Opinie o Małgorzata Mariańska Studio Fotograficzne Migo w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Małgorzata Mariańska Studio Fotograficzne Migo. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Małgorzata Mariańska Studio Fotograficzne Migo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fotografowie
Fotografowie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Mariańska Studio Fotograficzne Migo w Warszawa

Tamara Nowy wpis

A ja uważam, że jeśli ktoś nie ma smykałki do tej pracy to niech nie obarcza winą firmy, każdy może się rozwijać samodzielnie.

Zosia

@budyń a jakieś szkolenia fotograficzne wchodziły w grę ?

xxxx Nowy wpis
@Zosia

brak szkoleń, brak możliwości rozwoju

grafik Nowy wpis

Ze wszystkimi negatywnymi opiniami niestety muszę się zgodzić, jednak myślę, że jest to dobra praca dla osób, które dopiero zaczynają swoja karierę.

ppp Nowy wpis

@xxx a możesz powiedzieć co to znaczy małe pieniądze? Najniższa krajowa?

Małgorzata Mariańska Studio Fotograficzne Migo prowadziła rekrutację na stanowisko Dam Pracę. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
xxx

Uważam że pracownicy są traktowani bez szacunku, wiele razy usłyszałam przykre słowa pod moim adresem. Wypłata na raty, bardzo małe pieniadze. Zdjecia okropnej jakosci, bez przeszkolenia.

Budyń

Nie polecam pracy w tej firmie. Liczy się tylko ilość zdjęć, nie ich jakość, więc chcąc nie chcąc wypuszcza się rzeczy brzydkie i aż boli oko i dusza grafika :( Zero profesjonalizmu. Umowa śmieciowa, płaca niska, zero perspektyw rozwoju. Nie nauczycie się też NICZEGO nowego (no, chyba że interesuje was obsługa kasy fiskalnej), a narobicie się jak za dwóch - ba, prawdopodobnie będziecie pracować za dwóch!

melem
@Budyń

czy moge prosic o kontakt?

cvb

tzreba przede wszystkim si,ę czymś wykazać @kerl :P

GD

haha autorytet? a może pracuj jak murzyn? trzeba zacząć od podstaw zarządzania firmą i ludźmi, trzeba sie na tym znać a nie tak traktować ludzi .. porażka

rita

Nie polecam pracować u tych państwa! Wypłata na raty i grosze, najlepiej być dyspozycyjnym całą dobę. Totalna masakra!

grafik

Pracowałam w Studiu Fotograficznym Migo przez 3 lata i nie był to stracony czas. Dużym plusem jest atmosfera jaka panuje w pracy, ludzie są naprawdę świetni, a szefostwo chętnie pomaga, służy radą i jest bardzo wyrozumiałe. Co do wynagrodzenia to jest ono adekwatne od zaangażowania pracownika i wykonywanych zadań. Zrezygnowałam z pracy w Studio ponieważ zmieniłam branżę, natomiast każdemu kto interesuje się fotografią bądź obróbką zdjęć szczerze je polecam jako pracodawcę.

fotograf

Ciekawe jest to że wasze wszystkie wpisy zrobione zostały w jednym czasie! Ja już z tą firmą nie współpracuje ale bardzo ją sobie chwale i miło wspominam. I nie podoba mi się taka nagonka. A jedno z was potrzebowało aż 6 LAT żeby do tego dojąć to chyba nie było tak źle co? żenada. Polecam Studio Fotograficzne Migo wszystkim fajni ludzie, da się zarobić, a i szefostwem da się dogadać pomimo tego że to szefostwo :)

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Mariańska Studio Fotograficzne Migo - Warszawa

Małgorzata Mariańska Studio Fotograficzne Migo
1.6/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Stanisława Wojciechowskiego 39 lok. 75
    02-495 Warszawa