Opinie o Trade-Group w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trade-Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trade-Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade-Group w

do Trade-Group

[usunięte przez moderatora] mówisz? Przenosicie się do Ełku ponieważ tam jest jeszcze tańsza siła robocza niż w Olsztynie, tutaj już nikt nie chciał pracować, płaciliście grosze dosłownie, na wszyskim oszczędzaliście nawet na papierze toaletowym, teraz przenosząc się do Ełku myślicie że ludzie będą pracować za 1 zł za godzinę, przenosicie się do wioch, gdzie większe bezrobobie, dam przykład Natrolu w Mławie, to też wasze.

trade

Ale [usunięte przez moderatora] wypisujecie LUDZIE!!!!!!

w końcu, po prawie 3 latach zamykają tą firmę krzak. pracowałam tam rok czasu, jeszcze jak firma mieściła się na Żołnierskiej, \"przeżyłam\" przenosiny na Pieniężnego. Na początku płacili 5zł/brutto za 5 godzin pracy- wtedy jeszcze odzyskiwało się starych klientów tp i można było jakoś wyrobić te cele. Później nawet podnieśli stawkę godzinową, ale i cele stały się mniej realne. Syf w łazience i kuchni zawsze był, odkąd pamiętam, papieru brak, nawet mydła nie było. W kuchni non stop ginęła herbata, cukier, nawet swój własny, prywatny kubek. W zimę nie dało się wysiedzieć na tym poddaszu, bo kaloryfery \"w ramach oszczędności\" non stop były zakręcone, a koordynatorzy chodzili i sprawdzali, czy czasem nie odkręcamy. Człowiek siedział i w kurtce dzwonił, brrr.....a latem też lepiej nie było, bo upał i żar taki, że masakra, nawet wody nam z czasem \"prezesik\" nie zapewniał. Na Pieniężnego lepiej nie było. małe boksy, dzwoniło się z komórek, pokój socjalny bez aneksu kuchennego, jakiś prowizoryczny stój i krzesła, czajnik stojący na podłodze, o klimie zapomnij, nawet głupiego wiatraka ci nie postawili...bazy coraz gorsze, dzwoniło się po kilka razy dziennie do tego samego klienta...wypłaty zawsze były z opóźnieniem , dopiero jak cała grupa narobiła rabanu, to łaskawie pieniądze na koncie się pojawiały ( nikogo nie obchodziło, że się płaci za wynajem mieszkania, studia, czy bilet, żeby dojechać do tej roboty). Jedyne co było fajne, to ludzie z którymi się pracowało, pierwsi koordynatorzy, którzy odchodzili, bo mieli dosyć tego syfu. Jak zwalniał się dobry pracownik, nie próbowali go zatrzymać, ludzi rekrutowali z ulicy, koordynatorami zostawali marketerzy, którzy nie mieli zielonego pojęcia o pracy, wymagania jeśli idzie o sprzedaż szły w górę, a wypłaty w dół....i jeszcze ten internet, którego nikt nie chciał brać, coraz gorsze bazy....a jak się człowiek zwolnił, to czekał ponad 2 miesiące na wypłatę ( nie pomagało nachodzenie, dzwonienie, tłumaczenie, że ma się ra (usunięte przez administratora) nki do zapłacenia). Inspektor pracy nic tu nie pomoże, bo umowa zlecenie, więc nie podlega pod Kodeks. Najlepiej uciekać stamtąd, albo nigdy nie zaczynać tam swojej \"kariery\" zwodowej

Dobra dobra, pracowało tam wiele osób z kulturą osobistą i doświadczonych, a dziwnym trafem pod koniec miesiąca ginęły umowy, więc takie bajki można sobie odpuścić. A zatem stało się. Tak jak pisałem wcześniej, Trade-Group zwija żagle w Olsztynie i otwiera swój oddział w Ełku. Ale tną koszty, bo całe wyposażenie będzie z trejda olsztyńskiego ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Trade-Group? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
emer

