Granar Sp. z o.o. w Organizacji

Opinie o Granar Sp. z o.o. w Organizacji

drulolon

Mi tam się podobało, prezesi i dyrektor rzetelni, tak jak mówią tak zapłacą. Mało takich średnich, uczciwych firm.

zennek

mało płacą ale płacą wymagają nie wiadomo co ogólnie nie polecam chyba że złapać doświatczenia zawodowego i szybko uciekać

jero24

Skoro tak fajnie się pracowało to czemu już nie pracujesz,tylko polecasz innym wiesz dobrze jak jest płacone

świderek48

jezdziłem na koparko-ładowarce, robota spoko, maszyny dobre, płacą na czas i kto chce to się dogada na zimowe

www

płacą na czas

arni

Witam.Mam pytanie do forumowiczow jak z platnosciami w tej firmie i ogolnie z warunkami???Warto z nimi wspolpracowac???

jero 24

Zarobisz jeżeli w jednym miesiącu wyrobisz dwa.Z tą pracą na stałe to wielka ściema,tylko do listopada a potem do domu.Jak masz kuronia to przeżyjesz,a jak nie to trudno.

Mcki

Płacą na czas, zarobki nie są wysokie.

Zostaw opinię o Granar Sp. z o.o. w Organizacji - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Granar Sp. z o.o. w Organizacji