Opinie o MCKEEN-BEEF w Lisków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MCKEEN-BEEF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MCKEEN-BEEF o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCKEEN-BEEF w Lisków

Przyszła pracownica

A tutaj nie można uzyskać jakichkolwiek informacji?

Zeus

Praca w Liskowie zaczyna się od 5 rano, a kończy maksymalnie o 15:30 Tak więc nie wiem skąd tutaj opinia że pracuje się 14 godzin... jeśli chodzi o zarobki i pracę... faktycznie lekko nie ma, ale chyba w żadnym zakładzie na wolowinienie nie jest lekko.. Zarobki na klasowaniu od 4000 do 5500, a na trybie ok 7500zl.. to Tak w skrócie....

Gggk
@Zeus

Nie każdy jest rzeźnikiem, także pracuje na produkcji, magazynie nie tylko do 15:30 i za marne 2600,2700 u są traktowani jak śmieci

Prawda
@Zeus

Ta od 5 do 15.30 chyba w zeszycie tak pisze. Masz robić puki masz siłę, sami ludzie uczą żeby dlugo siedzieć jak nie wolnicy. Np jeden na pakowaniu siedzi od rana do samego końca za około 3,tyś . Więcej takich jeło...potrzebują co siedzą całe dnie za nic. Już i tak nie ma kto robic tam,szukają i szukają ludzi do pracy a nikt nie chce przyjść. Nawet porząnego normalnego majstra nie ma,tylko jełop...brani z produkcji

@Prawda

Takich (usunięte przez administratora) potrzebują 300 godzin za 3000 tys więcej takich, firma zyskuje a przy lepszej okazji powiedzą mu do widzenia

Kolega z fachu

Słyszałem że uczeń majster ciągle wydziwia że to źle to źle. Sam nie umie trybować a teraz wielcy fachowiec,stałem obok niego przy tasmie i widziałem jaki robi gnu.....tylko purpurowy sie robi:). Skoro taki dobry i fachowiec to dlaczego musiał uciekac z poprzedniego zakładu,tam też był majstrem. Panowie nie dajcie sie takiemu komuś jak on który sam nie umie dokładnie robi,takich cwaniaków jak on nie brakuje. Sprzedaje was wszystkich, sprzedawał nawet jak robił przy taśmie. Panie P......uwazaj na niego,on chcę Ciebie wykopać z twojej fukcji pracy.

Mietek

Dobrze piszesz wiem jak jest np na innych dzialach świat sie nie konczy na klasowaniu czy trybowaniu zreszta na trybowaniu norma wyrobiona strasznie a klasowanie nie ro..by wiecznie szukają problemu zwlaszcza 2 takich jeden szeroki na cala deske a 2 małupka lata po kierownikach jak kot w marcu ludzie sa sami winni co sie dzieje ...

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie MCKEEN-BEEF? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Kacper

@Hyy tak dużo osób jest zwalnianych? Ciekawe czemu?

Tralala
@Kacper

Hmm, czemu o to jest pytanie? Dla mnie odpowiedź jest prosta jeśli przedstawisz l4 raz dwa trzy i cie nie ma... Po to cie tam zatrudniają ze masz zapier..a nie chorować, podejście spoko inaczej by się tak nie dorobili ale trzeba być też człowiekiem, no i z drugiej strony wg prawa pracy to nie jest powód do zwolnień. Zastanawia mnie tylko jedno skoro jest tam aż taki przemiał to dlaczego nie zainteresuje się tym PIP????i druga sprawa firma która liczy ok setkę pracowników z czego może 5-6 os ma umowę na stałe, po co po to żeby cię wypieprzyć z dnia na dzień. Zero poszanowania pracownika. Szefostwo robi taka atmosferę ze siekierę idzie zawiesić, tylko donosić jeden na drugiego.

Anonimowo
@Tralala

Dokładnie tak jest,nie którzy pracują bo blisko ale nie którzy żałują że wogóle tam byli. Robią z ludzi co chcą, ich zdaniem nikt sie nie nadaje czy pracuje dla nich rok czy dwa. Naj lepiej wszystkich zwolnić i niech pracują sami ci naj więksi (usunięte przez administratora) po szkołach. Robić juz tam nie ma kto i taka jest prawda nikt tam nie chce iść nawet nie chce o tym słyszeć. Nawet Ukraina nie chce tzm już pracować a co dopiero Polak.Nawet nie mają odpowiednich osób zarządzających na działach,tylko alkoho....a ten czerwony naj większy na hotelu:). Kogo to był pomysł żeby brać jego.... Robi sie jeden wielki bałagan.

