Opinie o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe w Mierzęcice

patryczek

Pracowałem przez w kilku firmach cateringowych, jednak dla mnie ta zdecydowanie jest najlepsza jak do tej pory

maaaaateooooo

Super firma! Niestety moja przygoda z Pol-Trans się skończyła, gdyż musiałem wyjechać za granicę. Ale po okresie pół roku zastanawiam się czy trafię jeszcze na taką firmę z taką atmosferą. Pozdrawiam cała ekipę. Mateo

olek

Praca jest na prawdę ok. Kasa zawsze w czasie, wszystko odbywa się zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. No i atmosfera też niesamowita

Mateuszzz

Organizacja cateringu odbyła się profesjonalnie i sprawnie. Jedzenie było nie tylko smaczne, ale i elegancko podane."

Recepcjonistka

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałam zaproszona do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałam w sposób bardzo kulturalny poinformowana o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Standardowe- o doświadczenie, plany na przyszłość

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pauuulina

Profesjonalizm Państwa firmy, jak również perfekcyjna praca personelu stworzyły miłą oprawę tego ważnego dla nas wydarzenia. Podczas naszej współpracy daliście się Państwo poznać jako rzetelny i solidny partner, którego niewątpliwie możemy polecić innym instytucjom.

spoko

Praca to praca, nie ma co oczekiwać szampana czy czerwonego dywanu czy manny z nieba a zdaje się, że tak niektórzy by chcieli. W Pol-Trans Catering jest normalnie, wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i normalna atmosfera :)

ja12

Odkąd pracuję w Pol-Trans Catering to nigdy nie miałam sytuacji że wypłata nie przyszła na konto w terminie. Moim zdaniem solidny pracodawca

Bardzo fajna praca, przede wszystkim bardzo dobrze płatna

Pauuulina

Pracuje tutaj już od dwóch lat, także opinię o firmie zdążyłam sobie wyrobić przez ten czas. Pol-Trans cechuje się ogromnym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do każdego ze zleceń.

Kamillla

Miałam ich na swojej imprezie, polecam, bardzo profesjonalnie

zuzannnnna

Obsluga dobra bo ja pracuje ;) oprócz mnie inni fajni ludzie, ekipa naprawdę mega zgrana z profesjonalnym podejściem. :D

usatysfakcjonowana

Dolaczam sie,mi sie pracuje dobrze. Robie swoje, do pracy chodze chetnie,czego chciec wiecej

magdalena

Pracowalam tutaj ostatni rok, bylo fajnie, szkoda ze sie z mezem przeprowadzilismy i musialam zrezygnowac, bede na pewno milo wspominac

alinaa

Powiem tak: wszystko tak jak powinno byc i uczciwie i sympatycznie. Dla mnie bardzo fajnie jest

Marty

Bardzo dobry pracodawca ale dla ludzi poważnie myślących o pracy i zaangażowanych w to co robią !!!

Monika86

Miałam przyjemność współpracować z firmą przez dwa lata. To czego zdążyłam się tam nauczyć nikt mi nie odbierze. A teraz prowadzę sobie własną działalność w tej samej branży dzięki doświadczeniu nabytemu w Pol-Trans Catering. Pozdrawiam Monika

anonimek

Dobre wynagrodzenie, fajne warunki pracy, atmosfera też na duży plus. Bardzo dobre miejsce dla osób rozpoczynających swoja karierę

Najlepszy

Kumpel w pracy mi powiedział, że na tym forum niezłe cyrki się wyprawiają. Mogę zapewnić, że firma jest najlepszą w jakiej było mi dane pracować. Pozdro Dawideeek

Martyna

Wypłaty zawsze w terminie, praca sama w sobie jak praca.

Barbara G

Najlepsza firma cateringowa z jaką miałam do czynienia. Wszystko na czas, jedzenie bardzo dobre i co ważne ceny przystępne

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Mierzęcice

• Jak się pracuje w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe?

Kandydaci do pracy w Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
2.7/5 Na podstawie 47 ocen.

Pol-Trans Catering Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe