Opinie o ReiCo Spedition GmbH & Co KG w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ReiCo Spedition GmbH & Co KG. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ReiCo Spedition GmbH & Co KG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ReiCo Spedition GmbH & Co KG w Gorzów Wielkopolski

ruski

pracowalem tam 7miesiecy na NV. wszystko byloby ok gdyby szef(tzw doktor) nie wpiepszal sie w robote spedycji. zaladunek 30 ton ( to nie pomylka 30 ton) to standard a jak sie postawisz i nie pojedziesz to 11 rozladunkow w Berlinie z kwiatkami w nagrode. premia za palety i papiery to sciema. w piatek konczy sie w nocy albo w sobote i niedziela wieczor jazda...jak sie zwolnisz kasy nie dostaniesz. pauzy tylko 9h 5 razy w tygodniu i przeginki non stop. oto prawda o tej firmie w duuuzym skrocie

YYY

Potwierdzam firma katastrofa firma ta implementuje własne zasady w ogóle nie zgodne z umową. Otóż zostałem tam zatrudniony na polskiego spedytora i taka podpisałem umowę,w konkluzji jednak dopatrzono się iż mam odpowiednie prawo jazdy i zrobiono że mnie kierowcę nie zgodnie z zawartą umową i argumentowano ten fakt zupełnym brakiem kierowców.Do tego znacznie mniejsza wypłata,tragedia,brak kilkuset euro. Następna przykra kwestia to warunki mieszkaniowe jakie zapewniał pracodawca,nigdy w takich nie mieszkałem tym bardziej się ich nie spodziewałem szczególnie na zachodzie. Otóż mieszkanie stanowiła obora przerobiona na pawilon mieszkalny,były tam UWAGA;. MYSZY, SZCZURY, KOTY,KUNY I ZASKROŃCE,było tam potwornie brudno i strasznie śmierdziało w całym budynku,nie dało się spać przez te zwierzęta,strach przed zakażeniem,myszy rozkładały się w w pułapkach w kuchni nic niejadłem w tym domu ponieważ się brzydzilem a spałem w swojej osobówce. Pożegnałem się z ta firmą z satysfakcją, oczywiście po otrzymaniu wyplaty i nie polecam nikomu tego bagna i tego co tam doświadczyłem.

Byłem,pożałowałem

Złodzieje. Nie wypłacają pieniędzy jeżeli kierowca odchodzi z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

abc

Dokładnie o tą samą.

pewnie tak bo tam jest stała robota

Kierowca c

Dużo obiecanek (mało pracy, wysoka pensja), czyli to co kandydat chce usłyszeć. Po przyjęciu odwrotnie dużo pracy i mniejsza pensja, bo obciążają za wszystko. U mnie nie mieli za co obciążać to zawsze się coś nie zgadzało (kilka diet mniej, niezapłacone za mieszkanie, itp.). Zawsze mieli wyrównać w następnym miesiącu, ale po pół roku skończyła mi się cierpliwość i teraz muszę iść do sądu pracy - jak wielu z tej firmy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Mazurskie Miody
logo firmy ŚLUSARZ (m / k) w Deutsche Bahn (061)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy міжнародний водій C+E
Gorzów Wielkopolski
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
Poradnia dla pracownikow w Berlinie

Witam, Reprezentuje poradnie dla pracownikow mobilnych w Berlinie przy zwiazkach zawodowych. Pomagamy zalatwiac przypadki indywidualne-poza Sadem, udzielamy wsparcia w procesach sadowych Mozemy tez pomoc wniesc skarge do instytucji kontrolnych i tym samym dorpowadzic do ukarania pracodawcy. Zglaszalo sie do nas wiele osob oszukanych przez Reico z Ciagle szukamy osob, ktore opowiedza o lamaniu praw pracownika, mozliwe jest tez zlozenie wypowiedzi anonimowych. Bardzo by nam Panstwo pomogli, gdyby opowiedzieli nam o swoich doswiadczeniach w Reico. My z kolei mozemy sprawdzic na ile mozliwe jest jeszcze dochodzenie praw od pracodawcy w Pana przypadku i pokierowac Pana sprawa. Z gory dziekuje za kontakt na beratung-eu@dgb.de,

Rafal
@Poradnia dla pracownikow w Berlinie

wyslalem maila

Kierowca

Dodam jak w temacie złożyłem wypowiedzenie zrobiłem obiegowke i czekałem na wyplate.Nadszedl ten dzień i co??? Wypłaty nie ma jadę to tej dziadoskiej firmy po dokumenty,wydali bez problemu i ostatnie rozliczenie z wypłaty a tam gola podstawa bez diet i innych dodatków i oczywiście podstawa zabrana na poczet niby brakujących palet.Sprawa idzie do sądu o nadgodziny i wypłatę odradzam tą firmę .Do Andrzeja przestań oszukiwać tych ludzi a powiedz temu dyktatorowi że czasy komuny i PGR-ow się skończyły.

Miki

Ja w lutym dałem 2 tyg wypowiedzenie i otrzymałem tylko podstawę. Jeśli ktoś szuka pomocy prawnej to znalazłem adwokata w Berlinie z j. polskim https://www.anwalt.de/al-lami

Byly pracownik

Witam czy jest ktos co przepracowal w tej firmie luty i nie wyplacili.Ja przepracowalem caly styczen i dwa tygodnie w lutym i za ten okres mi nie wyplacili pensji.W tej chwili jestem na etapie poszukiwan pracy .