Chcę powiedzieć, że praca w Trade Group nie jest tak mało opłacalna. Jak ktoś dzwoni to, ma tych klientów i zarobi może nawet 1000zł, ale jak ktoś połowę zmiany się obija, to chyba zrozumiałe, że tyle mieć nie będzie. Ta praca nie jest dla wszystkich Panie i Panowie, ta praca jest dla pracowitych ludzi i z kulturą osobistą. Pozdrawiam!!!

ogłoszenie

Firma Trade-Group w Ełku poszukuje osób z doświadczeniem jak również osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Osoby zatrudnione będą odpowiedzialne za telefoniczną obsługę klienta oraz sprzedaż usług firmy Orange !!!! To znaczy że przenoszą się do Ełku, żegnaj Trade-Groupie, meczcie się mieszkańcy Ełku, teraz tam będą wam płacić po 200 zł msc !!!!

były koordynator trade-group

Przy rozdawaniu ulotek pod alfą płacą trzy razy więcej niż tutaj, więc nie jest to dziwne że ktoś rzucił trade'a, poszedł do innej pracy i wyższą stawkę !!!!

pracownica trejdgrupu

Rzeczywiście, jak poszłam na rozmowę kwalifikacyjną do innego call center i miałam tylko na CV Trade-Group, dziwnie się czułam, osoba rekrutująca szczegółowo mnie pytała o pracę tam, byłam zdziwiona ...

Znam wiele osób, które pracowały w Trade i mają dobrze płatną pracę, więc nie zgadzam się ;)

pracodawca

Osoby pracujące będą miały problem ze znalezieniem pracy - są przyzwyczajone do kłamstwa, oszustw, zrobią wszystko żeby zdobyć umowę. Ja osobiście, widząc osobę która zatrudniona była w trejdzie nie wziąłbym do żadnej pracy. Nie wiem gdzie te osoby pójdą, ale w Olsztynie pracy brak dla osób z takim doświadczeniem.

Z tego co słyszałem od osób tam pracujących to tak.

M_A

czy faktycznie ta firma przestaje istnieć w Olsztynie?

papa

piszcie reklamacje, nie czekajcie, nie warto pozwalać takim firmom na zyski ze szkody innych. dobrze że to już koniec przynajmniej w oln. nareszcie was czas dobiegł końca.

magda

mam radę dla oszukanych: zgłaszajcie skargi do orange, do uke z informacja ze trade group, igrol, czy natrol tak postepuje. Nie dosc ze uke moze nalozyc kare na taka firmę , to takze orange czy tp (nie pozwalaja na takie oszukiwanie klientow) rowniez od siebie taka kare maja prawo nalozyc na firme dzialajaca na jej zlecenie, a sa to duze pieniadze nawet do 70 tysiecy (oczywiscie pisemne skargi)

M_A_

Odesłałem tej firmie paczkę z modemem umową na ORANGE FREEDOM PRO i kartą SIM z powrotem do Olsztyna. Co jeżeli faktycznie ta firma przestanie istnieć? Dzwonie do nich pisze maile i zero odpowiedzi.

W pełni się zgadzam, jednak z drugiej strony proszę mi pokazać firmę, której konsultanci nie wciskają kitu ;)

heniek

Osoby tam pracujące konsultantami byli co najwyżej w avonie, jak można oszusta nazwać konsultantem orange? Łapanka ludzi z ulicy często bez kwalifikacji czy wykształcenia-po co skoro i tak będą wciskać kit ludziom? Dlaczego nie zostaniecie konsultantami w siedzibie orange? Bo bez wciskania kitu nie dacie rady nic sprzedać.

M_A_

Czyli co mam zapłacić swojego rodzaju fikcyjną kwotę 39 zł. za coś co w stanie nienaruszonym zwróciłem sprzedawcy? To jakaś paranoja! Proponuję złożyć zbiorowy proces przeciw [usunięte przez moderatora]! Tylko musi być więcej osób. Zgłosić do UOKIKu i ona rozprawi się z bandą naciągaczy

Jeśli chodzi o zwrot za modem... Konsultanci deklarują, że Orange zwraca pieniądze za sprzęt ale w praktyce tak nie jest...

kamila

uwaga na firmę natrol to to samo [usunięte przez moderatora] prezes i polityka firmy ta sama. przestrzegam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Trade-Group

Trade-Group