciwnikow i ich rodzin zrobia tak jak w sun garden w malanowie a w liskowie podejrzen wiecej bo coraz wiecej ludzi ma goraczke i brak smakow sami odpowiedzcie sobie wy pracownicy pieniazki nie wszystko nie szkoda wam zdrowia zeby poswiecic dla tego marnego zakladu

Tak6Nie4

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w MCKEEN-BEEF?

Hahaha

Za co ??? ????

Szczery Nowy wpis
@Hahaha

Nie, jedynie jak donosisz i (usunięte przez administratora)innych to masz większą możliwość na zostanie majstrem. A później i tak Cię(usunięte przez administratora).

Zeus Nowy wpis
@Pytanie

Dodatkowe pieniądze hahahaha dobre!!!! Mistrz pytania

Gumiś K. Nowy wpis

Dobra robota i płaca na czas a reszta mnie nie interesuje.

Pracownik Nowy wpis

Tatuś już Kena ściągnął,to się zdziwił jak zobaczył ile osób nie robi dobrych a teraz jaką maniane robią

Tak2Nie

Tutaj już nie ma kto robić, nie dawno odeszło 3 dobrych pracowników z koła do konkurencji. I szykują się jeszcze zwolnienia, którzy sami ludzie odejdą do konkurencyjnych zakładów. Zaraz będzie więcej majstrów bez pojęcia zamiast pracowników

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dlaczego nie można zakład zamknąć na czas wyjaśnienia co do Koronawirus (COVID-19) skoro pracownik na produkcji pracował zarażonych i tylko odesłano 3/4osoby do domu na urlop. Przecież ta osoba miała kontakt za równo z innymi osobami na stołówce, szatni czy nawet na parkingu. Czy może ktoś sie wreszcie zainteresować tym zakładem,a nie wszystko pod dywan zamiatac,każdy ma rodzinę do utrzymania i opłaty co miesiąc.

Tak4Nie3
hhh
@Pracownik

Przeczytaj jeszcze raz co przed chwilą napisałeś bo sam sobie zaprzeczasz,ciekawe skąd weźmiesz kasę na opłaty i utrzymanie rodziny jak zakład będzie zamkniemy przez miesiąc.

@hhh

Jeżeli czym szybciej wytrzymają produkcję i zrobią co sie należy to chyba lepiej niż czekać do końca jak to się jeszcze bardziej rozprzestrzenia po pracownikach. To jest normalne skoro byla osoba na zakładzie to inni też mogą mieć. A nie wszytsko po cichu żeby nikt nie wiedział a caly zaklad o tym juz rozmawia i cale wioski.

Kornel
@Pracownik

Bo oni mają gdzieś ludzi. Ważne żeby kasa się zgadzała. Nie interesuje ich że narażają innych ludzi na utratę zdrowia lub życia. Ile by nie mieli to ciągle będzie im mało. Zacny Ronald chodzi po hali czy już się gdzieś schował zeby się przypadkiem niczym nie zaraził?

hhh
@Pracownik

W takiej sytuacji to chyba sanepid decyduje, no ale nie wiem, może się myle

@hhh

Geniuszu nie każdy żyje z miesiąca na miesiąc tak jak Ty bo są tam ludzie ktorzy pracują i odkładają pieniądze więc ten jeden miesiąc sobie poradzą

Hdjjdj

Tak7Nie4
Kaziu
@Hdjjdj

No i ? Jeśli taka jest chęć i wola zarządu ze chce zrobić te testy to myślisz ze maja coś do ukrycia ? Jedno zaprzecza drugiemu

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
@Hdjjdj

Ty należysz do grupy ekoterrorystów którzy nie widzą różnicy między CP a ubojnią SH? Ewentualnie dziennikarzy którzy ubojnię lokalizują w Liskowie co udowadnia brak umiejętności komunikacji z wujkiem google? Testy mają na celu określenie czy zakład jest bezpieczny. Nie wspominam o tym ile taki test kosztuje i to bardzo dobrze świadczy o zarządzie, że jest w stanie wydać tyle pieniędzy by zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość pracy. Teraz po koronazatrzymaniu gospodarczym trzeba nadrabiać i rozruszać gospodarkę, a nie narzekać ciągle... Chcesz coś zamykać to zamknij usta i załóż maskę.