Życzliwy

Berlin-Nunsdorf Nunsdorf Dorfst.37 Uwaga firma znowu poszukuje kierowców. Dziwnym sposobem wątek na innym forum branżowym zniknął. Podaje nr tel. do prawnika przy związku zawodowym, Pani dr Dorota Kempter udziela bezpłatnie, w języku polskim porad prawnych osobom które czują się pokrzywdzone przez niemieckiego pracodawcę, specjalizuje się w transporcie. Nr tel. (+49) 0711 – 12 093 635

Piotr Kierowca kat C
@Życzliwy

Hej Non stop szukają Na Poloniusz na FB

Diebe

Wiecie ze w niemczech macie trzy tygodnie od zakonczenia stosunku pracy na rozczenia do pracodawcy ? Nie pracowalem w tej firmie, w innej i wiem jak to wyglada. Moze mie az tak ale kazdy wie jak sie pracuje w nimczech 280-300 h to norma i zapomnij o wyplacie nadgodzin.Polskie firmy to przy Niemieckich wzory do nasladowania.

MargieBe
@Diebe

Blad masz dwa lata !!!

Jawor

BRAWO ZLODZIEI TRZEBA TEPIC.KOLEDZY OSTRZEGAJCIE KOGO MOZECIE PRZED TA FIRMA

Terrorysta

Mi również nie wypłacili ostatniej wypłaty. Przepracowałem tam 4 lata, nigdy się nie spóźniłem do pracy, na krótkie weekendy w domu też nie narzekałem, jak trzeba było zrobić robotę to zrobiłem. i na koniec dostałem kopa w d....! Pozdrawiam wszystkich kierowców z wyjątkiem tego konfidenta z Konina, że jeszcze nikt mu nie nakładł po mordzie to się dziwię.

Saymon

Witam pseudofirma takze nie wyplacila mi za caly miesiac ktory przepracowalem .Gdy przynioslem zwolnienie chorobowe natychmiast dali mi wypowiedzenie.Jestem zainteresowany Twoja propozycja mam tez kontakt z kilkoma osobami oszukanymi przez ta firme.Jak sie z Toba skontaktowac?

Stefan

Poproszę o kontakt na maila stefek2255@wp.pl, bo szukam właśnie adwokata, żeby pomógł mi odzyskać zaległe pieniądze od tej SUPER FIRMY, ale razem będzie chyba i szybciej i łatwiej.

skoczek1984

Jesli ktos chce kolejnego swiadka to sie zglaszam.Mnie rowniez oszukali.Tylko ja jezdzilem dla Normy w Rossau.jak cos podaje swojego maila skoczek24@onet.eu

663827773. prosze o pilny kontakt Rafal. tez mi nie zaplacili za 16 dni

Rafal

663827773 prosze o kontakt. mam podobny problem z ta banda

mastad85

witam, pracowałem tam 2 miesiące, rozwiązałem z nimi umowę tak jak w umowie z 2 tygodniowym wypowiedzeniem, rozliczyłem się ze wszystkiego czyli ( palet , dokumentów i i całej reszty) wypłacili mi tylko podstawę, jakimś cudem zapomnieli o dietach i premii o której tak mówi Andrzej na samym początku. próbowali mi wcisnąć już na samym początku jakiś towar który nie załadowałem, ale na szczęście wszystko miałem pokserowane, każdą kartkę tam trzeba mieć dla siebie, nawet w ostatni dzień jak się rozliczałem potrafili wciskać że z tego dnia nie zdałem papierów, ale ksera pomogły. odradzam tą firmę. Andrzej był taki perfidny że jak dostał wypowiedzenie na biurko to potrafił zadzwonić żebym się jeszcze zastanowił i wieczorem się zdzwonimy jaka decyzja, i od tamtej pory zero kontaktu. po tygodniu jak zjechałem do biura to się okazało że mojego wypowiedzenia nie ma, po czym kazał mi nowe napisać na kolejne 2 tygodnie, bo tamte jest nie aktualne, i znów ksero się przydało. masz pytania napisz na e-maila nr tel to oddzwonię ( mastad85@wp.pl)

Szymek

A czy ktoś wie jak płacą podwykonawcom?

A
@Szymek

Tak samo jak kierowcom, czyli nie płacą.

@Szymek

jeden wlasnie padł tak placa...

Waldek

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem. Tyra całą noc i pół dnia a potem dzwoni Dyspo i mówi żeby wyciągnąć kartę. Najgorsze dziadostwo.

pawel

Ja koledzy zostalem okradziony ale nie olalem sprawy przy zwiazkach zawodowych jest polskie biuro oni mi pomagaja na razie czekam na wywiad z niemiecka gazeta a w miedzy czasie skladam wniosek w sadzie pracy.Prawnicy z agencji prawnej powiedzieli ze nie odpuszcza bo zlodzieja trzeba usunac jako pracodawce z niemieckiego rynku.Jesli ktos okradziony przez reiko potrzebuje rady to cos podpowiem tel.504805516

Robert
@pawel

Podaj maila bo ja tez zostalem okradziony i planuje udac sie do jakiegos adwokata, ale moze przez zwiazki zawodowe byloby lepiej?

J

Potrzebuję dobrego adwokata bo chcę podać ich do sądu ... Ma ktoś jakiś pomysł

Gargamel

Co z tym reiko? Kiedyś super firma była. Pracowałem i wiem ale sytuacja rodzinna zmusila i musiałem zrezygnować... Cos się zmienilo?

Why

Podaję ich do sądu za to że mnie okradli i mobbing

Zostaw merytoryczną opinię o ReiCo Spedition GmbH & Co KG - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w ReiCo Spedition GmbH & Co KG?

Zobacz opinie na temat firmy ReiCo Spedition GmbH & Co KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ReiCo Spedition GmbH & Co KG?

Kandydaci do pracy w ReiCo Spedition GmbH & Co KG napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ReiCo Spedition GmbH & Co KG
1.3/5 Na podstawie 129 ocen.

ReiCo Spedition GmbH & Co KG