Pub "Stodoła"

Wodzisław Śląski

Opinie o Pub "Stodoła"

foddo

No dobra @satisfaction rozwój osobisty jest ważny, ale zarobki także, w tym przypadku na napiwkach można sobie nieźle dorobić, nawet te 700 miesięcznie.

xmen

zapraszam rowniez tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1515

Monika

"jedzenie coraz gorsze" - nie zgodzę się tutaj. Jestem klientką Stodoły od kilku lat i każde menu okolicznościowe różni się od poprzedniego i jest coraz lepsze! Dużo nowości, ciekawych smaków. Polecam

gość

Zgadzam się z przedmówczynią. Naciaganie klienta, nie wywiązywanie się z umowy ustnej, szklanki po stłuczeniu w cenie kieliszka kryształowego ( dodam, że szklanki od dostawców gratis)Jedzenie coraz gorsze. Nie polecam. Uwaga dla następnych wynajmujacych - weżcie kapcie i bądzcie cichutko, bo inaczej lokal do remontu na wasz koszt.

pracownica

jaka nazwa taka firma

Zostaw opinię o Pub "Stodoła" - Wodzisław Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pub "Stodoła"