Lustral P.P.H.U.

Opinie o Lustral P.P.H.U.

Filtruj opinie po kryteriach:

Maja
 Opinia

@Kierowca i @Pracownik wasze opinie mają bardzo negatywną wymowę, inni użytkownicy powinni znać prawdę na jej temat, zaś te wypowiedzi niewiele nam wyjaśniają. Jeśli uważacie, że firma Lustral jest mało atrakcyjnym przedsiębiorstwem, opiszcie to, używając merytorycznej argumentacji. Na pewno wielu z nas przyda się dawka konkretnych informacji.

Opinia

Czy swoje wątpliwości związane z Waszą pracą w Lustral P.P.H.U. rozwiązujecie razem z pracodawcą?

Kierowca
 Opinia

Szukam pracy bo co tu się dzieje to masakra.

Opinia

Żenada. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Zostaw opinię o Lustral P.P.H.U. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lustral P.P.H.U.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.