Trade-Group

Wrocław

Opinie o Trade-Group

vhj

@Tomek, dopeiro po trzech latach odpowiadam, ale lepiej późno niż wcale :) tak, atmosfera jest całkiem ok - tak mówił mi kolega który tam pracował, ale dawno

Grzegorz Sarnecki

Ja pracowałem ponad tydzień plus 4 dni okres próbny i nie dostałem ani grosza!!

Jakbyś pracował tak jak piszesz czyli "jak murzyn" to na pewno byś zarobił. Pewnie tobie się nie chciało ! Ja 1300 na rękę wzięłam ! Pracując tylko pięć godz. dziennie! Bez weekendów ! Bo jak się chce to wszystko da się zrobić.

wkurzony

jakiś czas tam pracowałem.bazy stare o obdzwonione,w dodatku większość to emeryci bez komputerów a nawet niewidomi(jak takiemu wżenić neo z tv?),warunki płacowe też do kitu jak cała ta firma.jednym słowem omijajcie szerokim łukiem firmę trade group i olewajcie ich oferty pracy bo nic nie zarobicie a się natyracie jak murzyny.

victor

a dajcie spokój wreszcie.wszystkie te firmy są po jednych pieniądzach

batman

ty durny cepie,zastanów się co mówisz.jak by ci się pracować chciało to by ci płacili,bo za brak wyników nikt ci nie zapłaci.firma jest 100% wypłacalna ale dla tych którzy coś robią.

byly pracownik

Ta firma to istni zlodzieje, nie wyplacaja wynagrodzenia, oszukuja pracownikow. Zero kompetencji kierownika, beznadziejne warunki. Pracowalem juz w 2 firmach zajmujacych sie telemarketingiem i to z czym spotkalem sie w Trade-Group to istna paranoja. Szkoda nerwow i czasu. Dobitnie mowiac wolal bym myc tramwaje niz jeszcze raz pojsc tam do pracy.

Zostaw opinię o Trade-Group - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade-Group