Opinie o Office Service Mariola Szulborska w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Office Service Mariola Szulborska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Office Service Mariola Szulborska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Service Mariola Szulborska w Białystok

Ktos Nowy wpis

Firma bardzo szybko się rozwija, inwestuje co widać gołym okiem. Atmosfera w firmie świetna, na każdym poziomie i szczeblu. Ktoś komu zależy na stałej pracy i porządnej firmie będzie zadowolony. Ktoś kto chce się rozwijać również. Ja bardzo polecam

Jaka atmosfera jest między działami w Office Service Mariola Szulborska?

Ktos Nowy wpis

Świetna, współpraca na każdym poziomie.

Martyna Nowy wpis

Firma ma zawieszoną działalność od 31 października 2019roku. Może słyszeliście czy planuje wznowić działalność?

ja Nowy wpis
@Martyna

Teraz działa pod inną nazwą : Office Service Sp. z o.o Sp.k

Antek

Dużo zmian wprowadzono w firmie w związku z panującą pandemią?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Office Service Mariola Szulborska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Szaweł

Firma się rozwija co widać gołym okiem. Wypłaty na czas, dobra atmosfera. Na pewno nie miejsce dla lewusów którzy na papierosku chcą przebimbać pół zmiany.

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Na jakie stanowiska są wakaty? Czy można liczyć na stałą posadę?

anonimowo

Witam, Jakie zarobki są obecnie w tej firmie??

kziia

Wiec widać ,że wszystko u nich jest w jak najlepszym porzadku, Atmosfera jest bardzo wazna tym bardziej, ze tam pracuje sie w biurze, praca w pomieszczeniach, siedzaca 8godzin spedzasz z ludzmi wiec wazne by wszytko bylo jak nalezy

Szymon
@kziia

Dzień dobry, Poszukuję handlowca telefonicznego z branży artykułów biurowych, prace można wykonywać w domu. Więcej informacji podam telefonicznie. 518227786. Pozdrawiam Szymon

w 100 % zgadzam się z Tobą Rafale, także miałem przyjemność pracować w Office jako PH. Przyjemność bo nie mogłem narzekać ani na atmosferę ani na zarobki, które są adekwatne do wkładanego wysiłku. pozdrawiam P.S.

Rafał

Witam, z tego względu że przepracowałem w tej firmie 6 lat to mogę się obiektywnie wypowiedzieć. Pracowałem jako przedstawiciel handlowy i wypowiadam się za siebie i tylko na temat mojego stanowiska. Jeśli jesteś pracownikiem który stara się robić to co do niego należy to i z drugiej strony szef ma do Ciebie dobre podejście. Chyba że jesteś ściemniaczem to wtedy relacje są inne, ale to chyba nikogo nie powinno dziwić. To że towar który jest pilny klientowi trzeba od czasu do czasu zawieść samemu, to dla handlowca któremu zależy na relacjach nie jest to problem (robią tak handlowcy z różnych firm i nikomu to nie ujmuje) A w pracy jak w większości firm, są dni leprze i gorsze ale po 6 latach mogę powiedzieć że ogółem pracowało mi się naprawdę dobrze i firmę, pracowników i szefostwo będę pozytywnie wspominał. Pozdrawiam R.T.

Zostaw merytoryczną opinię o Office Service Mariola Szulborska - Białystok

• Jak się pracuje w Office Service Mariola Szulborska?

Zobacz opinie na temat firmy Office Service Mariola Szulborska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Service Mariola Szulborska?

Office Service Mariola Szulborska
3.8/5 Na podstawie 12 ocen.

Office Service Mariola Szulborska