Trade Group

Lubin

Opinie o Trade Group

emil

@qwerg a jesteś pewny, że to ogłoszenie dotyczyło tej firmy? Czasami firmy nazywają się tak podobnie, że nie jestem pewien, czy na pewno czytam odpowiedni wątek ;)

kuba

ja też tu pracowałem i było całkiem nie źle. Tylko osoby, którym pracować się nie chciało narzekają. Ta praca nie jest ciężka. Wystarczy mieć gadane. To wszystko. Dla mnie bomba.

marzena

nie wiem kim jesteś ale głupoty piszesz. Podaj powód, dla którego tak jest. Ja też pracowałam w tej firmie i jestem całkiem odmiennnego zdania niż ty. Już po dwóch miesiącach pracy zarobiłam ( usunięte przez administratora )netto pracując tylko pięć godzin i tylko co drugi weekend. Ludzie na pełnych etetach tyle nie zarabiają !

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Trade Group - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade Group