Opinie o Trade-Group w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trade-Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trade-Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade-Group w

do pracownika

Chyba pracownik pomylił firmy albo dopiero co uczestniczył w szkoleniu bo nie możliwe jest to że sytuacje w Trade-Groupie można by nazwać za normalną !!!!

marcin

nie wiem czy dokładnie też czytasz,ale większość osób ma inny problem z tą firmą. Mianowice nieterminowość wypłat(usunięte przez administratora)

Zastanówcie się co piszecie!!!! jedni ze da się zarobić, tylko trzeba pracować, inni, że jest dno. A ja pracuje w tej firmie i wyciągam tyle kasy ile mi przedstawili na rozmowie, tzn tyle ile umow zrobie, za tyle mi placa. Ok jest kilka rzeczy do ktorych można się przyczepic, ale gdzie bym nie pracował zawsze coś bylo. poza tym tam nikt do kaloryfera nie przywiazuje, wiec jak sie nie podoba, to idzie do innych firm i zycze wam powodzenia, zeby tam bylo idealnie z waszym mega doswiadczeniem. Najlepiej siedziec na (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

ewa

no właśnie, bo ktoś wcześniej pisał, że zgłosił skargę do IP - oczywiście, że przyjmą, ale nic z tym nie mogą niestety zrobić. Wiem, bo też się dowiadywałam (jestem eks koordynatorem- na szczęście) i także mam problem z firmą (co prawda nie z TG, ale podobną, której właścicielem jest ta sama osoba). Jedyne wyjście to sąd pracy...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Trade-Group? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
słuszna uwaga

to jest duży problem ponieważ wszyscy tam są na umowach na zlecenie, nawet team-liderowie, nawet chyba (usunięte przez administratora) więc najprawdopodobniej tam nie ma nikt umowy o pracę, więc przydałoby się pójść do sądu pracy.

ewa

i co z tą Inspekcją Pracy, bo z tego co się orientuję, to może zadziałać, ale tylko w przypadku umowy o pracę. W przypadku umowy zlecenie bądź dzieło jedynie sąd pracy może zainterweniować

Panie Adamie

Pracowałam w Trade Group, ale zwolniłam się.Może pan odesłać do 10 dni od podpisania, liczy się data stempla pocztowego, jeżeli wyśle pan 10 dnia reklamację muszą uwzględnić, jeżeli nie będą chcieli domagac się swoich praw u rzecznika praw konsumenta.

Oraz zapomniałem jeszcze zapytać czy w ciągu 10 dni od podpisania umowy trzeba dostarczyć czy do 10 dni odesłać (czyli np 10 dnia od podpisania umowy wysyłam router i rezygnację)

Czy Pan/Pani pracuje w firmie Trade? W przypadku abonentów biznesowych reklamacje też są uwzględniane i umowy rozwiązywane-wg regulaminu klient biznesowy nie ma takiego prawa. Niestety zostałem tak wprowadzony w błąd że inna opcja niż rozwiązanie umowy lub reklamacja nie wchodzi w grę.

Do Pana Adama

Rezygnacja jest uwzględniana, do 10 dni od podpisania przy odbiorze od kuriera.Do umowy jest dołączony dokument rezygnacyjny, który należy wypełnić i odesłac pod podany adres na umowie.

Pytanie do pracujących w tej firmie: dostałem internet na firme miało być bez limitów i z możliwością zwrotu okazuje się że jest limit i nie ma możliwości zwrotu bo mam oferte na firme. Dostałem w paczce formularz zwrotu, czy jeżeli firma rezygnuje u Was z internetu to dostaje wypowiedzenie czy ten formularz to taki gratis żebym mógł czym grilla rozpalić?

poszkodowany

Ja pracowałem w lato poprzedniego roku - cały miesiąc, potem sie zwolnilem. Do tej pory czekam na wyplate - za każdym razem co zadzwonie - odracza mi się termin z powodu problemów finansowych. Szczerze mówiac nie wiem co mam zrobic, a szkoda tych pieniedzy i pracy za darmo?(usunięte przez administratora)

Mariusz

A co mają powiedzieć oszukani klienci przez Was? (usunięte przez administratora)

ściema jakich mało !!!!!!

Witam wszystkich. Ja również złożyłem zawiadomienie w Państwowej Inspekcji Pracy. Z tego co mi wiadomo będzie grubo. (usunięte przez administratora)

niezadowolona

Trade Group mieści się w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. To (usunięte przez administratora) Ludziom obiecują wysokie zarobki a w rzeczywistości wypłata maksymalna to 500zł. (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam pracę w tej firmie.

(usunięte przez administratora) a wypowiedzenie umowy przyjęli? Orange nie przysyła faktur za internet?

hanka

ludzie miejcie się na baczności. w styczniu przysłali mi router - tak na próbę na dwa tygodnie. router był uszkodzony więc go odesłałam. firma i owszem wystawiła fakturę korekcyjną za sprzęt, ale do tej pory nie oddali kaski. unikają rozmów telefonicznych. i generalnie mają wszystko gdzieś.

olsztynianka

o tej firmie mówi cały Olsztyn, aż huczy tutaj - nigdy nie miałam nic wspólnego z tą firmą, ale już tyle się nasłyszałam od znajomych że tu traktują ludzi jak niewolników i nie płacą, że trafiłam tutaj. Nie mogę uwierzyć że ta firma jeszcze istnieje? Jak to możliwe bo mi się to w głowie nie mieści. Skąd oni czerpią aż tylu pracowników? Osoby które tutaj pracują powinny się zastanowić czy nie lepiej siedzieć w domu niż tutaj przychodzić, kłamać i dostawać 200 zł?

monika

po pierwsze, co wazne: przede wszystkim pamietajmy ze to tylko mala firma dzialajaca na rzecz orange i tp i fakt ich romzowy nie sa nagrywane (komputery sa ale co prawda nie na wszystkich stanowiskach) i niektorzy konsultanci wciskaja to prawda ale naie kazdy team lider na to pozwoli wiem co mowie, byle by zarobic. co innego tp i orange gdzie wszystkie rozmowy sa nagrywane faktyxcznie i tam zaden konsultant nie pozwoli sobie na oszustwa. ale co wazne w ciagu 10 mozna jak najbardziej zrezygnowac! w formie pisemnej oczywiscie i odeslac nie do salonu tylko na adres ktory jest na umowie (chyba nawet jest koperta zwrotna o ile pamietam) i raczej z tego co kojarze to konsultant w salonie nie ma obowiazku obierac modemu i uniewaznic umowe. czyli koszty za przesylke ponosimy sami niestety no i nie sa nam zwrocone koszty za aktywacje (na szczescie nie sa to duze pieniadze) wiadomo dlaczego- karta zostala zuzyta raz i innemu klientowi juz jej nie damy. natomiast za modem zwrocone nam zostana pieniadze

Czyli [usunięte przez moderatora] którzy kradną też trzeba zrozumieć bo są w trudnej sytuacji? Są w trudnej sytuacji bo nie chce się im pracować i muszą zabierać innym którzy musieli ciężko na coś zapracować. Zostałem naciągnięty na prawie 4000zł bo komuś nie chce się znaleźć normalnej pracy i musi oszukiwać żeby wcisnąć komuś coś czego nie potrzebuje żeby mieć prowizję.

Zostaw merytoryczną opinię o Trade-Group

Trade-Group