Rotr Spółdzielnia Mleczarska

Rypin

Opinie o Rotr Spółdzielnia Mleczarska

mila

no wiem ze praca czesto w weekendy jest meczaca, sama pracowalam, ale zatrudniajac sie tak wiedzieliscie o tym. wazne ze zarobki motywuja. poza tym firma wydaje sie w porzadku chociazby dlatego ze ROTR od 2009 r. nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma co świadczy o jego wiarygodności

Dan

Witaj Piotrze! Czy już może pracujesz w Mleczarni ROTR? Ja słyszałem, że nie wszyscy mają tak fajnie jak piszesz, zwłaszcza Ci co pracują na produkcji. Tam praca odbywa się na 3 zmiany, na dodatek trzeba pracować w niedzielę i święta. Przynajmniej zarobki są solidne jak na rynek pracy powiatu rypińskiego.

byly 7 lat
@Dan 12.02.2012 18:14

mowimy chyba o roku 2013

Zostaw opinię o Rotr Spółdzielnia Mleczarska - Rypin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rotr Spółdzielnia Mleczarska