Hhh
@Kacper

Hahaha lepiej było zapytać czy zdaża się wyjść po 8 godzinach? Bo 10 godzin to tutaj jest normą

król dżungli

nie rozumiem was ludzie jak nie pasuje mi pracować szukam innej pracy a wy wiecznie narzekacie a nie jeden robi (usunięte przez administratora) kierownikom pozdrawiam was (usunięte przez administratora) :)

Marcin sobanski

Witam serdecznie obecnie mieszkam w Złotoryja znam wszystkich i wiem wszystko bylem tam drugiego listopada mam tam 7 swoich znajomych kierwca ubojnia chlodnia ochrona obiektu plus pluskwa jutro dowiecie się więcej ns jutubie mój numer telefonu 726561879 pozdrawiam serdecznie Sabina

Szczery

I branie zwykłego pracownika na naukę majstra który je kanapki na przerwie jak by miał wsadzone kulki gejszy:). Masakra co sie tam dzieje od czasu jak zabrakło Kena. Nie długo będą tam zarządzać pij....i ped... Żal żal żal

Hyy
@Szczery

Jak to Kena już nie ma? Przecież jeo stary tam rządzi to co miesiąc z 5 osób do zwolnienia jak mu odbije

Szczery

Co tam ciekawego i nowego firmie,nie jeden wie a co drugi chciałby wiedzieć ????. Zmienianie kierowników z pakowania na kości a z kości na pakowanie. To ten co pije jest dobrym kierownikiem,jak to mówią swoj z swoim sie dogada????????. Ostatnią szanse ma słowa Pana.....już mial tyle szans ze już robi z wami co chce i będzie robił, Pije i będzie pił, zresztą nie tylko on i żeby tylko pili. Pozdro dla fałszywych i alkusów.

Nie wytrzymałem tego co tam się dzieje z tymi zwierzętami, to wszystko było z polecenia przełożonych, masakra, to bestie nie ludzie, liczy się dla nich tylko zysk!!! Nie godzilem się na to, więc mnie zwolnili I dobrze, powini zamknąć to firmę i zkazać wlascicieli!!!

prawdziwy pracownik

Nie pisze się zkazać, ale skazać. Gratulacje panie ekoterrorysto, nowa strategia manipulacji. Najlepiej jest mówić prawdę bo ona sama się broni. Tego typu wypowiedzi nic nie wnoszą. Jak już ktoś przychodzi do pracy to wie gdzie przychodzi. Poza tym szanowny pan nie doczytał, że ta strona dotyczy zakładu w Liskowie który nie zajmuje się ubojem... U nas nic nie dzieje się ze zwierzętami. No chyba, że spojrzymy na najedzone koty które czasem odwiedzają zakład.

Pracownica

Pracuje już dłuższy czas i jestem zadowolona z zarobków, atmosfery w pracy oraz wykonywanych obowiązków.

Jj
@Pracownica

To chyba zbyt krótko tam pracujesz, lub jesteś jedną z przydupasow Kena. Bo nikt mądry tak do pracy nie idzie

Eli
@Jj

Dlaczego narzucasz innym swoja opinie ??? to ze komus podoba sie ta praca to wg Ciebie musi znaczyc ze jest jak to okresliles 'przydupasem' ????? Chyba kazdy ma prawo napisac co mysli, tak samo negatywnie jak i pozytywnie...

Mariolka
@Jj

Nie wiem czemu złe opinie przeważnie piszą osoby o niskim IQ. Może poziom satysfakcji z pracy jest zależny od działu w którym się pracuje? Bardzo dużo złych opinii wypływa z produkcji. W biurze jakoś nikt nie narzeka.

@Mariolka

Proszę nie obrażać pracowników produkcji że niby mają niskie IQ i proszę trochę szacunku i również proszę zwrócić uwagę na to że gdyby nie pracownicy produkcji to Pani też nie miałaby pracy bo tak na prawdę to pracownicy produkcji napędzaja cały mechanizm firmy...... Bo przecież jak nie ma zrobionego towaru to nie ma wykonanych zamówień, a co za tym idzie Pani i Pani ,,wyższe " wykształcenia nie zdadzą się na nic nikomu, a swoja droga wyrażając się w sposób obraźliwy i spoglądanie na ludzi którzy ciężko fizycznie pracują w ten sposob co pani mówiąc o nich że mają niskie IQ pokazuje Pani bardzo mała tolerancję i tak na prawdę bardzo niska kulturę osobistą ... To ze ktoś pracuje fizycznie nie oznacza że jest jakims przyglupem bo są to inteligentni ludzie nie zawsze po zawodowce tylko ludzie którzy zyskali umiejętność opracowania przy mięsie w innych zakładach pracy...swoja ciężko praca często poświęcając swoje zdrowie oraz kosztem własnej rodziny której nie widywali tygodniami lub miesiącami... więc proszę o szacunek dla takich ludzi...

