Opinie o Trade-Group w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trade-Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trade-Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade-Group w

może być ciężko ze zwrotem, oni mają problemy z odesłaniem formularza do orange a co dopiero ze zwrotem pieniędzy klientowi.

M_A_

Przepraszam za poprzedni post jest w nim błąd ale to ze zdenerwowania wobec zaistniałej sytuacji. Czy wracają koszty za zakup modemu - w moim przypadku to 39 zł. Jeżeli nie to czy jest możliwość zwrócenia się do odpowiednich organów o zwrot poniesionych kosztów. Nie daruje tej firmie - z [usunięte przez moderatora]i trzeba krótko i przycisnąć do muru.

M_A_

Zwracają koszty za zakup modemu - w moim przypadku to 39 zł. Jeżeli nie to czy jest możliwość zwrócenia się do odpowiednich organów o zwrot poniesionych kosztów. Nie daruje tej firmie - z [usunięte przez moderatora] trzeba krótko i przycisnąć do muru.

Proszę dzwonić do BOK orange, ale w przypadku klienta indywidualnego nie będzie problemu z reklamacją. Ogólnie raczej nie powinno być problemu bo tyle osób zostało oszukanych że umowy powinny być anulowane z automatu. Pracowałem w trade i mogę Panu doradzić żeby Pan osobiście dopilnował sobie tej sprawy z Orange, bo z nimi kontaktu nie ma :) No chyba że ktoś jest zainteresowany zakupem usługi to wtedy 10 telefonów na godzinę :)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Trade-Group? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
M_A_

Witam! Nie jestem przedsiębiorcą. Zostałem oszukany przez firmę TRADE-GROUP OLSZTYN. Zamówiłem INTERNET ORANGE FREEDOM PRO na próbę z modemem a przysłali umowę zwykłą na 36 miesięcy! Umowa była wystawiona w dniu 04.05.2012 a 8 maja otrzymałem paczkę od kuriera. 8 maja odesłałem im ten sprzęt poprzez Pocztę Polską. Wysłałem e-maila do Orange na adres bok@orange.pl z odstąpieniem od umowy którą zawarłem, ponieważ mam do tego prawo w ciągu 10 dni od daty wystawienia umowy. Czekam teraz na odpowiedź od Orange - oby pozytywnie rozpatrzona. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy i nie polecam tej firmy nikomu. Jeżeli więcej osób zostało oszukanych proszę niech wypisują to na forum.

Zamykają zamykają, i informacja o tym pojawi się niebawem ;)

D

Jak to trade-group zamyka swój olsztyński oddział jak cały czas lecą ogłoszenia że poszukują pracowników na stałe jak i w rodzaju pracy wakacyjnej - oni mają za duży zysk aby zamykać taki raj dla nich. Dopóki nie zaczną się na poważnie sprawy w sądzie oni na pewno nie pozbędą się takiego prosperującego oddziału chyba że na przykład otworzą oddział w braniewie czy bartoszycach i będą płacić po 200 zł msc bo tam bezrobocie 70% xD

v

do zmartwionego - 2012-05-08 13:00:59 To dość dziwne ze Ty utrzymujesz tą firmę, zastanów się co piszesz i walnij się w łebradzę czytać ze zrozumieniem i palnąć się w łeb

Policja reklamacji nie rozpatruje, ale orange doskonale wie że pracownicy TradeGroup tak [usunięte przez moderatora] żeby sprzedać coś klientowi i jak ktoś sprawy nie zostawi to próbują się dogadać. Sam pracowałem przez miesiąc i gdybym nie kłamał, sprzedałbym może 1-2 zestawy, najbardziej opłacało się wysyłać do firm bo nie mają prawa do zwrotu. Pracę w trade odradzam, chyba że nie masz sumienia i chcesz pracować za 700zł

zosia

A to policja rozpatruje reklamacje? Ciekawe od kiedy? Wszyscy tacy elokwentni na forum,same ciocie dobra rada.

czesław

Regon był dobry, sprawdzałem na umowie, ona kłamała. Umowa była na firmę więc sprawa może wyglądać trochę inaczej niż w przypadku klienta indywidualnego. Jeśli zostaliście [usunięte przez moderatora]przez trade to od razu idzcie na policję, reklamacja zostanie rozpatrzona w kilkanaście minut.

Konsultantka kosztów ponosić nie będzie, będzie miała po prostu umowę mniej. Możliwe, że przy podawaniu numeru REGON po prostu źle go przepisała. Druczki z danymi wypełnia się ręcznie, tak więc bardzo możliwe, że mogła niedosłyszeć, bądź po prostu się pomylić. Co do podawania się za BOK jest to stały chwyt ;) Dla wszystkich zainteresowanych. Z moich nieoficjalnych informacji wynika, że Trade Group na dniach zamyka swój olsztyński oddział.

czesław

Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji przez orange dzwoni do mnie pracownik trade-group raz podając się za osobę z BOK orange (dzwoniąc z prywatnego numeru play) pytając się czy internet doszedł a następnego dnia dzwoni ta sama osoba z innego numeru (już teraz podając się za pracownika TG) mówiąc że w umowie jest błędny numer regon co jest oczywistym kłamstwem. Z ciekawości chciałbym wiedzieć dlaczego mam takie dziwne telefony, czy konsultantka po prostu chciała abym nie unieważniał umowy bo będzie musiała ponieść koszty? To jest żałosne.

do zmartwionego

zmartwiony

Dla mnie jest to dziwne dlaczego taka firma jeszcze istnieje, dla mnie jest ciężko zrozumieć że firma która [usunięte przez moderatora] kłamie, traktuje pracowników jak psów jeszcze istnieje? Jest mi wstyd za kraj w którym jeszcze żyje że utrzymuje takie firmy.

Najgorsze jest to, że niestety nie nagrywają rozmów. Wtedy byłoby łatwiej...

marcin

Pani konsultant trade mówiła coś innego, ale idę jutro na policję i niech oni zajmują się tą sprawą bo z tego co widzę ktoś już wygrał z nimi

konsultant

Panie [usunięte przez moderatora], odstąpienie 10 - dniowe obowiązuje jedynie klienta indywidualnego.

mati

Wszyscy którzy zostali [usunięte przez moderatora]przez trade-group i ich reklamacje zostały odrzucone przez orange proszę zgłosić się do rzecznika praw konsumenta. On poradzi co dalej zrobić, ale podejrzewam że zanim dojdziecie na komisariat policji w celu złożenia zawiadomienia o przestępstwie to dostaniecie telefon z BOK orange z pozytywnie rozpatrzoną reklamacją. Nie dajcie się [usunięte przez moderatora], idzcie z tą sprawą dalej.

ewa

ja też odradza. daj sobie spokój są porządniejsze firmy w olsztynie

Zostaw merytoryczną opinię o Trade-Group

Trade-Group