Tak4Nie1
Praco
@Hdjjdj

Super, ze chcą zrobić testy ! Świadczy o tym ze się przejmują jednak ludźmi którzy tam pracuja

Tak4Nie
Kroma
@Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Jaką różnicę?! Przecież tutaj dokladnie chodzi o zaklad w Liskowie! Chyba ty nie rozróżniasz już w jakim zakładzie pracujesz i o jakim jest mowa... Biedactwo takie pranie mózgu ci zrobili że nie wiesz o czym mowa... Decyzja zarządu zrobili badania?! Ha! Dobre sobie! Gdyby nie interwencja wielu osób do tej pory badań by nie było(napewno nie zarządu)! Ciekawe ile Sz. P. Roni zapłacił firmie badającej żeby testy były negatywne... (usunięte przez administratora)

Ten ktos kto pracował
@Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Ty chyba nie wiesz co piszesz i tak samo chcesz ludzi utwierdzac w tej niewiedzy jaką masz.. mam tam paru znajomych którzy pracują od lat bo sam tam.chwile pracowalem i z tego co wiem to może zakład funduje testy teraz kiedy się pali trzeba studnię kopać.. A sprawa ujrzała światło dzienne w tamtym tygodniu prawda??? Wiem od ludzi którzy tam pracują że jest tam taki jeden mały wyszczekaniec który ponoć też był czy jest zarazony właśnie przez to że wasze szefostwo wszystko zamiast pod dywan...to właśnie dzięki niemu i temu że był dodatni wszyscy mają robione testy...ciekawe tylko ile teraz osób będzie jechało po nim w tej firmie pewnie zniszcza chłopaka tylko dlatego że pad ofiara niedbalstwa szefostwa i świadomego narażenia na utratę zdrowia z resztą nie tylko on to zdrowie(stracil) tylko wszyscy ci którzy mają też wirusa którego złapali na zakładzie bo szefostwo ma ludzi w (usunięte przez administratora) i po wpuszczeniu zarazonego pchali robotę dalej nie patrząc na konsekwencje zamiast wstrzymać robotę i wtedy już badać wszystkich. Dramat!!! Współczuję wam ludzienwszystkim którzy tam pracujecie i nie bójcie się zmienić pracy bo ja stamtąd odszedłem i może zarabiam odrobinę m ie ale mam komfort psychiczny i szacunek pracodawcy czyli to co jest najważniejsze i to jest to czego wy nigdy pracując tam mieć nie będziecie

Tak6Nie3
Byly pracownik
@Praco

oni nie przejmuja sie ludzmi tylko tym ze zaklad stanie i nie bedzie piniazkuw ludzi to oni mieli i maja gleboko...

Tak3Nie1

Czy zdarzają się nadgodziny w MCKEEN-BEEF?

TakNie2
@Pytanie

Nadgodziny są cały czas... masz w umowie 8 godzin dziennie A fizycznie pracujesz 9 godzin dziennie w tym masz 3 przerwy po pół godziny co łącznie daje 10.5 godziny być w pracy

Pracownika

Dokładnie tak jest że zgłasza pewna czarna osoba z prośbą o usunięcie komentarza. Bo bylo napisane z prawdą jak naprawdę jest w zakładzie. I nigdy zarząd nie dal by od siebie kasy na badania,chyba że wywalil kase żeby sfałszować wyniki wcale bym sie nie zdziwił bo są do tego oni zdolni,żeby zakład dalej funkcjonował bo nie mają ludzi i nie będą juz mieć. A kazali żeby nic nie mówić ze maja covid. Brudy z pod dywanu po mału wymiataja

Emilia Kowalska
@Pracownika

Wiesz, ze w tej chwili publicznie kogoś oskarżasz i ze ten portal może ujawnić twoje dane na żądanie odpowiednich organów jesli ktoś będzie bardzo mocno do tego dążył. Masz jakieś dowody na to co mówisz o fałszowaniu wyników ?

Xyz
@Emilia Kowalska

hah... i znowu komentarz zniknął... Czyżby był trafnym spostrzeżeniem?...

Zuza
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Przy każdym komentarzu w prawym górnym rogu sa takie 3 kropeczki po wciśnięciu ich widać ktory komentarz jest niewygodny dla tej firmy poniewaz wyświetla się liczba zgłoszeń... I tutaj od razu widać że negatywne wypowiedzi na temat tej firmy są zgłaszane... Ciekawe dlaczego?... I kto to robi?... Pewnie same się zgłaszają... ha ha ha...

Tak4Nie1

I po co te usuwanie komentarzy, pani...myślę ze każdy wie kto za tym stoi ze są usuwane opinię i zgłaszane zeby usunęli. Ale po co pani to robi i tak zwolnią ciebie jak każdego innego co sie starał dla firmy jak naj lepiej, każdy wie jak sie starał dla nich np (usunięte przez administratora)itd. Po czasie mieli ich gdzieś czemu bo chcieli dobrze jak naj lepiej dla firmy a zaklad tak im się odplacil ze ich zwolnili albo sami niektórzy odeszli. A teraz zrobili z id...wielcych kierowników co nie maja o niczym pojęcia dosłownie o niczym. Pan (usunięte przez administratora)był wszędzie i robil dla firmy wszystko siedział cale dnie dla was a wy żeście go tak potraktowali, firma nie ma żadnego szacunku dla ludzi ,ludzi którzy się starali jak naj lepiej. Albo pewną osobę ściągnął szef zeby pracowała bo takiej osobowy potrzeba a nagle nie odpowiada mu godziny pracy. Niech sie szefostwo zdecyduje czego chce

Tak7Nie2
Taki jeden w polarze
@Pracownik

Jaka Pani? Nikt komentarzy nie usuwa... Chyba, że były by niezgodne z regulaminem "goworka" wtedy administrator je usunie lub zmoderuje. Jak masz problemy z oddawaniem kału to polecam skontaktować się z lekarzem i zapewne sanepidem. Ta twoja wypowiedź jest trochę nieskładna i właściwie coś piszesz, ale nic z tego nie wynika. Może następnym razem zastanów się co chcesz przekazać.

Tak6Nie4
Miro

Wiem wiecej niz ci sie wydaje

Zeus

Ludzie urabiaja ręce A stary coraz to nowszym mercedesem lub porsche jeździ... I się śmieje że głupie polaczki cisną... są tony jest kasa ale kasa dla niego A wy dalej bujajcie się w tej melinie... teraz zrobicie po 8/9 tyś zł A potem jeszcze raz tyle wyjście na lekarzy...jezeli w ogóle jeszcze będzie co leczyć...

Echo i Jupiter

Widzę że się nic nie zmienia pracowałem kilka lat temu siedzi za na stołówce czy innych miejscach jaki tynk pracodawca nie domy a jak biegnie to do biura jeden po drugim i mówi ta co mówił obok kolega w pracy mówi problem do pracodawcy może mnie i tego samego siebie problem i mówicie bo ja piję to ja się nie odezwę a ja miejscowy blisko mam do pracy a ja tylko umie 1 stanowisko i tylko na tych fachowców co umieli roboty oni zajebiści a dzisiaj ma koronawirus i może robić z wami co niemu podoba a nic ani związków zawodowych ani nic jak masz problem z alkoholem to jest zwolniony a normalnie to powinien pracodawca pomóży

Tak1Nie2
sdjfasdmfl
@Echo i Jupiter

Chyba za dużo %% wjechało ;)

Tak1Nie1
Echo
@sdjfasdmfl

środki odurzające na zakładzie ciekawe co na to policja i inspekcja pracy

zimny jak lód
@Echo

Pracodawca nie podaje alkoholu pracownikom, a pracownik powinien być trzeźwy w pracy. Zgodnie z art. 52 par. 1 pkt 1 K.P. pracownik który stawi się do pracy w stanie nietrzeźwym może zostać zwolniony dyscyplinarnie. Od kiedy pracodawca ponosi winę za to, że pracownik stawia się do pracy pijany?

Kornel
@zimny jak lód

od kiedy na to pozwala. A pozwalają tam pracować ludziom pod wpływem alkoholu.

