Office Service Mariola Szulborska

Białystok

Opinie o Office Service Mariola Szulborska

kziia

Wiec widać ,że wszystko u nich jest w jak najlepszym porzadku, Atmosfera jest bardzo wazna tym bardziej, ze tam pracuje sie w biurze, praca w pomieszczeniach, siedzaca 8godzin spedzasz z ludzmi wiec wazne by wszytko bylo jak nalezy

Szymon
@kziia 22.04.2016 18:19

Dzień dobry, Poszukuję handlowca telefonicznego z branży artykułów biurowych, prace można wykonywać w domu. Więcej informacji podam telefonicznie. 518227786. Pozdrawiam Szymon

Piotr

w 100 % zgadzam się z Tobą Rafale, także miałem przyjemność pracować w Office jako PH. Przyjemność bo nie mogłem narzekać ani na atmosferę ani na zarobki, które są adekwatne do wkładanego wysiłku. pozdrawiam P.S.

Rafał

Witam, z tego względu że przepracowałem w tej firmie 6 lat to mogę się obiektywnie wypowiedzieć. Pracowałem jako przedstawiciel handlowy i wypowiadam się za siebie i tylko na temat mojego stanowiska. Jeśli jesteś pracownikiem który stara się robić to co do niego należy to i z drugiej strony szef ma do Ciebie dobre podejście. Chyba że jesteś ściemniaczem to wtedy relacje są inne, ale to chyba nikogo nie powinno dziwić. To że towar który jest pilny klientowi trzeba od czasu do czasu zawieść samemu, to dla handlowca któremu zależy na relacjach nie jest to problem (robią tak handlowcy z różnych firm i nikomu to nie ujmuje) A w pracy jak w większości firm, są dni leprze i gorsze ale po 6 latach mogę powiedzieć że ogółem pracowało mi się naprawdę dobrze i firmę, pracowników i szefostwo będę pozytywnie wspominał. Pozdrawiam R.T.

Zostaw opinię o Office Service Mariola Szulborska - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Office Service Mariola Szulborska