Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. w Mińsk Mazowiecki

Czy w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Przed wysłaniem aplikacji wszedłem tu poczytać komentarze i widzę m.in. wzmianki o zwolnieniach czy dużej liczbie nadgodzin. Ktoś może powiedzieć czy od tego czasu się to zmieniło? Praca jest stabilna? Kilka ofert na stronie mają, m.in. dla inżyniera budowy, ale warunków podejrzeć się nie da. Stawki dla doświadczonych osób byłyby zadowalające? Samochód służbowy jest zapewniany również do prywatnego użytku?

Jakie wartości są cenione w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.?

Lulka Nowy wpis

wartości pojęcie względne . najważniejsze to z kim jesteś skoligacony lub jakie masz zaplecze rodzinne :-)

Obsługa

Obsługujemy poszkodowanych podwykonawców, kontakt: depo220@wp.pl

@Obsługa

Ktokolwiek się do Państwa zgłosił czy może już nie ma tego typu osób?

Obsługa
@Iwona

Obecnie prowadzimy już postępowania w zakresie odzyskania środków finansowych.

@Obsługa

Ale odnośnie osób od tej firmy czy ogółem? Bo mnie ciekawi ile konkretnie od nich się zgłosiło. Dostanę tego typu informację?

Majster 1616
@Obsługa

Chcem podjąć współpracę jak z płatnościami płacą czy są duże opóźnienia proszę odpisać lub tel 601258840

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
; )

Pracowałam tam. Odradzam pracowania w firmach gdzie każdy każdego zna. "Rodzinna klika", która obiecuje dużo a potem daje wypowiedzenie z pracy.

Operator walca

Nie polecam firma wykorzystuje pracowników 40 godzin ale w trzy dni a reszta na odbiór w zimę za czystą stawkę, a nadgodziny to nie 50 tylko 36 procent bez premi kerat.

lol
@Operator walca

Oszczędzają bo firma szuka pieniędzy, tunel na Łodzi pochłania wszystkie oszczędności firmy i może wkrótce podzielić los swojego konsorcjanta Energopol, który zbankrutował

Agnieszka
@lol

To co tam się dzieje w tej Łodzi że tyle pieniędzy tam leci?

@lol

W chwili obecnej pbdim znajduje się na krawędzi upadku ,mają ogromne zadłużenia sięgające wielu milionów zł. Na budowę tunelu,nie płacą podwykonawcą,właśnie główna firma zajmująca się cała budowa czyli TBM nie mają przedłużonego kontraktu który jest do końca miesiąca ,budowa stanęła na Amen ,nie ma ludzi nie ma pieniędzy ,a ten Tomaszewski to jakiś kosmita ,chodzi i obiecuje gruszki na wierzbie ! Ten gość doprowadzi do upadku tego wszystkiego ,dużo nie brakuje !

Iwona

No z opisu serio nieciekawie to wygląda. A z tymi obietnicami to o co konkretnie chodzi? Co mówi?

@Iwona

Konkretnie to wedle niego wszystko było super , od początku roku tak się wszystko pieprzy , obiecuje pieniądze od paru miesięcy i nic , nie ma wypłat ,nie ma na budowie już w tej chwili nikogo ,może z 5 osób max

Iwona

A te pozostałe osoby to dlaczego? One też nic nie dostają jak inni?

Iwona

Z jakiego powodu ten kontakt jest aż tak pilny?

Były kandydat

Kontraktem tunelu w Łodzi zarządza niesławny dyrektor J.P z którym nikt nie chce współpracować, tym bardziej kto miał z nim wcześniej przyjemność. Ponoć z poprzedniej firmy został usunięty bo ludzie zaczęli zwalniać się, którzy z nim współpracowali. Najwidoczniej w Łodzi zaczyna się to samo ...

Tunel Łodz

Na tunel szukają kadry; kierowników, inżynierów bo taka duża rotacja ludzi na kontrakcie ,że ludzie nie wytrzymują pracy w Kołchozie! i się zwalniają.

Byłem na rozmowie o pracę 16zl brutto oferują.

Marzena
@Kandydat

Rozumiem, że to jest podstawowe wynagrodzenie. A czy dowiedziałeś się czegoś odnośnie dodatków, premii lub ewentualnych podwyżek w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów? Zastanawiam się czy zmienia się jakoś wynagrodzenie wraz ze stażem pracy w firmie.

@Kandydat

To i tak dobrze bo mi 15 proponowalk

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

SS

Jest tam szanowna ekonomistka, która nie potrafi liczyć, (usunięte przez administratora) ludzi sumiennie pracujących.

Radek
@SS

Wszystko się zgadza, mnie też oszukiwała i sporządzała listy obecności ucinając po kilka godzin dziennie

Wiesiek
@Radek

Na podlechach?

W
@Radek

Tak na podlechach. Tam tylko jedna kobietą była ogarnięta i uczciwa i miała na imię Irena. Teraz to.... szkoda gadać.

Czy w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

aaaaa

Tak luźna, że niektórym gacie spadły

SS

Panuje fatalną atmosfera, szykanowanie pracowników jest na porządku dziennym. Inspekcja Pracy niedługo zapuka do bram!!!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.?

Y

zalezy jaki oddzial

Zdzisek

Jeżeli nic nie umiesz, lub umiesz już wszystko i niczego nie chcesz się nauczyć, jeżeli lubisz dostawać pieniądze tylko za to że przyszedłeś do pracy, nie masz ambicji, masz kupę kasy na koncie a pracować możesz dla idei, jeżeli lubisz ryzykować życiem żeby szef był zadowolony, jeżeli nie wiesz co to wstyd i pożądna robota, jeżeli nie dotrzymujesz słowa i lubisz gdy tak samo robi szef to miejsce w sam raz dla Ciebie.

Marian

@Paweł Konkretnie czemu uciekają, z atmosferą coś nie tak?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.?

aaaaaaa

Ile chcesz zarabiac i czemu tak duzo

Marzena
@aaaaaaa

Otrzymam jakąś poważną odpowiedź, co do przebiegu rozmowy rekrutacyjnej w Przedsiębiorstwie Budowy Dróg i Mostów? Na jakie pytania nastawiać się? Z góry dziękuję.

@Marzena

Nie ma sensu pracować w tej firmie. Z resztą widać kto tu pracuje. Wszyscy z tąd uciekają.

Sssddd

Firma ma za nic pracownika praca po12 14 h a liczone za10 nie polecam tej firmy

JA 25

Oczywiście w Korszach Przez dr PASIKA

JA 25

Zostałem zwolniony a świadectwo pracy dostałem Pocztą. Zgadzam się z tymi opiniami. Pozdrawiam

Staszek

Gdyby było prawdą to co niektórzy piszą to forum by wrzało a tu cisza jak makiem zasiał!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 16 ocen.

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.