Tak2Nie2
Szaryk

Pracowałem tam niecałe 4 l. Okres w tej pracy wspominam całkiem fajnie. Pracowałem typowo jako pakowacz, płaca nie najgorsza, umowa o pracę. Poszedłem z zamiarem spróbowania sił na produkcji a przerobiłem trochę dłużej niż sądziłem. Obecnie pracuję na ciężarówce jako kierowca. Pozdrawiam pracowników.

Tak7Nie
Prawda
@Szaryk

Wspominasz dobrze,dobrze ze siedzę bo bym upadł. Skoro tak jest dobrze to czemu sie zwolniles,albo czemu odeszli starzy pracownicy i nikt nie chce wrócić. Tak dobrze jest ze nawet zieciu odszedl bo nie da sie tam normalnie robic i w spokoju. Też tam robiłem pare lat,wiec wiem co tam śmierdzi. Nie życzę nikomu tam z nimi pracować

Szaryk
@Prawda

Zwolniłem się bo trafiła mi się okazja pracy nie do odrzucenia na tirach. Nie wiązałem od początku zostania tam na stałe, mam większe aspiracje niż praca na produkcji. Przez te 4 lata tam spędzone na nic nie narzekałem robiłem co swoje i tyle.

Hdidnd

Firma schodzi na (usunięte przez administratora) juz,to co sie wyprawia to brak słów. Nie ma kto robic ludzie na nozu pracują juz przez siłę. Nie maja normalnych kierowników, mieli to pozwalali albo sami odeszli. Biorą z taśmy cp nie umie nic nie ma pojęcia a było trzeba jegp uczyć od podstaw nawet jak niz trzymać a teraz robią wielce kierownik z niego. Taki kierownik ze wystarczy dwa razy na niego krzyknąć i będzie płakał :). Co oni wyprawiają to nie ma na to słów

Dominik mlody

Ja ta pracuje już długo i mi wszystko odpowiada pieniądze na czas a to najważniejsze a jak się komuś pracować nie chce to zawsze tacy mają dużo do powiedzenia

Tak6Nie1
Szczery

Juz zaczynają opuszczać pracownicy firme,wczoraj sie zwolnij jeden z trybowania ale spokjnie to dopiero początek. Reszta pójdzie za nim,co tam sie dzieje w tym zakładzie inne firmy sie bujaja z pracą a tam jakoś nie mogą. Potrzeba więcej takich zarządzających jak macie aktualnie

Tak4Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 169 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w MCKEEN-BEEF?

TakNie

Firma już nie ma ludzi tylko zaczyna się wydzwanianie po ludziach żeby wrócili do pracy, ale po co dalej żeby sie denerwować i znosić humory zarządzających. Osobiście myślałem ze padnę jak to usłyszałem żeby wrócić, ale sie pytam po co skoro mam lepiej i lepiej płatna praca. Czasy sie skończyły że firma płacił najwięcej,ale to było kiedyś. Proponuje żeby zakład jeszcze zwolnił ludzi bo zapewnie jest ich za dużo. A jak tam placowy pracuje czy nie:),zapewne co nie którzy wiedzą o co chodzi:)

Prawda

Pan (usunięte przez administratora) jak ma nie dukać jak tak samo byle kiedy na %% sam robił (usunięte przez administratora)przy taśmie a teraz wielce fachowiec znawca zarządzania wołowiną,masakra. Na kosciach mieli tyle ludzi a teraz na palcach by ich policzył co zostali,tak samo na pakowaniu nie maja ludzi a gdzie tu na innych działach brak słów. Inne zakłady juz sie(usunięte przez administratora) z robotą a tu stoi w miejscu i ludzie przez siłę robią zaraz zaczną sie l4 bo na ręce nie wytrzymują juz. W pracy co to nie ja wielkie cwaniakowanie jaki to ja silny a na przerwie czy w domu tabletki i smarowanie maścią,po co to udawanie. Szkoda tylko waszego zdrowia

Mały gumis

Jaka tam teraz firma ochroniarska pilnuje? I czy są przyjęcia do ochrony pilnowania

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o MCKEEN-BEEF - Lisków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MCKEEN-BEEF