Laila
@Mariolka

Widocznie jesteś na złym miejscu skoro z taką łatwością przychodzi Ci ocena ludzi których tak naprawdę nie znasz. Jestem ciekawa co o twoich kompetencjach powiedzieliby pracownicy? Mam nadzieję że w życiu spotkasz się z podobną oceną ,,Pani inteligentna''

Ji
@Jj

Mądry takich komentarzy nie pisze.

Szok
@Pracownica

Pogratulować radości z pracy w rzeźni. Jeżeli obowiązek zabijania zwierzęcia jest dla pani radosny to żal mi pani blizkich .

Inte
@Szok

Niestety czytanie ze zrozumieniem i znajomość tematu jest niektórym daleka , pisze Pan/Pani na stronie zakładu w Liskowie który zajmuje się rozbiorem a nie ubojem . Zakład ubojowy ma swój profil na tym portalu .

@Pracownica

Gratuluję, że jest Pan zadowolony ze znęcania się nad zwierzętami bo chyba tym w tej pracy Pan się tak zachwyca?!

ann
@Eli

Ken pracuje w Niemczech :')

Dlaczego???

Dlaczego są usuwane opinie było 145 a jest 133. Firma boi sie prawdy co ludzie piszę,i proszą o usunięcie . Żal....

@Dlaczego???

Może usuwane są przez portal ponieważ większość z Was pomyliła zakłady. W Liskowie nie ma uboju tylko zakład rozbiorowy. Radzę zainteresować się tematem zanim zacznie się wylewać swoją frustrację w Internecie.

Prawda boli

Myślę że dużo byłych pracowników mogli by sie wypowiedzieć jak naprawdę jest w tej firmie na produkcji i jak zarówno w biurze. I zarówno jak oni byli traktowani, reporterzy powinni do nich sie odezwać i usłyszeć prawdę

Tt
@Prawda boli

Zgadzam się na produkcji jeden wielki mobbing i traktowanie ludzi jak śmieci masakra

Nie mamy wpływu na działanie portalu gowork. Prawdopodobnie twoja opinia nie spełniała postanowień regulaminu który akceptujesz wysyłając ją. Nikt ze strony firmy nie usuwa opinii ani tutaj ani na żadnym innym portalu. Szanujemy wolność słowa chociaż niektóre osoby powinny zastanowić się co piszą. To jest strona zakładu w Liskowie a nie ubojni z Linne (koło Dobrej, a nie w Dobrej jak piszą niektóre portale...) która ma swoją stronę na goworku. Nam dostaje się zawsze za wszystko co dzieje się u nich... Ta opinia nie jest oficjalnym stanowiskiem firmy, ale prywatnym stanowiskiem jednego z pracowników.

Jak tak można robić... lepiej ich po zamykać i prądzić prądem!!

Aga

Mam nadzieję, że sprawiedliwość dosięgnie zwyrodnialców!! A najsurowszy wymiar kary należy się właścicielom i kadrze zarządzającej. Gdzie jakakolwiek empatai? Ale czego się spodziewać po firmie, która dla zysku przeprowadza uboj rytualny.

Do zamknięcia

Za takie działania to tylko do zamknięcia ... Reakcja właścicieli maskara, trzeba szukać takich firm...

Dawid

Jak można tak postępować?

Zeus

Może czas najwyższy żeby zamiast wylewac swoją opinię na temat tego pracodawcy tutaj to może trzeba zgłosić to do odpowiednich organów które by się zajęły ta firma w odpowiedni sposób oczywiście zasięgnąć opinii osób poszkodowanych... Myślę że nie jedna osoba by się zgłosiła i to nie tylko taka ktora już nie pracuje ale i obecni pracownicy też...

Wuja bocian

Witam na wstępnie powiem pracuje w tej firmie juz 9 lat czlowiek zbytnio nie ma wyjscia bo blisko lecz admosfera i zarobki nie wzbudzają zachwytu czlowiek boi sie nawet urlopu wziąść bo nie wiesz co cie czega a o premi z normy mozna wtedy zapomniec nie mowiac o tym ze brygadzista bije rekordy Guinessa % nic nie wiem w dodatku moge powiedziec tylko jedno pracuje tak dlugo lecz powiem mam jedno to nie firma by planowac przyszłość w niej niestety wez kredyt wiekszy od razu polecisz jak nie jeden juz

Zostaw merytoryczną opinię o MCKEEN-BEEF - Lisków

• Jak się pracuje w MCKEEN-BEEF?

Zobacz opinie na temat firmy MCKEEN-BEEF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCKEEN-BEEF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MCKEEN-BEEF